Встановлення рушникосушки у Кропивницькому

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення рушникосушки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кропивницькому, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню рушникосушок

Назва послуги Середня вартість

Монтаж рушникосушки

Заміна рушникосушки

Монтаж електричної рушникосушки

Установка рушникосушки з байпасом

Установка рушникосушки з нижнім підключенням

Установка рушникосушки з боковим підключенням

Установка комбінованого рушникосушки

Підключення вертикальної рушникосушки

Підключення рушникосушки 1 дюйм

Підключення рушникосушки 1/2

Підключення рушникосушки 3/4

Монтаж труб для рушникосушки

Встановлення крана маевского на полотенцесушитель

Демонтаж рушникосушки

Усунути протікання рушникосушки

Ремонт ТЕНа рушникосушки

Прочищення рушникосушки

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення рушникосушок у Кропивницькому

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню рушникосушок у Кропивницькому

Відгуки по встановленню рушникосушок у Кропивницькому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Монтаж та установка рушникосушки у ванній кімнаті є однією з найпопулярніших послуг і обумовлюється значним зростанням зручності сім'ї при відносно невеликих витратах. Цей виріб сантехніки виконує потрійну функцію: сушку банних рушників та іншої білизни, регулювання рівня вологості, а також додатковий обігрів ванної.

За конструктивними характеристиками виділяють такі види сушки для рушників: водяні, комбіновані та електричні, та, крім цього, виготовляються вироби в різному виконанні - сталеві, керамічні, алюмінієві та мідні. На якому з варіантів зупинитися залежить від певних факторів: наявності достатньої площі, комфорту, довговічності та ціни. Так, комбіновані - найпрактичніші та найефективніші, тільки вартість даного змійовика дуже висока, водяні найбюджетніші в плані економії енергії, електричні - прості в монтажі, надзвичайно адаптивні, автономні, тому що незалежні від роботи інших установок.

Правильне встановлення контуру сушки для рушників будь-якого типу вимагатиме певних навичок і знань, у зв'язку з цим її надійніше покладати на фахівців.

Чи безпечна власноручна установка змійовика у ванній?

Гарантією того, що це сантехнічне оснащення справно діятиме довгі роки, є виконання будівельно-монтажних робіт рушникосушки згідно з технічними нормами. У зв'язку з цим спроби заощадити на послугах кваліфікованого, досвідченого, перевіреного слюсаря-сантехніка та спробувати змонтувати змійовик самотужки – досить ризиковані. Ця витівка в кращому варіанті може увінчатися втратою часу марно, в гіршому - потребою термінового виклику фахівця для виправлення серйозних наслідків. Коли при монтажі був допущений незначний відступ від норми, це може затьмарити ефект комфортності, а ще й при появі високого тиску може призвести до замикання електропроводки або затоплення квартири.

Зважаючи на ці причини, не варто довіряти встановлення змійовика та неперевіреному "умільцю", який не зможе надати якихось гарантій на проведені ремонти, і в разі чого, особисто вам потрібно буде власними коштами оплачувати плачевні наслідки.

Оптимальний вихід - звернутися за допомогою до перевіреного майстра-сантехніка, він не тільки швидко і якісно може надати заявлену послугу, а також візьме на себе повну відповідальність за монтаж сушки для рушників за заздалегідь відомою вартістю робіт.

Сервіс Мастер911: якісна установка змійовика

Фахівці сервісу Master911 набули великого досвіду у пристрої практично всіх конструкцій, конфігурацій, видів та моделей змійовиків. У ході оформлення замовлення на виїзд майстра-сантехніка наш оператор щоразу задає замовнику низку важливих питань щодо самого сантехнічного виробу, його місця розміщення, особливостей конструкції, способу приєднання тощо. На підставі отриманих відомостей ми раді видати первинну консультацію, а також заздалегідь зорієнтувати за вартістю послуги, що запитується. Якщо вона типова (за словами замовника можна правильно розрахувати масштаб запланованих робіт), тоді за монтаж рушникосушки у ванній ціна точно відповідатиме розцінці по прайсу.

У тому випадку, якщо без очного огляду сантехніком розрахувати масштаб робіт практично неможливо, значить дана послуга є не типовою і чіткий кошторис буде оголошено фахівцем уже на місці, але ми гарантуємо, що цей кошторис не відрізнятиметься від того, який є в сервісному прайсі.

Вирішивши зателефонувати до сервісу домашнього ремонту Master911, ви зможете сподіватися на:

  • подання та оформлення заявки з виїздом у режимі 24/7, без свят та вихідних;
  • швидкий виїзд на адресу надійного, перевіреного та кваліфікованого сантехніка;
  • якісну, оперативну та надійну сервісну послугу з наданням гарантійних умов;
  • надання вам грамотної консультації та відомостей про приблизну ціну послуги, що замовляється.

Наші техніки пунктуальні, ввічливі та сумлінні, відрізняються акуратністю та в обов'язковому порядку прибирають робочу зону. Вони не курять, не лаються матом, не допускають недбалості та до своєї справи завжди ставляться вкрай відповідально.

Позитивні фактори звернення в маркетплейс Master911

На противагу невідомим фахівцям "з вулиці" ми впевнені в кожному зі своїх майстрів, оскільки перед отриманням дозволу на обслуговування клієнтів, всі вони пройшли перевірку персональних даних, спеціальну теоретичну підготовку та успішно склали на високий бал іспити. Попри все це, ми будь-якої миті готові уважно вислухати побажання, будь-які нарікання та критику через допущену в процесі роботи помилку чи непрофесійну поведінку майстра. Тому при виникненні конфліктної ситуації ми переконливо просимо наших клієнтів повідомляти службу підтримки Master911.

Розрахуватися за роботу сантехніка можна безготівковим переказом чи готівкою. Усі сервісні послуги надаються відповідно до договору, в якому чітко прописано критерії якості виконання завдань, виробничий процес та всі умови відповідальності сантехніка. Після завершення робіт наші клієнти мають акт здійснених послуг. Наші техніки беруть на себе особисту відповідальність і видають сертифікат гарантії на послуги.

Яка ціна установки рушникосушки?

Тарифи на монтаж сушки для рушників у вигляді змійовика або драбинки ви можете дізнатися, переглянувши прайс нашого сервісу. У ньому зазначено ціну кожної окремої стандартної послуги, без закупівельної вартості розхідників, інших запчастин, а також автотранспортних витрат. Для приємної співпраці з нашими слюсарями-сантехніками ми готові надати вам важливі консультації ще до приходу спеціаліста та зорієнтувати за сумою сервісної послуги. Для сервісу Мастер911 виключно цінно, щоб наша концепція визначення цін була цілком зрозумілою та прозорою для будь-якого замовника, який звернувся до нас. В основному раніше названа, наприклад на установку електричного контуру сушки для рушників, ціна не змінюється.

Виклик техніка у Кропивницькому з виїздом на адресу по Кіровоградській області

Виконуємо профілактичні роботи по Кіровоградській області

Оскільки ми маємо професійних, досвідчених, перевірених та навчених сантехніків майже у всіх н. п. Кіровоградської області (Новоукраїнка, Долинська, Бобринець, Знам'янка, Світловодськ, Олександрія, Помічна, Кропивницький, Гайворон, Новомиргород, Мала Виска, Благовіщенське, Добровеличківка, Компаніївка, Голованівськ, Петрове, Власівка, Пантаївка, Нова Прага, Лісове, Онуфріївка, Павлиш, Єлизаветградка, Новгородка, Олександрівка, Смоліне, Новоархангельськ, Капітанівка, Нове), отже, ті домовласники, які проживають на околицях області, можуть розраховувати на приїзд спеціаліста в день подання замовлення. Крім очевидних позитивних чинників, такий сервіс дає можливість додатково заощадити на автотранспортних витратах.

У деяких випадках, якщо майстри мають інтенсивне завантаження, їх прихід може перенестися до наступного дня. Ми про подібний факт повідомляємо замовників ще під час подання заявки до Master911.

Роботи ведуться в межах м. Кропивницький

У випадку, якщо ви живете в будь-якій локації в межах м. Кропивницький, тоді вже через три години після подачі замовлення, зможете сподіватися на оперативний виїзд до будинку кваліфікованого, перевіреного та досвідченого сантехніка.

Працюємо в приміській зоні Кропивницького

Тим, хто знаходиться в приміській зоні Кропивницького (Нове, Мар'ївка, Аджамка, Підгайці, Сонячне, Вільне, Соколівське, Велика Северинка, Бережинка, Созонівка), потрібно буде очікувати на прибуття сантехніка на годину більше, приблизно чотири-п'ять годин.

Якщо вас цікавить компетентна установка сушки для рушників всілякої модифікації, ціна якої приємно здивує, телефонуйте в маркетплейс Master911!