Ремонт електричної плити у Калуші

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної плити». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Калуші, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних плит

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Встановлення електроплити (монтаж)

Підключення електроплити

Демонтаж електроплити

Монтаж склокерамічної плити (встановлення)

Заміна / Підключення ТЕНа електроплити

Заміна конфорок електроплити

Заміна термостата електроплити (терморегулятора)

Заміна мережевого кабелю електроплити

Заміна запобіжників електроплити

Встановлення нової лампи електроплити

Ремонт плати управління електроплити (модуля)

Ремонт конфорок електроплити

Ремонт ТЕНа електроплити

Ремонт терморегулятора електроплити (термостата)

Заміна електронного таймера електроплити (годинника)

Скупка електроплит (утилізація)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних плит у Калуші

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт електричних плит

від 300 грн

Встановлення електричних плит

від 350 грн

Часті питання по ремонту електричних плит у Калуші

Відгуки по ремонту електричних плит у Калуші

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонти вбудованих варильних панелей, електричних плит, склокерамічних плит або духовок прийнято умовно поділити на три види: складний (капітальний), простий і середнього рівня складності.

 • Середній ремонт електроплити у Калуші вимагає від майстра технічних знань, високої кваліфікації та практичного досвіду, оскільки зазвичай він пов'язаний з електромеханікою. В ході робіт майстер змінює, реставрує або налагоджує зношені деталі, прилади, вузли.
 • Дрібні ремонтні роботи побутової електричної плити у Калуші передбачають виконання діагностики електрообладнання, виправлення механічних дефектів, очищення, вимушену заміну пошкоджених вузлів другорядної важливості: ручки регулювання, мережевого проводу, обгорілої вилки й так далі.
 • Складний (капітальний) ремонт передбачає заміну першорядних конструктивних елементів склокерамічних плит, духових шаф, вбудованих варильних поверхонь або кухонних електроплит, до подібного ремонту зараховують відновлення або заміну блоків управління, електронних плат, таймерів, сенсорних елементів і так далі.

Сервіс Master911 оформляє замовлення на виконання ремонту, діагностики та підключення склокерамічних плит, варильних панелей, електроплит або духових шаф у Калуші будь-якого рівня складності від всіх популярних виробників. Наприклад: Бош (Bosch), Грета (Greta), Кайзер (Kaiser), Норд (Nord), Аміка (Amica), Смег (Smeg), Дружківка, Горенье (Gorenje), Вірпул (Whirlpool), Ханса (Hansa), Індесіт (Indesit), Фагор (Fagor), Самсунг (Samsung), Беко (Beko), Міле (Miele), Арістон (Ariston), Гефест (Gefest), Піраміда (Pyramida), Карпати/ Karpaty), Електролюкс (Electrolux), Канді (Candy), Ардо (Ardo), АЕГ (AEG), Електра, Інтерлайн (Interline), Зануссі (Занусі / Zanussi), Сіменс (Siemens).

Як саме вираховується розцінка?

Зробити недорогий, швидкий і професійний ремонт дешевше, ніж купити нову техніку. Всі виконавці нашого сервісу ремонтують за попередньо затвердженим цінником, що відкидає ймовірність якихось махінацій з розцінками на надані послуги. У нашому сервісі адекватна, чесна, прозора й розумна цінова політика.

Бувають нюанси, в яких без візуального огляду неможливо чітко визначити, який власне ремонт електричних побутових приладів необхідний. У подібних випадках ми зможемо назвати тільки приблизну ціну ремонту електроплит у Калуші, а остаточний розрахунок буде озвучений техніком вже на місці. Ми забезпечуємо гарантію того, що вартість ремонту індукційних плит, електроплит, духових шаф або варильних панелей у Калуші буде цілком узгоджена із затвердженим прейскурантом.

Що Ви будете мати?

 • Середня ціна по ринку. Вартість буде завжди середньоринковою, фіксованою, конкурентною і відповідатиме знанням, компетентності та досвіду техніка.
 • Цілодобове приймання заявок на виклик виконавця додому.
 • Екстрений приїзд професійного фахівця.
 • Фіксована ціна. Сума будь-якої необхідної послуги строго відповідає прейскуранту, який затверджений і названий заздалегідь. Ще до приїзду виконавця додому ми вас зорієнтуємо у вартості й дамо знати, у скільки обійдеться, наприклад, відновлення склокерамічних плит, духових шаф, класичних електроплит або вбудовуваних варильних поверхонь у Калуші.
 • Завжди доброзичливе ставлення, ввічливість, акуратність і пунктуальність. У кінці ремонту наші техніки неодмінно прибирають своє місце роботи.
 • Економія Ваших фінансових коштів. Оскільки наші фахівці розташовані близько від вас, автотранспортні витрати мінімальні.
 • Зручний варіант розрахунку. Платіж робиться всіма зручними варіантами: безготівковим переказом, банківською картою або готівкою.

Особливості

 • Наявність практичного досвіду. Співпрацюємо виключно з досвідченими, грамотними та кваліфікованими професіоналами. Перед початком співпраці кандидат тестується за певними параметрами, складає іспит, передає паспортні дані, які підтверджують особистість людини, та проходить співбесіду.
 • Договір. Ми видаємо акт про виконані роботи.
 • Гарантійні зобов'язання. На всі надані послуги та встановлені в процесі ремонтних робіт запчастини поширюються гарантії.
 • Великий набір сервісних послуг в одному офісі. Маркетплейс створений для заявки на послуги перевіреного, кваліфікованого, компетентного виконавця монтажних робіт, сантехніка, електрика, також є можливість замовити вивіз сміття, чищення м'яких меблів, складання меблів і т.д.

Як можна подати заявку, щоб викликати фахівця?

 1. Як подати заявку. Здійснити це можна за допомогою заповненої на сайті форми або зв'язавшись із нами за телефоном.
 2. Уточнювальні питання. Потрібно відповісти на кілька важливих питань: тип, вік, модель електроплити, причина виклику спеціаліста, виробник.
 3. Видача первісної консультації, підтримки, рекомендації та, якщо треба, допомоги. Ще до прибуття техніка ми надамо початкову консультацію і вкажемо приблизну вартість подальшої сервісної послуги.
 4. Прибуття виконавця за адресою. Зазвичай протягом 3-х годин після подачі замовлення наш технік приходить на Вашу адресу.

Замовлення техніка з ремонту електроплит, склокерамічних плит, варильних панелей або духових шаф у Калуші і по всій Івано-Франківській області

Екстрений виїзд техніка по м. Калуш

Якщо вас цікавить надійний сервіс електричних плит, вбудованих варильних поверхонь, духовок або склокерамічних плит у Калуші, і ви перебуваєте в межах міста, то вже через 2,5-3 години після подачі заяви висококваліфікований майстер, що володіє практичним досвідом, необхідними навичками й технічними знаннями, приїжджає за потрібною адресою.

Виїзд виконавця в міста, селища, села по Івано-Франківській області

В кожному місті, селі, селищі наш сервіс побутових послуг має своїх виконавців, які найчастіше приїжджають до Вас в той же день, коли подали заявку на виклик Замовлення робіт по дому в сервісі послуг Master911 допомагає істотно заощадити транспортні витрати й ваш час. У певних випадках, як у розпал сезону з інтенсивною завантаженістю, прихід виконавця додому може переміститися на інший день.

Виїзд в передмістя Калуша

На приїзд майстра в передмістя може знадобитися трохи більше часу, приблизно 4-6 годин