Несправність вашої пральної машини відразу ж створює дискомфорт, оскільки доведеться звертатися в пральні або навіть прати рушники, постільну білизну, одяг вручну. Поряд з цим, думка про придбання нової техніки, яка обходиться зовсім недешево, не може потішити. Проте при незначних проблемах звернутися за допомогою до досвідчених майстрів, щоб зробити діагностику, а потім і заміну зношених блоків, деталей, механізмів, вузлів, вийде значно вигідніше. Вирішенням подібних питань якраз і займається сервіс Master911, який дозволяє зберігати ваші кошти залежно від того, скільки коштує ремонт пральної машини в кожному окремому випадку.

У випадках виникнення такої потреби технік підбирає нові вузли, деталі, комплектуючі або запасні частини. Звернувшись в сервіс Master911 кожен клієнт зможе замовити сервісну послугу ремонту пральної машинки на нашому сайті та по телефону. Наш менеджер узгодить характер, обсяг, вид і склад необхідних робіт, повідомить час прибуття і в найкоротший термін підбере профільного фахівця.

Приїхавши на місце, наш виконавець:

 • Проведе повну діагностику для встановлення характеру ремонту техніки вдома.
 • Досить акуратно, швидко, професійно виконає заміну зношених вузлів, пристроїв, систем, блоків, налагодить електроніку, виправить виявлену несправність.
 • В обов'язковому порядку пояснить причини виходу машинки з ладу.
 • Після завершення робіт видасть гарантійний талон з терміном від 3 до 12 міс., в залежності від виду ремонту і бренду пральної машини: Індезіт, LG, Samsung і т. д.
 • Неодмінно роз'яснить окремі моменти, професійні тонкощі даної модифікації і дасть інструкції, практичні поради, рекомендації по грамотної експлуатації техніки.
 • Ремонт зробить акуратно і прибере по завершенні роботи.

Чому обирають сервіс Master911

Master911 - це сервіс побутових послуг з ремонту пральних машин у Коломиї від перевірених, відповідальних, кваліфікованих, підготовлених фахівців з багатим досвідом техобслуговування пралок незалежно від виробника, марки, ступеня складності, року випуску.

Оскільки в нашому сервісі послуг працюють понад 4000 підготовлених фахівців, ми маємо ряд плюсів, і ось лише кілька з них:

 • Виконуємо роботи вдома будь-якої складності. Майстри з ремонту техніки нашого сервісу виїжджають на виклики при дрібних, середніх і складних поломках пральних машин в у Коломиї: дефект рівня, стирання підшипника, заміна кріплення бака, нижньої противаги, хрестовини, барабана і т.д. Фахівці роблять лише те, що вимагає виправлення, не «накручуючи» додатково загальну суму.
 • Здійснюємо контроль якості роботи. Звичайно, через різні причини технік в деяких моментах може зробити помилку, отже, ми приймаємо всі можливі зауваження. У випадках виявлення помилок, фахівець поправить дефекти.
 • Обслуговуємо техніку не обмежуючись роком випуску. Ми відновлюємо пралки ультразвукові, напівавтоматичні, автоматичні з фронтальним, вертикальним завантаженням, незалежно від зношеності.
 • Майстри виконують ремонт пральних машин у Коломиї у мінімальні терміни. Наші досвідчені, висококваліфіковані, відповідальні фахівці виконують ремонт пралки вдома у Коломиї протягом двох годин, в залежності від причини збою в роботі.

Наш майстер з ремонту пральних машин у Коломиї зробить грамотну діагностику, що дозволяє практично з повною упевненістю ідентифікувати вид поломок, акуратно, недорого, швидко і грамотно їх виправити.

Ми відновлюємо, налаштовуємо, ремонтуємо пральні машини всіх марок і моделей

Професіонали сервісу Master911 підшукують відповідні вузли, блоки, пристрої, деталі та комплектуючі і беруться за ремонт навіть досить застарілої домашньої техніки. Не має значення і торгова марка, будь то російська, європейська або китайська збірка. На складність ремонту у Коломиї впливає вік пральної машини. Але при збоях в результаті експлуатації досить застарілих моделей викидати їх не слід. Ми відремонтуємо будь-яку машину: Вірпул (Whirlpool), Атлант (Atlant), Індесіт (Indesit), Ханса (Hansa), Електролюкс (Electrolux), АЕГ (AEG), Делфа (Delfa), ЛЖ (LG), Бош (Bosch), Ардо (Ardo), Віарус (Viadrus), Арістон (Ariston), Самсунг (Samsung), Рейнфорд (Rainford), Горенье (Gorenje), Баукнехт (Bauknecht), Канді (Candy), Прівілег (Privileg), Беко (Beko), Мідеа (Midea), Кайзер (Kaiser), Сіменс (Siemens), Зануссі (Занусі / Zanussi), Вестфрост (Vestfrost), Сатурн (Saturn), Хувер (Hoover), Део (Daewoo), Міле (Miele), Малютка.

У нас ви можете оформити замовлення перевіреного, сертифікованого, відповідального, досвідченого фахівця для проведення наступних робіт:

 • Легкий ремонт пральних машин вдома у Коломиї: установка хрестовини, підшипника, опори бака, нового барабана, ліквідація неполадок в платі (модулі) управління.
 • Середній ремонт: реконструкція зливного насоса і ТЕНа, щіток двигуна, блокування люка, мотора, ремонт аквастопу, індикації та патрубка.
 • Малий ремонт: заміна дозатора порошку, ручки люка, петлі дверцят, зливного шланга, кнопки, чистка пралки, профілактика з метою збільшення терміну експлуатації, а також витяг сторонніх предметів.

Ціна ремонту домашньої пральної машини та інші сервісні послуги

Навіть найскладніший ремонт в 90% ситуацій обходиться наполовину економніше купівлі наступної пральної машини, якщо, звичайно, він робиться кваліфіковано. І нагадуємо, що інформацію про те, яка вартість ремонту пральної машини у Коломиї, можна дати тільки після діагностики, яку фахівець виконує вдома у замовника.

* Розцінки наводяться в ознайомлювальних цілях, не враховуючи моделі пральних машинок, вартості самих вузлів, комплектуючих, деталей, запчастин, блоків, транспортних витрат, які, можливо, потрібно буде купувати.

Поширені проблеми побутової пральної машини

Зазвичай можна виділити більше десятка факторів несправності побутової техніки, які належать або до внутрішніх (дефект, пошкодження механічних вузлів, пристроїв, комплектуючих, деталей), або до зовнішніх (неякісне встановлення, неправильне налаштування і т.д.).

Виходячи з досвіду нашої роботи, нижче перерахуємо найвідоміші з них:

 • Пральна машинка протікає. Проблема такого роду може призвести до появи корозії на металевих дверцятах люка і стінках. Майстри з ремонту пральних машин у Коломиї виявляють зношення барабана, засмічення дозатора порошку, зливного насоса, манжети, шланга, ослаблення хомутів.
 • Не працює злив в пральній машині. Схожа несправність може пояснюватися як безпечними неполадками в налаштуваннях, так і численними серйозними дефектами, наприклад, насоса, зливного шланга, датчика рівня води або модуля керування.
 • Пралка видає досить сильний шум при віджиманні. Причиною може стати некоректна установка техніки або потрапляння в барабан предметів (запонки, монети, шпильки, гудзика). Поміж інших варіантів - несправність амортизаторів, противаги, щіток електродвигуна, зношення підшипників.
 • Вода не гріється в пралці. Причини зазвичай можуть полягати в згорілому ТЕНі, збої плати модуля управління або ж несправності датчика температури.
 • Не включається віджимання. Першим з загальнопоширених факторів є несправність датчика рівня води. Також це може бути обумовлено несправністю електродвигуна, збоєм в керуючої платі або ж пошкодженням приводного ременя.
 • Перестав крутитися барабан. До такої проблеми нерідко веде обрив приводного ременя, який схильний до зносу з плином часу. У числі найбільш небезпечних причин - пошкодження плати модуля управління або двигуна. Однак і в цьому випадку наші фахівці беруться за ремонт пралки у Коломиї.

Найсерйознішими поломками є ті, які не дають можливість включатися пралка, однак і тут існують свої рішення.

Виїжджаємо в усі райони Коломиї і області

Замовники, які проживають в передмісті Коломиї () та інші населені пункти Івано-Франківської області (м. Рогатин, м. Івано-Франківськ, м. Долина, м. Тисмениця, м. Галич, м. Калуш, м. Бурштин, м. Надвірна, м. Снятин, м. Коломия, м. Городенка, м. Тлумач, м. Косів, м. Яремче, смт Ворохта, смт Кути, смт Верховина, смт Яблунів, смт Ланчин, смт Гвіздець, смт Отинія, смт Заболотів, смт Битків, смт Делятин, смт Обертин, смт Лисець, смт Єзупіль, смт Рожнятів, смт Брошнів-Осада, смт Перегінське, смт Богородчани, смт Солотвин, смт Більшівці, с. Черніїв, с. Татарів, с. Поляниця) також можуть викликати майстра додому. Послуги майстрів сервісу Master911 з ремонту пральних машин у Коломиї доступні цілодобово на території різних районів.

Зона обслуговування Коломия