Ремонт бойлера у Запоріжжі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Запоріжжі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту бойлерів

Назва послуги Середня вартість

Заміна анода бойлера

Ремонт бака бойлера

Заміна терморегулятора (термостата) бойлера

Ремонт проточного водонагрівача

Заміна / Установка зворотного клапана на бойлері

Заміна термостата бойлера

Заміна фланця в бойлері

Усунути протікання в бойлері

Ремонт терморегулятора (термостата) бойлера

Чистка предохранительного клапана в бойлере

Діагностика бойлера

Утилізація бойлера

Скупка бойлерів

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт бойлерів у Запоріжжі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту бойлерів у Запоріжжі

Відгуки по ремонту бойлерів у Запоріжжі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Поширені несправності водонагрівача

 • Зміна вказівника температури в бойлері. Якщо регулятор температури у водонагрівачі виходить з ладу, то він потребує заміни. На збій у роботі зазвичай вказують такі фактори: невідповідність виставленої температури, на моніторі пристрою висвічується помилка, постійні зміни даних на дисплеї, не відключається нагрівання.
 • Потрібна заміна термостата (терморегулятора) в бойлері. У випадку, коли в роботі терморегулятора стався збій, значить, рідина починає перегріватися або не досягатиме виставленої температури, що в результаті призведе до перевитрати електричної енергії і іншим неприємним наслідкам.
 • Заміна зворотного клапана бойлера. Якщо напір води в межах норми, а клапан скидання тиску тече, це означає, що за термін використання він забивається частинками іржі та накипу. Щоб вирішити проблему, потрібно замінити клапан.
 • Потрібна заміна магнієвого анода в бойлері. Магнієвий анод - це єдиний захист стінок водяного бака та зварювальних швів від електрохімічної корозії та руйнування. Якщо заміна магнієвого анода виконується несвоєчасно, тоді настає такий момент, коли подібна ситуація (за умови використання води поганої якості) призводить до руйнування стінок бачка або шару емалі, що спричинить протікання бойлера.
 • Ремонт або заміна ТЕНа. Якщо чуєте якісь звуки, слабко підігріває воду або неможливо увімкнути, рекомендується відразу ж відключити водонагрівач від мережі, і звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра. Дуже частою причиною того, що нагрівальний прилад покривається опадами у вигляді накипу, є максимальна інтенсивність використання, погана якість води, що нагрівається, фізичний знос. Отже, треба робити очищення, профілактику, ревізію, а при потребі та заміну непридатних елементів.

Корисні рекомендації, які потребують уваги!

 • Не варто ремонтувати електричний бойлер самотужки. Не треба прагнути самим ремонт бойлера вдома, використовуючи поради з відеороликів на ютубі (youtube). Виробники бойлерів не рекомендують керуватися такими джерелами. Практика показала, що самостійний, дилетантський, непрофесійний підхід до ремонту призводить до значно складнішого ремонту.
 • Не ризикуйте користуватися сервісами послуг з ремонту бойлера сумнівних спеціалістів. Послуга з виправлення бойлерів, надана фахівцем спірної кваліфікації - ризикована справа, так само як і самостійний ремонт. Це, звичайно, обґрунтовано тим, що такий "фахівець з бойлерів" не видає будь-яких письмово зафіксованих гарантій на виконаний сервіс і, крім того, не завжди готовий брати на себе відповідальність.

  Потім коли побутова техніка знову поламається, то зазвичай з подібними фахівцями зараз немає зв'язку або ж вони просто відмовляються приїжджати. Ми готові надати навчених, надійних, пунктуальних, перевірених та ввічливих майстрів з ремонту та обслуговування бойлера у Запоріжжі з багатими навичками в роботі, від очищення, техобслуговування, монтажу та аж до складного ремонту водонагрівача!

Працюємо з усіма популярними виробниками: Гореньє (Gorenje), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), Атлантик (Atlantic), Термекс (Thermex), Бош (Bosch), Атлант (Atlant), Ферролі (Феролі / Ferroli), Термет (Termet), Зануссі (Zanussi), Баксі (Baxi), Новатек (Nova Tec), Раунд (Round), Хай Терм (Hi-Therm), Вайллант (Вайлант / Vaillant), АЕГ (AEG), Термона (Thermona), Гарантерм (Garanterm), Індезит (Indesit), Тессі (Tesy), Астон (Aston), Термал (Termal), Фагор (Fagor), Гарантерм (Garanterm), Рода (Roda), Чайка, Атмор (Atmor), Віллер (Willer), Аміна (Amina), Галмет (Galmet) та багатьма іншими!

Позитивні моменти сервісу послуг професійних виконавців Master911

Всі наші клієнти зможуть сподіватися на професійного майстра з бойлерів, який здатний виконати повний комплекс послуг з обслуговування, монтажу бойлера, чищення, ремонту чи діагностики бойлера будь-якого рівня складності та всіх популярних марок!

Ряд найважливіших позитивних моментів сервісу послуг перевірених майстрів Master911:

 • Договір. Після закінчення ремонтних робіт підписується акт виконаних послуг.
 • Екстрений виїзд. Приїжджаємо за наданою адресою протягом 2,5-3 годин.
 • Реальні ціни. У нас демократичні прайс-листи, які повністю відповідають навичкам спеціаліста. Ви, безумовно, знатимете, скільки коштує ремонт бойлера, ще до прибуття нашого виконавця.
 • Чистота, акуратність, відповідальність, ввічливість, пунктуальність і компетентність наших майстрів. Після закінчення ремонту в послуги включається неодмінне прибирання робочого місця.
 • Фіксована вартість послуг. Залишається постійною вартість сервісних послуг, вона стабільна та відповідає затвердженому прайсу і не зміниться після приїзду виконавця додому, без прикрих сюрпризів.
 • Видача гарантії. Гарантійні зобов'язання на послуги та встановлені блоки, вузли, запчастини, деталі.
 • Цілодобовий прийом заяв. Робота ведеться за графіком 24/7, можете звертатися у будь-який час.
 • Гнучкий порядок оплати. Варіанти оплати за послуги банківською карткою, готівкою або безготівковим переказом.

Як замовити послуги майстра?

А замовити досить просто, на весь процес витрачається не більше 2-3 хвилин:

 1. Подання замовлення. Оформити заяву на виклик техніка з ремонту водонагрівачів у Запоріжжі можна на нашому сайті або в телефонному режимі.
 2. Відповідь на усі запитання. Для створення замовлення необхідно дати відповіді на деталізуючі питання. Внаслідок цього наш диспетчер зможе відповісти на ваше запитання за ціною (наприклад, "як довго чекати приїзду майстра, яка вартість ремонту бака бойлера, скільки коштує переустановка термостата?").
 3. Прихід техніки. Протягом 2,5-3 годин після оформлення замовлення виконавець виїжджає за потрібною адресою для надання послуг.

Виклик фахівця з налагодження водонагрівача у Запоріжжі та по Запорізькій області

Потрібна перевірка, налаштування, ремонт та техобслуговування водогрійного обладнання у Запоріжжі? Ви можете сподіватися на нас - у нас фіксовані ціни, даємо гарантію, оригінальні запчастини, вирішимо проблеми за 1 приїзд!

Виїзд майстра до передмістя Запоріжжя

Виїзд виконавця до передмістя Запоріжжя (Балабине, Малокатеринівка, Григорівка, Біленьке, Новоолександрівка, Розумівка, Приморське, Богатирівка, Матвіївка, Михайлівка) може приблизно зайняти від 3-5 годин.

Виїзд спеціаліста по Запорізькій області

Техніки є практично у всіх селах, селищах та містах області (Запоріжжя, Гуляйполе, Вільнянськ, Приморськ, Бердянськ, Дніпрорудне, Кам'янка-Дніпровська, Енергодар, Василівка, Молочанськ, Токмак, Мелітополь, Пологи, Чернігівка, Степногірськ, Балабине, Кушугум, Малокатеринівка, Комишуваха, Михайлівка, Веселе, Мирне, Приазовське, Якимівка, Кирилівка, Кам'яне), тому як правило, ми приїжджаємо того ж дня!

Виїзд містом у Запоріжжі

Якщо ви замовляєте виїзд в межах Запоріжжя, то приходимо приблизно через 2,5-3 години після отримання заяви.

Дзвоніть у сервіс домашнього ремонту Master911 прямо зараз і будьте впевнені в екстреному отриманні, позитивному результаті та високій якості сервісних послуг, що надаються нами, від пунктуальних, відповідальних, ввічливих, перевірених і професійних майстрів!