Ремонт електричної плити у Звягелі (Новоград-Волинський)

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної плити». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Звягелі (Новоград-Волинський), яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних плит

Назва послуги Середня вартість

Заміна скла в електричній плиті

Ремонт промислової електроплити

Встановлення електроплити (монтаж)

Підключення електроплити

Демонтаж електроплити

Монтаж склокерамічної плити (встановлення)

Заміна / Підключення ТЕНа електроплити

Заміна конфорок електроплити

Заміна термостата електроплити (терморегулятора)

Заміна мережевого кабелю електроплити

Заміна запобіжників електроплити

Встановлення нової лампи електроплити

Ремонт плати управління електроплити (модуля)

Ремонт конфорок електроплити

Ремонт ТЕНа електроплити

Ремонт терморегулятора електроплити (термостата)

Заміна електронного таймера електроплити (годинника)

Скупка електроплит (утилізація)

Цінові пропозиції по ремонту електричних плит від найкращих майстрів у Звягелі (Новоград-Волинський)

Олександр null

Був(ла) на сайті месяц назад
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Євген null

Був(ла) на сайті месяц назад
+9

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Іван null

Був(ла) на сайті месяц назад
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних плит у Звягелі (Новоград-Волинський)

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту електричних плит у Звягелі (Новоград-Волинський)

Відгуки по ремонту електричних плит у Звягелі (Новоград-Волинський)

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Всі види ремонтних робіт склокерамічних плит, електроплит, духовок або ж вбудованих варильних поверхонь можемо умовно поділити на три типи: середнього ступеня складності, складний і простий.

 • Роботи середньої складності вимагають від майстра технічних знань, практичного досвіду та високої кваліфікації, оскільки найчастіше вони пов'язані з електротехнікою. В ході ремонту технік реставрує, змінює або регулює зношені окремі вузли, прилади, деталі.
 • Дрібні ремонтні роботи електричної кухонної плити у Звягелі (Новоград-Волинський) означають виконання діагностики електрообладнання, виправлення механічних дефектів, чищення, вимушену заміну непрацездатних не ключових елементів: мережевого електропроводу, ручки управління, зламаної вилки й інше.
 • Складний (капітальний) ремонт електроплити у Звягелі (Новоград-Волинський) передбачає заміну основних конструктивних складових, до подібного ремонту відносять заміну або відновлення блоків управління, сенсорних елементів, електронних плат, таймерів і т.д.

Сервіс домашніх послуг Master911 оформить замовлення на проведення діагностики, підключення та виконання ремонту електроплит, вбудованих варильних поверхонь, духових шаф або склокерамічних плит у Звягелі (Новоград-Волинський) різного рівня фактично від усіх прославлених компаній-виробників: Норд (Nord), Смег (Smeg), Кайзер (Kaiser), Грета (Greta), Міле (Miele), Дружківка, Піраміда (Pyramida), Бош (Bosch), Інтерлайн (Interline), Горенье (Gorenje), Карпати/ Karpaty), Аміка (Amica), Зануссі (Занусі / Zanussi), Беко (Beko), Ханса (Hansa), Вірпул (Whirlpool), Фагор (Fagor), Самсунг (Samsung), Ардо (Ardo), Арістон (Ariston), Канді (Candy), Сіменс (Siemens), Індесіт (Indesit), Електра, Електролюкс (Electrolux), Гефест (Gefest), АЕГ (AEG).

Як саме складається вартість?

Виконати професійний ремонт значно дешевше, ніж купувати нове обладнання. Всі майстри нашого сервісу співпрацюють із чітко затвердженим прайсом, що цілком виключає можливість будь-яких махінацій з розцінками на надані послуги. У нашому сервісі чесна, адекватна, розумна та прозора політика розцінок.

Однак іноді бувають ситуації, в яких без візуального обстеження досить складно чітко встановити, який саме ремонт потрібен. У такому випадку ми назвемо лише орієнтовну ціну ремонту електроплит у Звягелі (Новоград-Волинський), а точний розрахунок буде озвучений техніком вже на місці. Ми гарантуємо, що загальна вартість ремонту вбудованих варильних поверхонь, індукційних плит, духовок або електроплит у Звягелі (Новоград-Волинський) завжди буде цілком відповідати затвердженому тарифу.

Що Ви отримуєте в результаті?

 • Заздалегідь відома ціна. Ціна будь-якої запропонованої нами послуги строго відповідає тарифу, який затверджується й відомий завчасно. Ще до прибуття техніка на вашу адресу ви будете зорієнтовані в ціні та можете дізнатися, скільки коштує, наприклад, обслуговування варильних поверхонь, духових шаф, склокерамічних плит або побутових електроплит у Звягелі (Новоград-Волинський).
 • Зручний для вас порядок розрахунку. Оплата виконується як готівковими коштами, так і безготівковими переказами.
 • Привітне ставлення, ввічливість, акуратність і пунктуальність. У кінці всіх процесів наші техніки обов'язково прибирають своє робоче місце.
 • Економія Ваших коштів. Завдяки тому, що наші майстри розташовуються неподалік, транспортні витрати досить невеликі.
 • Середня ціна по ринку. Вартість буде завжди фіксованою, середньоринковою, конкурентною і відповідатиме компетентності, досвіду і знанням техніка.
 • Оперативний виїзд професійного майстра.
 • Цілодобове приймання заявок на виклик фахівця додому.

Особливості діяльності нашого сервісу послуг

 • Великий набір служб в одному офісі. Сервісна служба створена для замовлення послуги перевіреного, компетентного, кваліфікованого електрика, сантехніка, виконавця монтажних робіт, а також є можливість замовити хімчистку м'яких меблів, вивіз сміття, складання меблів та інше.
 • Діє система договірних відносин. Наш сервіс видає акт виконаних робіт.
 • Наявність підтвердженого практичного досвіду. Співпрацюємо тільки з досвідченими, грамотними та кваліфікованими виконавцями. До початку співпраці майстер складає іспит, проходить співбесіду, надає документи, що засвідчують його особу й тестується по обов'язкових характеристиках.
 • Гарантійні зобов'язання. Усі надані послуги та встановлені в процесі налагодження запасні частини підлягають гарантії.

Яким чином виконується виклик фахівця?

 1. Як подати заявку. Виконати це можна за допомогою заповненої на web-сайті форми або в телефонному режимі.
 2. Питання, що уточнюють подробиці неполадки. Рекомендується відповісти на кілька уточнювальних питань: вік, модель, тип електроплити, виробник, причина виклику техніка.
 3. Надання основної консультації, підтримки, допомоги та, якщо потрібно, рекомендації. Ще до приходу майстра ми можемо надати попередню консультацію та вкажемо ціну подальшої послуги.
 4. Прибуття виконавця додому. У середньому, через 2,5-3 години після оформлення замовлення наш фахівець приходить за потрібною адресою.

Замовлення фахівця з ремонту вбудованих варильних поверхонь, склокерамічних плит, духовок або електричних плит у Звягелі (Новоград-Волинський) і по всій Житомирській області

Виїзд в села, міста, селища по Житомирській області

У всіх населених пунктах наш маркетплейс має своїх майстрів, які в більшості випадків приходять до замовника в той же день, коли подали заявку. У певних ситуаціях, які пов'язані з інтенсивною сезонною зайнятістю, прихід майстра може бути перенесений на наступний день. Замовлення послуг в нашому сервісі побутового ремонту дає можливість значно зберегти транспортні витрати й ваш час.

Екстрений виїзд майстра по м. Новоград-Волинський

У випадку, якщо вам потрібен якісний ремонт духових шаф, склокерамічних плит, варильних поверхонь або побутових електроплит у Звягелі (Новоград-Волинський), і ви перебуваєте в межах міста, значить, через 2,5-3 години після подачі заявки, компетентний майстер, що володіє технічними знаннями, великим досвідом і необхідними навичками, прибуває за потрібною адресою.

Виїзд майстра в передмістя Новоград-Волинського

На прибуття виконавця в передмістя може знадобитися трохи більше часу, приблизно п'ять-шість годин