Встановлення раковини у Звягелі (Новоград-Волинський)

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення раковини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Звягелі (Новоград-Волинський), яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню раковин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення раковини з тумбою

Встановлення підвісної раковини

Встановлення раковини чаші на стільницю

Встановлення вбудованої раковини

Встановлення раковини на стіну

Заміна раковини

Демонтаж раковини

Встановлення перукарської мийки

Встановлення накладної раковини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення раковин у Звягелі (Новоград-Волинський)

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню раковин у Звягелі (Новоград-Волинський)

Відгуки по встановленню раковин у Звягелі (Новоград-Волинський)

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

В наші дні на ринку можна вибрати значну різноманітність видів раковин, однак етапи монтажу у них одні й ті ж:

 1. виробляють монтажні роботи: знаходять підходящий простір для монтажу раковини та її висоту, роблять розмітку, враховуючи її габарити для установки кронштейнів;
 2. ставлять раковину, потім змішувач;
 3. підключають пристосування до труби;
 4. під'єднують до системи каналізації: встановлюють трубу та проводять перевірку зливу;
 5. тестують надійність пристосування.

Матеріали виготовлення умивальника, особливості

Важливий аспект, який впливає на зручність раковини, - матеріал виробництва. Зараз фірми виробники пропонують широкий асортимент мийок з наступних матеріалів:

 • Камінь штучний. Часто зустрічаються умивальники з акрилу. За основними властивостями та своїм виглядом вони вкрай схожі з моделями з натурального матеріалу. До плюсів виробів з подібного матеріалу відносять зносостійкість, гігієнічність, зовсім невелику вагу та легкість у монтажі;
 • Скло. Скляні вироби виглядають надзвичайно красиво, тільки й коштують дорого. Моделі виготовляються з особливого міцного скла. Потреба в постійному та ретельному догляді є їх важливим недоліком;
 • Сталь. У великому асортименті сьогоднішніх раковин можна зустріти найрізноманітніші моделі, вироблені з нержавіючої сталі. Умивальники не вимагають особливого догляду та славляться значним експлуатаційним ресурсом;
 • Камінь натуральний. Вироби з натурального каменю відрізняються надійністю, відмінною стійкістю до утворення та поширення грибка, багатим видом, простотою в догляді та екологічністю;
 • Кераміка. Часто виробляють саме керамічні мийки. Фарфор - її надійніша варіація, простіше - сантехнічний фаянс. Мийки з кераміки виділяються простотою в догляді, довговічністю, чудовим зовнішнім виглядом, при цьому з ними необхідно бути обережними через крихкість.

Види раковин та специфіка їх монтажу

До дуже відомих видів мийок, серед пропонованих всілякими виробниками, можна віднести:

 • З п'єдесталом. Ці мийки відомі п'єдесталом, на нього встановлюється чаша. Внаслідок прихованих комунікацій, влаштування такого виду виглядають дуже гарно й тому популярні. Монтаж цієї моделі повинен бути здійснений на рівну поверхню підлоги;
 • Вбудовувані. Привабливість, переважно внаслідок приховування комунікацій, є гідністю вбудованих пристроїв. Приєднання до каналізації та водопроводу проводиться майже аналогічно тому, як і з іншими моделями мийок, різниця є тільки на стадії кріплення чаші;
 • З напівп'єдесталом. У цьому випадку опора не торкається підлогового покриття, а кріпиться до стіни. В установці такої раковини важливо простежити, щоб злив був розташований на зручній висоті;
 • Консольні або підвісні. Ці раковини, незалежно від їх форми та розмірів, відрізняються простотою монтажу. За допомогою кронштейнів їх кріплять до стіни;
 • Накладні. Накладний умивальник в установці дуже простий, найголовніше упевнитися в повній відповідності отвору в стільниці зі зливом раковини. Слід скористатися безбарвним герметиком, якщо обраний умивальник безпідставно прилягає до стільниці.

Головні помилки в ході установки раковини у ванній

Хоча й установка умивальника не є надскладним завданням, однак людьми, які доручили її кому-небудь "з вулиці" або ж зважилися на самостійне виконання цього, як правило, допускається ряд помилок. Наслідком таких помилок буває утворення протікання, а може й травм через падіння недостатньо вміло закріпленого умивальника.

Результати найпоширеніших помилок:

 • Місце між чашею умивальника та стіною. Для того, щоб не траплялося патьоків, необхідно обробити стик герметиком;
 • Установка нового умивальника на кріплення, що залишилися від попередньої. Результат - слабка фіксація раковини;
 • Підвищене затягування кріплень (через що чаша може розколотися) або сифона/шлангів (можуть з'явитися протікання);
 • Зрив різьби. Доведеться міняти елементи кріплення;
 • Нерівний монтаж умивальника. У процесі монтажу важливо застосовувати будівельний рівень для перевірки горизонтальності.

Для того, щоб уникнути таких помилок під час установки раковини, потрібно звернутися в Мастер911. Кваліфіковані сантехніки миттєво виїдуть додому та бездоганно здійснять будь-яку послугу.

Швидка установка раковини в Мастер911

Наші майстри мають тривалий практичний досвід монтажу мийок різноманітних типів і з різних матеріалів, тому що постійно стикаються з наданням такої послуги. При прийомі замовлення на виклик фахівця ми ставимо клієнту пару уточнювальних питань про сантехнічне обладнання. На підставі детальних даних ми готові вказати ціну роботи та запропонувати консультацію.

Якщо з заявки перелік необхідних робіт зрозумілий, в цьому випадку послугу вважають стандартною, її ціна точно буде озвучена.

В разі, коли зі слів клієнта складно зрозуміти майбутній обсяг робіт, ціна буде названа сантехніком безпосередньо на місці. Однак вона буде точно відповідати тій, що є в прайсі.

Звертаючись в Мастер911, ви можете повністю бути впевнені у:

 • можливості зробити замовлення цілодобово;
 • отриманні професійної консультації з будь-якого питання;
 • швидкому приїзді до вас фахівця;
 • чудовій якості установки раковини.

Сантехніки сервісу побутових послуг Мастер911 не тільки мають відмінну кваліфікацію, але ще й досить відповідальні, доброзичливі та культурні. Вони не курять і не використовують нецензурну лексику.

Переваги звернення до маркетплейса Мастер911

Немає можливості зіткнутися з результатами запрошення в будинок незнайомого сантехніка, який здатний поводитися грубо, буде некваліфікованим або затягне роботу за часом. Сантехніки Мастер911 проходять перевірку паспортних даних, а також навчання. І тільки після цього вони можуть розраховувати на допуск до обслуговування клієнтів.

Якщо ви помітили помилку, якої припустився сантехнік, повідомте про це в службу підтримки маркетплейса Master911. Ми надамо миттєву допомогу у розв'язанні будь-якої ситуації.

Всі фахівці сервісу Мастер911 беруть на себе повну відповідальність за надійність своїх послуг. Ви отримаєте акт послуг, коли установка умивальника з тумбою або ж інша робота з успіхом закінчиться. Оплату ви зможете провести готівкою або безготівковим розрахунком.

Вартість монтажу пристрою у ванній кімнаті

Ціна стандартних послуг (за винятком дорожніх витрат і вартості витратних матеріалів чи допоміжних запасних частин) знаходиться в нашому прайс-листі. Тому кожен клієнт може замовити будь-яку послугу та отримати професійну попередню консультацію та інформацію про суму роботи. Якщо необхідна установка раковини у ванній, ціна буде названа відразу, після того, як замовник дасть відповідь на ряд питань про різновиди сантехніки, її матеріал та специфіку розміщення. Найчастіше розрахована попередньо ціна не варіюється.

Виклик фахівця у Звягелі (Новоград-Волинський) з виїздом по Житомирській області

Приймаємо заявки в м. Новоград-Волинський

Для тих наших замовників, які живуть в межах м. Новоград-Волинський, очікування сантехніка займе приблизно дві-три години після подачі заявки.

Працюємо в передмісті Новоград-Волинського

Якщо ви живете, наприклад, в передмісті Новоград-Волинського (), тоді очікування фахівця потребує трохи більше часу - близько 4-5 годин.

Надаємо послуги по Житомирській області

Ми маємо професійних фахівців у більшості міст Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка). Таким чином, такі наші клієнти, які проживають у віддалених місцях, мають можливість чекати професіонала для монтажу раковини в стільницю в той же день. Додаткова перевага - економія на транспортних витратах. Час від часу приїзд сантехніка може відкластися на один день.

Необхідна високоякісна установка мийки, вартість якої вас неодмінно порадує, установка тумби під раковину або будь-яка інша оперативна робота майстра? Телефонуйте в сервіс Master911, і ви будете повністю задоволені якістю нашого сервісу!