Встановлення ванни у Ізмаїлі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення ванни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Ізмаїлі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню ванн

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової ванни

Встановлення сталевої ванни

Встановлення чавунної ванни

Підключення акрилової ванни

Підключення сталевий ванни

Підключення чавунної ванни

Встановлення гідромасажу в акрилову ванну

Встановлення гідромасажу в чавунну ванну

Встановлення джакузі

Підключення джакузі до водопостачання

Підключення джакузі до каналізації

Демонтаж акрилової ванни

Встановлення екрану під ванну

Демонтаж сталевий ванни

Демонтаж чавунної ванни

Демонтаж джакузі

Виніс чавунної ванни (з ліфтом)

Виніс чавунної ванни (без ліфта за поверх)

Виніс ванни (з ліфтом)

Виніс ванни (без ліфта за поверх)

Демонтаж акрилової вкладики

Цінові пропозиції по встановленню ванн від найкращих майстрів у Ізмаїлі

Дмитро В

Був(ла) на сайті 5 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення ванн у Ізмаїлі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню ванн у Ізмаїлі

Відгуки по встановленню ванн у Ізмаїлі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт у ванній кімнаті зазвичай закінчується установкою ванни. Виходячи з характеристик: форми, ваги, типу, розміру та матеріалу виробництва ванни, залежить рішення щодо завдання вибору найкращого виконання необхідних робіт.

Потрібно брати до уваги, що компетентна установка ванни має на увазі присутність досвіду, навичок та спеціальних знань, як і розуміння правил, дотримання параметрів, що висуваються до ванної кімнати.

Чи можна самостійно виконати монтаж ванни?

Невдалі спроби самотужки здійснити монтаж та встановлення сталевої, чавунної або акрилової ванни не рекомендуються. Оскільки це пов'язано з непотрібним ризиком недотримання встановлених норм, допущення якоїсь похибки або порушення техніки безпеки. Наслідки такого підходу, що випливають, можуть бути дуже негативними: крім зниження якості безпеки та комфорту свого сімейства, є ймовірність того, що ви швидко затопите не тільки власну квартиру, а також сусідів.

Звернення за допомогою до недосвідченого, некомпетентного та неперевіреного фахівця зовсім не найкращий варіант. В першу чергу монтаж акрилової, чавунної або сталевої ванни може зайняти чимало часу, а по-друге, на послугу, що надається, вам не дадуть жодних гарантійних умов. Краще не ризикувати, а запросити надійного, перевіреного, досвідченого фахівця, який швидко, якісно та надійно впорається з наміченим завданням.

Майстер911: професійне встановлення та збирання сталевої, чавунної та кутової ванни

Слюсарі-сантехніки сервісу Мастер911 мають пристойний досвід в установці металевих, акрилових, чавунних ванн усіх форм, конструкцій та габаритів.

На етапі заповнення форми замовлення на виклик виконавця додому в різні міста та селища, в т. ч. і Білу Церкву, Бердянськ, Черкаси, Дрогобич  та Херсон, ми задаємо клієнту низку актуальних питань про сантехнічне обладнання, особливості, побажання та місце його монтажу, після цього зможемо надати початкову рекомендацію та визначитись за ціною сервісної послуги.

Розцінки на всі типові роботи вказуються в нашому прейскуранті, і при першому запиті буде названо клієнта. Якщо ж буде потрібна особлива послуга, тоді остаточна вартість буде встановлена сантехніком вже при відвідуванні на місце після визначення повного обсягу завдань. Але в будь-якому випадку ми гарантуємо, що ціна не відрізнятиметься від тієї, яку написано в прайс-листі.

У разі звернення до нашого сервісу ви отримуєте:

 • консультацію та важливу інформацію про орієнтовну або точну розцінку послуги;
 • можливість надіслати заявку в будь-який день, у цілодобовому режимі, без вихідних та свят;
 • надання гарантійної, надійної та якісної послуги - встановлення сталевої, чавунної або акрилової ванни;
 • терміновий приїзд сертифікованого, досвідченого та професійного сантехніка.

Наші майстри не димлять цигаркою, обов'язково прибирають робоче місце, не лаються, виявляють відповідальне ставлення до роботи, уважні та доброзичливі до бажань замовників.

Переваги маркетплейсу Master911

Ми працюємо виключно із сертифікованими сантехніками з Хмельницького, Києва, Конотопу, Кропивницького та інших населених пунктів. Кожен із них ще до отримання допуску до обслуговування замовників довів свою кваліфікацію, успішно склавши екзаменаційні тести, а також пройшов верифікацію документів та спеціалізоване навчання. Однак, попри такі заходи, ми не виключаємо людський фактор і тому готові надати ефективне сприяння у разі конфліктної ситуації.

Усі наші клієнти мають на руках акт здійснених послуг після завершення сантехнічних робіт із монтажу ванни. Якщо вам довелося виявити будь-яку похибку в діяльності сантехніка або доторкнутися до його некоректної поведінки, терміново телефонуйте в нашу службу підтримки. Будь-яка послуга (зокрема: встановлення ванни без ніжок, ванни з джакузі або кутової ванни) здійснюється згідно з договором, в якому відображено аспекти виконання робіт, умови відповідальності майстра, сам технологічний процес, термін виконання. При розрахунку за роботу майстра-сантехніка - установку ванни - у вас є ряд варіантів: безготівковими переказами або готівкою. Всі наші сантехніки в будь-якому замовленні надають гарантійні умови на послуги.

Вартість установки овальної, кутової або круглої ванни

Якщо вам потрібно поцікавитися, скільки буде коштувати установка округлої чавунної ванни, пристрій ванни з джакузі або монтаж акрилової ванни у Львові, Миколаєва, Одесі, Рівному або ж іншому місті, будь-якої миті ви зможете ознайомитися з нашими розцінками. Там наведено розцінки на всі типові сантехнічні послуги, без вартості запчастин, розхідників, які можуть знадобитися під час монтажу та автотранспортних витрат. Ми невпинно прагнемо до прозорого та зрозумілого всім нашим клієнтам формування цін та до комфортного рівня техобслуговування. З цією метою ми завжди готові надати замовникам, що подзвонили нам, першу консультацію і приблизно зорієнтувати за сумою заявленої послуги. Здебільшого названа вартість, яка була встановлена спочатку, не змінюється.

Екстренний виклик сантехніка у Ізмаїлі з виїздом по Одеській області

Виконуємо роботи в приміській зоні Ізмаїла

Якщо ви перебуваєте в приміській зоні Ізмаїла (Стара Некрасівка, Багате, Саф'яни, Матроска, Броска, Нова Некрасівка, Новосільське), прибуття сантехніка теж не забере багато часу - в середньому 4-5 годин.

Співпрацюємо з клієнтами по Одеській області

Сервіс послуг Master911 має перевірених, кваліфікованих майстрів-сантехніків у більшості н.п. Одеської області (Болград, Рені, Ізмаїл, Арциз, Вилкове, Кілія, Березівка, Подільськ, Роздільна, Ананьїв, Татарбунари, Чорноморськ, Балта, Білгород-Дністровський, Одеса, Южне, Теплодар, Біляївка, Любашівка, Лиманське, Доброслав, Нові Білярі, Чорноморське, Таїрове, Хлібодарське, Зеленогірське, Затишшя, Ширяєве, Петрівка, Захарівка, Тарутине, Олександрівка, Затока, Сергіївка, Овідіополь, Авангард, Великодолинське, Окни, Сарата). Тому, замовники, що живуть у далеких точках, яких цікавить якісне встановлення, складання ванни, в день оформлення договору можуть сподіватися на надання їм цієї послуги. Такий сервіс, крім комфортних позитивних нюансів, ще й дає змогу заощадити кошти на транспортних витратах. Іноді виникають такі випадки, коли через високу посезонну зайнятість виїзд сантехніка вимушено переміщається на найближчий день. Про це рішення ми повідомляємо замовникам заздалегідь під час складання заявки.

Виконуємо заявки в м. Ізмаїл

Замовники, що зателефонували нам, які знаходяться в межах Ізмаїла, можуть сподіватися на швидкий виїзд без вихідних професіонала - приблизно протягом трьох годин з моменту подачі заявки в сервісі домашнього ремонту Master911.

У разі, якщо вам потрібна оперативна та надійна установка ванни за ціною, яка приємно здивує, - звертайтесь до сервісу домашнього ремонту Мастер911. Наших виконавців легко можна викликати в будь-який населений пункт, наприклад, у СмілуУманьВишневе і Житомир.

І особисто ви зможете переконатися в рівні технічного обслуговування, що надається нашими майстрами, і найвищій якості запропонованих послуг!