Кожна несправність газової техніки вибухонебезпечна, оскільки буває пов'язана з можливим ризиком витоку природного газу. Тому при виявленні якогось перебою в експлуатації кухонної плити, варильної панелі й духової шафи потрібно перекрити доступ газу та швидко зателефонувати в сервіс домашнього ремонту газового обладнання.

Ремонт духовки, варильної поверхні й газової плити

Виконати огляд і діагностику, а потім потрібні роботи для повернення кухонних плит, духовок і варильних панелей в робочий стан можна вдома або в ремонтній майстерні. Варіант ремонту у вас вдома, звичайно, комфортніший, оскільки не передбачає витрат зусиль і часу на доставку великогабаритного агрегату в ремонтну майстерню, а потім і перевезення назад додому.

Як ми здійснюємо діагностику, ремонт, огляд

Після прибуття на замовлення майстер з ремонту та підключення газових плит у Коростені спочатку здійснює візуальний огляд, а потім і повну діагностику. Після узгодження з замовником характеру неполадки, обсягу робіт і вартості він приступає до ремонту.

Поширені неполадки газової плити, духовки й варильної панелі

Як показує досвід фахівців, наша статистика та практика, більшість неполадок кухонних плит, варильних поверхонь і духовок бувають результатом недотримання інструкцій з обслуговування, неправильного підключення газової плити, недбалої експлуатації, нестачі систематичної профілактики й т.д.

Найвідоміші несправності газової плити:

 • чутні незвичайні звуки;
 • не вмикається духова шафа;
 • фактична температура духовки не збігається з виставленою;
 • ручки регулювання провертаються погано або зовсім випадають;
 • конфорка не запалює, або мимовільно відключається в ході роботи;
 • не вдається виставити необхідний робочий або температурний режим;
 • коптить пальник;
 • нестійке полум'я;
 • перестав спрацьовувати електричний підпал (немає клацання, іскри);
 • збій в системі газ-контролю;
 • заклинює газовий кран;
 • відчувається специфічний запах газу (це ознака витоку).

Більшості наведених несправностей вдасться уникнути в тих випадках, якщо своєчасно, професійно й регулярно проводити технічне та профілактичне обслуговування (перевіряти на герметичність всі з'єднання, контакти й стики, періодично чистити форсунки, конфорки й фільтри).

Що Ви отримуєте в результаті?

 • Доступні й фіксовані тарифи. У нас середньоринкові ціни, що відповідають досвіду техніка. Ви абсолютно точно будете знати, які ціни ремонту газових плит, варильних поверхонь і духовок у Коростені, навіть до приходу нашого майстра.
 • Наведення порядку. Після завершення робіт обов'язково робиться прибирання робочого місця, яке входить в список послуг.
 • Гарантія. Гарантійні зобов'язання на надані сервісні послуги й замінені прилади, запчастини та деталі.
 • Приймання замовлень цілодобово. Звертайтеся в будь-який час.
 • Фіксована вартість. Ціна ремонту газових плит узгоджується з прейскурантом і не змінюється після прибуття майстра.
 • Швидкий виїзд. Приходимо на вашу адресу через три години.
 • Гнучка оплата. Можливість розрахунку банківською карткою, готівкою або безготівковим переказом.
 • Наявність контрактної угоди. Після закінчення ремонту газової плити у Коростені надаємо чек і акт наданих послуг.

Ми контролюємо хід всього процесу, серйозно підходимо до підбору техніків, з якими співпрацюємо, й підтримуємо у вирішенні різних спірних моментів.

Ми ремонтуємо духовки, варильні поверхні й газові кухонні плити практично всіх моделей, різного віку й марок

Master911 прийме замовлення на техобслуговування, заміну, установку, діагностику, профілактичний огляд і ремонт газових плит у Коростені, вбудованих варильних панелей і духовок будь-якого рівня складності від всіх виробників: Норд (Nord), Піраміда (Pyramida), Кайзер (Kaiser), Арістон (Ariston), Горенье (Gorenje), АЕГ (AEG), Сіменс (Siemens), Самсунг (Samsung), Смег (Smeg), Грета (Greta), Електролюкс (Electrolux), Електра, Ханса (Hansa), Канді (Candy), Карпати/ Karpaty), Індесіт (Indesit), Зануссі (Занусі / Zanussi), Інтерлайн (Interline), Гефест (Gefest), Беко (Beko), Ардо (Ardo), Дружківка, Міле (Miele), Аміка (Amica), Бош (Bosch), Фагор (Fagor), Вірпул (Whirlpool).

Вартість ремонту духових шаф, вбудованих варильних панелей і газових кухонних плит у Коростені

Вартість залежить від серйозності неполадки, сукупного обсягу майбутніх робіт і ціни пошкоджених деталей, витратних матеріалів та запасних частин, які підлягають заміні. Сума оплати типових (стандартних) сервісних послуг з налагодження духовок, газових побутових плит та вбудованих варильних поверхонь завжди вказується в прайс-листі, якщо несправність нестандартна (не типова), тоді спочатку потрібно зробити діагностику вдома, і тільки тоді можна точніше вказати вартість ремонту газової плити у Коростені.

Щоб попередньо зорієнтувати замовників у приблизній ціні ремонту, важливо при складанні заявки дати відповідь на питання, що уточнюють тип проблеми.

Виконуємо замовлення з приїздом в райони м. Коростеня і в передмістя

Ми надаємо послуги для всіх районів міста Коростеня. Наш сервіс прийме замовлення на ремонтні роботи духових шаф, газових плит і варильних панелей у вихідні, святкові та робочі дні цілодобово.

Виїзд по місту Коростень

У випадку, якщо клієнт знаходиться в межах Коростеня, тоді вже через три-чотири години після подачі замовлення за потрібною адресою приїжджає наш досвідчений, кваліфікований і перевірений технік.

Виїзд фахівця в передмістя Коростеня

Якщо ви проживаєте в передмісті Коростеня, то прибуття виконавця може зайняти приблизно 5-6 годин.

Ми виїжджаємо в села, селища, міста по Житомирській області

У багатьох селищах, селах, містах Житомирської області (м. Коростишів, м. Радомишль, м. Андрушівка, м. Бердичів, м. Коростень, м. Житомир, м. Овруч, м. Малин, м. Новоград-Волинський, с. Троянів, с. Іванківці, с. Вертокиївка) у нас є підготовлені, перевірені, досвідчені техніки, завдяки чому на прихід майстра можна точно очікувати в день оформлення заявки. Замовляючи послуги наших підготовлених, досвідчених, перевірених майстрів, ви точно економите час, здоров'я та транспортні витрати. Бувають моменти, коли в сезонні періоди трапляється інтенсивна зайнятість, тоді виклик може переміститися на один день.

Звертайтеся за екстреною допомогою тільки до перевірених, відповідальних, компетентних майстрів. З сервісом послуг з домашнього ремонту у Коростені Master911 ви завжди зможете бути спокійні за якість робіт, що надаються нашими майстрами!

Зона обслуговування Коростень