Ремонт кнопок витяжки

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт кнопок витяжки ». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт кнопок витяжки

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту кнопок витяжки

Відгуки по ремонту кнопок витяжки

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Кухонні витяжки мають різні функції. Для їхньої активації використовується блок управління. Один із найпоширеніших варіантів – кнопковий механізм. При активній експлуатації кнопки виходять із ладу. Управляти технікою, активувати необхідні функції не виходить. У такому випадку необхідно замовити ремонт кнопок витяжки вдома.

Не варто робити це самостійно, якщо у вас немає відповідних навичок. Довіряйте професіоналам. Сервіс побутових послуг Мастер911 – команда досвідчених та кваліфікованих спеціалістів. У нас ви зможете знайти техніка для відновлення працездатності кухонної витяжки будь-якої марки та моделі.

Особливості функціонування кнопок витяжки

Кнопковий блок керування відноситься до механічних пристроїв. Такий тип є найпоширенішим. За допомогою натискання кнопок активуються різні функції:

 • увімкнення вентилятора;
 • зміна потужності;
 • увімкнення підсвічування;
 • деякі інші.

Основна перевага кнопкового керування – стійкість до перепадів напруги. Простота конструкції блоку полегшує відновлення працездатності.

Якщо виникли проблеми з функціонуванням техніки, звертайтесь до нас. Вартість ремонту кнопок витяжки залежить від моделі та складності конструкції, як усієї техніки загалом, так і конкретного вузла.

Зазначимо, що таким різновидом управління можуть оснащуватися різноманітні моделі побутової техніки:

 • підвісні;
 • острівні;
 • вбудовані;
 • інші.

При дбайливому відношенні дотримання правил експлуатації механічний блок працюватиме протягом тривалого часу.

Вартість ремонту кнопок витяжки

У прайсі для ремонту кнопок витяжки ціна вказана за різні види робіт. У сервісі Мастер911 прозоре ціноутворення, а тариф залишається без змін – ми не маємо прихованих комісій. Обумовлена сума залишається незмінною.

Ціна залежить від таких факторів:

 • тип поломки;
 • складність поломки;
 • необхідність встановлення нових деталей.

Іноді, наприклад, достатньо лише незначного ремонту. В інших випадках може знадобитися повна заміна блоку управління. При другому варіанті ціна буде значно вищою.

Переваги сервісу Мастер911

Якщо ви хочете оформити виклик на нашому сайті, можете бути впевнені у високій якості надання послуг. Серед переваг нашої компанії:

 • компетентність – у нас працюють лише кваліфіковані майстри, які проходять тестування. Ми не приймаємо всіх підряд;
 • оперативність - зазвичай на приїзд техніку потрібно 3-4 години. Лише в окремих випадках на дорогу йде більше часу;
 • прийнятна вартість – якість ремонту, виконаного майстрами нашого сервісу, вище за зазначену ціну.

Зони обслуговування компанії Мастер911

Щоб наші клієнти могли планувати свій час, ми маємо різні зони обслуговування. Від розташування замовника залежить термін приїзду спеціаліста.

У межах міста

Якщо ви живете у межах обласного центру, ремонтнику знадобиться не більше 3-4 годин на дорогу. Тобто ваша витяжка може бути відремонтована в день погодження заявки.

У передмісті

Мешканцям приміських районів доведеться зачекати трохи довше – загалом 5-6 годин.

В області

Ми намагаємось забезпечувати максимальну оперативність обслуговування всіх клієнтів, незалежно від місця їхнього проживання. Проте мешканцям інших населених пунктів доводиться чекати довше. У деяких випадках візит переноситься до наступного дня, але час обов'язково узгоджується із замовником.