Послуга газовика у Вінниці

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «послуга газовика». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Вінниці, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на послуги газовика у Вінниці

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по послугам газовика у Вінниці

Відгуки по послугам газовика у Вінниці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Часом у будь-якого власника квартири чи котеджу виникає необхідність у невідкладній допомозі кваліфікованого газівника. З огляду на те, що газове обладнання належить до групи вибухонебезпечних, усі спроби самостійного виконання робіт або із залученням майстра сумнівної кваліфікаційної підготовки категорично заборонені.

Екстрений виклик техніка-газівника додому у Вінниці - одна з необхідних сервісних послуг, що надаються сервісом Master911. Звертаючись в наш сервіс, Ви завжди зможете розраховувати на оперативний прихід техніка з моменту оформлення замовлення.

До найбільш популярних послуг газівників відносяться:

 • перестановка колонки, газового котла або кухонної плити з одного місця на інше
 • технічне обслуговування, чистка та профілактика газових апаратів
 • установка, налаштування, підключення й налагодження газових плит, духовок і варильних поверхонь
 • установка газової апаратури
 • виявлення й локалізація витоків газу
 • широкий спектр ремонтно-профілактичних робіт газового обладнання: варильних поверхонь, духовок, котлів, плит та колонок, зокрема й заміна гнучких шлангів, труб та вентилів
 • ремонт, демонтаж і монтаж проточного водонагрівача (колонки)
 • виконання різних газових робіт.

Техніки Master911 володіють чималим досвідом у введенні в експлуатацію, демонтажі, монтажі, установці, всіх різновидах діагностики, ремонту й обслуговування газового обладнання будь-яких видів і моделей, незалежно від року випуску. Наші фахівці зможуть видати консультації й допомогти при підборі економічного, довговічного і найбільш ефективного газового агрегату і, до того ж виконати роботи з установки та підготовки до експлуатації. Ми цілодобово оформляємо замовлення на екстрений виклик газівника за отриманою адресою для надання цілого спектра послуг з діагностики, ремонту, монтажу побутової апаратури практично всіх фірм-виробників: Термет (Termet), Вайлант (Вайлант / Vaillant), Беретта (Берета / Beretta), Бош (Bosch), Арістон (Ariston), Гореньє (Gorenje), Гефест (Gefest), Юнкерс (Junkers), Електролюкс (Electrolux) і безлічі інших. Виконавці сервісу послуг Master911 готові надати професійні послуги з установки лічильників газу та редукторів, приєднання газових балонів, розводки системи, паяння радіаторів, прокладки труб тощо.

Спеціаліст сервісу Master911

Сервіс побутового ремонту Master911 допускає до експлуатації й технічного обслуговування замовників лише кваліфікованих виконавців, що пройшли підготовку та вельми успішно склали екзамен на досить високий бал - 4,5 і вище. Таких майстрів часто залишається всього 15% від початкового числа кандидатів.

Усі фахівці Master911 приїжджають зі своїми інструментами, а при необхідності беруть апаратуру в майстерню сервісу. Наші техніки досвідчені, кваліфіковані та грамотні, вони зможуть вичерпно відповісти на всі питання замовника щодо майбутнього ремонту техніки.

Вони завжди дотримуються порядку в робочій зоні, пунктуальні, не вживають ненормативної лексики, ввічливі й не палять у процесі роботи.

Яким чином складається ціна?

Сервіс Master911 намагається незмінно виступати за цілком прозоре та зрозуміле кожному нашому клієнту ціноутворення. З такою метою нами був створений повний прейскурант, в якому перераховуються практично всі стандартні послуги та їх розцінки. Тому в момент звернення до нас кожен наш замовник зможе завчасно точно дізнатись, скільки йому коштуватиме необхідний ремонт. Під час оформлення замовлення на виклик газівника за потрібною адресою наш оператор завжди ставить замовнику ряд уточнювальних питань про вид техніки (плита, колонка, котел, духовка та інше), її дату випуску, виробника й модель, а також про причини виклику майстра. На підставі цієї інформації ми отримуємо чітке уявлення про причини виходу техніки з ладу - і готові надати первинну консультацію та вказати орієнтовну вартість робіт.

Буває, що озвучені скарги замовника на несправність техніки надто загальні й не допомагають конкретно встановити причину виходу з ладу. Відтак, розцінка буде визначена виконавцем уже після приїзду до клієнта і проведення діагностичних робіт. Однак ми гарантуємо, що сума буде точно збігатися з тією, яка прописана в прайс-листі.

Що отримають замовники нашого сервісу?

 • Сертифікованого професіонала для обслуговування газового обладнання.
 • Професійні сервісні послуги газівника. Сервісні техніки щодня мають справу з апаратурою різних моделей і типів майже від усіх торгових брендів - і це забезпечує їм вагомий досвід і підготовленість, компетентність, обізнаність, яким варто довіряти.
 • Відповідальність і суворий нагляд з нашого боку за якісним рівнем виконаних ремонтних робіт. У тому випадку, якщо замовником була знайдена допущена майстром помилка, телефонуйте нам - і ми усунемо будь-які недоліки.
 • Екстрений прихід досвідченого фахівця.

Додатково

 • Зручний порядок оплати. За надані сервісні послуги допускається розплатитися зручним чином: безготівковим перерахуванням, готівкою або ж банківською картою.
 • Гарантія безпеки. Усі наші фахівці до початку роботи обов'язково проходять верифікацію персональних відомостей. Тож, якщо Ви зіткнулися з недобросовісною роботою техніка, звертайтеся в сервісну службу підтримки - і ми розв'яжемо питання, які виникають.
 • Сервіс домашнього ремонту Master911 веде приймання заявок на виклик майстра-газівника у Вінниці постійно, включаючи вихідні і святкові дні.
 • Чесна оплата. Загальна вартість робіт цілком відповідає майстерності та професіоналізму майстра.
 • Ми працюємо згідно з договірними зобов'язаннями. Після завершення робіт, зазначених у договорі, ми вручаємо замовнику документ (акт) про проведення послуг.
 • У перелік робіт газівників сервісу домашнього ремонту Master911 у Вінниці входить обов'язкове прибирання свого робочого місця після ремонту.
 • Фіксована в угоді ціна. Умовами договору затверджується ціна замовлених послуг, і вона точно відповідає прайс-листу і не зміниться до завершення дії договору.
 • Екстрений прихід досвідченого техніка за вказаною адресою (протягом 3-х годин після укладення контракту).

Робота ведеться у Вінниці, виїжджаючи по всій Вінницькій області. Як викликати газівника у Вінниці?

У випадку, якщо Вам необхідні послуги компетентного виконавця-газівника за місцем проживання у Вінниці, який своєчасно приїде й за короткий час виконає необхідний спектр якісних послуг, звертайтеся в сервіс Master911.

Виконуємо роботи в передмістях Вінниці

На те, щоб технік приїхав у приміську зону Вінниці (Вороновиця, Стрижавка, Писарівка, Вінницькі Хутори, Зарванці, Щітки, Якушинці, Лука-Мелешківська, Агрономічне), може піти трохи більше часу - близько 4,5-5 годин.

Виконуємо ремонти побутової апаратури в межах міста Вінниця

Ті замовники, які проживають на території міста, мають високі шанси розраховувати на приїзд газівника у Вінниці орієнтовно протягом 3 годин із моменту подачі заявки.

Ми працюємо по Вінницькій області

Сервіс побутового ремонту Master911 налічує у своєму розпорядженні грамотних майстрів практично в усіх населених пунктах Вінницької області (Калинівка, Липовець, Іллінці, Вінниця, Хмільник, Немирів, Ладижин, Гайсин, Могилів-Подільський, Бар, Гнівань, Жмеринка, Браїлів, Козятин). Таким чином, подавши заявку, наш клієнт зможе сподіватися на прибуття фахівця в той же день, і, до того ж на нижчу ціну, зумовлену економією на транспортних витратах.