Ремонт бойлера у Чернігові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Чернігові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту бойлерів

Назва послуги Середня вартість

Заміна анода бойлера

Ремонт бака бойлера

Заміна терморегулятора (термостата) бойлера

Ремонт проточного водонагрівача

Заміна / Установка зворотного клапана на бойлері

Заміна термостата бойлера

Заміна фланця в бойлері

Усунути протікання в бойлері

Ремонт терморегулятора (термостата) бойлера

Чистка предохранительного клапана в бойлере

Діагностика бойлера

Утилізація бойлера

Скупка бойлерів

Цінові пропозиції по ремонту бойлерів від найкращих майстрів у Чернігові

Ярослав А

Був(ла) на сайті місяць тому
+12

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Володимир null

Був(ла) на сайті місяць тому
+9

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Андрій null

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт бойлерів у Чернігові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту бойлерів у Чернігові

Відгуки по ремонту бойлерів у Чернігові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Несправності, які часто зустрічаються при використанні водонагрівача

 • Ремонт, заміна або перевірка ТЕНа бойлера. Якщо чути сторонні звуки, слабко підігріває воду або не можете увімкнути, рекомендується відразу ж відключити водонагрівач від мережі та звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра. Досить частим наслідком те що, що нагрівальний прилад покрився опадами як накипу, є погана вода, висока інтенсивність використання, вироблення ресурсу. Отже, потрібно робити регулярне очищення, а при необхідності й заміну зношених деталей.
 • Потрібна заміна зворотного клапана бойлера. Якщо тиск у водопроводі в нормі, а зворотний клапан тече, то це означає, що за час роботи він забивається частинками накипу та іржі. Щоб вирішити проблему, потрібно замінити клапан.
 • Зміна вказівника температури в бойлері. Якщо вказівник температури в бойлері вийшов з ладу, то потрібно його замінити. Ознаки поломки: невідповідність температури, на моніторі приладу виводиться помилка, не відключається підігрів, постійні стрибки параметрів на дисплеї.
 • Потрібна заміна терморегулятора (термостату) бойлера. У випадку, коли термостат вийшов з ладу, рідина не буде нагріватися до певної температури або навпаки буде перегріватися, що в результаті призведе до перевитрати електроенергії та іншим прикрих наслідків.
 • Потрібна заміна анода в бойлері. Єдиним захистом стінок ємності для води та зварних швів від корозії та руйнування послужить анод, виконаний з магнієвого сплаву. Несвоєчасна заміна магнієвого анода (за умови низької якості води) призводить до витончення шару емалі або стінок бака, що в кінцевому підсумку може спричинити появу протікання водонагрівача.

Зверніть увагу!

 • Не ремонтуйте водонагрівач власноруч. Не намагайтеся самі виконувати ремонт бойлера вдома, користуючись порадами з відео на ютубі (youtube). Фірми-виробники водонагрівачів категорично не рекомендують це виконувати. Практика показала, що непрофесійний, дилетантський, самостійний підхід до ремонту часто призводить до більшого ремонту.
 • Не ризикуйте користуватися пропозиціями сумнівних фахівців. Послуга з ремонту бойлера, що надається спеціалістом спірної кваліфікації - ризикована витівка, так само, як і самостійний ремонт. Це пояснюється тим, що ці "фахівці" не завжди готові брати на себе якусь відповідальність і так само не дають будь-яких письмово закріплених гарантій на виконаний сервіс.

  Достатньо часто, якщо техніка знову дасть збій, то, як правило, вони не поспішають приїжджати або з подібними майстрами зараз немає зв'язку. Ми надаємо ввічливих, пунктуальних, перевірених, надійних та навчених техніків з багатим досвідом роботи, від чищення, обслуговування, монтажу та до складного ремонту бойлера!

Працюємо з усіма популярними виробниками: Гореньє (Gorenje), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), Атлантик (Atlantic), Термекс (Thermex), Бош (Bosch), Атлант (Atlant), Ферролі (Феролі / Ferroli), Термет (Termet), Зануссі (Zanussi), Баксі (Baxi), Новатек (Nova Tec), Раунд (Round), Хай Терм (Hi-Therm), Вайллант (Вайлант / Vaillant), АЕГ (AEG), Термона (Thermona), Гарантерм (Garanterm), Індезит (Indesit), Тессі (Tesy), Астон (Aston), Термал (Termal), Фагор (Fagor), Гарантерм (Garanterm), Рода (Roda), Чайка, Атмор (Atmor), Віллер (Willer), Аміна (Amina), Галмет (Galmet) та багатьма іншими!

Переваги сервісу від перевірених майстрів Master911

Кожен наш клієнт зможе завжди розраховувати на підготовленого спеціаліста з бойлерів, який здатний надати повний комплекс послуг з обслуговування, діагностики бойлера, ремонту, встановлення чи чищення техніки практично всіх відомих виробників та будь-якого ступеня складності!

Ряд додаткових позитивних моментів сервісу послуги з ремонту та обслуговування бойлера Master911:

 • Фіксована вартість послуг. Залишиться незмінною ціна послуг, вона відповідає узгодженому прайсу та не зміниться після приїзду спеціаліста додому, без прикрих сюрпризів.
 • Чистота, акуратність, відповідальність, компетентність, пунктуальність та ввічливість наших фахівців. Після закінчення ремонту до реєстру сервісних послуг включається неодмінне прибирання місця роботи.
 • Гарантія. Зобов'язання щодо гарантії на сервісні послуги та змонтовані вузли, запчастини, блоки, деталі.
 • Прийнятні розцінки. У нас розумні розцінки, що відповідають досвіду майстра. Ви зможете дізнатися точно, скільки коштує ремонт бойлера ще до того моменту, як прибуде наш виконавець.
 • Наявність договору. Після закінчення роботи даємо акт про виконані послуги.
 • Гнучкий спосіб оплати. Можливість оплати за послуги банківською карткою, готівкою або безготівковим переказом.
 • Цілодобовий прийом замовлень. Ми працюємо за графіком 24/7, звертайтеся цілодобово.
 • Екстрений приїзд. Прибуваємо за вказаною домашньою адресою протягом 3-4 годин.

Як викликати майстра?

А замовити майстра з ремонту бойлера у Чернігові дуже просто, на весь процес витрачається не більше 3 хвилин:

 1. Складання заявки. Подати заяву на виклик техніка з виправлення бойлерів у Чернігові ви зможете у телефонному режимі або, написавши прохання на порталі.
 2. Відповідь на запитання. Під час створення заяви слід відповісти на деталізуючі питання. Внаслідок цього наш диспетчер зможе відповісти на запитання за ціною (наприклад, "яка ціна ремонту бака бойлера, як довго чекати на прибуття фахівця, скільки коштуватиме переустановка термостата?").
 3. Прибуття техніка плюс послуга. Через 2-3 години після оформлення заяви фахівець надсилається за вказаною адресою для надання послуг.

Оформлення замовлення на виклик виконавця з виправлення бойлера у Чернігові та по Чернігівській області

Швидко потрібна діагностика, техобслуговування, регулювання чи ремонт водонагрівачів у Чернігові? Ви можете покладатися на нас - фірмові запчастини, у нас фіксовані розцінки, вирішимо питання за 1 відвідування, гарантуємо!

Виклик техніка по Чернігову

Коли ви робите замовлення на виклик в межах Чернігова, у такому разі приїжджаємо орієнтовно протягом 2,5-3 годин після отримання заяви.

Виїзд до передмістя Чернігова

У разі, якщо вам потрібно викликати виконавця до передмістя Чернігова (Количівка, Іванівка, Анисів, Трисвятська Слобода, Жавинка, Полуботки, Деснянка, Кошівка, Киїнка, Старий Білоус, Павлівка, Новоселівка, Новий Білоус), тоді прибуття майстра зазвичай може зайняти за часом трохи довше.

Виклик виконавця по Чернігівській області

Наші техніки проживають у будь-яких містах, селах та селищах Чернігівської області (Корюківка, Борзна, Бахмач, Батурин, Ніжин, Чернігів, Ічня, Семенівка, Городня, Мена, Новгород-Сіверський, Бобровиця, Прилуки, Остер, Ріпки, Замглай, Добрянка, Любеч, Десна, Козелець, Лосинівка, Срібне, Мала Дівиця, Олишівка, Гончарівське, Михайло-Коцюбинське, Седнів, Березна, Макошине, Куликівка, Понорниця, Сосниця, Знам'янка, Сновське), тому ми прибуваємо в день замовлення!

Звертайтеся за послугами в сервіс Master911 без зволікань і будьте впевнені у швидкому отриманні, позитивному результаті та гідній якості послуг від відповідальних, перевірених, професійних, ввічливих та пунктуальних фахівців!