Встановлення ванни у Олександрії

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення ванни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Олександрії, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню ванн

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової ванни

Встановлення сталевої ванни

Встановлення чавунної ванни

Підключення акрилової ванни

Підключення сталевий ванни

Підключення чавунної ванни

Встановлення гідромасажу в акрилову ванну

Встановлення гідромасажу в чавунну ванну

Встановлення джакузі

Підключення джакузі до водопостачання

Підключення джакузі до каналізації

Демонтаж акрилової ванни

Встановлення екрану під ванну

Демонтаж сталевий ванни

Демонтаж чавунної ванни

Демонтаж джакузі

Виніс чавунної ванни (з ліфтом)

Виніс чавунної ванни (без ліфта за поверх)

Виніс ванни (з ліфтом)

Виніс ванни (без ліфта за поверх)

Демонтаж акрилової вкладики

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення ванн у Олександрії

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню ванн у Олександрії

Відгуки по встановленню ванн у Олександрії

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Капітальний ремонт у ванній кімнаті, як правило, завершується монтажем ванни. Виходячи з характеристик: форми, розміру, типу, ваги та виду матеріалу, з якого зроблена ванна, залежить рішення про те, як оптимально виконати необхідні роботи.

Слід мати на увазі, що грамотна установка ванни має на увазі присутність спеціальних знань, досвіду та навичок, а також дотримання стандартів, розуміння функціональних особливостей, що пред'являються до приміщення.

Чи можливо самостійно встановити ванну?

Невмілі спроби власними руками провести монтаж та встановлення чавунної, сталевої або акрилової ванни не рекомендуються. Оскільки це пов'язано з небажаним ризиком порушення техніки безпеки, відступу від стандартів або допущення похибки. Наслідки такого підходу можуть бути дуже серйозними: окрім зниження рівня комфорту та безпеки домочадців, з'явиться небезпека в тому, що ви швидко затопите не лише свою квартиру, а також сусідів.

Звернення за допомогою до недосвідченого, неперевіреного та некомпетентного майстра це аж ніяк не найкращий вихід. В першу чергу монтаж акрилової, сталевої або чавунної ванни може затягнутися за часом, а по-друге, на сантехнічну послугу, що надається, вам не дадуть абсолютно ніякої гарантії. Не варто ризикувати, а викликати досвідченого, випробуваного, надійного фахівця, який надійно, швидко та якісно впорається з наміченим завданням.

Master911: компетентне встановлення і складання акрилової, кутової та сталевої ванни

Сантехніки сервісу Майстер911 мають чималий досвід в установці чавунних, акрилових, металевих ванн усіх конструкцій, габаритів та форм.

Під час оформлення замовлення на виклик техніка додому, ми задаємо замовнику кілька важливих актуальних питань про сантехнічне обладнання, побажання, особливості та місце його встановлення, після чого зможемо визначитися за вартістю сервісної послуги та видати оперативну рекомендацію.

Розцінки на всі типові послуги наведені в нашому прайсі, і при першому проханні надаються клієнту. У тому випадку, коли потрібна нестандартна сервісна послуга, тоді точна розцінка буде визначена слюсарем-сантехніком у момент приходу на квартиру, після встановлення конкретного обсягу завдань. Однак ми з абсолютною відповідальністю обіцяємо, що вартість дорівнюватиме тій, яка прописана в прайс-листі.

При зверненні до нашого сервісу ви матимете:

  • можливість подати заявку щодня, включаючи святкові та вихідні дні, в режимі 24/7;
  • консультацію та інформацію про приблизну або конкретну вартість роботи;
  • надання якісної, надійної та гарантійної роботи - монтаж акрилової, чавунної або сталевої ванни;
  • терміновий прихід майстра-сантехніка.

Наші професіонали не димлять цигаркою, доброзичливі та чуйні до всіх бажань замовників, не лаються, виявляють відповідальне ставлення до своїх обов'язків, обов'язково прибирають за собою робоче місце.

Переваги звернення до маркетплейсу Майстер911

Ми співпрацюємо тільки з надійними майстрами, кожен з них до отримання допуску до обслуговування клієнтів довів свій професіоналізм, успішно склавши екзаменаційні тести і, крім того, пройшов спеціальне навчання та верифікацію персональних документів. Але, попри це, ми не можемо виключати людський фактор, і завжди готові надати ефективну допомогу у разі конфліктної ситуації.

Наприкінці проведення сантехнічних робіт із встановлення ванни, замовники приймають акт про виконання послуг. Будь-яка послуга (наприклад: встановлення ванни без ніжок, ванни з джакузі або кутової ванни) здійснюється згідно з договором, де описані критерії проведення робіт, сам технологічний процес, термін виконання, умови відповідальності виконавця. Сплатити роботу слюсаря-сантехніка – монтаж ванни – ви маєте можливість найбільш комфортним способом: безготівковими перерахуваннями чи готівкою. Усі наші майстри-сантехніки надають гарантію на будь-які послуги. Якщо ви раптом виявили похибку в роботі майстра або ж зіткнулися з його некоректною дією, терміново звертайтеся в службу підтримки клієнтів нашого сервісу.

Яка вартість монтажу круглої, кутової чи овальної ванни?

Якщо вам потрібно дізнатися, скільки коштує складання ванни з джакузі, монтаж акрилової ванни або встановлення овальної чавунної ванни, будь-якої миті ви можете ознайомитися з нашими розцінками. Там наводяться ціни на всі типові послуги, без урахування транспортних витрат та вартості запчастин, розхідників, які можуть знадобитися у процесі встановлення. Ми прагнемо абсолютно прозорого і максимально зрозумілого кожного клієнта ціноутворення і комфортного рівня обслуговування. Дотримуючись цієї мети, ми завжди готові надати клієнтам, що подзвонили нам, першу консультацію і зорієнтувати у приблизній сумі сервісної послуги, що цікавить. Як правило, названа ціна при оплаті не змінюється.

Терміновий виклик майстра у Олександрії з виїздом по Кіровоградській області

Ми працюємо в рамках Олександрії

Ті клієнти, які живуть у межах Олександрії, можуть розраховувати на терміновий виїзд без вихідних професіонала - орієнтовно через 3 години з часу подачі замовлення в сервісі домашнього ремонту Майстер911.

Виконуємо послуги в передмісті Олександрії

Якщо тільки ви живете в приміських зонах Олександрії (Пантаївка, Олександрійське, Нова Прага, Звенигородка, Войнівка, Куколівка, Головківка), прихід майстра теж не вимагатиме багато часу - приблизно 4-5 годин.

Робота ведеться по Кіровоградській області

Сервіс послуг Master911 має сертифікованих, грамотних майстрів-сантехніків у більшості населених пунктів області (Кіровоградської) (Новоукраїнка, Долинська, Бобринець, Знам'янка, Світловодськ, Олександрія, Помічна, Кропивницький, Гайворон, Новомиргород, Мала Виска, Благовіщенське, Добровеличківка, Компаніївка, Голованівськ, Петрове, Власівка, Пантаївка, Нова Прага, Лісове, Онуфріївка, Павлиш, Єлизаветградка, Новгородка, Олександрівка, Смоліне, Новоархангельськ, Капітанівка, Нове). Тому клієнти, які перебувають у віддалених населених пунктах, яким необхідна якісна установка, складання ванни, мають можливість розраховувати на надання їм замовленої послуги у день подання заявки. Подібний сервіс, окрім приємних переваг, ще й дає змогу заощадити на автотранспортних витратах. Іноді бувають такі випадки, якщо через підвищену посезонну зайнятість, виїзд слюсаря-сантехніка відповідно до ситуацій пересувається на найближчий день. Про це ми завжди повідомляємо клієнтів заздалегідь, під час оформлення заявки на виклик.

У разі, якщо вам потрібна оперативна установка ванни за ціною, яка приємно здивує, - телефонуйте в маркетплейс Master911.

І особисто ви маєте можливість переконатися в рівні сервісного обслуговування, що надається нашими майстрами, і високій професійній якості запропонованих сервісних послуг!