Заміна газової колонки у Дніпрі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Дніпрі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на заміну газових колонок у Дніпрі

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт газових колонок

від 350 грн

Встановлення газових колонок

від 350 грн

Чистка газових колонок

від 400 грн

Діагностика газових колонок

від 350 грн

Заміна газових колонок

від 350 грн

Часті питання по заміні газових колонок у Дніпрі

Відгуки по заміні газових колонок у Дніпрі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Коли слід міняти проточний водонагрівач?

Хоча водонагрівач вважається побутовим приладом, який вирізняється надійністю, все-таки настає момент, коли потрібна заміна старої газової колонки на іншу апаратуру - на колонку сучасного зразка, двоконтурний котел або електричний бойлер.

Таке рішення приймають в наступних ситуаціях: не підлягає виправленню, фізичне зношення деталей, конструкцій, складових колонки, неможливо запустити агрегат, застарілість моделі, подальша експлуатація небезпечна.

Техніки Master911 виконують весь набір послуг з ремонту, заміни та діагностики водонагрівачів різних компаній-виробників: Саванна (Савана / Savanna), Юнкерс (Junkers), Грандіні (Grandini), Рода (Roda), Термет (Termet), Термолайн (Termoline), Еталон (Etalon), Іммергаз (Immergas), Електролюкс (Electrolux), Самсунг (Samsung), Мілла (Міла / Milla), Беретта (Берета / Beretta), Нева (Neva), Матрікс (Matrix), Аквахіт (Aquaheat), Селена (Selena), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Аміна (Amina), Херманн (Hermann), Протерм (Protherm), Нескар (Neckar), Атон (Aton), Данко (Danko), Ферролі (Феролі / Ferroli), Роктерм (Rocterm), Міле (Miele), Термекс (Thermex), Росс (Ross), Крауф (Krauf), Горенье (Gorenje), Віссманн (Вісман / Viessmann), Рока (Roca), Сакура (Sakura), Вестен (Westen), Термона (Thermona), Мора (Mora), Атлантік (Atlantic), Зануссі (Занусі / Zanussi), Кайзер (Kaiser), Львів, АЕГ (AEG), Діон (Dion), Астон (Aston), Бош (Bosch), Новатек (Nova Tec), Демрад (Demrad), Піраміда (Pyramida), Арістон (Ariston) різних років виготовлення й модифікацій.

Яка потрібна технічна документація для монтажу нового побутового водонагрівача?

Щоб законно поставити іншу газову колонку, потрібні:

 • Заява в газову службу за місцем проживання із проханням про заміну старого проточного водонагрівача на сучасний, не змінюючи зону монтування.
 • Акт перевірки ДВК (на стан справності димоходів і вентиляційних каналів). Цей документ потрібно в разі запроєктованого монтажу газового обладнання.
 • Ксерокопія паспорта та ідентифікаційного коду.
 • Ксерокопія паспорта на дім або квартиру (видає БТІ).
 • Копія правовстановлюваних документів додому (якщо власників двоє або троє, то покладається надати особисті документи та письмову згоду від них на виконання цієї послуги).

Як зробити заміну проточного нагрівального приладу?

Заміна газової проточної колонки в міській квартирі або будинку - відповідальна робота, яка повинна проводитися виключно досвідченим, кваліфікованим, підготовленим виконавцем. Адже невиконання техумов, загальноприйнятих норм і вимог може створити серйозний ризик як для обладнання, так і для здоров'я чи життя сусідів.

Заміна водогрійної колонки в хрущовці охоплює і зняття колишнього пристрою.

Все це відбувається таким чином:

 1. відключають кран подачі газу, знімають провідний шланг;
 2. після цього закривають водопровід;
 3. колонку від'єднують від димоходу;
 4. тепер знімають з кріплень.

Монтування колонки нового зразка:

 1. в разі потреби готують стіну, замінюють кріплення;
 2. після фіксації техніки підключають всі комунікації (димохід, водопровід);
 3. кінцевий момент - реєстрація колонки, підключення газового шланга;
 4. роблять стартовий пуск обладнання, регулюють подачу води і налаштовують водонагрівач.

Які причини можуть вплинути на розцінку заміни колонки?

Ціна якісної заміни газових колонок містить в собі прихід техніка, розбирання старого обладнання, проведення потрібних налаштувань, пробний пуск і підключення іншої техніки.

Вартість оперативної заміни газових проточних колонок зростає, коли:

 • виявлена необхідність у проведенні спеціальних сантехнічних робіт;
 • слід купити якісь матеріали для установки;
 • потрібне перенесення або заміна димоходу, газового крана всередині приміщення або внутрішнього трубопроводу.

Важливі особливості

При недостатньому тиску води професіонали пропонують змонтувати помпу.

Надійна запорука безперебійної, безпечної та тривалої роботи вашої апаратури - належний догляд і, звичайно, її регулярне технічне обслуговування.

Не потрібно нагрівати воду до максимальної температури, це значно активізує утворення накипу.

Професіонали сервісу побутового ремонту Master911

Перш ніж отримати службовий допуск до роботи й виїздів за адресою до клієнтів, всі наші виконавці проходять навчання, а після закінчення їм необхідно скласти профільний іспит. І тільки такі кандидати (найчастіше це п'ятнадцять з сотні відсотків), хто заробив прохідний бал (не нижче, ніж 4,5), беруться на роботу.

Наші майстри при необхідності забирають обладнання в майстерню, приїжджають з власними інструментами, зможуть дати коментарі на всі питання щодо майбутніх робіт.

Що Ви отримуєте в результаті?

 • Контроль якості. Іноді, внаслідок якихось факторів, технік припуститься помилки, тому ми приймаємо всі зауваження, побажання, скарги й гарантуємо, що в разі потреби виконавець швидко виправляє недоліки.
 • Терміновий виїзд виконавця. Майстер з якісного налаштування, заміни, монтажу газових нагрівачів (колонок) у Дніпрі прибуде на вашу адресу через 3-4 години з часу подачі замовлення, якісно, акуратно й оперативно виконає роботу.
 • Заміну газових опалювальних колонок у Дніпрі. Працюємо з будь-якими видами колонок практично від усіх відомих виробників.

Робота за викликом майстра ведеться у Дніпрі і по області

Виїжджаємо по всій Дніпропетровській області

Сервіс Master911 має підготовлених, досвідчених, пунктуальних техніків в більшості малих і великих населених пунктах Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке). Такий аспект дає змогу суттєво заощадити на автотранспортних витратах та очікувати на приїзд техніка навіть в день оформлення заявки.

В окремих випадках, які пов'язані з високою сезонною зайнятістю, прихід фахівця може перенестися на наступний день.

Обслуговуємо газові агрегати на території м. Дніпро

Якщо вам буде потрібен такий сервіс, як компетентна заміна колонки на котел, колонку сучасного зразка або бойлер в будинку або квартирі, звертайтеся в Master911. Якщо живете в місті, то через 3 години з моменту подачі заявки можете очікувати прибуття фахівця додому.

Працюємо в передмістях Дніпра

Також сервіс Master911 може запропонувати послуги з заміни й демонтажу газових проточних колонок у Дніпрі (Підгородне, Новомосковськ, Іларіонове, Слобожанське, Обухівка, Волоське, Любимівка, Олександрівка, Старі Кодаки, Новоолександрівка, Сурсько-Литовське) в приміських населених пунктах. Приблизний період очікування майстра складе трохи більше часу - від чотирьох до п'яти годин.