Послуга газовика у Черкасах

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «послуга газовика». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Черкасах, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на послуги газовика у Черкасах

Назва послуги
Діапазон цін

Послуги газовика

від 350 грн

Часті питання по послугам газовика у Черкасах

Відгуки по послугам газовика у Черкасах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Часом у будь-якого господаря заміського будинку або квартири може з'явитися необхідність у швидкій допомозі з газом. З огляду на те, що газова техніка належить до групи високої небезпеки, будь-які зусилля власноручного проведення ремонту або залучення спеціаліста неперевіреної кваліфікації строго заборонені.

Газівник на дім у Черкасах - одна з необхідних послуг, що надаються маркетплейсом Master911. Звернувшись до нас, ви зможете очікувати на екстрений прихід досвідченого фахівця після подачі заявки.

До послуг газівників відноситься:

 • виявлення й локалізація витоків газу
 • перенесення водонагрівача, газового котла або домашньої плити в окрему кімнату
 • монтаж, ремонт і демонтаж газових колонок
 • проведення множинних газонебезпечних робіт
 • установка, підключення, налаштування варильної поверхні, духовок і газових плит
 • монтаж побутових газових котлів
 • сервісне обслуговування, чистка та профілактика газового обладнання
 • великий вибір ремонтно-відновлювальних робіт побутового газового обладнання: колонок, духовок, плит і котлів, а також заміна гнучких шлангів, труб та вентилів.

Техніки сервісу домашнього ремонту Master911 готові надати професійні послуги з установки редукторів тиску та газових лічильників, розводки системи, паяння радіаторів, приєднання газових балонів, прокладання труб та інше. Наші фахівці зможуть проконсультувати й допомогти у виборі найефективнішого й тривалого газового обладнання, а також виконати роботи з установки та стартового пуску. Ми приймаємо заявки для виклику техніка-газівника додому для надання послуг з діагностики, монтажу, ремонту побутової апаратури практично всіх виробників: Юнкерс (Junkers), Електролюкс (Electrolux), Вайлант (Вайлант / Vaillant), Бош (Bosch), Арістон (Ariston), Гефест (Gefest), Термет (Termet), Беретта (Берета / Beretta), Гореньє (Gorenje) і багатьох інших. Фахівці Master911 володіють досвідом в демонтажі, монтажі, встановленні, всіх типах обслуговування, діагностики та ремонту газових агрегатів різних видів і моделей, незалежно від дати виготовлення.

Техніки сервісу Master911

Маркетплейс Master911 дозволяє працювати з клієнтами тільки грамотним технікам, які пройшли навчання та успішно склали екзамен на високий бал - не нижче, ніж 4,5. Здатних майстрів залишається всього 15-20% з усіх претендентів.

Наші майстри досвідчені, грамотні та кваліфіковані, вони зможуть детально відповісти на будь-які питання замовника щодо майбутнього ремонту техніки. Всі виконавці Master911 приїжджають з персональними інструментами, а при необхідності забирають техніку в майстерню.

Також вони дотримуються порядку, ввічливі, пунктуальні, не курять і не вживають ненормативну лексику під час роботи.

Як обчислюється вартість?

Сервіс побутового ремонту Master911 намагається завжди виступати за прозоре та зрозуміле ціноутворення. З такою метою нашим маркетплейсом був сформований докладний прайс-лист, в якому перераховані практично всі стандартні послуги та їх вартість. Тому, при зверненні до нас будь-який замовник зможе заздалегідь знати, у скільки йому обійдеться ремонт. В ході оформлення заявки на виклик газівника додому ми ставимо клієнту ряд питань про тип газової техніки, її модель, виробника й рік випуску, а також про причини замовлення майстра. На основі цієї інформації ми отримуємо чітке уявлення, чому відмовило обладнання, і будемо готові назвати приблизну ціну робіт і надати первинну консультацію.

Іноді буває й так, що озвучені скарги замовника нечіткі й не дозволяють точно визначити причину пошкодження. В цьому випадку вартість буде названа фахівцем вже після приходу до замовника та проведення обстеження. Однак ми гарантуємо, що сума буде точно узгоджуватися з тією, що прописана в прейскуранті.

Що Ви зможете отримати в результаті?

 • Безперервний нагляд з нашого боку й відповідальність за якісний рівень виконаних ремонтних робіт. Якщо ви виявили допущену фахівцем помилку, телефонуйте нам, ми терміново виправимо будь недоліки.
 • Кваліфіковані послуги газівника. Наші фахівці щодня працюють з апаратурою різних типів і моделей практично від усіх світових брендів, і це гарантує їх багатий досвід, підготовленість, компетентність.
 • Ліцензованого професіонала для технічного обслуговування газового обладнання.
 • Оперативний прихід техніка.

І, до того ж

 • Зафіксована в договорі ціна. У договорі позначається ціна необхідних послуг, яка однозначно відповідає прейскуранту, і буде незмінною до завершення договору.
 • Надійна страхівка. Всі наші майстри в момент приймання в сервіс обов'язково проходять перевірку особистих даних. Саме тому, якщо ви зіткнулися з неякісною роботою техніка, телефонуйте в сервісну службу підтримки, і ми допоможемо розв'язати конфлікт.
 • Ми працюємо згідно з договором. Після завершення робіт, зазначених у договорі, майстер видає замовнику акт про проведення сервісних послуг.
 • Сервіс Master911 приймає замовлення на виклик фахівця-газівника у Черкасах в режимі 24/7, без свят і вихідних.
 • Оперативний прихід фахівця на виклик (через три години з моменту підписання контракту).
 • Об'єктивна оплата. Вартість сервісних послуг чітко відповідає навичкам і кваліфікації фахівця.
 • Комфортний спосіб оплати. За надані послуги сьогодні можна розплатитися зручним чином: банківською картою, безготівковим переказом або ж готівкою.
 • У перелік послуг газівників сервісу Master911 у Черкасах входить неодмінне прибирання робочого місця після ремонту.

Співпрацюємо у Черкасах, з виїздом по Черкаській області. Як викликати майстра-газівника у Черкасах?

Якщо Вам потрібен технік-газівник за місцем проживання у Черкасах, який своєчасно під'їде та надасть послуги, телефонуйте в сервіс домашнього ремонту Master911.

Робота здійснюється по Черкаській області

Маркетплейс Master911 співпрацює з кваліфікованими фахівцями в переважній більшості дрібних і великих населених пунктів Черкаської області (Христинівка, Звенигородка, Ватутіне, Умань, Тальне, Шпола, Корсунь-Шевченківський, Городище, Золотоноша, Сміла, Кам'янка, Чигирин, Черкаси, Канів, Монастирище, Жашків, Цвіткове, Маньківка, Бабанка, Буки, Чорнобай, Драбівка). Таким чином, оформляючи замовлення, клієнт зможе сподіватися на приїзд досвідченого майстра в день звернення, і також на певну економію на транспорті.

Ми працюємо в межах міста Черкаси

Клієнти, які живуть в межах міста, можуть очікувати на те, що майстер-газівник з'явиться на виклик у Черкасах приблизно протягом трьох годин після оформлення заявки.

Виконуємо роботи в приміських зонах Черкас

Для того, щоб професіонал приїхав в передмістя Черкас () знадобиться близько чотирьох-шести годин.