globe ru

Заміна компрессора холодильника у Коломиї

350 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни компрессора холодильника стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни компрессора холодильника на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Івано-Франківській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Івано-Франківській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Розрахунок з майстром відбувається після здачі роботи. Оплату майстер приймаємо готівкою.

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Івано-Франківській області

Всі міста Івано-Франківській області
Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця

Мотор-компресор є найважливішою деталлю холодильника, що відповідає за охолодження. Найкраще рішення при пошкодженні компресора - заміна, з огляду на те, що проведений ремонт не гарантує його безперебійну роботу надалі. До основних факторів порушення компресора треба віднести:

 • негерметичні закриття дверей однієї з камер холодильників;
 • тривалу роботу морозильника на високих оборотах, без перерв через включений режим суперзаморожування;
 • скачки напруги в електромережі.

Ознаки збою в роботі мотора-компресора:

 • в період роботи холодильника чутні сторонні звуки;
 • електродвигун працює, однак охолодження не відбувається;
 • безперервна робота мотора;
 • перемерзання продуктів в камері;
 • збільшення температури в камері;
 • намерзання снігового шару на стінках холодильного агрегату.

Чи виконується власноручна заміна компресора холодильника?

Чимало власників холодильників, зіткнувшись з виходом з ладу компресора, прагнуть зробити виправлення самостійно. Слід зазначити, що зробити це не просто, для цього потрібні не тільки практичні навички, а й монтажні інструменти. Крім того, в результаті допущення помилки в ході непрофесійної діяльності, є загроза посилення проблеми, це може обернутися дорогим ремонтом і повною відмовою холодильного агрегату в роботі.

Надійне рішення в такій ситуації, якщо мотор-компресор не працює або працює не коректно - звернення до навченого техніка з виправлення холодильного обладнання в маркетплейсі Master911. Техніки в нашому сервісі пропонують послуги з виїздом за адресою. Наш технік проведе огляд та діагностику, визначить точну причину неполадки й виконає необхідний ремонт або заміну мотора-компресора холодильника за доступною ціною. Такий підхід дасть можливість відкинути ризики й дозволить заощадити на витратах, пов'язаних з перевезенням габаритної техніки, та отримати гарантійні зобов'язання виконавця на виконаний ремонт.

Master911 - компетентна заміна компресора холодильної техніки

При виявленні будь-якої неполадки в роботі побутового холодильного обладнання звертайтеся в сервіс Master911. Ми приймаємо заявки на виклик техніка в режимі 24/7 у святкові, робочі та вихідні дні. Наші техніки можуть працювати з холодильниками всіх моделей і марок: Indesit (Індезіт), Samsung (Самсунг), ARDO (Ардо), Snaige (Снайге), Lg, Норд, Beko (Беко), Atlant (Атлант), Rainford, Донбас, Liebherr (Лібхер), Vestfrost (Вестфрост), Whirlpool (Вірпул) та інших.

Під час оформлення заявки ми ставимо ряд питань для конкретизації з приводу дати виготовлення холодильника, модифікації та фірми-виробника, а також причини звернення (наприклад, заміна, ремонт або діагностика компресора холодильника, вартість). Ціна необхідної послуги, на основі прийнятих відомостей, буде названа замовнику ще до прибуття майстра, крім цього, буде надана й попередня рекомендація. Вартість усіх типових послуг вказана в прайс-листі, якщо ж у телефонному режимі не вдалося визначити чітку причину несправності й масштаб необхідних ремонтних робіт, тоді конкретна ціна буде повідомлена тільки після діагностичних робіт. Ми гарантуємо, що після діагностики озвучена виконавцем вартість буде збігатися із зафіксованою в прайс-листі.

Якщо ви зателефонували в сервіс Master911, ви можете очікувати на:

 • професіоналізм, компетентність і найвищий рівень якості наданої сервісній послуги;
 • інформацію та консультацію стосовно приблизної вартості ще до приїзду виконавця;
 • можливість подати замовлення в режимі 24/7;
 • швидкий виїзд виконавця за вказаною адресою.

Виконавці нашого сервісу обов'язково гарантують чистоту на своєму робочому місці, не курять, завжди культурні.

Цікавить заміна або діагностика компресора в холодильнику?

Сервіс перевірених майстрів Master911 надає послуги з ремонту холодильного обладнання практично всіх торгових марок з терміновим виїздом виконавця в невеликі населені пункти та великі міста Івано-Франківської області.

Наші переваги:

 • Підтримка у розв'язанні конфліктів. Всі техніки Master911 перед виходом на роботу пройшли обов'язкову верифікацію паспортних даних. Тому, в разі недбалого ставлення фахівця до роботи, повідомляйте про подію нам, і ми проявимо сприяння у розв'язанні інциденту.
 • Виконуємо роботи згідно з договором. Перед виконанням будь-якої роботи, пов'язаної з діагностикою, ремонтом, налагодженням або обслуговуванням холодильної техніки, ми укладаємо договір з клієнтом. У ньому визначається розцінка наданої послуги, яка збігається із зафіксованою в прайс-листі.
 • Комфортна система оплати: безготівковим перерахуванням, готівкою або банківською картою.
 • Гарантійні зобов'язання. Кожен фахівець сервісу послуг Master911 надає гарантійні умови на виконані послуги та замінені блоки, вузли, деталі.
 • Дотримання порядку на місці роботи. Неодмінне прибирання свого місця роботи вважається частиною будь-якої послуги.
 • Серйозна відповідальність. За рівень якості послуг наші фахівці несуть персональну відповідальність. За умови, якщо раптом виявили будь-які недоробки в роботі техніка - звертайтеся в сервісну службу підтримки, і ми гарантуємо, що вони будуть усунені дуже швидко.

Виконуємо ремонтні роботи у Коломиї і на виїзді по Івано-Франківській області

Працюємо по Івано-Франківській області

Сервіс Master911 має техніків майже в кожному дрібному та великому населеному пункті Івано-Франківської області (м. Рогатин, м. Івано-Франківськ, м. Долина, м. Тисмениця, м. Галич, м. Калуш, м. Бурштин, м. Надвірна, м. Снятин, м. Коломия, м. Городенка, м. Тлумач, м. Косів, м. Яремче, смт Ворохта, смт Кути, смт Верховина, смт Яблунів, смт Ланчин, смт Гвіздець, смт Отинія, смт Заболотів, смт Битків, смт Делятин, смт Обертин, смт Лисець, смт Єзупіль, смт Рожнятів, смт Брошнів-Осада, смт Перегінське, смт Богородчани, смт Солотвин, смт Більшівці, с. Черніїв, с. Татарів, с. Поляниця). Тому наші замовники, що знаходяться в цій області, можуть очікувати на прихід майстра в день складання заявки. У такій ситуації великим плюсом є не тільки швидкість надання послуги та якість, а й значна економія на автотранспортних витратах.

Іноді, через велику сезонну завантаженість, приїзд професіонала може перенестися на інший день, про цей прецедент вам повідомлять під час оформлення заявки.

Приймаємо заявки в приміських зонах Коломиї

Клієнти, що живуть у приміській зоні Коломиї (), зможуть очікувати техніка вже через 4-5 годин.

Оформляємо замовлення в м. Коломия з виїздом за адресою

Якщо наші клієнти живуть у межах міста Коломия, приїзд досвідченого фахівця займе мінімум часу - орієнтовно три години з моменту оформлення заявки

Якщо вас зацікавила компетентна заміна компресора холодильника й підходить розумна вартість послуги, звертайтеся в сервіс Master911. Ми гарантуємо, що наш сервіс вам сподобається!