Ремонт газової плити у Мукачеві

від 300 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових плит на дому, варильних поверхонь різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Мукачево та передмісті з виїздом по Закарпатській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових плит

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Встановлення газової плити (монтаж)

Підключити варильну панель (газову поверхню)

Заміна газової плити

Демонтаж газової плити

Частка газової плити

Заміна термопари в газовій плиті

Заміна пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Заміна варильної панелі на плиті

Заміна жиклерів в газовій плиті

Заміна шланга газової плити

Заміна форсунок газової плити

Заміна ручки газової плити

Заміна крана газової плити

Заміна кнопки розпалювання плити

Заміна конфорки газової плити

Ремонт електропідпалу газової плити

Ремонт пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Ремонт блоку розпалювання газової плити

Ремонт форсунки газової плити

Ремонт конфорки газової плити

Ремонт ручки газової плити

Ремонт кнопки підпалу газової плити

Вивіз газових плит (утилізація)

Скупка газових плит

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових плит у Мукачеві

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт газових плит

від 300 грн

Встановлення газових плит

від 350 грн

Часті питання по ремонту газових плит у Мукачеві

Відгуки по ремонту газових плит у Мукачеві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Кожна несправність газового обладнання вкрай небезпечна, оскільки може бути пов'язана з ризиком виникнення витоку газу. Саме тому при виявленні будь-якої неточності в експлуатації духовок, газових кухонних плит та вбудованих варильних поверхонь слід виключити доступ газу й зателефонувати в сервіс з виправлення газового агрегату.

Ремонт варильної поверхні, газової кухонної плити й духовки

Виконати перевірку й діагностику, а потім необхідні роботи для повернення духовки, варильної панелі й побутової плити у справний стан можна в ремонтній майстерні або вдома. Ймовірний варіант ремонтних робіт у вас вдома, зрозуміло, комфортніший, оскільки не передбачає витрат часу й зусиль на доставку великогабаритної техніки в майстерню, а потім і транспортування додому.

Як ми робимо ремонт, діагностику, огляд

Після приїзду майстер з діагностики та ремонту газових побутових плит і духовок у Мукачеві насамперед проводить огляд, а потім і точну діагностику. Після узгодження з клієнтом характеру пошкодження, обсягу робіт і вартості він береться за ремонт.

Поширені неполадки духовки, побутової плити й варильної панелі

Як показує багаторічна практика, наша статистика й досвід майстрів, більшість випадків некоректності в роботі духовки, газової плити та духовки є наслідком браку регулярної профілактики, порушення правил по догляду, недбалого використання, неправильного підключення газової плити й т.п.

Найвідоміші типи несправностей кухонних газових плит та інших агрегатів:

 • не вмикається духовка;
 • температура духовки не збігається зі встановленою;
 • коптить пальник;
 • ручки регулювання важко прокручуються або випадають;
 • відчувається різкий запах газу (це ознака витоку);
 • нестабільне полум'я;
 • чутні різні шуми;
 • заклинює кран подачі газу;
 • перестав працювати електричний підпал (немає ні іскри, ні клацання);
 • несправність в системі газ-контролю;
 • не виходить встановити робочий режим, час і температуру;
 • газова конфорка не вмикається, або сама гасне в процесі роботи.

Багатьох перерахованих несправностей вдасться уникнути в тому випадку, якщо своєчасно, професійно й регулярно робити технічне та профілактичне обслуговування (перевіряти на герметичність наявні контакти, з'єднання та стики, чистити фільтри, конфорки й форсунки).

Що Ви будете мати?

 • Доступні й фіксовані тарифи. У нас середньоринкові ціни, що відповідають досвіду виконавця. Ви точно зможете дізнатися, яка вартість ремонту газової плити, варильної панелі і духовки у Мукачеві, навіть до приїзду нашого техніка.
 • Гарантійні умови. Налагодження на гарантійних умовах на надані сервісні послуги та встановлені прилади, деталі й запчастини.
 • Приймання заявок цілодобово. Телефонуйте в будь-який час.
 • Договір. Після закінчення газової плити у Мукачеві видаємо акт виконаних сервісних послуг і чек.
 • Дотримання чистоти. Після завершення роботи обов'язково робиться прибирання робочого місця, яке входить у список послуг.
 • Швидке реагування. Прибуваємо за вказаною адресою протягом 3 годин.
 • Гнучка оплата. Різні можливості розрахунку банківською карткою, безготівковим переказом або готівкою.
 • Фіксована вартість. Ціни ремонту газових кухонних плит у Мукачеві узгоджуються з прейскурантом і не змінюються після прибуття майстра.

Ми контролюємо хід всіх робіт від початку до кінця, допомагаємо у розв'язанні різних спірних ситуацій і серйозно ставимося до підбору виконавців, з якими ведемо співпрацю.

Ми чинимо побутові плити, духовки й варильні панелі практично всіх моделей, різного віку й марок

Master911 приймає заявки на установку, профілактичний огляд, діагностику, техобслуговування, заміну і ремонт газових побутових плит у Мукачеві, духовок і варильних поверхонь будь-якого рівня складності від всіх виробників: Смег (Smeg), Дружківка, Грета (Greta), Зануссі (Занусі / Zanussi), Самсунг (Samsung), Інтерлайн (Interline), Ханса (Hansa), Беко (Beko), Ардо (Ardo), Гефест (Gefest), Індесіт (Indesit), Канді (Candy), Арістон (Ariston), Аміка (Amica), Норд (Nord), АЕГ (AEG), Сіменс (Siemens), Міле (Miele), Горенье (Gorenje), Фагор (Fagor), Карпати/ Karpaty), Кайзер (Kaiser), Піраміда (Pyramida), Вірпул (Whirlpool), Електра, Електролюкс (Electrolux), Бош (Bosch).

Ціна ремонтних робіт побутової плити, варильної поверхні й духової шафи у Мукачеві

Вартість безпосередньо залежить від серйозності неполадки, сукупного обсягу майбутніх робіт і ціни запасних частин, витратних матеріалів та зіпсованих елементів, які підлягають заміні. Сума оплати стандартних послуг з ремонту газових плит, духових шаф і вбудованих варильних панелей у Мукачеві вказується завжди в прейскуранті, у випадку, якщо аварія нестандартна (не типова), то в першу чергу потрібно провести діагностику вдома в замовника, і тільки потім можна назвати сумарну вартість.

Щоб попередньо зорієнтувати клієнтів у приблизній загальній вартості ремонту, треба при створенні замовлення відповісти на деякі питання.

Приїжджаємо в усі райони міста Мукачева і в передмістя

Ми надаємо послуги для районів міста Мукачева. Наш сервіс прийме заявки на відновлення духових шаф, кухонних плит та вбудованих варильних поверхонь в режимі 24/7 в вихідні, робочі та святкові дні.

Виїзд фахівця в передмістя Мукачева

В тому випадку, якщо ви запрошуєте майстра в передмістя Мукачева (Кольчино, Зняцьово, Павшино, Ракошино), тоді очікування приїзду виконавця може зайняти приблизно 4-6 годин.

Виїзд в населені пункти по Закарпатській області

У багатьох населених пунктах Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново) у нас є перевірені, підготовлені, досвідчені фахівці, тому на приїзд майстра можна точно розраховувати в той же день, коли зробили заявку. Оформляючи замовлення на сервісні послуги професіоналів нашого сервісу, ви реально економите здоров'я, свій час і транспортні витрати. Бувають моменти, коли в сезонні періоди імовірна інтенсивна зайнятість, тоді замовлення може перенестися на один день.

Виїзд виконавця по місту Мукачево

Якщо замовник живе в межах Мукачева, тоді вже протягом 3-4-х годин після подачі замовлення за вказаною адресою прибуває наш досвідчений, кваліфікований і перевірений майстер.

Звертайтеся за терміновою допомогою виключно до відповідальних, кваліфікованих, перевірених техніків. З сервісом надійного ремонту побутових газових плит та інших обладнань у Мукачеві Master911 клієнти завжди можуть бути впевненими в якості послуг, наданих нашими фахівцями!