Будь аварія газового обладнання досить небезпечна, оскільки буває пов'язана з імовірним ризиком витоку газу. Тому при виявленні якогось збою в експлуатації варильної панелі, кухонної плити й духовки їх необхідно відключити від подачі газу й негайно зателефонувати в сервіс з побутового ремонту газового агрегату.

Обслуговування духовок, вбудованих варильних поверхонь і кухонних плит

Виконати діагностику й потрібні роботи для відновлення духових шаф, газових кухонних плит і варильних поверхонь можна в ремонтній майстерні або вдома у клієнта. Варіант проведення ремонту вдома, звичайно, краще, оскільки не потребують витрат часу й зусиль на доставку великогабаритної техніки в ремонтну майстерню, а після і транспортування назад додому.

Як ми здійснюємо ремонт, огляд, діагностику

Після прибуття на ваш виклик майстер з надійного ремонту газових кухонних плит, духовок, варильних панелей у Кам'янець-Подільську спочатку виробляє візуальний огляд, а потім і повноцінну діагностику несправності. Після узгодження з замовником характеру неполадки, обсягу робіт і ціни, він приступає до ремонту.

Поширені неполадки газових побутових плит, варильної поверхні й духовок

Як демонструє загальна статистика, практика й досвід майстрів, більшість неполадок духових шаф, варильних поверхонь і газових побутових плит служать результатом недотримання рекомендацій з обслуговування, некоректного підключення газової плити, неправильної експлуатації, нестачі регулярного огляду й т.д.

Найвідоміші типи несправностей газових плит:

 • несправність в системі газ-контролю;
 • не вдається встановити бажаний робочий або температурний режим;
 • пальник почав коптити;
 • не працює електропідпал (немає іскри, клацання);
 • розносяться досить гучні й незвичайні звуки;
 • ручки регулювання випадають або обертаються тяжко;
 • заїдає газовий кран;
 • не вмикається духовка;
 • температура духовки не відповідає встановленій;
 • нестабільне полум'я;
 • газова конфорка не вмикається або сама вимикається в ході роботи;
 • відчувається специфічний запах газу (можливий витік).

Більшості несправностей можна уникнути в тих випадках, якщо професійно, систематично і своєчасно робити профілактичне й технічне обслуговування (контролювати герметичність наявних з'єднань, стиків і контактів, періодично чистити фільтри, форсунки й конфорки).

Що Ви отримуєте?

 • Гнучкі варіанти оплати. Різні можливості оплати безготівковим переказом, банківською картою або готівкою.
 • Режим 24/7 на приймання заявок. Звертайтеся в будь-який час.
 • Гарантійні зобов'язання. Гарантійні зобов'язання фахівця на надані сервісні послуги й замінені запчастини, деталі й прилади.
 • Фіксована ціна. Ціни ремонту газових плит у Кам'янець-Подільську узгоджуються з прейскурантом і не змінюються після прибуття техніка.
 • Договір. Після закінчення ремонту газової кухонної плити у Кам'янець-Подільську вручаємо чек і акт виконаних послуг.
 • Швидке реагування. Прибуваємо за викликом через 2-3 години.
 • Дотримання чистоти. Після робіт неодмінно виконується прибирання, яке враховується в послуги.
 • Розумні й фіксовані розцінки. У нас середні ціни по ринку, які відповідають досвіду виконавця. Ви абсолютно точно зможете знати, яка вартість ремонту газової плити, варильної панелі й духової шафи у Кам'янець-Подільську, ще до приходу нашого фахівця.

Ми завжди контролюємо хід всього циклу від початку до кінця, допомагаємо при розв'язанні будь-яких спірних випадків і серйозно ставимося до підбору фахівців, з якими співпрацюємо.

Ми ремонтуємо газові плити, вбудовані варильні панелі й духовки всіх модифікацій, марок і вікових груп

Master911 прийме заявки на профілактичний огляд, діагностику, установку, повне технічне обслуговування, заміну і ремонт газових кухонних плит у Кам'янець-Подільську, духовок та вбудованих варильних панелей від всіх виробників: Бош (Bosch), Аміка (Amica), Сіменс (Siemens), Беко (Beko), Електра, Ханса (Hansa), Грета (Greta), Фагор (Fagor), Електролюкс (Electrolux), Ардо (Ardo), Дружківка, Піраміда (Pyramida), Самсунг (Samsung), АЕГ (AEG), Карпати/ Karpaty), Кайзер (Kaiser), Канді (Candy), Горенье (Gorenje), Міле (Miele), Арістон (Ariston), Норд (Nord), Індесіт (Indesit), Інтерлайн (Interline), Вірпул (Whirlpool), Смег (Smeg), Зануссі (Занусі / Zanussi), Гефест (Gefest).

Ціна ремонту газової плити, варильної поверхні й духовки у Кам'янець-Подільську

Вартість стандартних сервісних послуг з налагодження газової плити, варильної панелі й духовки вказується в прайс-листі, коли несправність нестандартна (не типова), то в першу чергу необхідно зробити діагностику вдома, і тільки тоді можна визначити сумарну розцінку. Ціна ремонту залежить від сукупного обсягу необхідних робіт, вартості зіпсованих елементів, запасних частин і витратних матеріалів, що підлягають заміні, та серйозності неполадки.

Щоб попередньо якось зорієнтувати у приблизній ціні лагодження, треба при складанні заявки відповісти на деякі питання.

Виїжджаємо в райони міста Кам'янець-Подільська і в його передмістя

Наші професіонали надають послуги для районів м. Кам'янець-Подільська. Сервіс послуг з домашнього ремонту у Кам'янець-Подільську Master911 прийме замовлення на лагодження газових плит, варильних панелей і духових шаф в режимі 24/7 у вихідні, робочі та святкові дні.

Виїзд по місту Кам'янець-Подільський

Якщо замовник живе в межах Кам'янець-Подільська, то вже через 3-4 години після подачі заявки, за потрібною адресою приїжджає наш кваліфікований, перевірений і досвідчений фахівець.

Ми виїжджаємо в села, міста, селища по Хмельницькій області

Практично у всіх населених пунктах Хмельницької області (м. Дунаївці, м. Кам'янець-Подільський, м. Красилів, м. Полонне, м. Волочиськ, м. Старокостянтинів, м. Шепетівка, м. Хмельницький, м. Славута, м. Ізяслав, м. Нетішин, м. Городок, м. Деражня, смт Чемерівці, смт Сатанів, смт Чорний Острів, смт Війтівці, смт Наркевичі, смт Летичів, смт Віньківці, смт Новая Ушиця, смт Ярмолинці, смт Вовковинці, смт Смотрич, смт Білогір'я, смт Антоніни, смт Теофіполь, смт Гриців) проживають наші досвідчені, підготовлені, перевірені фахівці, завдяки чому на прихід майстра Ви зможете точно розраховувати в той же день, коли оформили заявку на виклик. Оформляючи замовлення на послуги професіоналів нашого сервісу, ви точно економите автотранспортні витрати, свій час і нерви. Оскільки в сезонні періоди можлива інтенсивна завантаженість, то в цьому випадку замовлення може переміститися на інший день.

Виїзд в передмістя Кам'янець-Подільська

В тому випадку, якщо ви проживаєте в передмісті Кам'янець-Подільська (смт Смотрич, с. Зіньківці, с. Колибаївка, с. Кам'янка, с. Цибулівка, с. Слобідка-Кульчієвецька, с. Кульчіївці, с. Мукша Китайгородська, с. Гуменці, с. Слобідка-Гуменецька, с. Пудлівці, с. Довжок, с. Голосків, с. Лисогірка), то прибуття фахівця може зайняти приблизно 5-6 годин.

Звертайтеся по допомогу лише до кваліфікованих, надійних, пунктуальних фахівців. Із сервісом з домашнього ремонту газових духових шаф і плит у Кам'янець-Подільську Master911 замовники завжди можуть бути абсолютно впевнені в якості наданих нами послуг!

Зона обслуговування Кам'янець-Подільський