Послуга газовика у Дніпрі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «послуга газовика». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Дніпрі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на послуги газовика у Дніпрі

Назва послуги
Діапазон цін

Послуги газовика

від 350 грн

Часті питання по послугам газовика у Дніпрі

Відгуки по послугам газовика у Дніпрі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Часом у будь-якого власника квартири або приватного будинку може виникнути необхідність в екстреній газовій допомозі. Оскільки газову техніку можна віднести до групи підвищеної небезпеки, всякі зусилля самостійно здійснити ремонт або залучити майстра підозрілої кваліфікаційної підготовки строго заборонені.

Екстрений виклик майстра-газівника до дому клієнта у Дніпрі стає однією з найнеобхідніших послуг, що надаються сервісом Master911. Звернувшись до нас, Ви зможете розраховувати на оперативний приїзд фахівця після подачі заявки.

До найпопулярніших послуг техніків-газівників відноситься:

 • демонтаж, монтаж і ремонт газового водонагрівача
 • пошук витоків газу та їх усунення
 • сервісне обслуговування, очищення та профілактика газових апаратів
 • переміщення кухонної плити, водонагрівача або газового котла з одного місця на інше
 • виконання різних газових робіт
 • монтаж газового агрегату
 • широкий вибір ремонтно-профілактичних робіт побутової газової техніки: духовок, плит, варильних поверхонь, котлів та колонок, а також заміна вентилів, гнучких шлангів і труб
 • монтаж, налаштування, підключення і налагодження варильні поверхні, духовок і газових кухонних плит.

Виконавці сервісу побутового ремонту Master911 готові надати якісні послуги з монтажу редукторів і газових лічильників, прокладання труб, паяння радіаторів, приєднання газових балонів, розводки системи тощо. Ми цілодобово ведемо приймання заявок для екстреного виклику фахівця-газівника за адресою для надання цілого спектра сервісних послуг з ремонту, монтажу, діагностики побутової техніки майже всіх виробників: Арістон (Ariston), Вайлант (Вайлант / Vaillant), Термет (Termet), Гефест (Gefest), Беретта (Берета / Beretta), Гореньє (Gorenje), Бош (Bosch), Юнкерс (Junkers), Електролюкс (Electrolux) і багатьох інших. Техніки Master911 володіють практичним досвідом в установці, демонтажі, введенні в експлуатацію, монтажі, усіх типах діагностики, ремонту та обслуговування газової техніки різних видів і модифікацій, незалежно від року виготовлення. Наші фахівці зможуть проконсультувати та допомогти в виборі економічного, найбільш ефективного і довговічного газового агрегату, а також провести роботи з монтажу та введення в експлуатацію.

Фахівці сервісу Master911

Сервіс домашнього ремонту Master911 дозволяє приступати до роботи та обслуговування клієнтів тільки грамотним фахівцям, які закінчили навчання й успішно склали іспит на необхідний прохідний бал - не менш 4,5. Майстрів, що пройшли відбір, залишається всього 15 відсотків від числа кандидатів.

Наші фахівці грамотні, кваліфіковані та досвідчені, вони готові вичерпно відповісти на абсолютно будь-які питання замовників, які стосуються майбутнього ремонту обладнання, а також того, яким чином і що вони планують робити. Усі техніки Master911 працюють із персональними інструментами, а якщо є необхідність, беруть апаратуру в майстерню сервісу.

Також вони незмінно підтримують порядок на робочому місці, не вживають нецензурних слів, ввічливі, не курять і пунктуальні в процесі роботи.

Як визначається вартість?

Сервіс послуг Master911 виступає за цілком зрозумілу й прозору будь-якому нашому замовнику процедуру розрахунку цін. Тому нашим сервісом був створений повний прайс-лист, де перераховані практично всі стандартні сервісні послуги та їх вартість. Так, при зверненні до нас кожен наш клієнт буде завчасно поінформований, якою буде ціна необхідного йому ремонту. Під час заповнення замовлення для виклику спеціаліста-газівника додому наш диспетчер завжди ставить замовнику ряд уточнювальних питань про тип техніки (котел, плита, колонка, духовка та інше), її модель, виробника й дату випуску, а також про причини замовлення техніка. На підставі прийнятої інформації ми отримуємо чітке уявлення про характер пошкодження обладнання, і готові назвати орієнтовну ціну робіт і дати початкову консультацію.

Іноді буває й так, що скарги замовника на несправність апаратури занадто нечіткі й не можуть допомогти конкретно визначити причину пошкодження. Тоді вартість буде визначена фахівцем тільки після приїзду до замовника і після закінчення проведення ним діагностики. Однак ми відповідаємо, що зазначена ціна буде точно відповідати тій, яка прописана в прайсі.

Які важливі переваги Ви будете мати?

 • Сертифікованого майстра для техобслуговування побутової газової апаратури.
 • Кваліфіковані послуги газівника. Наші майстри щодня стикаються з технікою різних типів і моделей від всіх світових брендів, що дає їм багаторічний досвід, а також що не піддає сумнівам обізнаність, підготовленість, компетентність.
 • Швидкий приїзд майстра.
 • Постійний нагляд з нашого боку і відповідальність за рівень якості сервісних послуг. Якщо Ви помітили допущену майстром помилку, телефонуйте нам - і ми все владнаємо.

І, крім того

 • Справедлива вартість. Ціна послуг абсолютно відповідає майстерності та професіоналізму фахівця.
 • Фіксована в угоді ціна. У договорі вказується вартість заявлених послуг, яка точно відповідає прайс-листу і буде утримуватися обов'язковою до завершення роботи договору.
 • Надійна страхівка. Усі наші фахівці обов'язково проходять перевірку анкетних даних. У зв'язку з цим, якщо Ви зіткнулися з неякісною роботою виконавця, звертайтеся в нашу службу - і ми допоможемо залагодити з'явився питання.
 • Робота ведеться згідно з договірними умовами. Після завершення робіт, зазначених у договорі, ми вручаємо замовнику документ (акт) про виконання послуг.
 • Зручний спосіб розрахунку. За надані послуги допускається оплата зручним для вас чином: пластиковою карткою, готівкою або безготівковим перерахуванням.
 • Оперативний прихід професіонала на виклик (протягом трьох годин після укладення контракту).
 • Сервіс побутових послуг Master911 приймає заявки на виклик фахівця-газівника у Дніпрі в будь-який час доби, без свят і вихідних.
 • У послуги газівника сервісу Master911 у Дніпрі, як правило, входить неодмінне прибирання свого робочого місця після ремонту.

Як викликати газівника у Дніпрі? Робота ведеться у Дніпрі з виїздом по всій Дніпропетровській області.

Якщо Вам необхідна допомога майстра-газівника за потрібною адресою у Дніпрі, який, звичайно, оперативно приїде та за короткий час надасть необхідний спектр професійних сервісних послуг, телефонуйте в маркетплейс Master911.

Виконуємо роботи в передмісті Дніпра

Щоб професіонал прибув у зону передмістя Дніпра (Підгородне, Новомосковськ, Іларіонове, Слобожанське, Обухівка, Волоське, Любимівка, Олександрівка, Старі Кодаки, Новоолександрівка, Сурсько-Литовське), може знадобитися трохи більше часу - приблизно 4-5 годин.

Співпрацюємо з замовниками по Дніпропетровській області

Маркетплейс Master911 має кваліфікованих професіоналів у всіх великих і дрібних населених пунктах Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке). Таким чином, подаючи заявку, наш клієнт зможе розраховувати на прибуття майстра в той же день, і також на вигідну ціну, знижену через економію на автотранспортних витратах.

Робота ведеться в м. Дніпро

Ті з наших замовників, що проживають у межах міста, мають багато шансів розраховувати на приїзд майстра-газівника у Дніпрі вже протягом 3 годин з моменту оформлення замовлення.