Ремонт газового конвектора у Дніпрі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт газового конвектора». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Дніпрі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових конвекторів

Назва послуги Середня вартість

Встановлення внутрішньопідлогового конвектора

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових конвекторів у Дніпрі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових конвекторів у Дніпрі

Відгуки по ремонту газових конвекторів у Дніпрі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Устаткування для опалення, яке вкрай поширене через якісний обігрів усіляких приміщень, називається газовим конвектором. Природний або зріджений газ найчастіше є паливом для пристрою.

Передусім при купівлі обладнання зверніть увагу на потужність. Вона залежить від площі простору, що підлягає обігріву. Камера згоряння - ще один важливий аспект, вона буває відкритою й закритою (1-й варіант не застосовується в житлових приміщеннях).

З кожним роком обігрівач цього типу, як правило, використовують в офісних приміщеннях, у малих виробничих складах, у квартирах, у гаражах і в котеджах. Важливою перевагою газових приладів, у порівнянні з іншими опалювальними системами, виступає значний тепловий коефіцієнт продуктивності, а також їх економічність.

За умови професійної установки та регулярної профілактики, хороша робота приладу здатна досягати та перевищувати п'ятнадцять років.

Автономні газові конвектори. Якісний ремонт у Дніпрі

Через відсутність регулярного обслуговування та помилки в застосуванні приладу газові обігрівачі ламаються.

Найчастіше власники опалювального приладу приходять з такими поломками: газовий пристрій не запалюється, немає іскри, не включається, гасне, запалюється й гасне або шумить.

Займатися самостійним усуненням несправності небезпечно, незалежно який симптом вказує на несправність: конвектор гасне, шумить або не запалюється. Усуненням неполадки повинен займатися фахівець, який має допуск до проведення робіт із газовим обладнанням.

Найбільш зручне рішення несправності - звернутися в надійний сервіс, що надає можливість викликати фахівця додому. Професіонали нашого сервісу виконують ремонт і обслуговування газових приладів від різних популярних виробників: Timberk, Demrad, АКОГ, Ballu.

Високоякісний ремонт газових конвекторів будь-якої складності у Дніпрі з маркетплейсом Master911

Маркетплейс Master911 цілодобово, 7 днів на тиждень, приймає заявки на виклик фахівця для здійснення обслуговування газового конвектора, різного ремонту, а також діагностики.

Під час приймання замовлення ми уточнюємо в клієнта деякі нюанси про обігрівачі (рік випуску, виробник, модель), а також про несправності (наприклад, газовий обігрівач гасне, повітря в опалювальному приміщенні погано прогрівається, газовий прилад тріщить тощо.). Завдяки додатковій інформації, замовник має можливість отримати консультацію, а також уточнити ціну потрібної послуги ще на стадії подачі заявки.

Якщо несправність стандартна, ціна буде вказана точно, як вона є в прайсі, а якщо ж зі слів замовника неможливо напевне зрозуміти причину неправильної роботи пристрою, тоді ціна буде названа майстром вже на місці. Але вартість точно буде збігатися з ціною послуги, яка вказана в прайсі.

Замовник при зверненні в Master911 отримає:

  • швидкий виїзд фахівця;
  • оформлення замовлення щодня;
  • якісний ремонт (наприклад, ремонт газових керамічних обігрівачів у Дніпрі);
  • моментальне уточнення вартості роботи, а також початкову консультацію.

На об'єкті наші майстри завжди підтримують порядок, не палять, спілкуються чемно.

Master911 - недорогий якісний ремонт обігрівальної техніки

Майстри нашого маркетплейса пропонують великий вибір якісних послуг із ремонту всіх моделей конвекторних обігрівачів за привабливою ціною по всіх населених пунктах України.

Наші переваги

  • Різні види оплати: безготівковим розрахунком або ж готівкою на місці. Ми хочемо, щоб робота з нами була більш зручною для всіх клієнтів.
  • Сприяння в вирішенні конфліктів. Перед тим, як бути допущеними до обслуговування клієнтів, усі професіонали нашого сервісу навчалися, склали іспити й пройшли обов'язкову перевірку паспорта. Якщо Ви випадково зіткнулися з недоброзичливістю чи легковажним підходом співробітника до роботи, звертайтеся до нас.
  • Дотримання порядку. Надання будь-якої послуги з ремонту конвекторів включає обов'язкове проведення фахівцем прибирання робочого місця.
  • Гарантії. Наші майстри дають гарантії на будь-які надані ними послуги й деталі, встановлені в процесі ремонту.
  • Відповідальність. За якість наданих послуг відповідає будь-який співробітник нашого маркетплейса. У зв'язку з цим, якщо Ви виявили помилку після виконання роботи, звертайтеся в нашу службу підтримки. Ми запевняємо, що всі недоліки будуть виправлені в найкоротший термін.
  • Договір. Договір із клієнтом укладається перед початком здійснення робіт, у ньому вказується точна ціна роботи, відповідно до прайсу. До кінця терміну дії договору ціна залишиться незмінною.

Наш сервіс послуг працює у Дніпрі і Дніпропетровській області

Працюємо в місті Дніпро

Якщо Ви зіткнулися з перебоями в експлуатації газового обігрівача (скажімо, обігрівач гасне або шумить) і проживаєте в місті Дніпро, виїзд фахівця за потрібною адресою буде займати менше, ніж три години.

Працюємо в передмісті Дніпра

Якщо Ви живете в передмісті Дніпра (Підгородне, Новомосковськ, Іларіонове, Слобожанське, Обухівка, Волоське, Любимівка, Олександрівка, Старі Кодаки, Новоолександрівка, Сурсько-Литовське), тоді фахівця доведеться чекати близько 4-5 годин.

Працюємо по Дніпропетровській області

Майже в кожному місті Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке), сервіс домашнього ремонту Master911 має висококваліфікованих фахівців. Отже, замовники, які проживають в невеликих містах регіонів, мають можливість розраховувати на майстра в день подачі заявки.

Іноді, через істотну сезонну завантаженість, виїзд фахівця переноситься на один день, про що ми сповіщаємо на стадії подачі замовлення.

Якщо Вас цікавить високоякісний ремонт конвекторів у Дніпрі за пристойною ціною, залишайте заявку в сервісі домашнього ремонту Master911. Рівень сервісу Вас приємно здивує, а Ваш обігрівач буде відновлено максимально швидко!