globe ru

Ремонт морозильної камери у Ірпені

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту морозильної камери стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики морозильної камери на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Ціни на Ремонт морозильної камери у Ірпені

Назва Вартість
Ремонт морозильної камери від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Київській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Київській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Київській області

Всі міста Київській області
Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка

Якщо холодильник виходить з ладу, то виникає велика кількість незручностей, які ускладнюють життя власнику зламаного агрегату. Найбільший стрес при поломці холодильника або морозильної камери, або морозильної вітрини відчувають торгові точки, магазини, ресторани, кафе та мережі живлення. Ремонт морозильних камер у Ірпені - це відмінна можливість продовжити термін служби чинного агрегату та заощадити кошти на придбанні нової техніки.

Зламалася морозильна камера? Сервіс побутових послуг з ремонту морозильних камер у Ірпені Master911 надає можливість розв'язати виниклу проблему в максимально стислі терміни. Для того щоб замовити виконавця, дізнатися ціну морозильної камери або проконсультуватися з майстром, потрібно залишити заявку на нашому сайті або зателефонувати нам безпосередньо на гарячу лінію. Після цього підбирається відповідний майстер з ремонту морозильних камер у Ірпені, у якого є відповідний досвід роботи та перебуває найближче по відстані. По приїзду майстер виконує діагностику, називає вартість ремонту морозильної камери, а потім виконує і сам ремонт. Якщо необхідно, виконавець може самостійно здійснити покупку необхідних запчастин. Замовнику залишається прийняти роботу та насолоджуватися справною технікою!

Що ви отримаєте?

 • Досвід. Master911 – сервіс послуг досвідчених і перевірених майстрів. Перед початком співпраці з новим виконавцем, проводиться співбесіда і перевіряються паспортні дані, що підтверджують особистість майстра. На нашому сервісі не працюють новачки, лише досвідчені фахівці!
 • Гарантія. Величезний досвід майстрів і наше прагнення задовольнити потреби кожного клієнта дозволяють фахівцям надавати гарантію на всю виконувану ними роботу. Термін гарантії залежить від наданої послуги. У деяких випадках гарантія може досягати 1 року, а в інших ситуаціях не перевищує 1-3 місяців.
 • Швидкість роботи. Для зручності на нашому сайті можна залишити заявку на ремонт морозильних камер. Після її отримання та обробки, ми відразу ж зв'язується з замовником. Зазвичай на це йде 1-2 хвилини. Також заявку можна залишити за телефоном гарячої лінії. Після уточнення попередньої інформації підбирається майстер, який без зволікання береться за роботу. Іноді ремонт починається через 3-4 години після прийняття заявки, а іноді на це йде 1-2 дні, все залежить від складності несправності або сезонності.
 • Всі послуги в одному місці. Широкий перелік послуг з ремонту побутової техніки. Співробітники сервісу Master911 здійснюють ремонт різних котлів, колонок, бойлерів, плит і духовок, пральних машин і всіляких типів холодильників, а також послуги сантехніка, електрика або навіть хімчистку диванів, збірку меблів, вивіз сміття, монтажні послуги... Вам не потрібно кожен раз шукати виконавця на різних не перевірених інтернет-ресурсах.

Ми ремонтуємо морозильні камери всіх марок і моделей

Морозильна камера – це пристрій, всередині якого завжди повинна підтримуватися досить низька температура. Справна техніка підтримує задану температуру без намерзання льоду на стінках, без стороннього шуму або звуку в компресорі. Якщо з'явилися якісь відхилення (підтікання, погано морозить, видає шум, утворюється конденсат), це означає, що холодильнику потрібна діагностика і можливий ремонт морозильної камери у Ірпені.

6 найбільш частих несправностей морозильних камер

 1. Несправність компресора. Це найсерйозніша проблема і несправність. У цьому випадку двигун не запускається або запускається і відразу вимикається або ж вмикається і працює, однак видає сторонні звуки;
 2. Витік фреону. Поломка зустрічається, внаслідок різних механічних пошкоджень трубок, по яких фреон проводиться всередині виробу;
 3. Несправність термостата. При даній поломці охолодження здійснюється неправильно;
 4. Несправність повітряного або температурного датчика. Ці елементи відповідають за вимірювання температури усередині холодильної установки;
 5. Несправність блоку управління. Внаслідок цієї проблеми камера взагалі не вмикається;
 6. Вихід з ладу прокладок на дверцятах морозильної камери. Чим частіше експлуатується техніка, тим швидше прокладки зношуються.

Список популярних брендів морозильних камер, з якими ми працюємо: Індесіт (Indesit), Лібхерр (Liebherr), Беко (Beko), Атлант (Atlant), Норд (Nord), Ардо (Ardo), Електролюкс (Electrolux), Снайге (Snaige), Горенье (Gorenje), Вірпул (Whirlpool), Бош (Bosch), Арістон (Ariston), АЕГ (AEG), Зануссі (Занусі / Zanussi), Сіменс (Siemens), Еленберг (Elenberg), Стінол (Stinol), ЛЖ (LG), Дніпро), Вестфрост (Vestfrost), Прівілег (Privileg), Ліберті (Liberty), Голд (Gold), Технохолод.

Звичайно ж, майстри сервісу Master911 можуть не тільки виконати ремонт морозильної камери Індезіт або якоїсь іншої марки, але і надати послуги, пов'язані з діагностикою, чищенням та обслуговуванням холодильників.

Ціни на ремонт морозильних камер та інші послуги

Тут повинна бути таблиця з цінами.

Поширені проблеми з морозильними камерами

Несправність компресора

Як вже зазначалося, саме вихід з ладу компресора – це найбільш серйозна несправність. Основна причина несправності компресора – підвищене зношення комплектуючих і неправильна експлуатація пристрою. Інші причини – це те, що деякі власники морозильних камер постійно перевантажують їх, а також техніка весь час функціонує в максимальному режимі при достатньо теплій погоді навколо. З нашого досвіду помічено, що в більшості випадків ремонт компресора просто неможливий. Для того, щоб, відремонтувати техніку, необхідно просто поміняти двигун-компресор.

Витік фреону

Фреон – це холодоагент, який використовується для того, щоб знижувати температуру в холодильнику. Коли утворений шар льоду хтось намагається відбити зі стінки морозильної камери або трохи сколупнути чимось гострим, то пошкоджуються трубки, по яких фреон і подається. Витік фреону не зупиняє компресор, однак зупиняє процес охолодження. При цій несправності необхідно вимкнути морозильну камеру, прибрати всі продукти з неї і дочекатися приїзду фахівця, який буде здійснювати послуги з ремонту морозильної камери. Найчастіше ремонтні роботи полягають у визначенні міри витоку, усуненні пошкодження і вивантаженні фреону всередину системи.

Несправність термостата

Електромеханічні моделі оснащуються термостатами, які визначають температуру всередині морозильних камер. Поломка термостата призводить до неправильної роботи мотора-компресора, внаслідок чого на блок управління надходитиме неправильна інформація про температурний режим всередині холодильника. Для усунення несправності необхідно замінити термостат.

Несправність повітряного або температурного датчика

Морозильні камери на електронному управлінні оснащуються не термостатами, а температурними й повітряними датчиками, які також відповідають за контроль температури. Переважно це сучасні моделі. Ремонт морозильної камери Liebherr з такою поломкою буде полягати в заміні зламаного датчика.

Несправність блоку управління

Коли ламається блок управління, то мотор холодильної установки взагалі не запускається. Ремонт залежить від марки морозильної камери, її особливостей і причин несправності. Іноді вдається здійснити його перепрограмування, а іноді єдиним способом ремонту є заміна.

Заміна ущільнювача на дверцятах морозильної камери

Ця проблема з'являється у морозильних камерах, які використовуються в магазинах, кафе, ресторанах і на складах. Дверцята таких установок дуже часто відкриваються і закриваються, і тому гумові прокладки швидко починають протиратися, тріскатися і розшаровуватися. З цієї причини холодильник не зовсім герметично закривається. Охолоджене повітря йде з камери, продукти не охолоджуються, а компресор працює марно. Ця поломка служить причиною утворення льоду на стінках камери. Через несправність гумок згодом може вийти з ладу компресор, керуюча електроніка та інші важливі комплектуючі. Важливо якомога швидше поміняти зношені гумові ущільнювачі.

Крім основних несправностей морозильних камер, з холодильниками часто виникають інші проблеми:

 • Не працюють вбудовані індикатори (проблема з електронікою);
 • Під холодильником постійно накопичується вода (проблема з температурним режимом);
 • Підвищений рівень шуму при роботі морозильної камери.

Майстер з ремонту морозильної камери відмінно впорається з перерахованими поломками, а також може здійснити технічне обслуговування, в яке можемо врахувати такі роботи, як:

 • Заправка фреоном;
 • Заміна будь-яких комплектуючих і т. д.

Перелік послуг

Найбільш популярні послуги, які часто замовляють клієнти:

 • Ремонт компресора в морозильній камері у Ірпені;
 • Заправка морозильної камери фреоном у Ірпені вдома;
 • Ремонт термостата в морозильній камері у Ірпені;
 • Ремонт температурного датчика в морозильній камері у Ірпені;
 • Ремонт блоку управління в морозильній камері у Ірпені;
 • Заміна ущільнювача в морозильній камері у Ірпені вдома;
 • Монтаж морозильної камери у Ірпені;
 • Діагностика морозильної камери у Ірпені;
 • Виявлення інших несправностей холодильника у Ірпені або морозильної камери.

Виїжджаємо у всі райони Ірпіня та передмістя

Сервіс Master911 забезпечує оперативне і якісне виконання широкого спектра робіт у Ірпені, а також у передмісті. Працюємо з виїздом по Київській області.