Ремонт газової плити у Нововолинську

від 300 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових плит на дому, варильних поверхонь різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Нововолинськ та передмісті з виїздом по Волинській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових плит

Назва послуги Середня вартість

Ремонт крана газової плити

Підключення газової плити

Заміна скла в газовій плиті

Ремонт / Заміна термопари (газ контролю) газової плити

Заміна газового шлангу

Встановлення газової плити (монтаж)

Підключити варильну панель (газову поверхню)

Заміна газової плити

Демонтаж газової плити

Частка газової плити

Заміна термопари в газовій плиті

Заміна пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Заміна варильної панелі на плиті

Заміна жиклерів в газовій плиті

Заміна форсунок газової плити

Заміна ручки газової плити

Заміна крана газової плити

Заміна кнопки розпалювання плити

Заміна конфорки газової плити

Ремонт електропідпалу газової плити

Ремонт пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Ремонт блоку розпалювання газової плити

Ремонт форсунки газової плити

Ремонт конфорки газової плити

Ремонт ручки газової плити

Ремонт кнопки підпалу газової плити

Вивіз газових плит (утилізація)

Скупка газових плит

Діагностика газової плити

Ремонт електромагнітного клапана газової плити

Ремонт редуктора газової плити

Цінові пропозиції по ремонту газових плит від найкращих майстрів у Нововолинську

Денис null

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Марк null

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Андрій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових плит у Нововолинську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових плит у Нововолинську

Відгуки по ремонту газових плит у Нововолинську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Будь-яка несправність газового обладнання вибухонебезпечна, оскільки завжди пов'язана з можливим підвищеним ризиком виникнення витоку газу. Саме з цієї причини при виявленні будь-якої неточності в експлуатації духовок, газових кухонних плит і варильних поверхонь їх слід від'єднати від подачі природного газу та швидко звернутися в сервіс побутового ремонту газових агрегатів.

Ремонт кухонної плити, духовки й варильної поверхні

Зробити перевірку й діагностику, а потім необхідні роботи для повернення духових шаф, кухонних плит і варильних панелей в справний стан можна в ремонтній майстерні або у вас вдома. Доступний варіант проведення ремонту у вас вдома, зрозуміло, кращий, оскільки не потребують витрат зусиль і часу на перевезення великогабаритного устаткування в ремонтну майстерню, а після й перевезення додому.

Як виконується ремонт, діагностика, огляд

Після приїзду на виклик наш майстер з надійного ремонту та діагностики газових побутових плит і духовок у Нововолинську спочатку виконує огляд, а далі й повноцінну діагностику неполадки. Після узгодження з замовником обсягу робіт, складності неполадки й ціни він береться за ремонт.

Найпоширеніші неполадки духових шаф, газових кухонних плит і варильних поверхонь

Як демонструє наша статистика, досвід виконавців і багаторічна практика, більшість неполадок в роботі газової кухонної плити, духовки й варильної панелі є наслідком відсутності систематичного огляду, неправильної експлуатації, порушення рекомендацій по догляду, некоректного підключення газової плити й т.д.

Найвідоміші види несправностей:

 • відчувається різкий запах газу (можливий витік);
 • ручки регулювання зовсім випадають або тяжко обертаються;
 • чутні сторонні звуки;
 • перестав діяти електропідпал (немає ні іскри, ні клацання);
 • пальник почав коптити;
 • заклинює газовий кран;
 • не світиться духовка;
 • газова конфорка не запускається, або мимовільно гасне в процесі роботи;
 • фактична температура духовки не збігається зі встановленою;
 • асиметричне або слабке полум'я;
 • не вдається встановити необхідний температурний або робочий режим;
 • система газ-контролю дала збій.

Більшості перерахованих несправностей вдасться уникнути в тих випадках, якщо професійно, систематично та своєчасно проводити технічне та профілактичне обслуговування (контролювати герметичність наявних контактів, стиків і з'єднань, періодично прочищати форсунки, фільтри й конфорки).

Що Ви отримуєте в результаті?

 • Фіксовані ціни. Ціни надійного ремонту газових кухонних плит та інших обладнань у Нововолинську узгоджуються з прейскурантом і не змінюються після приходу фахівця.
 • Наявність контрактної угоди. Після закінчення ремонту надаємо чек і акт наданих сервісних послуг.
 • Дотримання чистоти. У кінці ремонту газових плит та інших агрегатів у Нововолинську неодмінно виконується прибирання, яке входить в список послуг.
 • Приймання заявок на виклик в режимі 24/7. Телефонуйте в будь-який зручний час.
 • Гнучкі методи оплати. Можливість розрахунку готівкою, безготівковим переказом або банківською картою.
 • Гарантійні умови. Обслуговування на гарантійних умовах на надані сервісні послуги та знову встановлені прилади, запчастини та деталі.
 • Доступні й фіксовані ціни. У нас середньоринкові ціни, які відповідають навичкам і досвіду фахівця. Ви з точністю зможете знати, яка вартість ремонту газової плити, варильної панелі й духової шафи у Нововолинську, навіть до прибуття нашого фахівця.
 • Швидке реагування. Приходимо за потрібною адресою протягом 3 годин.

Ми контролюємо хід всього процесу від початку до кінця, допомагаємо при розв'язанні найрізноманітніших спірних питань і досить серйозно ставимося до вибору фахівців, з якими співпрацюємо.

Ми лагодимо духовки, газові плити й варильні панелі практично будь-якого віку, модифікацій і марок

Master911 приймає заявки на установку, профілактичний огляд, діагностику, заміну, техобслуговування і ремонт газової плити у Нововолинську, варильної поверхні й духовки будь-якого рівня складності від всіх виробників: Аміка (Amica), Арістон (Ariston), Бош (Bosch), Індесіт (Indesit), Міле (Miele), Сіменс (Siemens), Електролюкс (Electrolux), Фагор (Fagor), Самсунг (Samsung), Піраміда (Pyramida), Інтерлайн (Interline), Дружківка, Гефест (Gefest), Карпати/ Karpaty), Норд (Nord), Смег (Smeg), Вірпул (Whirlpool), АЕГ (AEG), Грета (Greta), Беко (Beko), Ардо (Ardo), Горенье (Gorenje), Ханса (Hansa), Канді (Candy), Зануссі (Занусі / Zanussi), Електра, Кайзер (Kaiser).

Вартість налагодження варильної панелі, духової шафи й кухонної плити у Нововолинську

Вартість типових (стандартних) послуг з ремонту вбудованих варильних панелей, духових шаф і газових кухонних плит вказується завжди в прайсі, якщо ж аварія нестандартна (не типова), то спершу потрібно провести діагностику вдома, і тільки тоді можна конкретніше вказати ціну. Вартість налагодження виключно залежить від ціни витратних матеріалів, зіпсованих деталей і запчастин, що підлягають заміні, серйозності неполадки й загального обсягу необхідних робіт.

Для того щоб заздалегідь якось зорієнтувати клієнтів у приблизній вартості ремонтних робіт, потрібно при створенні заявки відповісти на деякі питання.

Виїжджаємо всі райони міста Нововолинська і в його передмістя

Ми готові надати послуги для всіх районів м. Нововолинська. Сервіс надійних майстрів Master911 бере замовлення на відновлення побутових газових плит, духовок і варильних поверхонь цілодобово у святкові, вихідні та робочі дні.

Виїзд фахівця по місту Нововолинськ

У випадку, якщо ви живете в межах Нововолинська, то вже через 3-4 години після оформлення заявки за вказаною адресою приходить наш перевірений, кваліфікований і досвідчений майстер.

Виїзд в передмістя Нововолинська

Якщо ви перебуваєте в передмісті Нововолинська, то очікування приїзду фахівця зазвичай займає близько 5-6 годин.

Виїзд в населені пункти по Волинській області

Майже у всіх містах, селах, селищах Волинської області (Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин) є наші перевірені, досвідчені, підготовлені техніки, тому на прихід майстра Ви зможете очікувати в той же день, в який подали заявку. Замовляючи послуги професіоналів нашого сервісу, ви реально економите час, автотранспортні витрати та свої нерви. Оскільки в сезонні періоди буває велика завантаженість, то в цьому випадку замовлення може перенестися на інший день.

З сервісом послуг з надійного домашнього ремонту газових духовок, плит і варильних панелей у Нововолинську Master911 все будуть задоволені якістю наданих нашими фахівцями робіт! Звертайтеся по допомогу виключно до кваліфікованих, пунктуальних, перевірених техніків.