globe ru

Ремонт електричної плити у Новоград-Волинському

від 300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту електричної плити стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики електричної плити на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Електрична плита
Назва Вартість
Встановлення нової лампи електроплити Індивідуально
Заміна скла в індукційній плиті від 245 грн
Заміна скла в електричній плиті від 245 грн
Скупка електроплит (утилізація) Індивідуально
Заміна електронного таймера електроплити (годинника) Індивідуально
Ремонт терморегулятора електроплити (термостата) Індивідуально
Ремонт ТЕНа електроплити Індивідуально
Ремонт конфорок електроплити Індивідуально
Ремонт плати управління електроплити (модуля) Індивідуально
Встановлення електроплити (монтаж) Індивідуально
Заміна запобіжників електроплити Індивідуально
Заміна мережевого кабелю електроплити Індивідуально
Заміна термостата електроплити (терморегулятора) Індивідуально
Заміна конфорок електроплити Індивідуально
Заміна / Підключення ТЕНа електроплити Індивідуально
Монтаж склокерамічної плити (встановлення) Індивідуально
Демонтаж електроплити Індивідуально
Підключення електроплити Індивідуально

Ціни на Ремонт електричної плити у Новоград-Волинському

Назва Вартість
Ремонт електричної плити від 300 грн
Встановлення електричної плити від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Житомирській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Житомирській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Житомирській області

Всі міста Житомирській області
Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Новоград-Волинський, Троянів, Іванківці, Вертокиївка

Всі види ремонтних робіт склокерамічних плит, електроплит, духовок або ж вбудованих варильних поверхонь можемо умовно поділити на три типи: середнього ступеня складності, складний і простий.

 • Роботи середньої складності вимагають від майстра технічних знань, практичного досвіду та високої кваліфікації, оскільки найчастіше вони пов'язані з електротехнікою. В ході ремонту технік реставрує, змінює або регулює зношені окремі вузли, прилади, деталі.
 • Дрібні ремонтні роботи електричної кухонної плити у Новоград-Волинському означають виконання діагностики електрообладнання, виправлення механічних дефектів, чищення, вимушену заміну непрацездатних не ключових елементів: мережевого електропроводу, ручки управління, зламаної вилки й інше.
 • Складний (капітальний) ремонт електроплити у Новоград-Волинському передбачає заміну основних конструктивних складових, до подібного ремонту відносять заміну або відновлення блоків управління, сенсорних елементів, електронних плат, таймерів і т.д.

Сервіс домашніх послуг Master911 оформить замовлення на проведення діагностики, підключення та виконання ремонту електроплит, вбудованих варильних поверхонь, духових шаф або склокерамічних плит у Новоград-Волинському різного рівня фактично від усіх прославлених компаній-виробників: Норд (Nord), Смег (Smeg), Кайзер (Kaiser), Грета (Greta), Міле (Miele), Дружківка, Піраміда (Pyramida), Бош (Bosch), Інтерлайн (Interline), Горенье (Gorenje), Карпати/ Karpaty), Аміка (Amica), Зануссі (Занусі / Zanussi), Беко (Beko), Ханса (Hansa), Вірпул (Whirlpool), Фагор (Fagor), Самсунг (Samsung), Ардо (Ardo), Арістон (Ariston), Канді (Candy), Сіменс (Siemens), Індесіт (Indesit), Електра, Електролюкс (Electrolux), Гефест (Gefest), АЕГ (AEG).

Як саме складається вартість?

Виконати професійний ремонт значно дешевше, ніж купувати нове обладнання. Всі майстри нашого сервісу співпрацюють із чітко затвердженим прайсом, що цілком виключає можливість будь-яких махінацій з розцінками на надані послуги. У нашому сервісі чесна, адекватна, розумна та прозора політика розцінок.

Однак іноді бувають ситуації, в яких без візуального обстеження досить складно чітко встановити, який саме ремонт потрібен. У такому випадку ми назвемо лише орієнтовну ціну ремонту електроплит у Новоград-Волинському, а точний розрахунок буде озвучений техніком вже на місці. Ми гарантуємо, що загальна вартість ремонту вбудованих варильних поверхонь, індукційних плит, духовок або електроплит у Новоград-Волинському завжди буде цілком відповідати затвердженому тарифу.

Що Ви отримуєте в результаті?

 • Заздалегідь відома ціна. Ціна будь-якої запропонованої нами послуги строго відповідає тарифу, який затверджується й відомий завчасно. Ще до прибуття техніка на вашу адресу ви будете зорієнтовані в ціні та можете дізнатися, скільки коштує, наприклад, обслуговування варильних поверхонь, духових шаф, склокерамічних плит або побутових електроплит у Новоград-Волинському.
 • Зручний для вас порядок розрахунку. Оплата виконується як готівковими коштами, так і безготівковими переказами.
 • Привітне ставлення, ввічливість, акуратність і пунктуальність. У кінці всіх процесів наші техніки обов'язково прибирають своє робоче місце.
 • Економія Ваших коштів. Завдяки тому, що наші майстри розташовуються неподалік, транспортні витрати досить невеликі.
 • Середня ціна по ринку. Вартість буде завжди фіксованою, середньоринковою, конкурентною і відповідатиме компетентності, досвіду і знанням техніка.
 • Оперативний виїзд професійного майстра.
 • Цілодобове приймання заявок на виклик фахівця додому.

Особливості діяльності нашого сервісу послуг

 • Великий набір служб в одному офісі. Сервісна служба створена для замовлення послуги перевіреного, компетентного, кваліфікованого електрика, сантехніка, виконавця монтажних робіт, а також є можливість замовити хімчистку м'яких меблів, вивіз сміття, складання меблів та інше.
 • Діє система договірних відносин. Наш сервіс видає акт виконаних робіт.
 • Наявність підтвердженого практичного досвіду. Співпрацюємо тільки з досвідченими, грамотними та кваліфікованими виконавцями. До початку співпраці майстер складає іспит, проходить співбесіду, надає документи, що засвідчують його особу й тестується по обов'язкових характеристиках.
 • Гарантійні зобов'язання. Усі надані послуги та встановлені в процесі налагодження запасні частини підлягають гарантії.

Яким чином виконується виклик фахівця?

 1. Як подати заявку. Виконати це можна за допомогою заповненої на web-сайті форми або в телефонному режимі.
 2. Питання, що уточнюють подробиці неполадки. Рекомендується відповісти на кілька уточнювальних питань: вік, модель, тип електроплити, виробник, причина виклику техніка.
 3. Надання основної консультації, підтримки, допомоги та, якщо потрібно, рекомендації. Ще до приходу майстра ми можемо надати попередню консультацію та вкажемо ціну подальшої послуги.
 4. Прибуття виконавця додому. У середньому, через 2,5-3 години після оформлення замовлення наш фахівець приходить за потрібною адресою.

Замовлення фахівця з ремонту вбудованих варильних поверхонь, склокерамічних плит, духовок або електричних плит у Новоград-Волинському і по всій Житомирській області

Виїзд в села, міста, селища по Житомирській області

У всіх населених пунктах наш маркетплейс має своїх майстрів, які в більшості випадків приходять до замовника в той же день, коли подали заявку. У певних ситуаціях, які пов'язані з інтенсивною сезонною зайнятістю, прихід майстра може бути перенесений на наступний день. Замовлення послуг в нашому сервісі побутового ремонту дає можливість значно зберегти транспортні витрати й ваш час.

Екстрений виїзд майстра по м. Новоград-Волинський

У випадку, якщо вам потрібен якісний ремонт духових шаф, склокерамічних плит, варильних поверхонь або побутових електроплит у Новоград-Волинському, і ви перебуваєте в межах міста, значить, через 2,5-3 години після подачі заявки, компетентний майстер, що володіє технічними знаннями, великим досвідом і необхідними навичками, прибуває за потрібною адресою.

Виїзд майстра в передмістя Новоград-Волинського

На прибуття виконавця в передмістя може знадобитися трохи більше часу, приблизно п'ять-шість годин