Ремонт морозильної камери у Мукачеві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт морозильної камери». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Мукачеві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту морозильних камер

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Заправка морозильної камери фреоном

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт морозильних камер у Мукачеві

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт морозильних камер

від 350 грн

Часті питання по ремонту морозильних камер у Мукачеві

Відгуки по ремонту морозильних камер у Мукачеві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

В той час, коли холодильна камера виходить з ладу, появляються прикрі незручності, які ускладнюють життя господарю зламаної техніки. Сервіс послуг з ремонту морозильних камер у Мукачеві Master911 надає можливість розв'язувати проблеми в досить стислі терміни. Після формування заяви буде підібраний належний, незайнятий фахівець з багатим досвідом роботи в даній області. По приїзду виконавець здійснює діагностику, називає ціну ремонту морозильної камери, а вже після цього починає лагодження морозилки. Клієнту потрібно лише прийняти роботи, підписати акт виконаних робіт і насолоджуватися справною домашньою технікою!

Чому обирають саме нас?

  • Компетенція. Master911 - сервіс послуг відповідальних, професійних, надійних, перевірених майстрів. При прийманні на роботу у ході працевлаштування виявляються індивідуальні якості, перевіряється справжність паспорта, і, до того ж, з майбутнім майстром з ремонту морозильних камер у Мукачеві проводиться співбесіда.
  • Всі послуги в одному місці. Великий спектр всіх надаваних домашніх послуг: установка, ремонт, налагодження газових колонок, різного виду котлів, пральних машин і холодильників, а також пропонуємо послуги сантехніка, доставки товарів, складання меблів, вивезення сміття та інші.
  • Висока швидкість роботи. Після оформлення інтернет-замовлення на встановлення, ремонт, налаштування, ми негайно ж зідзвонюємося з клієнтом. Також ви зможете подати заяву за телефоном.
  • Виконання гарантійних умов. Колосальний досвід фахівців і наше прагнення постійно задовольняти вимоги всіх клієнтів, дають можливість надавати гарантійне забезпечення на всю виконувану роботу, в окремих варіантах вона триває від 6-ти місяців до 1 року.

Ремонтуємо морозильні камери всіх марок та моделей

Камера для заморозки - це агрегат з досить низькою температурою. Якщо виявилися якісь аномалії (погано морозить, утворюється конденсат, підтікає, видає шум), це означає, що холодильнику необхідна діагностика й можливе лагодження камери заморозки у Мукачеві.

Список знаменитих марок камер заморозки, з якими ми працюємо: Атлант (Atlant), Снайге (Snaige), Голд (Gold), Сіменс (Siemens), Індесіт (Indesit), Вестфрост (Vestfrost), Бош (Bosch), Горенье (Gorenje), Електролюкс (Electrolux), Ардо (Ardo), Вірпул (Whirlpool), ЛЖ (LG), Зануссі (Занусі / Zanussi), Норд (Nord), Беко (Beko), Еленберг (Elenberg), Лібхерр (Liebherr), АЕГ (AEG), Прівілег (Privileg), Арістон (Ariston), Технохолод, Ліберті (Liberty), Дніпро), Стінол (Stinol).

Професіонали сервісу домашнього ремонту Master911 займаються не тільки налагодженням морозильного агрегату всіх марок, але і надають сервісні послуги, пов'язані з чищенням, установкою, діагностикою, технічним обслуговуванням і запуском холодильних агрегатів.

Досить поширені несправності морозильних камер

Розгерметизація системи подачі холодоагенту (фреону) і його витік

Фреон - це холодоагент, який служить для охолодження камери холодильника. Коли виниклу ожеледь хтось намагається відколоти зі стінки морозилки або потроху зірвати чимось гострим, тоді можна пошкодити трубки, по яких циркулює фреон. Його нестача не зупиняє компресор, але гальмує процес охолодження. При такій неполадці рекомендується вимкнути морозильну камеру, вивантажити продукти, викликати виконавця.

Не вмикається мотор-компресор

Якщо холодильник різко виключився - це найскладніша несправність. Основні причини: перевищення рівня зношення елементів, вузлів, комплектуючих, деталей або неправильна експлуатація агрегату. Інші чинники: багато власників морозильних агрегатів постійно перевантажують їх, а також техніка безперервно працює. Для того, щоб полагодити холодильний агрегат, необхідно змінити компресор.

Несправність повітряного або температурного датчика

Морозильні камери на електронному управлінні оснащені не термостатами, а температурними і повітряними регуляторами. Наприклад, налагодження морозильної камери Liebherr з такою поломкою буде полягати в заміні несправного датчика.

Несправність термостата морозилок

Всі модифікації морозильних камер оснащені термостатами, які визначають температурний режим у камері. Несправність терморегулятора призведе до некоректної роботи мотора-компресора: охолоджує дуже слабо, взагалі не включається, морозить занадто сильно, не морозить зовсім або морозить, не припиняючи. Для усунення несправності слід замінити терморегулятор.

Несправність блоку управління

Коли виходить з ладу блок керування, то мотор холодильника зовсім не працює. Іноді вдається здійснити його перепрограмування, хоча бувало і так, що єдиним способом проведення ремонту виявляється виключно заміна.

Заміна дверної гуми морозилки

Така проблема з'являється у морозильних агрегатах, які знаходяться в барах, кафе, магазинах або ресторанах, дверцята тут досить часто відкриваються і закриваються, і гумові ущільнювачі швидко зношуються. З цієї причини дверцята погано прилягають, холодильник закривається не герметично, дверна гума тріскається, руйнується. У камеру проникає тепле повітря, продукти не охолоджуються, температурний режим не підтримується, захист від перепадів не діє, а двигун-компресор функціонує даремно, отже, відбувається дострокове зношення деталей, блоків, вузлів, пристроїв.

Крім основних поломок морозильних агрегатів, часто виникають інші неприємності, наприклад, нагрівання корпусу, запах горілого пластику, поява "шуби" на стінках, збій індикаторів, скупчення води і т.п.

Виконуємо заявки з усіх районів Мукачева та передмістя

Уточнивши отриману інформацію, підбирається незайнятий технік, який після уточнення вартості ремонту морозильної камери відразу ж береться за роботу. Часом установка, ремонт, налаштування, діагностика може починатися через 2,5-3 години після подачі замовлення. Сервіс домашнього ремонту Master911 здійснює якісне, оперативне і гарантійне виконання широкого спектра робіт у Мукачеві (Кольчино, Зняцьово, Павшино, Ракошино) та в інших великих і малих населених пунктах Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново).