В силу різних причин навіть найнадійніша газова духовка може дати збій. Помітивши будь-яку некоректність в її роботі, не варто намагатися лагодити її власноруч, оскільки несанкціоновані роботи з будь-яким газовим обладнанням здатні привести до дуже серйозних наслідків. Розумне рішення - ремонт газової духовки вдома у Кременчуці кваліфікованим майстром, що володіє необхідним досвідом, практичними навичками та допуском до проведення такого виду робіт.

Найчастіше в заявках клієнтів фігурують такі скарги на збій в роботі газової духовки:

 • Полум'я згасає одразу після відпускання ручки. Швидше за все, причина того, що сталося в несправності в системі газ-контролю або в зміщенні датчика температури.
 • Незабаром після включення духовки гасне полум'я. Провівши візуальний огляд і діагностику духової шафи, фахівець з великою ймовірністю виявить несправність терморегулятора. Залежно від того, що послужило причиною проблеми, термостат ремонтують або замінюють новим.
 • Газова духовка або не запалюється, або гасне відразу після відпускання ручки. Дуже часто причина подібного збою - засмічення форсунки пальника. Накопичений нагар забиває жиклер, через що відбувається зменшення подачі газу. У кінцевому підсумку мала інтенсивність полум'я не дозволяє розігріти термодатчик. У цьому випадку досвідчений фахівець прочистить форсунку або, в разі потреби, замінить її.
 • Після відпускання ручки регулювання газу вона «бовтається», а полум'я в духовці гасне. З великою ймовірністю можна стверджувати, що проблему вдасться вирішити шляхом заміни зламаної ручки.
 • Духова шафа вмикається, але вогонь або слабо горить, або гасне. Найчастіше причиною такої некоректності в роботі духовки виступає перехід на газ нижчого тиску.

Якщо вас цікавить кваліфікований ремонт газових духовок у Кременчуці марки Індезіт, Гореньє, Ханса, звертайтеся в Master911. Фахівці нашого сервісу побутових послуг мають великий досвід в монтажі, підключенні, технічному обслуговуванні й ремонті будь-якого рівня складності газових духовок від таких виробників: Горенье (Gorenje), Індесіт (Indesit), Арістон (Ariston), Ардо (Ardo), Ханса (Hansa), Бош (Bosch), Вірпул (Whirlpool), Електролюкс (Electrolux), Беко (Beko), Норд (Nord), Зануссі (Занусі / Zanussi), Кайзер (Kaiser), Гефест (Gefest), Грета (Greta), Канді (Candy), Самсунг (Samsung), Піраміда (Pyramida), Сіменс (Siemens), Міле (Miele), Карпати/ Karpaty), Електра, Аміка (Amica), Смег (Smeg), Фагор (Fagor), Дружківка, Інтерлайн (Interline), АЕГ (AEG) і багатьох інших.

Звернувшись в Master911, ви можете здійснити оперативний виклик майстра з надійного та професійного ремонту газової духовки вдома у Кременчуці моделей будь-яких брендів і року випуску.

Майстер

Перед тим, як бути прийнятим на роботу й отримати право виїжджати на виклик до замовників, кожен з кандидатів проходить навчання, після чого складає іспит. І лише ті, хто отримав високий середній бал (не нижче 4,5) будуть допущені до роботи з клієнтами.

Наші майстри працюють зі своїми інструментами, а в разі потреби, якщо ремонт духовки Арістон, Гефест або іншого бренду не можна зробити на місці, вони забирають її в майстерню. Майстри готові відповісти на всі питання замовника, що стосуються того, що вони будуть робити.

Фахівці Master911 виявляють доброзичливість, під час роботи не курять і не вживають нецензурної лексики.

Як формується ціна?

Всі актуальні ціни на послуги з ремонту духовок у Кременчуці, а також щодо їх встановлення, підключення та технічного обслуговування, вказані в прайс-листі, без урахування транспортних витрат і вартості запасних частин, заміна яких може знадобитися.

Ми прагнемо до того, щоб ви були ознайомлені з вартістю потрібної послуги заздалегідь. Саме тому ще на етапі заповнення заявки просимо відповісти на ряд уточнювальних питань: про виробника вашої техніки, її моделі, рік випуску й мету виклику майстра.

Іноді, через неповний опис проблеми з вашого боку, або внаслідок «розмитих» симптомів збою в роботі обладнання, точно встановити причину виходу з ладу техніки складно або неможливо. В такому випадку джерело несправності в роботі устаткування будуть визначатися майстром вже на місці, після проведення візуального огляду та діагностики.

Ми гарантуємо, що названа нашим фахівцем ціна за ремонт духовки буде точно відповідати сумі, зазначеній в прайсі.

Що ви отримаєте?

Звертаючись в сервіс послуг з якісного та оперативного ремонту газової духовки чи плити у Кременчуці Master911, Ви можете розраховувати на:

 • Якісний ремонт духовки та плити всіх типів і моделей від будь-яких виробників, незалежно від року випуску техніки;
 • Терміновий виїзд майстра за вказаною в заявці адресою, а також оперативне виконання всіх необхідних робіт;
 • Контроль якості роботи фахівця з нашого боку. Ми приймаємо будь-які зауваження щодо недоліків, допущених нашими фахівцями, і гарантуємо, що вони будуть виправлені.

Також, звертаючись в Master911, ви отримаєте:

 • Можливість подати заявку в будь-який зручний для вас час - працюємо 24/7, як в робочі, так і вихідні / святкові дні;
 • Швидкий приїзд майстра (в середньому через три години фахівець виїжджає на місце);
 • Підтримка майстром чистоти на робочому місці;
 • Доступні, справедливі ціни на послуги, відповідні досвіду майстра;
 • Зафіксовану в договорі вартість послуг, що відповідає ціні, зазначеній в прайсі;
 • Зручний спосіб оплати (готівкою або безготівковим переказом);
 • Гарантію. На всі надані послуги й замінені деталі надаються гарантійні зобов'язання.
 • Страховку. Зіткнувшись з недобросовісним майстром або неякісною роботою, звертайтеся в службу підтримки, ми допоможемо вирішити конфліктну ситуацію.
 • Договір. Після закінчення ремонту техніки, ви отримаєте акт виконаних робіт.

Працюємо в місті Кременчук з виїздом по Полтавській області

Приймаємо замовлення в місті Кременчук

Якщо вас цікавить якісний і оперативний ремонт газової духовки у Кременчуці, звертайтеся в маркетплейс Master911. Ті, хто проживають в межах міста, можуть розраховувати на приїзд майстра вже через 3 години після оформлення заявки.

Виїжджаємо на виклик в передмісті Кременчука

Сервіс побутових послуг Master911 пропонує оперативний ремонт духовок у Кременчуці і в приміських населених пунктах. В цьому випадку приїзд фахівця може відняти трохи більше часу - 4-5 годин.

Працюємо по Полтавській області

Практично у всіх населених пунктах Полтавської області у нас є свої фахівці. Завдяки цьому, Ви можете розраховувати на те, що майстер з надійного та оперативного ремонту газової духовки у Кременчуці приїде в день подачі заявки, а ще істотно заощадите на транспортних витратах.

В окремих випадках, через велику сезонну завантаженість, виїзд фахівця переноситься на наступний день.

Зона обслуговування Кременчук