Ремонт електричної плити у Коломиї

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної плити». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коломиї, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних плит

Назва послуги Середня вартість

Заміна скла в електричній плиті

Ремонт промислової електроплити

Встановлення електроплити (монтаж)

Підключення електроплити

Демонтаж електроплити

Монтаж склокерамічної плити (встановлення)

Заміна / Підключення ТЕНа електроплити

Заміна конфорок електроплити

Заміна термостата електроплити (терморегулятора)

Заміна мережевого кабелю електроплити

Заміна запобіжників електроплити

Встановлення нової лампи електроплити

Ремонт плати управління електроплити (модуля)

Ремонт конфорок електроплити

Ремонт ТЕНа електроплити

Ремонт терморегулятора електроплити (термостата)

Заміна електронного таймера електроплити (годинника)

Скупка електроплит (утилізація)

Цінові пропозиції по ремонту електричних плит від найкращих майстрів у Коломиї

Ярослав В

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Віктор null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Богдан null

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних плит у Коломиї

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту електричних плит у Коломиї

Відгуки по ремонту електричних плит у Коломиї

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Численні види ремонтних робіт варильних панелей, склокерамічних плит, електроплит або духовок прийнято умовно розділити на три види: простий, середнього ступеня складності та складний (капітальний).

 • Середній ремонт побутової електроплити у Коломиї передбачає наявність досвіду, досить високої кваліфікації й технічних знань, оскільки зазвичай він пов'язаний з електромеханікою. В ході робіт технік реставрує, замінює або налагоджує зношені прилади, окремі вузли, деталі.
 • Послуги з ремонту високого ступеня складності - це, частіше за все, заміна першорядних конструктивних складових електричних агрегатів, до подібного ремонту відносять відновлення або заміну блоків управління, таймерів, електронних плат, сенсорних панелей і т.д.
 • Роботи незначної складності з домашнього ремонту електричної плити у Коломиї передбачають виконання діагностики обладнання, усунення механічних неполадок, чищення, вимушену заміну несправних не ключових вузлів: зламаної вилки, мережевого кабелю, ручки управління та інше.

Сервіс послуг Master911 прийме замовлення на проведення діагностичних робіт, підключення та ремонт склокерамічних плит, електроплит, варильних поверхонь або духових шаф у Коломиї різного рівня складності практично від усіх відомих виробників: Індесіт (Indesit), Самсунг (Samsung), Міле (Miele), Піраміда (Pyramida), Арістон (Ariston), Ханса (Hansa), Дружківка, Аміка (Amica), АЕГ (AEG), Смег (Smeg), Беко (Beko), Зануссі (Занусі / Zanussi), Вірпул (Whirlpool), Інтерлайн (Interline), Горенье (Gorenje), Сіменс (Siemens), Карпати/ Karpaty), Гефест (Gefest), Кайзер (Kaiser), Електра, Бош (Bosch), Канді (Candy), Ардо (Ardo), Норд (Nord), Електролюкс (Electrolux), Грета (Greta), Фагор (Fagor).

Як саме формується ціна?

Всі виконавці нашого сервісу працюють за затвердженим прейскурантом, що виключає варіанти будь-яких махінацій з цінами на послуги. У сервісі Master911 розумна, прозора, адекватна й чесна політика вартості. Зробити професійний ремонт куди вигідніше, ніж купувати нове обладнання.

Бувають ситуації, коли без очного обстеження неможливо точно встановити, який саме ремонт електричних кухонних агрегатів потрібен. У цих випадках ми назвемо лише приблизну ціну ремонту електроплит у Коломиї, а уточнений розрахунок буде оголошено майстром вже після обстеження. При будь-яких обставинах ми забезпечуємо гарантію, що вартість ремонту духових шаф, електроплит, варильних панелей або індукційних плит у Коломиї буде повністю відповідати затвердженому тарифу.

Що Ви отримуєте в результаті?

 • Зручний спосіб оплати. Приймаємо оплату різними зручними варіантами: готівкою, банківською картою або безготівковим перерахуванням.
 • Цілодобова подача заявок на виклик виконавця за адресою.
 • Завчасно відома вартість. Ціна будь-якої запропонованої нами послуги точно відповідає прайсу, який затверджений і відомий заздалегідь. Ще до появи техніка ми вас зорієнтуємо в ціні, ви будете точно знати, скільки коштує, наприклад, обслуговування вбудованих варильних поверхонь, духовок, кухонних та склокерамічних плит у Коломиї.
 • Економія Ваших коштів. З огляду на те, що наші техніки знаходяться близько від вас, автотранспортні витрати мінімальні.
 • Привітне ставлення, пунктуальність, ввічливість і акуратність. У кінці ремонту наші техніки неодмінно прибирають своє місце роботи.
 • Середня вартість по ринку. Ціна завжди буде фіксованою, конкурентною, середньоринковою та відповідатиме знанням, досвіду й компетентності виконавця.
 • Швидкий виїзд техніка.

Особливості роботи нашого сервісу

 • Великий спектр служб в одному офісі. Сервісна служба була створена для заявки на послугу компетентного, кваліфікованого, перевіреного виконавця монтажних робіт, електрика, сантехніка, крім того, існує можливість замовити складання меблів, чищення дивана, вивезення сміття й так далі.
 • Діє порядок договірних відносин. Ми надаємо акт про виконані роботи.
 • Досвід. Ведемо співробітництво виключно з кваліфікованими, грамотними й досвідченими професіоналами. До початку співпраці кандидат складає іспит, проходить співбесіду, надає документи, що підтверджують особу, й тестується за певними характеристиками.
 • Гарантійний термін. Усі надані послуги та встановлені в процесі налагодження запчастини забезпечуються гарантійними зобов'язаннями.

Як здійснюється виклик майстра?

 1. Як подати заявку. Виконати це можна за допомогою запропонованої на сайті форми або зателефонувавши нам за номером.
 2. Відповіді на уточнювальні питання. Дайте відповідь на ряд необхідних питань: виробник, причина виклику майстра, тип, вік, модель електричної плити.
 3. Надання основної консультації, рекомендації, допомоги та, якщо потрібно, підтримки. Ще до того моменту, як приїде фахівець, ми можемо надати первинну підтримку й консультацію і, крім того, зорієнтуємо у приблизній ціні майбутньої послуги.
 4. Приїзд виконавця додому. Зазвичай через 3 години після подачі заявки наш фахівець прибуває за вказаною адресою.

Замовлення на виклик майстра з ремонту вбудованих варильних панелей, духовок, побутових електроплит або склокерамічних плит у Коломиї і по всій території Івано-Франківської області

Ми виїжджаємо в населені пункти по Івано-Франківській області

В кожному місті, селі, селищі ми маємо своїх виконавців, які в більшості випадків прибувають на виклик в день оформлення замовлення. У деяких ситуаціях, пов'язаних з інтенсивною сезонною завантаженістю, приїзд майстра може бути перенесений на один день. Ваше замовлення послуг в нашому сервісі допомагає серйозно заощадити час та автотранспортні витрати.

Терміновий виїзд майстра по м. Коломия

Якщо вас зацікавив професійний ремонт варильних панелей, електроплит, склокерамічних плит або духових шаф у Коломиї, і ви проживаєте в межах міста, то через 3 години після подачі замовлення професійний виконавець, що володіє необхідними навичками, технічними знаннями й досить великим досвідом, прибуває додому.

Виїзд в передмістя Коломиї

На прибуття фахівця в передмістя може знадобитися трохи більше часу, приблизно 4-6 годин