Встановлення кухонної мийки у Кропивницькому

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кухонної мийки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кропивницькому, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кухонних мийок

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової мийки

Встановлення керамічної мийки

Встановлення гранітної мийки

Встановлення мармурової мийки

Встановлення кам'яної мийки

Встановлення сталевої мийки

Встановлення металевої мийки

Встановлення мийки з нержавійки

Встановлення інтегрованої мийки

Встановлення мийки Ікеа

Врізка мийки

Підключення кухонної мийки до каналізації

Підключення подвійного мийки до каналізації

Демонтаж кухонної мийки

Ремонт кухонного подрібнювача

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кухонних мийок у Кропивницькому

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кухонних мийок у Кропивницькому

Відгуки по встановленню кухонних мийок у Кропивницькому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якщо 10-20 років тому фактично у всіх квартирах та заміських котеджах встановлювалися кухонні умивальники одного типу, то в наші дні на ринку представлений широкий асортимент товарів усіляких габаритів, із різноманітних матеріалів, що відрізняються між собою методом монтажу.

Залежно від способу підключення кухонні мийки можна розділити на такі групи:

  • Підстільні. Монтаж кухонного мийки під стільницю вимагає від фахівця, що виконує, відмінної кваліфікації та солідного досвіду. Це обумовлено як великою вартістю самої мийки (дані раковини виготовляють з дорогого натурального або штучного каменю), так і необхідністю використання професійних запчастин.
  • Інтегровані. Грамотний монтаж мийки даного типу має на увазі її підключення рівно з поверхнею столу, а це вимагає досконалої рівності країв кухонної раковини, і дуже відповідальної підготовки столу. До жодної іншої моделі умивальника не пред'являються такі серйозні вимоги, що можна пояснити їх конструктивними нюансами.
  • Накладні. Мийка кухонна накладна доступна в різному оформленні, а її установка робиться трьома шляхами (за допомогою дерев'яних брусків, клею або кронштейнів). Раковина може бути оснащена сушінням, однією або двома чашами. Матеріалом для виготовлення такого виду мийки нерідко є нержавіюча сталь з матовим і глянсовим напиленням. Вибір кращого способу підключення в кожній конкретній ситуації повинен вибиратися майстром, якому необхідно довірити встановлення накладної кухонної мийки.
  • Врізні. Їхня важлива перевага – гігієнічність. Такі раковини вставляються в стіл, з допомогою чого під їхніми краями не скупчується вода. Варто цю роботу довірити кваліфікованому сантехніку, особливо, коли пристрій має бути врізаний у меблі з ненатурального каменю.

Самостійні спроби змонтувати умивальник рідко закінчуються успішно, це також стосується випадків, коли залучають неперевірених фахівців, які не залишають гарантійні зобов'язання.

Найкраще не ризикувати та звернутися в маркетплейс Master911: професійний майстер терміново прибуде за адресою, бездоганно здійснить роботу і покладе всю відповідальність за її рівень.

Мастер911: професійна установка раковини

Наші майстри постійно стикаються з установкою кухонних умивальників усіх видів і мають солідний досвід. При оформленні заявки на виклик сантехніка ми поставимо клієнту низку питань щодо мийки та нюансів її підключення. На основі цієї інформації ми готові зорієнтувати за сумою необхідної послуги та запропонувати йому попередню консультацію.

У такому разі, якщо масштаб послуг можна визначити відразу, то послуга є стандартною, сума її буде озвучена за прайс-листом. Якщо ж без безпосереднього огляду професіоналом визначити перелік замовлених послуг неможливо, то ціну озвучить фахівець із приїзду на об'єкт, – сума буде така сама, що в прайсі.

Замовникам Master911 ми можемо пообіцяти:

  • можливість оформити замовлення 24/7;
  • відмінну якість послуги – установки накладної кухонної мийки або умивальника будь-якого іншого виду;
  • оперативний приїзд майстра додому;
  • надання початкової консультації та інформації про вартість замовленої послуги.

Фахівці Мастер911 відрізняються відповідальним ставленням, ввічливістю, охайністю та дружелюбністю. Вони не курять на місці роботи та не вживають грубої лайки.

Переваги сервісу Master911

При зверненні до нас не бійтеся зіткнутися з малодосвідченим майстром та всіма супутніми наслідками. Будь-який наш професіонал підтвердив кваліфікацію складання спеціального іспиту на високий бал, а також підтвердив паспортні дані, лише після чого він і придбав допуск до замовлень.

Про яку б роботу не йшлося (установка кухонної раковини в стільницю або монтаж раковини іншого типу), фахівці несуть абсолютну відповідальність за її якість та надають гарантійні зобов'язання. Після закінчення роботи вам залишать акти наданих послуг. Ми надаємо можливість замовникам здійснити оплату зручним варіантом – готівкою або безготівковим розрахунком.

Скільки коштує підключення пристрою?

Кошторис різної стандартної роботи, за вирахуванням вартості інших запчастин та автовитрат, вказано в прайс-листі сервісу Мастер911. Для нас головне, щоб наше ціноутворення було доступним та повністю прозорим кожному клієнту. Ми можемо надати інформацію про приблизну суму потрібної послуги та надати початкову консультацію ще при подачі замовлення, і зазвичай названа вартість не зміниться.

Виклик сантехніка у Кропивницькому з виїздом по Кіровоградській області

Приймаємо замовлення в м. Кропивницький

Замовники, які мешкають у м. Кропивницький, можуть розраховувати на прибуття до них сантехніка орієнтовно через 2-3 години.

Надаємо послуги в передмісті Кропивницького

На 1-2 години більше треба почекати прибуття спеціаліста для клієнтів, що звернулися в маркетплейс Мастер911 та живуть у передмісті Кропивницького (Нове, Мар'ївка, Аджамка, Підгайці, Сонячне, Вільне, Соколівське, Велика Северинка, Бережинка, Созонівка).

Надаємо послуги по Кіровоградській області

Навіть ті клієнти, які мешкають у віддалених областях, зможуть сподіватися на візит професіонала того ж дня. Це реалізовано завдяки тому, що Master911 має своїх професіоналів у багатьох містах (region[r]} області (Новоукраїнка, Долинська, Бобринець, Знам'янка, Світловодськ, Олександрія, Помічна, Кропивницький, Гайворон, Новомиргород, Мала Виска, Благовіщенське, Добровеличківка, Компаніївка, Голованівськ, Петрове, Власівка, Пантаївка, Нова Прага, Лісове, Онуфріївка, Павлиш, Єлизаветградка, Новгородка, Олександрівка, Смоліне, Новоархангельськ, Капітанівка, Нове).

Коли через велике сезонне завантаження приїзд фахівця переноситься на завтра, вам повідомлять заздалегідь.

Вас цікавить якісна установка кухонної мийки за ціною, яка точно потішить? Зверніться в маркетплейс Master911 - і ми гарантуємо, що оперативність, рівень нашого сервісу та чудову якість послуг вас здивують!