Встановлення рушникосушки у Миколаєві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення рушникосушки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Миколаєві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню рушникосушок

Назва послуги Середня вартість

Монтаж рушникосушки

Заміна рушникосушки

Монтаж електричної рушникосушки

Установка рушникосушки з байпасом

Установка рушникосушки з нижнім підключенням

Установка рушникосушки з боковим підключенням

Установка комбінованого рушникосушки

Підключення вертикальної рушникосушки

Підключення рушникосушки 1 дюйм

Підключення рушникосушки 1/2

Підключення рушникосушки 3/4

Монтаж труб для рушникосушки

Встановлення крана маевского на полотенцесушитель

Демонтаж рушникосушки

Усунути протікання рушникосушки

Ремонт ТЕНа рушникосушки

Прочищення рушникосушки

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення рушникосушок у Миколаєві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню рушникосушок у Миколаєві

Відгуки по встановленню рушникосушок у Миколаєві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Пошуковий запит на таку сервісну послугу, як установка сушки для рушників у ванній кімнаті, стає одним з найбільш популярних, і обумовлюється суттєвим підйомом комфорту сім'ї при відносно низьких витратах. Такий сантехнічний виріб бере на себе здійснення одразу 3 завдань: сушіння банних рушників та будь-якої іншої білизни, стабілізації рівня вологості та, крім того, - додаткового обігріву ванною.

За конструктивними особливостями виділяють такі види сушки для рушників: комбіновані, електричні та водяні, крім цього, виготовляються вироби в різному виконанні - керамічні, алюмінієві, сталеві та мідні. Який здійснити вибір, залежить від певних моментів: наявності великої площі, вартості, надійності та комфорту. Так, водяні бюджетні в питанні економії електроенергії, електричні - особливо адаптивні, прості в монтажі, автономні, і не залежатимуть від роботи інших агрегатів, комбіновані - більш практичні та ефективні, проте вартість такого змійовика дуже висока.

Компетентна установка сушки для рушників абсолютно будь-якого типу передбачає наявність певних навичок і знань, саме тому її бажано довіряти професіоналам.

Чи доцільне самостійне встановлення змійовика у ванній?

Запорука того, що дане сантехнічне обладнання безвідмовно функціонуватиме тривалий період - виконання робіт з монтажу приладу для просушування рушників у суворій відповідності до технічних умов. Тому спроби економити на послугах кваліфікованого, перевіреного, досвідченого слюсаря-сантехніка та спробувати встановити обладнання власними силами – досить ризиковані. Така спроба у кращому варіанті, можливо, закінчиться марною тратою часу, у гіршому – потребою у терміновому виїзді фахівця для виправлення серйозних аварій. Коли в процесі монтажу було допущено технічну неточність, це не тільки не дасть бажаного рівня комфорту, але і при появі високого тиску може обернутися затопленням квартири або замиканням електричної проводки.

Судячи з вищеописаних причин, не варто доручати встановлення змійовика та малознайомому "знавцю", який не зможе надати якихось гарантій на зроблені ремонти, і в разі чого, вам потрібно буде власним коштом покривати плачевні наслідки.

Оптимальний висновок - звернутися за допомогою до перевіреного сантехніку, який оперативно та якісно надасть послугу, що замовляється, і бере на себе персональну відповідальність за монтаж рушникосушки при заздалегідь відомій вартості робіт.

Сервіс Майстер911: професійна установка сушки для рушників

Техніки нашого сервісу мають чималий досвід в установці практично всіх видів, конструкцій, конфігурацій та моделей змійовиків. Під час оформлення замовлення на виїзд майстра-сантехніка ми задаємо замовнику низку важливих питань щодо самого сантехнічного обладнання, його конструктивних особливостей, місця монтажу, способу під'єднання тощо. На основі прийнятих відповідей ми готові надати початкову консультацію і, крім того, вчасно зорієнтувати за вартістю необхідної сервісної послуги. Коли з'ясовується, що вона типова (за словами клієнта можна конкретно встановити масштаб передбачуваних завдань), отже, за монтаж сушки для рушників у ванній ціна буде визначена заздалегідь з прейскуранта.

У разі, якщо без чіткого обстеження майстром-сантехніком визначити цей обсяг неможливо, то ця послуга вважається нестандартною і чіткий кошторис буде оголошено фахівцем уже на місці, проте ми обіцяємо, що він не буде розходитися з тим, який є в сервісному прайсі.

Зателефонувавши до сервісу домашнього ремонту Master911, ви зможете сподіватися на:

  • оперативну, надійну та якісну сервісну послугу з наданням гарантійних зобов'язань;
  • оформлення та подання замовлення з виїздом без вихідних, 24/7;
  • швидкий виїзд на адресу надійного, перевіреного та кваліфікованого сантехніка;
  • видачу всім замовникам грамотної консультації та інформації про приблизну вартість послуги, що замовляється.

Професіонали сервісу Master911 пунктуальні, ввічливі та сумлінні, відрізняються охайністю, і обов'язково упорядковують робоче місце. Вони не курять, до своєї роботи ставляться сумлінно і не допускають неуважності.

Переваги звернення у маркетплейс Master911

На противагу невідомим фахівцям ми впевнені у всіх наших сантехніках, оскільки до отримання допуску до виконання заявок всі вони пройшли обов'язкове спеціальне навчання, верифікацію персональних даних і склали на прохідний бал іспит. Попри це, ми будь-якої миті раді розглянути побажання, будь-які зауваження та критику щодо допущеної під час роботи помилки чи непрофесійної поведінки виконавця. Саме тому, при появі конфліктної ситуації ми переконливо просимо своїх замовників повідомити службу підтримки Master911.

Усі наші послуги надаються відповідно до договору, де чітко позначено технологічний процес, критерії рівня якості виконання завдань та умови відповідальності майстра-сантехніка. Розплатитися за виконану роботу сантехніка дозволяється готівкою або безготівковим перерахуванням. Після завершення робіт кожен замовник приймає акт здійснених сервісних послуг. Наші майстри надають сертифікат гарантії на надані послуги.

Скільки коштує установка змійовика?

Ціни на монтаж сушки для рушників у формі змійовика або драбинки ви завжди зможете дізнатися, ознайомившись з прейскурантом нашого сервісу. У ньому є ціна кожної окремої типової послуги без закупівельної вартості витратних матеріалів, додаткових запчастин, а також транспортних витрат. Для приємного співробітництва та спілкування з нами ми раді вас проконсультувати заздалегідь, ще до приїзду виконавця та зорієнтувати за загальною вартістю послуги. Для сервісу послуг Master911 дуже цінно, щоб наше ціноутворення було прозорим і зрозумілим для будь-якого замовника, що зателефонував нам. В основному раніше названа, наприклад на установку електричного сушарки для рушників, ціна не змінюється.

Замовлення дослідного техніка у Миколаєві та на виїзді по всій Миколаївській області

Виконуємо роботи по Миколаївській області

Оскільки у нас є перевірені, навчені, професійні та досвідчені слюсарі-сантехніки в більшості населених пунктів Миколаївської області (Очаків, Миколаїв, Южноукраїнськ, Первомайськ, Нова Одеса, Снігурівка, Вознесенськ, Березнегувате, Доманівка, Врадіївка, Воскресенське, Ольшанське, Веселинове, Олександрівка, Арбузинка, Братське, Криве Озеро, Березанка, Казанка), навіть ті люди, які знаходяться на околицях мегаполісів, можуть сподіватися на прихід виконавця робіт у день оформлення замовлення. Попри очевидні переваги, такий сантехнічний сервіс дозволяє отримати додаткову економію на транспортних витратах.

У виняткових ситуаціях, коли майстри мають інтенсивне завантаження, їх приїзд може бути перенесений до наступного дня. Ми про такий факт попереджаємо домовласників заздалегідь, ще в момент дзвінка до Майстер911.

Виконуємо роботи в межах м. Миколаїв

У тому випадку, якщо ви перебуваєте в межах м. Миколаїв, то не більше 3 годин після оформлення заявки, можете розраховувати на терміновий виїзд до вас кваліфікованого, досвідченого та перевіреного професіонала.

Виконуємо послуги в передмісті Миколаїва

Тим, хто живе в приміській зоні Миколаїва (Воскресенське, Шевченкове, Полігон, Святомиколаївка, Мішково-Погорілове, Калинівка, Галицинове, Лимани, Миколаївське, Котляреве, Костянтинівка, Весняне, Крива Балка, Сливине), потрібно буде чекати приїзду сантехніка на кілька годин довше, близько 4-5 годин.

У випадку, якщо вас зацікавить кваліфікована установка сушки для рушників будь-якого варіанту, ціна якої дуже здивує, телефонуйте в сервіс послуг професійних майстрів Мастер911!