Заміна газової колонки у Вінниці

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Вінниці, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по заміні газових колонок від найкращих майстрів у Вінниці

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заміну газових колонок у Вінниці

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по заміні газових колонок у Вінниці

Відгуки по заміні газових колонок у Вінниці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Коли потрібно міняти колонку?

Водонагрівач є побутовою технікою, що виділяється зносостійкістю, проте настає час, коли потрібна заміна старої газової колонки на іншу апаратуру - на електричний бойлер, двоконтурний котел або колонку нового зразка.

До подібного рішення приходять в наступних ситуаціях: не підлягає ремонту, фізичне зношення елементів, вузлів, механічних деталей старої колонки, подальше використання становить ризик, неможливо запустити агрегат.

Техніки Master911 пропонують весь спектр послуг із заміни, ремонту та діагностики водонагрівачів різних компаній: Горенье (Gorenje), Беретта (Берета / Beretta), Іммергаз (Immergas), Діон (Dion), Термет (Termet), Матрікс (Matrix), Демрад (Demrad), Юнкерс (Junkers), Аквахіт (Aquaheat), Атон (Aton), Термона (Thermona), Мора (Mora), Херманн (Hermann), Термолайн (Termoline), Еталон (Etalon), Зануссі (Занусі / Zanussi), Електролюкс (Electrolux), Саванна (Савана / Savanna), Піраміда (Pyramida), Віссманн (Вісман / Viessmann), Самсунг (Samsung), Крауф (Krauf), Вестен (Westen), Роктерм (Rocterm), Протерм (Protherm), Кайзер (Kaiser), Мілла (Міла / Milla), Росс (Ross), Нева (Neva), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Львів, АЕГ (AEG), Нескар (Neckar), Термекс (Thermex), Грандіні (Grandini), Рока (Roca), Міле (Miele), Бош (Bosch), Селена (Selena), Аміна (Amina), Сакура (Sakura), Новатек (Nova Tec), Данко (Danko), Арістон (Ariston), Атлантік (Atlantic), Астон (Aston), Ферролі (Феролі / Ferroli), Рода (Roda) різних років випуску й модифікацій.

Необхідна документація для монтажу нового побутового водонагрівача

Щоб офіційно встановити іншу колонку, необхідні:

 • Звернення із заявою в газову службу вашого міста з викладенням необхідності заміни старого водонагрівача на сучасний без переустановлення.
 • Акт обстеження ДВК (на справність димоходів та вентиляційних каналів). Цей акт необхідний в разі запроєктованого монтажу газових колонок та котлів.
 • Копія правовстановлюваних документів на об'єкт газифікації (якщо власників кілька, то треба надати документи, що засвідчують їх особу та, крім того, згоду в письмовій формі від них на надання подібної послуги).
 • Ксерокопія паспорта та ідентифікаційного номера.
 • Копія паспорта на квартиру або будинок (видає БТІ).

Яким чином проводиться заміна застарілої проточної колонки?

Ефективна заміна газової проточної колонки в міській квартирі або будинку - відповідальне завдання, яке повинне виконуватися виключно досвідченим, кваліфікованим, підготовленим майстром. Оскільки відступ від техумов, вимог і загальноприйнятих норм тягне за собою відомий ризик не тільки для будь-якого майна, а й для здоров'я громадян.

Заявка на заміну газової колонки в хрущовці охоплює й демонтаж застарілого агрегату.

Все це здійснюється в такій послідовності:

 1. в першу чергу перекривають подачу газу, після відкручують провідний шланг;
 2. після цього перекривають воду;
 3. газову колонку відокремлюють від димового каналу;
 4. тепер знімають зі стіни.

Монтування нової газової колонки:

 1. при потребі готують стіну будівлі;
 2. після завершення кріплення апарату під'єднують необхідні комунікації (димову трубу, водопровід);
 3. кінцевий етап - приєднання газового шланга, реєстрація колонки, монтаж крана;
 4. проводять налаштування водонагрівача, регулюють подачу води й виконують перший запуск техніки.

Які чинники можуть вплинути на розцінку заміни газової колонки?

Вартість оперативної заміни газової опалювальної колонки укладає в собі прихід фахівця, демонтаж старого обладнання, під'єднання іншої апаратури, проведення налаштувань і пробний запуск.

Ціна якісної заміни газової колонки зростає в тому випадку, якщо:

 • потрібне відновлення димового каналу, трубопроводу або ж газового крана у квартирі;
 • з'являється потреба в проведенні додаткових робіт;
 • слід докупити якісь супутні матеріали для монтажу.

Головні особливості

Не варто прогрівати воду до максимальної температури, інакше це прискорює процес появи накипу всередині теплообмінника.

При слабкому тиску в системі водопостачання професіонали рекомендують монтаж помпи.

Найкращою запорукою безперебійної, довготривалої й безпечної роботи нової апаратури послужить її щорічне технічне обслуговування та, звичайно, хороший догляд.

Професіонали сервісу Master911

До того, як взяти службовий допуск до роботи й виїздів за адресою до замовників, всі наші майстри проходять навчання, після цього їм потрібно складати іспит. І виключно такі претенденти (як правило, це п'ятнадцять з сотні відсотків), хто отримав високий бал (4,5 і вище), приймаються на службу.

Наші майстри приїжджають зі своїми інструментами, при необхідності забирають техніку в майстерню, готові дати пояснення на всі питання, що стосуються майбутніх робіт.

Що отримують клієнти нашого сервісу?

 • Контроль якості. Іноді, через певні обставини, технік може припуститися помилки, через це ми приймаємо абсолютно всі зауваження, скарги, побажання, й гарантуємо, що при утворенні необхідності фахівець усуває дефекти.
 • Грамотну заміну газових колонок. Працюємо з будь-якими моделями водонагрівачів практично від усіх відомих компаній.
 • Виконання екстреного виїзду. Майстер з заміни газових нагрівачів (колонок) у Вінниці виїде за призначенням через три години з часу оформлення замовлення, оперативно, якісно й акуратно зробить необхідну роботу.

Робота за викликами майстра ведеться у Вінниці і по області

Виїжджаємо по всій Вінницькій області

Маємо підготовлених, досвідчених, пунктуальних фахівців майже у всіх малих і великих містах, селах і селищах Вінницької області (Калинівка, Липовець, Іллінці, Вінниця, Хмільник, Немирів, Ладижин, Гайсин, Могилів-Подільський, Бар, Гнівань, Жмеринка, Браїлів, Козятин). Це дозволяє нашим клієнтам значно заощадити на транспорті та планувати прихід майстра навіть протягом дня оформлення замовлення.

В деяких ситуаціях, пов'язаних з високою сезонною зайнятістю, приїзд техніка може перенестися на найближчий день.

Працюємо в місті Вінниця

Якщо вас зацікавить така наша послуга, як професійна заміна газової колонки на нову колонку, двоконтурний котел або бойлер в заміському будинку або міській квартирі, звертайтеся в Master911. Якщо живете в місті, через три години після оформлення заявки зможете очікувати приїзду професіонала за адресою.

Наші техніки виконують заявки в приміській зоні Вінниці

Крім цього, сервіс домашнього ремонту Master911 надає послуги з якісної та надійної заміни й демонтажу газових водогрійних колонок у Вінниці (Вороновиця, Стрижавка, Писарівка, Вінницькі Хутори, Зарванці, Щітки, Якушинці, Лука-Мелешківська, Агрономічне) в приміських населених пунктах. Зазвичай очікування досвідченого техніка може становити трохи більше часу - 4-5 годин.