Встановлення душової кабіни у Нововолинську

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення душової кабіни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Нововолинську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню душових кабін

Назва послуги Середня вартість

Установка душового піддону

Встановлення душової кабіни 100х100

Встановлення душової кабіни 120х80

Встановлення душової кабіни 90х90

Встановлення душової кабіни 80х80

Встановлення душової кабіни з високим піддоном

Встановлення душової кабіни з низьким піддоном

Встановлення акрилового душового піддону без ніжок

Встановлення акрилового душового піддону на ніжках

Встановлення душової кабіни без піддону

Встановлення дверей душової кабіни

Монтаж каналізації під душову кабіну

Монтаж керамічного душового піддону

Встановлення фартуха душової кабіни

Встановлення екрана душової кабіни

Демонтаж душової кабіни

Вивіз душової кабіни

Підключення душової кабіни до водопроводу

Підключення душової кабіни до каналізації

Збирання піддону душової кабіни

Збирання душової кабіни 100х100

Збирання душової кабіни 120х80

Збирання душової кабіни 90х90

Збирання душової кабіни 80х80

Збирання душової кабіни з високим піддоном

Демонтаж душового піддону

Встановлення гідробоксу

Встановлення душового куточка

Встановлення скляної душової кабіни

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення душових кабін у Нововолинську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню душових кабін у Нововолинську

Відгуки по встановленню душових кабін у Нововолинську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Зараз все більше власників приватних будинків при ремонті ванної кімнати обирають душову кабінку. Дана тенденція пояснюється як можливістю заощадити якомога більше місця в невеликому за площею санвузлі, так і різноманітними перевагами душових кабінок, серед яких зручність в застосуванні, універсальність, практичність.

Усі пропоновані сьогодні моделі душових можуть бути закритими й відкритими. Головна відмінність між ними полягає у відсутності стелі.

Перевагою відкритих кабін виступає їх вписування в дизайн, де стіни санвузла виступають складовою їх внутрішньої конструкції. Відкриті кабінки є збірними. До однієї стіни ванної кімнати здійснюється монтаж підлогового днища, який попередньо підключений до каналізаційного стояка, а по периметру з обох або ж тільки з одного боку прикріплюють скляні або виготовлені з органічного матеріалу дверцята. Установка даних моделей передбачає від майстра наявності знань і навичок.

Душові кабінки закритого виду (бокси) виступають стовідсотково ізольованим з чотирьох сторін простором, що нагадує капсулу. Вхід здійснюється крізь двері. Такі пристрої мають більшу кількість безумовних переваг: багато зручних функцій, можливість підбору місця монтажу, простота в підключенні. Конструкція душових боксів орієнтована на те, що вони просто розбираються та збираються повторно.

Які є нюанси при підключенні кабінки?

Є перелік важливих нюансів, які важливо враховувати для грамотного підключення душової кабінки. Для того, щоб грамотно змонтувати пристрій відкритого типу радимо враховувати такі особливості:

 • Можна купити ще один комплект хороших кріпильних запчастин, аналогічних тим, що в комплекті, - це допоможе не допустити деяких труднощів при установці.
 • Перед початком підключення обладнання, професійні фахівці рекомендують зробити збірку й переконатися в наявності всіх потрібних деталей, а також працездатності фурнітури та цілісності дверцят.
 • Коли належить монтаж куточка на підлогу, то рекомендуємо здійснити облаштування трапа - спеціальної конструкції зливу.
 • На попередньому етапі, що передує конкретно монтажу душової, краще відповідально підготувати покриття для підлоги та стіни, і зробити гідроізоляцію місця монтажу.

Що впливає на вартість монтажу пристрою?

Розрахунок кошторису монтажу кабінки проводиться на основі таких моментів:

 • Спектр майбутніх робіт. Часто збірку конструкції доводиться здійснювати в уже функціонуючому санвузлі, заздалегідь провівши розбирання існуючого виробу. До цього може виникнути потреба у створенні підведення водопостачання, каналізації, здійсненні електромонтажних робіт і деяких інших послуг;
 • Остаточна вартість послуг. Якщо сантехнік приїхав на місце, де необхідно здійснити монтаж декількох пристроїв, в цьому випадку вартість підключення кабінки в підсумку виявиться меншою, ніж у ситуації замовлення одиничної послуги;
 • Рівень складності устаткування. Сьогодні сантехнічне обладнання застосовується абсолютно різне. Безумовно й на установку душової кабіни ціна може істотно відрізнятися. Чим важче збірка конкретної кабінки, чим більшою кількістю допоміжних можливостей вона оснащена, тим більше часу необхідно на її здійснення, і тим вищою повинна бути кваліфікація фахівця.

Можливі помилки в ході підключення душових

Якщо установка конструкції не була здійснена фахівцем, існує ймовірність допущення таких грубих помилок:

 • похибки в приєднанні електричного живлення й хол/гар води;
 • не підготовлена основа або неправильно відрегульовані ніжки;
 • слабка герметизація стінок кабінки та зливу;
 • досить сильний зажим кріплень, результатом чого може стати тріщина скляних стін і потреба в їх заміні на нові.

Гарантія довгострокової та зручної експлуатації душової кабіни - її якісна установка кваліфікованим майстром, по всіх необхідних правилах. Якщо ж, з метою економії, взятися за монтаж кабіни власними силами або доручити роботу недосвідченому майстру «з вулиці», який не дасть якихось гарантій на послугу, то наслідки допущеної помилки будуть плачевними, а виправлення їх обійдеться в чималу суму.

Оптимальний вихід - звернутися в маркетплейс Мастер911. Професійний фахівець з величезним досвідом роботи в монтажі душових пристроїв численних видів моментально приїде до вас додому й добре зробить будь-яку послугу.

Master911: оперативний монтаж душової кабіни

Наші сантехніки мають тривалий досвід в установці душових кабінок всіляких розмірів і моделей. У процесі розгляду замовлення ми попросимо замовника відповісти на пару необхідних питань про вид сантехнічного обладнання. На основі подібних відповідей ми зможемо надати попередню консультацію та порахувати приблизну вартість замовленої послуги.

При зверненні до нас, ви напевно зможете розраховувати на:

 • отримання вашої заявки 24/7;
 • надійне виконання послуги - установки змішувача в душовій кабіні або ж якої-небудь іншої;
 • отримання професійної консультації та інформації про приблизну вартість роботи;
 • швидкий виїзд фахівця (приблизно, через 3 години після оформлення заявки).

Ми працюємо тільки з досвідченими майстрами - культурними, адекватними та відповідальними профі, які не курять, підтримують порядок на своєму робочому місці й не застосовують нецензурні слова.

Які ключові переваги ви отримаєте при зверненні в Мастер911?

Для допуску до заявок будь-який наш сантехнік надав свої паспортні дані, успішно склав іспит на хороший бал і пройшов спеціальну підготовку. Якщо ж вам все-таки довелося виявити неточність або ви були змушені зіткнутися з його непристойною поведінкою, - телефонуйте в службу підтримки, і ми запропонуємо допомогу у врегулюванні спірного питання.

Не має значення про яку саме роботу говорити, будь це установка душової кабіни без піддона, установка душової зі скла або ж інша, наші сантехніки беруть повну відповідальність за якість виконаної роботи й надають гарантію. Можна зробити оплату готівкою або ж безготівковим розрахунком. Після закінчення роботи ми залишаємо акт наданих послуг.

Скільки буде коштувати монтаж душової кабіни?

Для нас головне, щоб наше ціноутворення було стовідсотково прозорим і доступним для будь-якого нашого замовника. Тому ціна установки душової кабіни, як і будь-якої іншої послуги, не враховуючи вартості додаткових запасних частин і витратних компонентів, а також транспортних витрат, є в прайсі. Для збільшення якості послуг, що надаються, ми завжди готові вас проконсультувати й надати стовідсоткову інформацію про вартість потрібної роботи. Найчастіше вона не змінюється.

Замовлення майстра у Нововолинську додому по Волинській області

Надаємо послуги в м. Нововолинськ

Клієнтам, які живуть в місті м. Нововолинськ і оформили замовлення на виклик сантехніка для професійного монтажу душової кабіни, ціна якого приємно порадує, потрібно почекати його візиту приблизно 3 год.

Приймаємо замовлення в передмісті Нововолинська

Замовники, що знаходяться в передмісті Нововолинська () зможуть очікувати фахівця приблизно через 5 год.

Приймаємо замовлення по Волинській області

Для клієнтів які проживають в далеких місцевостях, яким необхідна установка піддону душової кабіни, є чудова новина: висококласний фахівець приїде в день оформлення заявки. Це можна здійснити завдяки тому, що з Мастер911 працюють досвідчені майстрами в більшості населених пунктів Волинської області (Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин). Ще один бонус для всіх клієнтів - скорочення автовитрат.

В рідкісних ситуаціях, пов'язаних з підвищеним завантаженням, візит професіонала переноситься на наступний день. Про це вам неодмінно скажуть в ході отримання замовлення.

Цікавить недорога та якісна установка душової кабіни у звичайній квартирі, особняку або дерев'яному будинку? Звертайтеся в маркетплейс Master911, і ми можемо пообіцяти підтвердити будь-які покладені очікування!