Встановлення раковини у Кам'янець-Подільську

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення раковини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кам'янець-Подільську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню раковин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення раковини з тумбою

Встановлення підвісної раковини

Встановлення раковини чаші на стільницю

Встановлення вбудованої раковини

Встановлення раковини на стіну

Заміна раковини

Демонтаж раковини

Встановлення перукарської мийки

Встановлення накладної раковини

Цінові пропозиції по встановленню раковин від найкращих майстрів у Кам'янець-Подільську

Дмитро В

Був(ла) на сайті 5 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення раковин у Кам'янець-Подільську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню раковин у Кам'янець-Подільську

Відгуки по встановленню раковин у Кам'янець-Подільську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Зараз на ринку можна підібрати значну різноманітність моделей раковин, тільки етапи монтажу у них схожі:

 1. насамперед знаходять оптимальне місце для монтажу раковини та висоту, роблять розмітку, враховуючи її вид, встановлюють кронштейни;
 2. кріплять раковину зі змішувачем;
 3. під'єднують раковину до труби, перевіряють з'єднання на наявність протікання;
 4. під'єднують до каналізаційної системи: виробляють контрольний злив через сифон;
 5. тестують раковину на дієздатність.

Переваги та недоліки матеріалів виробництва раковин

Ключовий фактор, який впливає на надійність пристрою, - матеріал виготовлення. Зараз виробники пропонують величезний вибір моделей з популярних матеріалів:

 • Камінь натуральний. Вироби з каменю відрізняються належною екологічністю, презентабельним зовнішнім видом, надійністю та унікальною стійкістю до утворення грибка;
 • Кераміка. Зазвичай мийки виготовляють безпосередньо з кераміки. Її дорожчий різновид - фарфор, а сантехнічний фаянс залишається видом недорогим. Керамічні умивальники виділяються довговічністю, естетичністю, невибагливістю у догляді, але з ними потрібно бути акуратними через властиву такому матеріалу крихкість;
 • Камінь штучний. Нерідко можна зустріти вироби з акрилового каменю. Вони дуже схожі з виробами з натурального каменю. До переваг даних пристроїв можна віднести відносно невелику вагу, зносостійкість і легкість в установці;
 • Сталь. У величезному асортименті сьогоднішніх мийок зустрічаються найрізноманітніші за дизайном моделі, вироблені з нержавіючої сталі. Мийки відрізняються значним терміном служби та не потребують підвищеного догляду;
 • Скло. Моделі зі скла досить привабливо виглядають, при цьому й ціна не дешева. Умивальники виробляються зі спеціалізованого високоміцного скла. Їх важливим мінусом є потреба в трудомісткому частому догляді.

Типи раковин і нюанси їх установки

Досить поширеними видами умивальників, серед пропонованих різними виробниками, є:

 • Підвісні (консольні). Такого роду моделі виділяються простотою монтажу, незалежно від їх розмірів і форми. За допомогою кронштейнів їх кріплять до стіни;
 • З п'єдесталом. Подібні моделі відомі наявністю спеціальної конструкції, на яку спирається чаша - п'єдестал. Завдяки прихованим за п'єдестал комунікацій, мийки такого типу виглядають досить привабливо. Монтаж такого виду моделі повинен проводитися на стовідсотково рівну поверхню підлогового покриття;
 • Вбудовувані. Привабливість, як правило, завдяки прихованим комунікаціям, залишається плюсом вбудованих у стільницю столу або тумби пристроїв. Підключення до каналізації проводиться, як і з іншими видами раковин, різниця лише на стадії монтажу самої чаші;
 • З напівп'єдесталом. У даному варіанті опора кріпиться до стіни й не торкається підлоги. У кріпленні подібного умивальника необхідно проконтролювати, щоб злив був розташований на необхідній висоті;
 • Накладні. Накладний умивальник в установці досить простий, найголовніше - для початку підготувати стільницю під установку чаші: упевнитися у відповідності зливу пристрої з отвором в стільниці. Краще використовувати безбарвний герметик, якщо ваша раковина не до кінця прилягає до основи.

Основні помилки при установці раковини у ванній

Попри те, що установка раковини не належить до розряду складних процесів, людьми, які наважилися на самостійне здійснення цієї роботи або ж довірили її непрофесійному фахівцеві, нерідко допускається кілька грубих помилок. Їх підсумком може бути поява протікання, а також травм унаслідок падіння погано закріпленого умивальника.

Часті помилки та їх результат:

 • Установка нової раковини на колишні кріплення. Результат - сумнівна фіксація мийки та ризик падіння;
 • Зрив різьби. доведеться замінювати елементи кріплення;
 • Сильне затягування кріплень мийки (внаслідок чого може тріснути чаша);
 • Отвір між стіною та чашею раковини. Щоб не траплялося патьоків, треба загерметизувати стик;
 • Нерівність установки раковини. При монтажі необхідно застосовувати будівельний рівень для перевірки горизонтальності.

Щоб уникнути таких помилок в процесі установки умивальника, треба звернутися в Мастер911. Наші фахівці оперативно приїдуть на місце та бездоганно виконають потрібну послугу.

Оперативна установка раковин в сервісі Master911

Наші фахівці мають тривалий практичний досвід установки умивальників всіляких типів і з різноманітних матеріалів, тому що щодня проводять подібну роботу. При розгляді заявки ми поставимо клієнту пару питань про обладнання та бажане місце монтажу. На основі детальних відомостей ми можемо дати початкову консультацію та озвучити вартість майбутньої послуги.

Якщо з відповідей замовника перелік необхідних робіт безпосередньо зрозумілий, в такому випадку дану послугу вважають стандартною, її ціна буде озвучена точно.

В тому випадку, коли зі слів клієнта не можна зрозуміти майбутній спектр робіт, ціна роботи буде порахована майстром тільки на місці, після закінчення проведення особистого огляду. Однак ціна буде відповідати тій, яка наявна в прайсі.

Звертаючись у сервіс побутових послуг Мастер911, ви зможете абсолютно не сумніватися у:

 • швидкому приїзді до вас фахівця;
 • чудовій якості монтажу умивальника;
 • можливості залишити замовлення цілодобово, без вихідних;
 • отриманні консультації.

Майстри сервісу домашніх послуг Мастер911 не тільки мають хорошу кваліфікацію, але ще й досить відповідальні, культурні та приємні. Вони не використовують лайливі слова та обов'язково прибирають робоче місце.

Переваги при зверненні в маркетплейс Master911

Вірогідність зіткнутися з наслідками запрошення до себе невідомого фахівця, який виявиться без відповідної кваліфікації, затягне роботу на невизначений термін або здатний поповодитися по-хамськи, немає. Всі професіонали сервісу домашніх послуг Мастер911 проходять перевірку паспорта, навчання та складання іспиту. І після всього цього вони отримують допуск до роботи.

Якщо ви відмітили помилку, допущену сантехніком, можна повідомити про це в службу підтримки Мастер911. Ми візьмемо до уваги вашу скаргу та зможемо надати негайну допомогу у врегулюванні проблеми.

Всі наші фахівці беруть на себе абсолютну відповідальність за надійність виконаних робіт і залишають гарантійні зобов'язання. Вам нададуть акт робіт, коли установка раковини з тумбою або інша послуга з успіхом завершиться. Розрахунок можна зробити готівкою або безготівковим розрахунком.

В яку суму обійдеться установка умивальника з тумбою?

Вартість різних стандартних послуг (без урахування автомобільних витрат і ціни видаткових матеріалів чи додаткових запчастин) є в прайс-листі Master911. Тому кожен, хто звернувся до нас, має можливість замовити необхідну послугу та отримати інформацію про суму замовленої роботи й докладну початкову консультацію. Наприклад, якщо буде потрібна установка раковини у ванній, ціна буде відома точно, після того, як замовник відповість на ряд запитань про різновиди сантехніки, особливості розміщення та матеріал її виробництва. Як правило, розрахована сума не зміниться.

Як викликати майстра у Кам'янець-Подільську з виїздом по Хмельницькій області?

Надаємо послуги в населеному пункті Кам'янець-Подільський

Для клієнтів, які живуть у межах м. Кам'янець-Подільський, очікування сантехніка складе приблизно три години після прийому замовлення.

Приймаємо замовлення в передмісті Кам'янець-Подільського

У разі, якщо ви перебуваєте в передмісті Кам'янець-Подільського (Смотрич, Зіньківці, Колибаївка, Кам'янка, Цибулівка, Слобідка-Кульчієвецька, Кульчіївці, Мукша Китайгородська, Гуменці, Слобідка-Гуменецька, Пудлівці, Довжок, Голосків, Лисогірка), тоді очікування прибуття сантехніка буде займати не більше чотирьох годин.

Приймаємо заявки по Хмельницькій області

Ми маємо у своєму розпорядженні кваліфікованих сантехніків з великим досвідом роботи в більшості міст Хмельницької області (Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців). Таким чином, ті замовники, які знаходяться у віддалених пунктах, мають можливість очікувати фахівця для монтажу раковини в стільницю в день подання замовлення. Додатковий плюс - економія на дорозі. Рідко візит фахівця може перенестися на завтра (про що ви будете попереджені завчасно).

Потрібна високоякісна установка мийки на кухні або у ванній, вартість якої точно порадує, установка тумби під раковину або будь-яка інша сантехнічна робота? Звертайтеся в сервіс домашніх послуг Master911, і ви стовідсотково залишитеся задоволені рівнем пропонованого сервісу!