Заміна термопари газової духовки

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна термопари газової духовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заміну термопари газових духовок

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по заміні термопари газових духовок

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Термопара – невелика деталь, яка встановлюється найчастіше у газових духовках. Її завдання – контролювати подачу газу на конфорку. Якщо термопара зламається, клапан перебуватиме постійно у закритому положенні.

Якщо вам необхідно замовити послугу заміни термопари в газовій духовці вдома, звертайтесь до сервісу Мастер911. У нас представлені найкращі фахівці, які працюють з технікою всіх моделей та марок.

Коли потрібна заміна термопари в духовці

Ця деталь не підлягає ремонту. Якщо вона зламалася, її потрібно замінити. Винятки бувають лише у випадках, коли наконечник забруднився кіптявою – тоді його достатньо очистити.

Вартість послуги заміна термопари у духовці відносно невисока. Фахівець виконує такі роботи, що включені в ціну:

 • перекриває кран, що подає газ;
 • відключає плиту від електрики, якщо вона підключена – актуально для моделей з електророзпалюванням;
 • відкриває духовку і прибирає все зайве - деко, піддони, грати;
 • чистить наконечник термопари;
 • перевіряє працездатність;
 • якщо чищення не допомогло – проводить заміну деталі.

Зазначимо, що дані роботи необхідно довіряти лише фахівцям. Будь-яка газова техніка відноситься до категорії потенційно небезпечної. Незначні помилки під час проведення ремонту можуть призвести до катастрофічних наслідків.

Скільки коштує заміна термопари

Ціна послуги заміна термопари в газовій духовці залежить від вартості нової деталі. Зазвичай вам не потрібно заздалегідь переказувати аванс. В окремих випадках фахівець може попросити частину суми наперед, щоб купити термопару. Він обов'язково надасть вам чек на покупку.

Самостійно не слід шукати деталі, якщо у вас немає профільних глибоких знань. Вкрай важливо, щоб запасна частина була аналогічною замінюваною за своїми технічними параметрами. Якщо точно таку знайти не вдається, майстер підбере максимально близьку за своїми характеристиками.

Переваги сервісу Мастер911

 1. Прозоре ціноутворення. Нами розроблений докладний прайс на послугу заміни термопари в духовці. Ви відразу бачите, яку вартість коштуватиме робота спеціаліста.
 2. Високий професіоналізм. У нашій команді працюють лише справжні професіонали. Вони знайомі з улаштуванням плит усіх марок та моделей.
 3. Надійність та гарантії. Наші ремонтники усунуть будь-яку поломку. Після завершення роботи видається підписаний акт, який є гарантією.
 4. Оперативність надання послуг. У більшості випадків майстер приїжджає та усуває поломку в день подання заявки.
 5. Акуратність та ввічливість. Наші фахівці дбайливо ставляться до майна клієнтів. На вашій техніці не залишиться слідів ремонту.

Як запросити майстра

Вам потрібно сформувати електронну заявку на сайті нашого сервісу, заповнивши всі поля:

 • вказати тип поломки;
 • написати свої контактні дані;
 • надати додаткову інформацію про свою побутову техніку.

Зони обслуговування клієнтів

Термін надання послуги залежить від вашого проживання. Ми прагнемо максимальної оперативності.

У межах міста

Зазвичай майстру достатньо від 1 до 4 годин для приїзду до вас. Точні терміни вказуються під час обговорення замовлення з обраним фахівцем.

У передмісті

Обслуговування у передмісті потребує більше часу. Конкретні терміни залежать від вашої віддаленості від міста – у середньому майстру потрібно від 4 до 6 годин, щоб приїхати до вас.

В області

Бувають ситуації, коли приїхати до замовника в день подання заявки у майстра немає можливості. Візит переноситься на наступну добу. Точний час вказується додатково.

Звертаючись до сервісу побутових послуг Мастер911, ви можете бути впевнені, що отримаєте максимально якісне обслуговування!