Ремонт газового конвектора у Чернівцях

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт газового конвектора». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Чернівцях, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових конвекторів

Назва послуги
Середня вартість

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових конвекторів у Чернівцях

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт газових конвекторів

від 350 грн

Встановлення газових конвекторів

від 350 грн

Ремонт електричних конвекторів

від 350 грн

Часті питання по ремонту газових конвекторів у Чернівцях

Відгуки по ремонту газових конвекторів у Чернівцях

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Газовий обігрівач на природному або ж зрідженому газі останнім часом відмінно цінують через швидке та якісне опалення приміщень будь-якої площі.

Основне, на що слід звернути увагу при виборі газового приладу - його потужність, яку розраховують залежно від розміру приміщення. Другий вкрай важливий аспект - камера згоряння, яка може бути відкритою або закритою (1-й варіант не встановлюється в житлових просторах).

Сьогодні цей конвектор найчастіше застосовують на невеликих підприємствах, в офісних приміщеннях, на складах, в особняках і в гаражах. Важливою перевагою газових конвекторів, в порівнянні з іншими опалювальними системами, є значний тепловий коефіцієнт продуктивності, а також їх економічність.

За умови якісної установки та проведення профілактики, хороша робота приладу може перевищувати п'ятнадцять років.

Автономні газові конвектори. Обслуговування та професійний ремонт у Чернівцях

Внаслідок різних причин, які пов'язані з неправильною експлуатацією техніки та порушенням рекомендованого обслуговування, газові прилади, можуть давати збій, попри свою надійність.

Часто власники опалювального приладу дзвонять з такими проблемами: в приладі немає іскри, гасне, не запалюється, шумить, запалюється й гасне або не включається.

Займатися самостійним лагодженням небезпечно, незалежно від того, який із симптомів вказує на неправильну роботу опалювального обладнання: газовий конвектор гасне, шумить або не загоряється. Висококваліфікований майстер, який має допуск до робіт з газовим обладнанням повинен займатися розв'язанням проблеми.

Найвдаліший шлях розв'язання проблеми - викликати професіонала додому, для цього вам необхідно звернутися в надійний сервіс домашнього ремонту. Наші фахівці виконують якісний ремонт і обслуговування конвекторів від будь-яких виробників: Ballu, Timberk, АКОГ, Фег, Demrad та ін.

Кваліфікований ремонт газових конвекторів у Чернівцях з сервісом побутових послуг Master911

Наш маркетплейс Master911 щодня, 24 години на добу, приймає замовлення на виклик майстра для проведення діагностики, обслуговування газового конвектора, а також найрізноманітнішого ремонту.

При оформленні заявки ми уточнюємо у клієнта деякі деталі про прилад (марка, модель, рік випуску), а також про несправності. Завдяки чому, замовник має можливість отримати консультацію, і на етапі подачі заявки дізнатися вартість послуги.

Якщо проблема відома, ціна буде названа з прайсу, якщо зі слів замовника не зрозуміла причина несправності, то тільки на місці фахівець назве ціну, після додаткової діагностики. Але вартість буде збігатися з тією, що вказана в прайс-листі.

Звернення в Master911 дозволяє кожному замовнику отримати:

  • моментальне озвучення вартості роботи й безплатну консультацію;
  • швидкий виїзд майстра;
  • цілодобовий режим оформлення та приймання заявки;
  • надійний ремонт (наприклад, ремонт газових керамічних обігрівачів у Чернівцях).

На об'єкті наші професіонали не курять, спілкуються культурно, обов'язково підтримують порядок.

Master911 - якісний недорогий ремонт обігрівальної техніки

Фахівці нашого маркетплейсу пропонують повний діапазон професійних послуг з ремонту будь-яких моделей конвекторних обігрівачів за привабливою ціною, з виїздом до великих міст і в невеликі населені пункти будь-яких регіонів України.

Наші переваги

  • Гарантії. Фахівці нашого маркетплейсу дають гарантії на всі надані ними послуги й запчастини, встановлені в ході ремонту.
  • Сприяння у вирішенні суперечок. Перш ніж бути прийнятими на роботу з клієнтами, фахівці Master911 пройшли спеціальне навчання, складання іспиту й обов'язкову перевірку паспорта. Якщо вам довелося зіткнутися з грубістю або ж непрофесійним підходом до роботи, телефонуйте до нас.
  • Підтримка чистоти. Надання будь-якої послуги з ремонту газових конвекторів передбачає обов'язкове прибирання свого робочого місця.
  • Договір. Договір з замовником підписується перед початком надання послуг, в ньому зазначено точну ціну послуг. До кінця дії договору вона буде незмінною.
  • Будь-які способи оплати: безготівково або готівкою на місці. Ми хочемо, щоб робота з нами була максимально зручною для наших замовників.
  • Відповідальність. За якість виконаних робіт бере всю відповідальність кожен фахівець Master911. У зв'язку з цим, якщо у вас виявилася помилка після виконання роботи, звертайтеся до наших менеджерів. Ми запевняємо, що майстер виправить всі недоліки максимально оперативно.

Працюємо по всій Чернівецькій області та у Чернівцях

Працюємо у Чернівцях

В тому випадку, якщо ви зіткнулися з поломкою газового обігрівача й перебуваєте в місті Чернівці, приїзд майстра на вашу адресу буде займати мінімум часу - близько 2 год.

Працюємо в передмісті Чернівців

Якщо ви живете в передмісті Чернівців (Тисовець, Годилів, Великий Кучурів, Кам'яна, Михальча, Молодія, Чагор, Остриця, Бояни, Магала, Рідківці, Мамаївці), то приїзд професіонала буде займати трохи більше часу - близько чотирьох годин.

Працюємо по Чернівецькій області

Сервіс послуг Master911 має професійних майстрів майже у всіх населених пунктах Чернівецької області (Сокиряни, Новодністровськ, Новоселиця, Хотин, Герца, Чернівці, Сторожинець, Вижниця, Кіцмань, Заставна, Путила, Красноїльськ, Лужани, Глибока, Кельменці, Кострижівка). І ті, хто проживають в малих містах регіонів, мають можливість чекати приїзд майстра в день замовлення, це не тільки досить зручно, але й забезпечує можливість помітно заощадити на автомобільних витратах.

Якщо є підвищена сезонна завантаженість, а це трапляється рідко, приїзд фахівця переноситься на 1 день. Про це ми завчасно сповіщаємо клієнтів - на стадії приймання замовлення.

В тому випадку, якщо вам потрібен високоякісний ремонт конвекторів за доступною ціною у Чернівцях, телефонуйте в сервіс Master911, рівень нашого сервісу вас безсумнівно вразить, а ваш конвектор буде повернутий до роботи в короткі терміни!