Будь-яка несправність газового обладнання вибухонебезпечна, оскільки завжди пов'язана з можливим підвищеним ризиком виникнення витоку газу. Саме з цієї причини при виявленні будь-якої неточності в експлуатації духовок, газових кухонних плит і варильних поверхонь їх слід від'єднати від подачі природного газу та швидко звернутися в сервіс побутового ремонту газових агрегатів.

Ремонт кухонної плити, духовки й варильної поверхні

Зробити перевірку й діагностику, а потім необхідні роботи для повернення духових шаф, кухонних плит і варильних панелей в справний стан можна в ремонтній майстерні або у вас вдома. Доступний варіант проведення ремонту у вас вдома, зрозуміло, кращий, оскільки не потребують витрат зусиль і часу на перевезення великогабаритного устаткування в ремонтну майстерню, а після й перевезення додому.

Як виконується ремонт, діагностика, огляд

Після приїзду на виклик наш майстер з надійного ремонту та діагностики газових побутових плит і духовок у Нововолинську спочатку виконує огляд, а далі й повноцінну діагностику неполадки. Після узгодження з замовником обсягу робіт, складності неполадки й ціни він береться за ремонт.

Найпоширеніші неполадки духових шаф, газових кухонних плит і варильних поверхонь

Як демонструє наша статистика, досвід виконавців і багаторічна практика, більшість неполадок в роботі газової кухонної плити, духовки й варильної панелі є наслідком відсутності систематичного огляду, неправильної експлуатації, порушення рекомендацій по догляду, некоректного підключення газової плити й т.д.

Найвідоміші види несправностей:

 • відчувається різкий запах газу (можливий витік);
 • ручки регулювання зовсім випадають або тяжко обертаються;
 • чутні сторонні звуки;
 • перестав діяти електропідпал (немає ні іскри, ні клацання);
 • пальник почав коптити;
 • заклинює газовий кран;
 • не світиться духовка;
 • газова конфорка не запускається, або мимовільно гасне в процесі роботи;
 • фактична температура духовки не збігається зі встановленою;
 • асиметричне або слабке полум'я;
 • не вдається встановити необхідний температурний або робочий режим;
 • система газ-контролю дала збій.

Більшості перерахованих несправностей вдасться уникнути в тих випадках, якщо професійно, систематично та своєчасно проводити технічне та профілактичне обслуговування (контролювати герметичність наявних контактів, стиків і з'єднань, періодично прочищати форсунки, фільтри й конфорки).

Що Ви отримуєте в результаті?

 • Фіксовані ціни. Ціни надійного ремонту газових кухонних плит та інших обладнань у Нововолинську узгоджуються з прейскурантом і не змінюються після приходу фахівця.
 • Наявність контрактної угоди. Після закінчення ремонту надаємо чек і акт наданих сервісних послуг.
 • Дотримання чистоти. У кінці ремонту газових плит та інших агрегатів у Нововолинську неодмінно виконується прибирання, яке входить в список послуг.
 • Приймання заявок на виклик в режимі 24/7. Телефонуйте в будь-який зручний час.
 • Гнучкі методи оплати. Можливість розрахунку готівкою, безготівковим переказом або банківською картою.
 • Гарантійні умови. Обслуговування на гарантійних умовах на надані сервісні послуги та знову встановлені прилади, запчастини та деталі.
 • Доступні й фіксовані ціни. У нас середньоринкові ціни, які відповідають навичкам і досвіду фахівця. Ви з точністю зможете знати, яка вартість ремонту газової плити, варильної панелі й духової шафи у Нововолинську, навіть до прибуття нашого фахівця.
 • Швидке реагування. Приходимо за потрібною адресою протягом 3 годин.

Ми контролюємо хід всього процесу від початку до кінця, допомагаємо при розв'язанні найрізноманітніших спірних питань і досить серйозно ставимося до вибору фахівців, з якими співпрацюємо.

Ми лагодимо духовки, газові плити й варильні панелі практично будь-якого віку, модифікацій і марок

Master911 приймає заявки на установку, профілактичний огляд, діагностику, заміну, техобслуговування і ремонт газової плити у Нововолинську, варильної поверхні й духовки будь-якого рівня складності від всіх виробників: Аміка (Amica), Арістон (Ariston), Бош (Bosch), Індесіт (Indesit), Міле (Miele), Сіменс (Siemens), Електролюкс (Electrolux), Фагор (Fagor), Самсунг (Samsung), Піраміда (Pyramida), Інтерлайн (Interline), Дружківка, Гефест (Gefest), Карпати/ Karpaty), Норд (Nord), Смег (Smeg), Вірпул (Whirlpool), АЕГ (AEG), Грета (Greta), Беко (Beko), Ардо (Ardo), Горенье (Gorenje), Ханса (Hansa), Канді (Candy), Зануссі (Занусі / Zanussi), Електра, Кайзер (Kaiser).

Вартість налагодження варильної панелі, духової шафи й кухонної плити у Нововолинську

Вартість типових (стандартних) послуг з ремонту вбудованих варильних панелей, духових шаф і газових кухонних плит вказується завжди в прайсі, якщо ж аварія нестандартна (не типова), то спершу потрібно провести діагностику вдома, і тільки тоді можна конкретніше вказати ціну. Вартість налагодження виключно залежить від ціни витратних матеріалів, зіпсованих деталей і запчастин, що підлягають заміні, серйозності неполадки й загального обсягу необхідних робіт.

Для того щоб заздалегідь якось зорієнтувати клієнтів у приблизній вартості ремонтних робіт, потрібно при створенні заявки відповісти на деякі питання.

Виїжджаємо всі райони міста Нововолинська і в його передмістя

Ми готові надати послуги для всіх районів м. Нововолинська. Сервіс надійних майстрів Master911 бере замовлення на відновлення побутових газових плит, духовок і варильних поверхонь цілодобово у святкові, вихідні та робочі дні.

Виїзд фахівця по місту Нововолинськ

У випадку, якщо ви живете в межах Нововолинська, то вже через 3-4 години після оформлення заявки за вказаною адресою приходить наш перевірений, кваліфікований і досвідчений майстер.

Виїзд в передмістя Нововолинська

Якщо ви перебуваєте в передмісті Нововолинська, то очікування приїзду фахівця зазвичай займає близько 5-6 годин.

Виїзд в населені пункти по Волинській області

Майже у всіх містах, селах, селищах Волинської області (м. Нововолинськ, м. Луцьк, м. Горохів, м. Рожище, м. Ковель, м. Володимир-Волинський, смт Маневичі, смт Цумань, смт Локачі, смт Торчин) є наші перевірені, досвідчені, підготовлені техніки, тому на прихід майстра Ви зможете очікувати в той же день, в який подали заявку. Замовляючи послуги професіоналів нашого сервісу, ви реально економите час, автотранспортні витрати та свої нерви. Оскільки в сезонні періоди буває велика завантаженість, то в цьому випадку замовлення може перенестися на інший день.

З сервісом послуг з надійного домашнього ремонту газових духовок, плит і варильних панелей у Нововолинську Master911 все будуть задоволені якістю наданих нашими фахівцями робіт! Звертайтеся по допомогу виключно до кваліфікованих, пунктуальних, перевірених техніків.

Зона обслуговування Нововолинськ