Будь-яка несправність газової техніки вибухонебезпечна, оскільки буває пов'язана з імовірним підвищеним ризиком утворення витоку природного газу. Саме тому при виявленні якогось порушення в роботі варильних поверхонь, духовок і газових плит необхідно перекрити доступ природного газу та звернутися в сервіс з налагодження газової техніки.

Обслуговування духовок, варильних панелей і газових кухонних плит

Зробити діагностику, а після цього необхідні роботи для повернення газових кухонних плит, духовок і варильних поверхонь в справний стан можна в майстерні або у вас вдома. Ймовірний варіант ремонту вдома, звісно, комфортніший, оскільки не потребуватиме витрат зусиль і часу на перевезення великогабаритного устаткування в майстерню, а потім його транспортування додому.

Як відбувається ремонт, огляд, діагностика

Після приїзду на Вашу адресу майстер з діагностики та ремонту газових кухонних плит у Новоград-Волинському спочатку виконує огляд, а потім і повноцінну діагностику обладнання. Після узгодження з замовником характеру пошкодження, обсягу робіт і вартості, він починає ремонт.

Поширені несправності газових плит, духовок і вбудованих варильних поверхонь

Як показує досвід виконавців, багаторічна практика й наша статистика, більшість випадків неполадки в експлуатації кухонної плити, варильної поверхні й духової шафи є наслідком порушення рекомендацій по догляду, некоректного підключення газової плити, неправильної експлуатації, нестачі систематичного огляду й т.д.

Найбільш поширені види несправностей газових плит:

 • заклинює газовий кран;
 • газова конфорка не запалюється або сама відключається в ході роботи;
 • пальник почав коптити;
 • нестійке полум'я;
 • перестав спрацьовувати підпал (немає ні іскри, ні клацання);
 • не вдається виставити температуру, робочий режим і час;
 • чутно різні шуми;
 • не вмикається духова шафа;
 • відчувається специфічний запах газу (імовірний витік);
 • ручки регулювання випадають або тяжко обертаються;
 • збій в системі газ-контролю;
 • температура духовки не збігається з виставленою.

Багатьох наведених несправностей вдасться уникнути в тому випадку, якщо регулярно, своєчасно та професійно проводити технічне та профілактичне обслуговування (відчувати на герметичність наявні з'єднання, стики й контакти, час від часу чистити фільтри, конфорки й форсунки).

Що отримують клієнти нашого сервісу?

 • Розумні й фіксовані ціни. У нас середньоринкові ціни, відповідні навичкам і досвіду виконавця. Ви з точністю зможете дізнатися, яка вартість ремонту газової плити, варильної панелі й духової шафи у Новоград-Волинському, навіть до приїзду нашого фахівця.
 • Приймання заявок на виклик в режимі 24/7. Звертайтеся в будь-який час.
 • Чистота. Після закінчення ремонту обов'язково виконується прибирання робочого місця, яке входить в послуги.
 • Терміновий виїзд. Приїжджаємо за вказаною адресою через 2-3 години.
 • Фіксовані тарифи. Ціни ремонту газових плит у Новоград-Волинському узгоджуються з прайсом і не змінюються після прибуття фахівця.
 • Надання гарантійних умов. Обслуговування на гарантійних умовах на надані послуги й замінені запчастини, прилади й деталі.
 • Договір. Після закінчення ремонту газової плити у Новоград-Волинському вручаємо чек і акт наданих послуг.
 • Гнучкі варіанти оплати. Можливість оплати безготівковим переказом, готівкою або банківською картою.

Ми контролюємо хід всієї роботи повністю, дуже серйозно ставимося до підбору фахівців, з якими ведемо співпрацю й допомагаємо у розв'язанні різних спірних моментів.

Ми ремонтуємо побутові плити, варильні поверхні й духові шафи всіх модифікацій, марок і вікових груп

Master911 прийме замовлення на заміну, установку, техобслуговування, профілактичний огляд, діагностику й ремонт газових плит у Новоград-Волинському, варильних поверхонь й духових шаф будь-якого ступеня складності від всіх компаній: Інтерлайн (Interline), Кайзер (Kaiser), Дружківка, Індесіт (Indesit), Електра, Фагор (Fagor), Горенье (Gorenje), Міле (Miele), Бош (Bosch), Електролюкс (Electrolux), Аміка (Amica), Канді (Candy), Карпати/ Karpaty), Вірпул (Whirlpool), Смег (Smeg), Ханса (Hansa), Самсунг (Samsung), Піраміда (Pyramida), АЕГ (AEG), Норд (Nord), Зануссі (Занусі / Zanussi), Ардо (Ardo), Сіменс (Siemens), Грета (Greta), Арістон (Ariston), Беко (Beko), Гефест (Gefest).

Ціна налагодження духовки, газової плити й варильної панелі у Новоград-Волинському

Сума до оплати звичайних (стандартних) сервісних послуг з ремонту духової шафи, побутової плити та варильної поверхні вказується завжди в прейскуранті, коли несправність нестандартна, то спершу потрібно зробити діагностику вдома, і тільки потім можна вказати ціну. Розцінка залежить від складності неполадки, закупівельної ціни запчастин, пошкоджених деталей і витратних матеріалів, які підлягають заміні та загального обсягу необхідних робіт.

Щоб попередньо зорієнтувати замовників у приблизній ціні ремонту, необхідно при оформленні замовлення відповісти на уточнювальні питання.

Приїжджаємо в усі райони м. Новоград-Волинського і в його передмістя

Наші майстри надають послуги для районів м. Новоград-Волинського. Наш сервіс приймає замовлення на ремонтні роботи духових шаф, варильних панелей і газових плит в режимі 24/7 у святкові, вихідні та робочі дні.

Виїзд в селища, міста, села по Житомирській області

Практично у всіх селищах, селах, містах Житомирської області (м. Коростишів, м. Радомишль, м. Андрушівка, м. Бердичів, м. Коростень, м. Житомир, м. Овруч, м. Малин, м. Новоград-Волинський, с. Троянів, с. Іванківці, с. Вертокиївка) у нас проживають підготовлені, досвідчені, перевірені виконавці, тому на прихід майстра можна очікувати в день оформлення заявки. Замовляючи сервісні послуги наших професіоналів, ви економите автотранспортні витрати, час і нерви. Оскільки в сезонні періоди не є винятком висока завантаженість, то в цьому випадку замовлення може переміститися на один день.

Виїзд майстра по місту Новоград-Волинський

Коли замовник проживає в межах Новоград-Волинського, то вже через 3-4 години після оформлення заявки за вказаною адресою приїжджає наш досвідчений, перевірений і кваліфікований фахівець.

Виїзд досвідченого техніка в передмістя Новоград-Волинського

Якщо ви перебуваєте в передмісті Новоград-Волинського, то приїзд фахівця може зайняти приблизно 5-6 годин.

Звертайтеся по допомогу лише до пунктуальних, кваліфікованих, надійних майстрів. З сервісом послуг з ремонту духовок, газових плит і варильних поверхонь у Новоград-Волинському Master911 ви завжди можете бути абсолютно впевнені в якості нашої роботи!

Зона обслуговування Новоград-Волинський