globe ru

Заміна компрессора холодильника у Калуші

350 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни компрессора холодильника стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни компрессора холодильника на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Івано-Франківській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Івано-Франківській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Розрахунок з майстром відбувається після здачі роботи. Оплату майстер приймаємо готівкою.

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Івано-Франківській області

Всі міста Івано-Франківській області
Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця

Компресор вважається важливою деталлю холодильника, що відповідає за рух фреону. Найкраще рішення в разі пошкодження компресора - установка нового, з огляду на те, що проведений ремонт не кожен раз гарантує його безперебійну роботу в майбутньому. До факторів порушення компресора можна віднести:

 • недостатньо герметичне закриття дверей обох камер;
 • швидка зміна напруги струму в електромережі;
 • тривалу роботу морозильної камери на високих оборотах, без перерв через запущений режим шокової заморозки.

Симптоми виходу з ладу компресора:

 • перемерзання продуктів в холодильній камері;
 • підвищення температурного режиму в головній камері;
 • електродвигун включається, проте охолодження не помічається;
 • утворення сніжної кірки на задніх стінках холодильника;
 • безперервна робота мотора;
 • в ході роботи холодильного агрегату добре чутні не звичні звуки.

Чи допускається власноручне проведення заміни компресора холодильника?

Багато власників побутових холодильників, які зіштовхнулися з виходом з ладу компресора, бажають провести відновлення самостійно. Необхідно зауважити, що зробити це самостійно досить непросто, оскільки для цього будуть потрібні не тільки навички та відповідні технічні знання, а й монтажні інструменти, спеціальне обладнання. До того ж, в разі допущення помилки в ході непрофесійної роботи, існує загроза посилення проблеми, що може обернутися дорогим ремонтом аж до повного виходу холодильника з ладу.

Найбезпечніше рішення в ситуації, коли мотор-компресор не працює зовсім або працює не коректно - звернення до досвідченого майстра з виправлення холодильного обладнання в сервісі Master911. Всі майстри нашого сервісу пропонують послуги з ремонту домашнього обладнання вдома. Наш виконавець проведе професійну діагностику та огляд, знайде чітку причину неполадки та виконає необхідний ремонт, а в разі потреби - заміну мотора-компресора холодильника за розумною вартістю. Все це дасть можливість уникнути ризиків і дозволить заощадити на витратах, які пов'язані з перевезенням габаритного обладнання в сервіс і назад, і мати гарантії фахівця на пройдений ремонт.

Master911 - компетентна заміна компресорів холодильників

При виявленні різних поломок у роботі побутового холодильного обладнання, телефонуйте в Master911. Ми приймаємо замовлення на виклик майстра додому в режимі 24/7 в вихідні, робочі та святкові дні. Наші професіонали працюють з холодильниками різних моделей і марок: Beko (Беко), Atlant (Атлант), Snaige (Снайге), Whirlpool (Вірпул), Lg, Донбас, Liebherr (Лібхер), Indesit (Індезіт), Rainford, ARDO (Ардо), Samsung (Самсунг), Vestfrost (Вестфрост), Норд та інших.

В момент заповнення заявки ми ставимо кілька питань щодо моделі, року виготовлення морозильника та виробника, а також причини звернення (наприклад, ремонт, заміна або діагностика мотора-компресора холодильника, ціна). Вартість потрібної послуги буде відома клієнту ще до приїзду техніка, крім цього, буде запропоновано консультацію. Вартість всіх стандартних послуг відзначена в прайс-листі, коли в телефонному режимі не вдалося встановити чітку причину поломки та обсяг необхідних ремонтних робіт, тоді ціна буде озвучена після діагностики. Ми гарантуємо, що після закінчення діагностики оголошена техніком ціна буде відповідати зазначеній у прайсі.

Зателефонувавши в Master911, ви зможете очікувати на:

 • подачу замовлення в режимі 24/7;
 • кваліфіковану консультацію та інформацію про приблизну ціну до приїзду майстра;
 • терміновий виїзд техніка за потрібною адресою;
 • компетентність, професіоналізм і високий рівень якості послуги.

Фахівці нашого маркетплейсу обов'язково забезпечують чистоту й порядок на своєму робочому місці, не курять і не вживають непристойну лексику.

Цікавить заміна компресора в холодильному обладнанні?

Сервіс домашнього ремонту Master911 може запропонувати послуги з ремонту холодильників всіх видів з оперативним виїздом фахівця в невеликі населені пункти та великі міста Івано-Франківської області.

Плюси сервісу Master911:

 • Вирішення конфліктних ситуацій. Всі фахівці Master911 перед виходом на роботу пройшли обов'язкову перевірку персональних відомостей. Тому, при прояві некоректного ставлення виконавця до своїх обов'язків, повідомте про це нам, і ми надамо підтримку у розв'язанні інциденту.
 • Комфортна система оплати: готівкою, пластиковою карткою або безготівковим переказом.
 • Виконання гарантійних зобов'язань. Кожен технік сервісу домашнього ремонту Master911 надає гарантійні умови на послуги та встановлені вузли, блоки, деталі.
 • Працюємо відповідно до договору. Перед виконанням будь-якої роботи, яка пов'язана з діагностикою, ремонтом, обслуговуванням або налагодженням холодильного обладнання, ми підписуємо договір з клієнтами. У ньому визначається ціна сервісної послуги, яка відповідає тій, що в прейскуранті.
 • Дотримання чистоти на місці роботи. Неодмінне прибирання робочого місця вважається частиною будь-якої сервісної послуги.
 • Персональна відповідальність, безпека й надійність. За якість послуг наші техніки несуть повну відповідальність. У зв'язку з цим, якщо раптом ви виявили будь-які вади в роботі техніка - звертайтеся в службу підтримки клієнтів, і ми запевняємо, що все буде усунуто якнайшвидше.

Виконуємо роботи у Калуші з виїздом на адресу по Івано-Франківській області

Ми працюємо в передмістях Калуша

Ті замовники, що живуть в передмісті Калуша (), зможуть чекати приїзду фахівця вже протягом чотирьох-п'яти годин.

Робота ведеться по Івано-Франківській області

Сервіс послуг Master911 має майстрів в більшості великих і дрібних населених пунктів Івано-Франківської області (м. Рогатин, м. Івано-Франківськ, м. Долина, м. Тисмениця, м. Галич, м. Калуш, м. Бурштин, м. Надвірна, м. Снятин, м. Коломия, м. Городенка, м. Тлумач, м. Косів, м. Яремче, смт Ворохта, смт Кути, смт Верховина, смт Яблунів, смт Ланчин, смт Гвіздець, смт Отинія, смт Заболотів, смт Битків, смт Делятин, смт Обертин, смт Лисець, смт Єзупіль, смт Рожнятів, смт Брошнів-Осада, смт Перегінське, смт Богородчани, смт Солотвин, смт Більшівці, с. Черніїв, с. Татарів, с. Поляниця). Завдяки цьому, наші замовники, які проживають у цій області, можуть очікувати на прибуття професіонала в день складання заявки. У цій ситуації великим плюсом виступає не тільки швидкість надання послуги, а й значна економія на автотранспортних витратах.

Іноді, через високу сезонну завантаженість, прихід професіонала може перенестися на наступний день, про що вам повідомлять під час складання замовлення.

Приймаємо заявки в м. Калуш, виїжджаючи за вказаною адресою

Якщо ви проживаєте в межах міста Калуш, виїзд техніка займе мінімум часу - приблизно три-чотири години після подачі заявки

Якщо вас цікавить професійна заміна компресора холодильника та підходить адекватна вартість послуги, телефонуйте в сервіс Master911. Ми обіцяємо, що наданий нами сервіс вас приємно здивує!