Ремонт газової плити у Звягелі (Новоград-Волинський)

від 300 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових плит на дому, варильних поверхонь різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Новоград-Волинський та передмісті з виїздом по Житомирській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових плит

Назва послуги Середня вартість

Ремонт крана газової плити

Підключення газової плити

Заміна скла в газовій плиті

Ремонт / Заміна термопари (газ контролю) газової плити

Заміна газового шлангу

Встановлення газової плити (монтаж)

Підключити варильну панель (газову поверхню)

Заміна газової плити

Демонтаж газової плити

Частка газової плити

Заміна термопари в газовій плиті

Заміна пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Заміна варильної панелі на плиті

Заміна жиклерів в газовій плиті

Заміна форсунок газової плити

Заміна ручки газової плити

Заміна крана газової плити

Заміна кнопки розпалювання плити

Заміна конфорки газової плити

Ремонт електропідпалу газової плити

Ремонт пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Ремонт блоку розпалювання газової плити

Ремонт форсунки газової плити

Ремонт конфорки газової плити

Ремонт ручки газової плити

Ремонт кнопки підпалу газової плити

Вивіз газових плит (утилізація)

Скупка газових плит

Діагностика газової плити

Ремонт електромагнітного клапана газової плити

Ремонт редуктора газової плити

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових плит у Звягелі (Новоград-Волинський)

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових плит у Звягелі (Новоград-Волинський)

Відгуки по ремонту газових плит у Звягелі (Новоград-Волинський)

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Будь-яка несправність газової техніки вибухонебезпечна, оскільки буває пов'язана з імовірним підвищеним ризиком утворення витоку природного газу. Саме тому при виявленні якогось порушення в роботі варильних поверхонь, духовок і газових плит необхідно перекрити доступ природного газу та звернутися в сервіс з налагодження газової техніки.

Обслуговування духовок, варильних панелей і газових кухонних плит

Зробити діагностику, а після цього необхідні роботи для повернення газових кухонних плит, духовок і варильних поверхонь в справний стан можна в майстерні або у вас вдома. Ймовірний варіант ремонту вдома, звісно, комфортніший, оскільки не потребуватиме витрат зусиль і часу на перевезення великогабаритного устаткування в майстерню, а потім його транспортування додому.

Як відбувається ремонт, огляд, діагностика

Після приїзду на Вашу адресу майстер з діагностики та ремонту газових кухонних плит у Звягелі (Новоград-Волинський) спочатку виконує огляд, а потім і повноцінну діагностику обладнання. Після узгодження з замовником характеру пошкодження, обсягу робіт і вартості, він починає ремонт.

Поширені несправності газових плит, духовок і вбудованих варильних поверхонь

Як показує досвід виконавців, багаторічна практика й наша статистика, більшість випадків неполадки в експлуатації кухонної плити, варильної поверхні й духової шафи є наслідком порушення рекомендацій по догляду, некоректного підключення газової плити, неправильної експлуатації, нестачі систематичного огляду й т.д.

Найбільш поширені види несправностей газових плит:

 • заклинює газовий кран;
 • газова конфорка не запалюється або сама відключається в ході роботи;
 • пальник почав коптити;
 • нестійке полум'я;
 • перестав спрацьовувати підпал (немає ні іскри, ні клацання);
 • не вдається виставити температуру, робочий режим і час;
 • чутно різні шуми;
 • не вмикається духова шафа;
 • відчувається специфічний запах газу (імовірний витік);
 • ручки регулювання випадають або тяжко обертаються;
 • збій в системі газ-контролю;
 • температура духовки не збігається з виставленою.

Багатьох наведених несправностей вдасться уникнути в тому випадку, якщо регулярно, своєчасно та професійно проводити технічне та профілактичне обслуговування (відчувати на герметичність наявні з'єднання, стики й контакти, час від часу чистити фільтри, конфорки й форсунки).

Що отримують клієнти нашого сервісу?

 • Розумні й фіксовані ціни. У нас середньоринкові ціни, відповідні навичкам і досвіду виконавця. Ви з точністю зможете дізнатися, яка вартість ремонту газової плити, варильної панелі й духової шафи у Звягелі (Новоград-Волинський), навіть до приїзду нашого фахівця.
 • Приймання заявок на виклик в режимі 24/7. Звертайтеся в будь-який час.
 • Чистота. Після закінчення ремонту обов'язково виконується прибирання робочого місця, яке входить в послуги.
 • Терміновий виїзд. Приїжджаємо за вказаною адресою через 2-3 години.
 • Фіксовані тарифи. Ціни ремонту газових плит у Звягелі (Новоград-Волинський) узгоджуються з прайсом і не змінюються після прибуття фахівця.
 • Надання гарантійних умов. Обслуговування на гарантійних умовах на надані послуги й замінені запчастини, прилади й деталі.
 • Договір. Після закінчення ремонту газової плити у Звягелі (Новоград-Волинський) вручаємо чек і акт наданих послуг.
 • Гнучкі варіанти оплати. Можливість оплати безготівковим переказом, готівкою або банківською картою.

Ми контролюємо хід всієї роботи повністю, дуже серйозно ставимося до підбору фахівців, з якими ведемо співпрацю й допомагаємо у розв'язанні різних спірних моментів.

Ми ремонтуємо побутові плити, варильні поверхні й духові шафи всіх модифікацій, марок і вікових груп

Master911 прийме замовлення на заміну, установку, техобслуговування, профілактичний огляд, діагностику й ремонт газових плит у Звягелі (Новоград-Волинський), варильних поверхонь й духових шаф будь-якого ступеня складності від всіх компаній: Інтерлайн (Interline), Кайзер (Kaiser), Дружківка, Індесіт (Indesit), Електра, Фагор (Fagor), Горенье (Gorenje), Міле (Miele), Бош (Bosch), Електролюкс (Electrolux), Аміка (Amica), Канді (Candy), Карпати/ Karpaty), Вірпул (Whirlpool), Смег (Smeg), Ханса (Hansa), Самсунг (Samsung), Піраміда (Pyramida), АЕГ (AEG), Норд (Nord), Зануссі (Занусі / Zanussi), Ардо (Ardo), Сіменс (Siemens), Грета (Greta), Арістон (Ariston), Беко (Beko), Гефест (Gefest).

Ціна налагодження духовки, газової плити й варильної панелі у Звягелі (Новоград-Волинський)

Сума до оплати звичайних (стандартних) сервісних послуг з ремонту духової шафи, побутової плити та варильної поверхні вказується завжди в прейскуранті, коли несправність нестандартна, то спершу потрібно зробити діагностику вдома, і тільки потім можна вказати ціну. Розцінка залежить від складності неполадки, закупівельної ціни запчастин, пошкоджених деталей і витратних матеріалів, які підлягають заміні та загального обсягу необхідних робіт.

Щоб попередньо зорієнтувати замовників у приблизній ціні ремонту, необхідно при оформленні замовлення відповісти на уточнювальні питання.

Приїжджаємо в усі райони м. Новоград-Волинського і в його передмістя

Наші майстри надають послуги для районів м. Новоград-Волинського. Наш сервіс приймає замовлення на ремонтні роботи духових шаф, варильних панелей і газових плит в режимі 24/7 у святкові, вихідні та робочі дні.

Виїзд в селища, міста, села по Житомирській області

Практично у всіх селищах, селах, містах Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка) у нас проживають підготовлені, досвідчені, перевірені виконавці, тому на прихід майстра можна очікувати в день оформлення заявки. Замовляючи сервісні послуги наших професіоналів, ви економите автотранспортні витрати, час і нерви. Оскільки в сезонні періоди не є винятком висока завантаженість, то в цьому випадку замовлення може переміститися на один день.

Виїзд майстра по місту Звягель (Новоград-Волинський)

Коли замовник проживає в межах Новоград-Волинського, то вже через 3-4 години після оформлення заявки за вказаною адресою приїжджає наш досвідчений, перевірений і кваліфікований фахівець.

Виїзд досвідченого техніка в передмістя Новоград-Волинського

Якщо ви перебуваєте в передмісті Новоград-Волинського, то приїзд фахівця може зайняти приблизно 5-6 годин.

Звертайтеся по допомогу лише до пунктуальних, кваліфікованих, надійних майстрів. З сервісом послуг з ремонту духовок, газових плит і варильних поверхонь у Звягелі (Новоград-Волинський) Master911 ви завжди можете бути абсолютно впевнені в якості нашої роботи!