Встановлення раковини у Коростені

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення раковини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коростені, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню раковин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення раковини з тумбою

Встановлення підвісної раковини

Встановлення раковини чаші на стільницю

Встановлення вбудованої раковини

Встановлення раковини на стіну

Заміна раковини

Демонтаж раковини

Встановлення перукарської мийки

Встановлення накладної раковини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення раковин у Коростені

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню раковин у Коростені

Відгуки по встановленню раковин у Коростені

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Попри високу різноманітність видів раковин, пропонованих різними фірмами виробниками, все-таки основні етапи підключення у них одні:

 1. насамперед знаходять зручний простір для підключення раковини та висоту, проводять розмітку, враховуючи її тип, ставлять кронштейни;
 2. монтують раковину зі змішувачем;
 3. під'єднують раковину до водопостачання, перевіряють з'єднання на протікання;
 4. встановлюють сифон та проводять контрольний злив;
 5. тестують пристрій на дієздатність.

Матеріали виробництва умивальників, їх плюси та мінуси

Найголовніший аспект, від якого буде залежати довговічність і надійність пристрою, - матеріал виготовлення. На сьогодні компаніями виробниками надається великий вибір умивальників з популярних матеріалів:

 • Камінь штучний. Досить часто можна зустріти мийки з акрилового каменю. За основними особливостями та своїм виглядом вони досить схожі з виробами з натурального каменю. До переваг даних умивальників можна віднести порівняно легку вагу, зносостійкість, гігієнічність і легкість в підключенні;
 • Кераміка. Найчастіше умивальники виробляють саме з кераміки. Її найрозкішніший різновид - фарфор, простіший - сантехнічний фаянс. Керамічні умивальники відрізняються тривалим періодом експлуатації, красою, простотою в догляді, при цьому з ними потрібно бути акуратними через крихкість, характерну цьому матеріалу;
 • Камінь натуральний. Миття з цього матеріалу можуть похвалитися легкістю в догляді, відмінною стійкістю до численних грибків, багатим зовнішнім виглядом, високою екологічністю та довговічністю;
 • Скло. умивальники зі скла досить привабливо виглядають, при цьому й ціна не маленька. Умивальники робляться зі спеціального міцного скла;
 • Сталь. В асортименті сучасних умивальників є різноманітні моделі, які зроблені з нержавіючої сталі. Вони славляться великим періодом служби й не вимагають особливого догляду.

Типи раковин та специфіка їх підключення

Досить поширеними видами умивальників, серед наданих різноманітними виробниками, є:

 • З п'єдесталом. "Тюльпани" виділяються наявністю п'єдесталу, на який монтується чаша. Завдяки захованим всередині трубам, ці мийки виглядають дуже гарно. Монтаж такої моделі повинен проводитися на абсолютно рівну підлогу;
 • З напівп'єдесталом. У даному варіанті опора встановлюється до стіни. В установці даної раковини важливо переконатися, щоб злив був розташований на необхідній висоті;
 • Накладні. Накладний умивальник в установці дуже легкий, найважливіше: переконатися в повній відповідності зливу раковини з отвором в стільниці. Потрібно використовувати безбарвний герметик, в тому випадку, якщо обраний умивальник безпідставно прилягає до основи;
 • Консольні (підвісні). Ці моделі відомі простотою установки, незалежно від їх розміру й форми. Їх кріплять до стіни за допомогою кронштейнів;
 • Вбудовувані. Естетичність, як правило, завдяки прихованим всередині комунікаціям, залишається гідністю вбудованих у тумбу або ж стіл раковин. Приєднання до каналізації здійснюється аналогічно тій, як і з іншими типами мийок, різниця існує суто на стадії монтажу чаші.

Часті помилки в процесі установки раковини у ванній

Попри те, що монтаж мийки не хитромудре завдання, людьми, які довірили її майстру "з вулиці" або ж зважилися на самостійне виконання цього, зазвичай допускається кілька глобальних помилок. Підсумком такого роду помилок може бути не тільки поява протікання, але й травм через падіння погано закріпленого умивальника.

Часті помилки та їх наслідки:

 • Перевищення затягування кріплень раковини (з цієї причини може розколотися чаша);
 • Зрив різьби. Через таку поломки знадобиться замінювати кріплення;
 • Простір між стінкою та чашею мийки. Для того, щоб не утворювалося патьоків на стіні, потрібно обробити стик герметиком;
 • Установка нового пристосування на старі кріплення. Підсумок - ненадійна фіксація сантехніки;
 • Нерівна установка умивальника. при установці важливо використовувати рівень для перевірки горизонтальності, а не орієнтуватися на стики плитки.

Для того, щоб не допустити перерахованих вище помилок в процесі установки, треба звертатися в сервіс Мастер911. Кваліфіковані майстри миттєво виїдуть на об'єкт і бездоганно виконають необхідну послугу.

Оперативна установка умивальників в Master911

Наші професіонали мають багатий практичний досвід підключення мийок з різних матеріалів і різновидів, тому що щодня роблять таку роботу. При подачі заявки ми ставимо клієнту кілька важливих питань про обладнання. На підставі отриманої інформації ми можемо зорієнтувати за ціною потрібної Вам служби та запропонувати професійну консультацію.

Коли з інформації точно зрозумілий обсяг очікуваних робіт, тоді подібну послугу вважають стандартною, і її вартість відразу буде відома.

В ситуації, коли зі слів клієнта нелегко визначити необхідний спектр робіт, то вартість послуги буде озвучена майстром тільки на місці. При цьому вартість буде точно збігатися з тією, яка вказана в прайсі.

Звертаючись в Мастер911, ви можете гарантовано не сумніватися у:

 • можливості залишити заявку цілодобово, без вихідних;
 • негайному виїзді фахівця;
 • високій якості монтажу умивальника;
 • отриманні первинної консультації.

Наші професіонали не тільки фахівці високої кваліфікації, але ще й досить відповідальні, виховані та приємні. Вони неодмінно підтримують чистоту на робочому місці, не використовують лайливі слова й не курять.

Основні плюси при зверненні в маркетплейс Мастер911

У вас немає ні найменшої можливості зіткнутися з результатами запрошення до себе незнайомого майстра, який буде некваліфікованим, здатний поповодитися грубо або ж затягне роботу за часом. Фахівці маркетплейса Мастер911 проходять перевірку паспортних даних, обов'язкове навчання та складання спеціального іспиту на кваліфікацію. І тільки тоді вони допускаються до обслуговування замовлень.

В тому випадку, якщо раптом ви помітили помилку, допущену фахівцем, можна повідомити про це в техпідтримку маркетплейса Мастер911. Ми розглянемо вашу претензію та надамо моментальну допомогу у розв'язанні ситуації, що виникла.

Всі сантехніки сервісу домашніх послуг Мастер911 беруть на себе відповідальність за якість послуг. Коли установка умивальника з тумбою або інша сантехнічна послуга з успіхом закінчиться, ви отримаєте акт виконаних робіт. Оплату можна зробити безготівково або ж готівкою.

Вартість монтажу раковини

Ціна всіх стандартних послуг (за вирахуванням транспортних витрат і вартості запчастин і витратних матеріалів) є в прайс-листі маркетплейса Master911. У зв'язку з цим будь-який клієнт має можливість назвати потрібну послугу та отримати інформацію про ціну замовленої роботи та первинну консультацію. Наприклад, якщо мова йде про встановлення раковини у ванній, ціна буде названа, після того, як замовник відповість на кілька запитань про тип сантехніки, матеріал її виробництва та нюанси розміщення. Найчастіше розрахована попередньо сума не варіюється.

Виклик майстра у Коростені з виїздом по Житомирській області

Працюємо в м. Коростень

Для замовників, які живуть в межах м. Коростень, очікування сантехніка складе приблизно 2 години після прийому заявки.

Приймаємо замовлення в передмісті Коростеня

У тому випадку, якщо ви проживаєте в передмісті Коростеня (), в подібному випадку очікування фахівця потребують більше часу - близько чотирьох-п'яти годин.

Працюємо по Житомирській області

Ми маємо у своєму розпорядженні професійних майстрів у більшій частині населених пунктів Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка). Таким чином, ті наші клієнти, які знаходяться у віддалених регіонах, мають можливість розраховувати на виїзд до них сантехніка для монтажу раковини в стільницю в день заявки. Додатковий плюс - економія на автомобільних витратах. Зрідка, візит професіонала може перенестися на 1 день.

Потрібна оперативна установка раковини у ванній, ціна якої вас точно порадує, установка тумби під раковину або якась інша сантехнічна робота? Телефонуйте в сервіс Мастер911, і ми можемо запевнити, що ви повністю будете задоволені якістю наданих послуг!