Монтаж каналізації у Миколаєві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «монтаж каналізації». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Миколаєві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по монтажу каналізацій

Назва послуги Середня вартість

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж зливної каналізації

Монтаж каналізації по дому

Монтаж зовнішньої каналізації

Встановлення зворотного клапана на каналізацію

Підключення зливу каналізації

Підключення до центральної каналізації

Підключення пластикової каналізації до чавунної

Врізка в каналізаційний стояк

Викопати вигрібну яму

Встановлення каналізаційного насоса

Встановлення фекального насоса

Монтаж септика

Заміна каналізації

Заміна каналізаційного стояка

Заміна чавунної каналізації на пластикову

Демонтаж чавунної каналізації

Демонтаж каналізації

Прочистка каналізації механічним способом (тросом)

Цінові пропозиції по монтажу каналізацій від найкращих майстрів у Миколаєві

Дмитро В

Був(ла) на сайті 8 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на монтаж каналізацій у Миколаєві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по монтажу каналізацій у Миколаєві

Відгуки по монтажу каналізацій у Миколаєві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Монтаж каналізації – один із головних етапів під час проведення капітального ремонту, який проводиться ще до встановлення водопроводу та іншого обладнання. До якості проведення такого роду роботи нормативи висуваються вкрай високі, тут не радимо економити або залишати щось незавершеним. Коли через допущені помилки в будинку/квартирі прорве каналізацію, у цьому випадку усунення проблеми коштуватиме чималих фінансових втрат.

Популярні види робіт

У власників таких об'єктів, які не підключені до міської системи, користується популярністю така послуга, як будівництво каналізаційної системи. Монтаж системи каналізації у квартирі теж має величезний попит, тільки тут спектр необхідних робіт значно менший, тому що стосується лише внутрішнього підключення.

До найпоширеніших різновидів послуг належать:

 • Монтаж труб внутрішньої системи каналізації. Дані роботи славляться підвищеною складністю, вони включають побудову мережі трубопроводів зі стояками, випусками, трубами для відведення, об'єднаними один з одним спеціалізованими конструкціями. Таким чином, скажімо, зробити заміну або монтаж стояка, з урахуванням необхідних інструкцій та правил, під силу тільки висококласному фахівцю.
 • Підключення зовнішньої каналізації. До цього зараховують: проєктування, де передбачається необхідне обладнання, вид автономної каналізаційної системи, ухил та ширина труб, необхідні матеріали, варіанти з'єднання. За наданням такої послуги варто звернутися до професіонала.
 • Ремонт каналізації. За цією послугою, як правило, звертаються власники квартири, що відноситься до старого житлового фонду, де чавунні труби та стояки. Дане обладнання, через довге застосування, часто забивається і через час починає гнити. Наслідком цього стають прориви та інші випадки. Вдалий у цій ситуації вихід – стовідсоткова заміна усієї системи каналізації.
 • Встановлення каналізації. Це збір каналізаційних систем, який здійснюється після успішного проєктування та вибору потрібних елементів. Гарантія чудового результату – це здійснення досконалої герметичності стиків, а також грамотний розрахунок необхідних ухилів.

За винятком даних великих проєктів, замовники часто замовляють локальні роботи або модернізацію існуючої системи каналізації: ліквідацію засмічень, установку зливової системи, прочищення, укладання каналізаційних труб, кілець тощо.

Порядок здійснення установки внутрішньої каналізації

 • Установка стояків з подальшим встановленням вентиляційної каналізаційної парасольки.
 • Встановлення підводів насамперед до унітазів, а згодом і до іншого обладнання.
 • Установка від конструкцій труб, що відводять, об'єднання підводів з сифонами.
 • Останній етап роботи – організація тесту каналізації. Коли проєктом передбачено виконання звукоізоляції каналізаційних труб із ПП, її роблять після тестів.

Які помилки негативно впливають на каналізацію?

Помилки, допущені під час підключення каналізаційних систем, можуть призвести до таких негативних результатів:

 • пролом сантехнічних пристроїв;
 • нещільність трубопроводів;
 • забруднення трубопроводу в тих самих місцях;
 • зледеніння зливу;
 • засіб трубопроводів та сантехнічних пристроїв.

Мастер911: швидкий монтаж системи каналізації в приватному будинку

У таких напрямках робіт, як монтаж каналізації на кухні або у ванній кімнаті, сантехніки Мастер911 славляться не тільки професійними знаннями, а й великим практичним досвідом, оскільки вони часто стикаються із здійсненням цих робіт.

При оформленні замовлення ми запитуємо у клієнта вигляд та особливості його обладнання, місця, де заплановано його монтаж та багато інших. На основі інформації замовника ми готові його проконсультувати та надати інформацію про ціну майбутньої роботи.

Іноді за словами клієнта обсяг потрібних робіт можна зрозуміти повністю, тоді послуга вважається стандартною, в решті – для його визначення потрібен безпосередній огляд сантехніка, і йтиметься про нестандартну роботу. Вся відмінність у тому, що якщо робота стандартна остаточна ціна буде порахована до виїзду професіонала, а якщо не стандартна – кошторис порахує сантехнік на місці. Однак ми обіцяємо, що вартість монтажу каналізації у приватному будинку стовідсотково відповідатиме сумі, прописаній у нашому прайсі.

Ставши нашим замовником, ви отримаєте:

 • можливість залишити заявку 24 на 7;
 • професійну консультацію та інформацію про ціну замовленої роботи;
 • добре зроблену роботу;
 • негайний виїзд професіонала.

Фахівці маркетплейсу Master911 – висококласні професіонали своєї справи, які кваліфіковані, доброзичливі та культурні. Вони підтримують чистоту на місці роботи, не палять і не використовують нецензурну лексику.

Переваги при зверненні у маркетплейс Master911

Людям, які залишили замовлення на виклик сантехніка, немає потреби переживати про можливість запустити додому неакуратного, нахабного чи недостатньо досвідченого фахівця. Всі наші майстри – надійні люди, які були допущені до заявок лише після складання іспиту, підтвердження паспортних даних та закінчення спеціалізованого навчання.

Також, у нас працює служба техпідтримки, в яку ви в будь-якому випадку маєте можливість зателефонувати, якщо все ж таки довелося побачити неточність або похибка в роботі сантехніка, або ж зіткнутися з його некоректною поведінкою. Ми розглянемо вашу претензію та допоможемо у швидкому вирішенні вашого питання.

Не має значення, яку послугу ви замовили, монтаж каналізації у ванній кімнаті або якусь іншу, наші майстри беруть на себе абсолютну відповідальність за відмінну якість, і залишають гарантію. Оплату роботи можна зробити будь-яким методом.

Скільки коштує монтаж системи каналізації у приватному будинку?

Вартість будь-якої стандартної послуги, за винятком автовитрат та ціни інших запчастин/витратних компонентів, вказана в прайсі маркетплейсу Master911. Наше ціноутворення влаштоване так, щоб було повністю зрозумілим і відкритим будь-якому замовнику, що звернувся до нас.

Яка б послуга вам не знадобилася, ви у будь-якому випадку можете ознайомитися з прайс-листом на монтаж каналізації на нашому сайті, а також розраховувати на детальну консультацію. Порахована ціна часто вже не зміниться.

Як замовити майстра у Миколаєві з виїздом по Миколаївській області?

Надаємо послуги в м. Миколаїв

За 3 години після розгляду замовлення спеціаліст виїжджає до клієнтів, які живуть у межах м. Миколаїв.

Приймаємо заявки в передмісті Миколаїва

Незначно більше, близько 5 год, становитиме час очікування сантехніка для клієнтів, які проживають у передмісті Миколаїва (Воскресенське, Шевченкове, Полігон, Святомиколаївка, Мішково-Погорілове, Калинівка, Галицинове, Лимани, Миколаївське, Котляреве, Костянтинівка, Весняне, Крива Балка, Сливине).

Приймаємо заявки по Миколаївській області

Внаслідок того, що ми маємо у своєму розпорядженні професійні професіонали в багатьох пунктах Миколаївської області (Очаків, Миколаїв, Южноукраїнськ, Первомайськ, Нова Одеса, Снігурівка, Вознесенськ, Березнегувате, Доманівка, Врадіївка, Воскресенське, Ольшанське, Веселинове, Олександрівка, Арбузинка, Братське, Криве Озеро, Березанка, Казанка), клієнти, які звернулися з віддалених регіонів, теж можуть сподіватися на приїзд фахівця в день прийому заявки. Додатковою перевагою є можливість знизити автовитрати.

Коли через значну завантаженість виїзд майстра додому раптово перенесеться на один день, вас про це попередять під час подання заявки.

Вас цікавить терміновий професійний монтаж труб каналізації з гарантією, ціна якого вас виразно здивує? Звертайтеся до Мастер911 - і ми можемо пообіцяти, що ви будете задоволені якістю зроблених робіт!