Ремонт бойлера у Сумах

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Сумах, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту бойлерів

Назва послуги Середня вартість

Заміна анода бойлера

Ремонт бака бойлера

Заміна терморегулятора (термостата) бойлера

Ремонт проточного водонагрівача

Заміна / Установка зворотного клапана на бойлері

Заміна термостата бойлера

Заміна фланця в бойлері

Усунути протікання в бойлері

Ремонт терморегулятора (термостата) бойлера

Чистка предохранительного клапана в бойлере

Діагностика бойлера

Утилізація бойлера

Скупка бойлерів

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт бойлерів у Сумах

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту бойлерів у Сумах

Відгуки по ремонту бойлерів у Сумах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Проблеми, які часто зустрічаються при експлуатації водонагрівача

 • Заміна термостата (терморегулятора) бойлера. У тому випадку, коли термостат перестав регулювати температуру нагрівання, то вода не прогріватиметься до встановленої температури або почне перегріватися, що в результаті призведе до марної витрати електричної енергії і іншим прикрим наслідкам.
 • Заміна зворотного клапана бойлера. Коли натиск у водопроводі в рамках норми, а клапан скидання тиску тече, це означає, що за час експлуатації він забився частинками іржі та накипу. Для усунення проблеми необхідна заміна зворотного клапана.
 • Ремонт або заміна ТЕНа бойлера. Якщо неможливо запустити, слабко підігріває воду або чути сторонні звуки, рекомендується відразу ж відключити водонагрівач від мережі та звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра. Дуже частим наслідком того, що нагрівальний елемент покрився опадами у вигляді накипу, є висока інтенсивність експлуатації, фізичне зношування, погана вода. Отже, необхідно робити систематичне чищення, а за потреби та заміну зношених елементів.
 • Потрібна заміна вказівника температури в бойлері. Якщо термодатчик у водонагрівачі вийшов з ладу, то потрібна його заміна. Ознаки несправності: не вимикається підігрів, постійні стрибки параметрів на екрані, на моніторі пристрою виводиться помилка, невідповідність температури, що встановлюється.
 • Потрібна заміна анода в бойлері. Магнієвий захисний анод є єдиним захистом внутрішніх стінок водяного бака та зварних швів від поступового руйнування та корозії. Якщо заміна анода робиться несвоєчасно, тоді настає такий момент, коли дана ситуація (за умови низької якості води) веде до витончення шару емалі або стінок ємності, що в результаті може спричинити протікання ємності водонагрівача.

Увага!

 • Не слід лагодити водонагрівач власними руками. Не потрібно намагатися самим робити ремонт бойлера вдома, використовуючи поради з відеозаписів на ютубі. Компанії-виробники бойлерів зовсім не рекомендують керуватися подібними джерелами. Практика показує, що дилетантський, непрофесійний, самостійний підхід до ремонту призводить до більш складного ремонту.
 • Не користуйтеся сервісами неперевірених фахівців. Послуга з ремонту бойлера, надана "умільцем" спірної кваліфікації - небезпечна справа, так само як і ремонт власними силами. Це пов'язано з тим, що подібні "майстри" не бажають брати на себе відповідальність і не надають якихось письмово зафіксованих гарантій на наданий сервіс.

  Нерідко, коли побутова техніка знову дасть збій, то в більшості випадків з неперевіреними фахівцем з бойлерів більше немає контакту або він не поспішає приходити. Ми надаємо навчених, надійних, перевірених, пунктуальних та ввічливих техніків з великими навичками в роботі, починаючи від встановлення, обслуговування, очищення та до комплексного ремонту водонагрівачів у Сумах!

Працюємо практично з усіма популярними виробниками: Гореньє (Gorenje), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), Атлантик (Atlantic), Термекс (Thermex), Бош (Bosch), Атлант (Atlant), Ферролі (Феролі / Ferroli), Термет (Termet), Зануссі (Zanussi), Баксі (Baxi), Новатек (Nova Tec), Раунд (Round), Хай Терм (Hi-Therm), Вайллант (Вайлант / Vaillant), АЕГ (AEG), Термона (Thermona), Гарантерм (Garanterm), Індезит (Indesit), Тессі (Tesy), Астон (Aston), Термал (Termal), Фагор (Fagor), Гарантерм (Garanterm), Рода (Roda), Чайка, Атмор (Atmor), Віллер (Willer), Аміна (Amina), Галмет (Galmet) та безліччю інших!

Що ви отримаєте?

Кожен замовник зможе завжди розраховувати на досвідченого спеціаліста з водонагрівачів, який здатний виконати повний комплекс послуг з діагностики бойлера, встановлення, чищення, обслуговування або ремонту побутової техніки будь-якого ступеня складності та всіх відомих марок!

Кілька основних позитивних моментів сервісу послуг з ремонту та обслуговування бойлера у Сумах професійних майстрів Master911:

 • Екстрений приїзд. Прибуваємо за вказаною адресою в межах 3-4 годин.
 • Фіксована ціна сервісних послуг. Залишиться незмінною вартість послуг, вона завжди відповідає прайсу і не зміниться після приїзду виконавця додому, без прикрих сюрпризів.
 • Присутність договору. Після закінчення роботи підписується акт виконаних послуг.
 • Гарантія. Умови гарантії на надані сервісні послуги та встановлені запчастини, блоки, деталі, вузли.
 • Чистота, ввічливість, компетентність, акуратність, відповідальність і пунктуальність наших техніків. Після завершення ремонту до послуги включено неодмінне прибирання місця роботи.
 • Прийом заявок проводиться цілодобово. Працюємо за графіком 24/7, можете звертатися цілодобово.
 • Гнучкий порядок оплати. Можливість оплати за послуги банківською карткою, безготівковим переказом або готівкою.
 • Доступні розцінки. У нас доступні прайс-листи, які відповідають вмінню майстра. Ви неодмінно знаєте, скільки коштує ремонт бойлера, ще до приходу нашого майстра.

Як замовити майстра?

А заповнити замовлення майстра з ремонту бойлера у Сумах дуже просто, на весь процес піде не більше 2-х хвилин:

 1. Оформлення замовлення. Оформити заяву на виїзд техніка з виправлення бойлерів у Сумах слід на інтернет-сайті або за дзвінком.
 2. Відповідь на запитання. Для оформлення замовлення потрібно відповісти на уточнюючі питання. Після цього ми зможемо відповісти на ваші запитання на тему вартості (як, наприклад, "яка ціна ремонту бака бойлера, скільки коштує переустановка термостата, як довго чекати приходу техніки?").
 3. Прихід виконавця плюс послуга. Через дві-три години після реєстрації заявки фахівець надсилається за вказаною адресою для надання сервісних послуг.

Оформлення заяви на виклик виконавця з ремонту водонагрівача у Сумах та по Сумській області

Терміново потрібна діагностика, ремонт, обслуговування чи регулювання водонагрівача у Сумах? Ви можете розраховувати на нас - оригінальні запчастини, даємо гарантію, вирішимо проблеми за одне відвідування, у нас фіксовані розцінки!

Виклик фахівця по Сумській області

Фахівці сервісу домашнього ремонту Master911 є у багатьох селах, містах та селищах Сумської області (Середина-Буда, Суми, Шостка, Конотоп, Путивль, Дружба, Кролевець, Глухів, Ромни, Охтирка, Тростянець, Лебедин, Білопілля, Буринь, Ворожба, Степанівка, Низи, Хотінь, Угроїди, Краснопілля, Дубов'язівка, Миколаївка, Зноб-Новгородське, Ямпіль, Недригайлів, Терни, Кириківка, Чупахівка), саме тому, як правило, ми приходимо в день складання замовлення!

Виклик техніка в передмістя Сум

Якщо необхідно запросити спеціаліста до передмістя Сум (Степанівка, Велика Берізка, Піщане, Верхнє Піщане, Верхня Сироватка, Бездрик, Сад, Косівщина), тоді прибуття техніка може зайняти трохи більше часу.

Виїзд по Сумам

Якщо ви робите замовлення на виклик по Сумам, то приїжджаємо приблизно протягом 3-х годин після факту отримання заяви.

Звертайтеся за послугами в сервіс Master911 без зволікань і будьте цілком впевнені у високій якості, позитивному результаті та швидкому отриманні сервісних послуг від пунктуальних, перевірених, навчених, відповідальних та ввічливих фахівців!