globe ru

Ремонт електричної плити у Коломиї

від 300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту електричної плити стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики електричної плити на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Електрична плита
Назва Вартість
Встановлення нової лампи електроплити Індивідуально
Заміна скла в індукційній плиті від 245 грн
Заміна скла в електричній плиті від 245 грн
Скупка електроплит (утилізація) Індивідуально
Заміна електронного таймера електроплити (годинника) Індивідуально
Ремонт терморегулятора електроплити (термостата) Індивідуально
Ремонт ТЕНа електроплити Індивідуально
Ремонт конфорок електроплити Індивідуально
Ремонт плати управління електроплити (модуля) Індивідуально
Встановлення електроплити (монтаж) Індивідуально
Заміна запобіжників електроплити Індивідуально
Заміна мережевого кабелю електроплити Індивідуально
Заміна термостата електроплити (терморегулятора) Індивідуально
Заміна конфорок електроплити Індивідуально
Заміна / Підключення ТЕНа електроплити Індивідуально
Монтаж склокерамічної плити (встановлення) Індивідуально
Демонтаж електроплити Індивідуально
Підключення електроплити Індивідуально

Ціни на Ремонт електричної плити у Коломиї

Назва Вартість
Ремонт електричної плити від 300 грн
Встановлення електричної плити від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Івано-Франківській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Івано-Франківській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Івано-Франківській області

Всі міста Івано-Франківській області
Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця

Численні види ремонтних робіт варильних панелей, склокерамічних плит, електроплит або духовок прийнято умовно розділити на три види: простий, середнього ступеня складності та складний (капітальний).

 • Середній ремонт побутової електроплити у Коломиї передбачає наявність досвіду, досить високої кваліфікації й технічних знань, оскільки зазвичай він пов'язаний з електромеханікою. В ході робіт технік реставрує, замінює або налагоджує зношені прилади, окремі вузли, деталі.
 • Послуги з ремонту високого ступеня складності - це, частіше за все, заміна першорядних конструктивних складових електричних агрегатів, до подібного ремонту відносять відновлення або заміну блоків управління, таймерів, електронних плат, сенсорних панелей і т.д.
 • Роботи незначної складності з домашнього ремонту електричної плити у Коломиї передбачають виконання діагностики обладнання, усунення механічних неполадок, чищення, вимушену заміну несправних не ключових вузлів: зламаної вилки, мережевого кабелю, ручки управління та інше.

Сервіс послуг Master911 прийме замовлення на проведення діагностичних робіт, підключення та ремонт склокерамічних плит, електроплит, варильних поверхонь або духових шаф у Коломиї різного рівня складності практично від усіх відомих виробників: Індесіт (Indesit), Самсунг (Samsung), Міле (Miele), Піраміда (Pyramida), Арістон (Ariston), Ханса (Hansa), Дружківка, Аміка (Amica), АЕГ (AEG), Смег (Smeg), Беко (Beko), Зануссі (Занусі / Zanussi), Вірпул (Whirlpool), Інтерлайн (Interline), Горенье (Gorenje), Сіменс (Siemens), Карпати/ Karpaty), Гефест (Gefest), Кайзер (Kaiser), Електра, Бош (Bosch), Канді (Candy), Ардо (Ardo), Норд (Nord), Електролюкс (Electrolux), Грета (Greta), Фагор (Fagor).

Як саме формується ціна?

Всі виконавці нашого сервісу працюють за затвердженим прейскурантом, що виключає варіанти будь-яких махінацій з цінами на послуги. У сервісі Master911 розумна, прозора, адекватна й чесна політика вартості. Зробити професійний ремонт куди вигідніше, ніж купувати нове обладнання.

Бувають ситуації, коли без очного обстеження неможливо точно встановити, який саме ремонт електричних кухонних агрегатів потрібен. У цих випадках ми назвемо лише приблизну ціну ремонту електроплит у Коломиї, а уточнений розрахунок буде оголошено майстром вже після обстеження. При будь-яких обставинах ми забезпечуємо гарантію, що вартість ремонту духових шаф, електроплит, варильних панелей або індукційних плит у Коломиї буде повністю відповідати затвердженому тарифу.

Що Ви отримуєте в результаті?

 • Зручний спосіб оплати. Приймаємо оплату різними зручними варіантами: готівкою, банківською картою або безготівковим перерахуванням.
 • Цілодобова подача заявок на виклик виконавця за адресою.
 • Завчасно відома вартість. Ціна будь-якої запропонованої нами послуги точно відповідає прайсу, який затверджений і відомий заздалегідь. Ще до появи техніка ми вас зорієнтуємо в ціні, ви будете точно знати, скільки коштує, наприклад, обслуговування вбудованих варильних поверхонь, духовок, кухонних та склокерамічних плит у Коломиї.
 • Економія Ваших коштів. З огляду на те, що наші техніки знаходяться близько від вас, автотранспортні витрати мінімальні.
 • Привітне ставлення, пунктуальність, ввічливість і акуратність. У кінці ремонту наші техніки неодмінно прибирають своє місце роботи.
 • Середня вартість по ринку. Ціна завжди буде фіксованою, конкурентною, середньоринковою та відповідатиме знанням, досвіду й компетентності виконавця.
 • Швидкий виїзд техніка.

Особливості роботи нашого сервісу

 • Великий спектр служб в одному офісі. Сервісна служба була створена для заявки на послугу компетентного, кваліфікованого, перевіреного виконавця монтажних робіт, електрика, сантехніка, крім того, існує можливість замовити складання меблів, чищення дивана, вивезення сміття й так далі.
 • Діє порядок договірних відносин. Ми надаємо акт про виконані роботи.
 • Досвід. Ведемо співробітництво виключно з кваліфікованими, грамотними й досвідченими професіоналами. До початку співпраці кандидат складає іспит, проходить співбесіду, надає документи, що підтверджують особу, й тестується за певними характеристиками.
 • Гарантійний термін. Усі надані послуги та встановлені в процесі налагодження запчастини забезпечуються гарантійними зобов'язаннями.

Як здійснюється виклик майстра?

 1. Як подати заявку. Виконати це можна за допомогою запропонованої на сайті форми або зателефонувавши нам за номером.
 2. Відповіді на уточнювальні питання. Дайте відповідь на ряд необхідних питань: виробник, причина виклику майстра, тип, вік, модель електричної плити.
 3. Надання основної консультації, рекомендації, допомоги та, якщо потрібно, підтримки. Ще до того моменту, як приїде фахівець, ми можемо надати первинну підтримку й консультацію і, крім того, зорієнтуємо у приблизній ціні майбутньої послуги.
 4. Приїзд виконавця додому. Зазвичай через 3 години після подачі заявки наш фахівець прибуває за вказаною адресою.

Замовлення на виклик майстра з ремонту вбудованих варильних панелей, духовок, побутових електроплит або склокерамічних плит у Коломиї і по всій території Івано-Франківської області

Ми виїжджаємо в населені пункти по Івано-Франківській області

В кожному місті, селі, селищі ми маємо своїх виконавців, які в більшості випадків прибувають на виклик в день оформлення замовлення. У деяких ситуаціях, пов'язаних з інтенсивною сезонною завантаженістю, приїзд майстра може бути перенесений на один день. Ваше замовлення послуг в нашому сервісі допомагає серйозно заощадити час та автотранспортні витрати.

Терміновий виїзд майстра по м. Коломия

Якщо вас зацікавив професійний ремонт варильних панелей, електроплит, склокерамічних плит або духових шаф у Коломиї, і ви проживаєте в межах міста, то через 3 години після подачі замовлення професійний виконавець, що володіє необхідними навичками, технічними знаннями й досить великим досвідом, прибуває додому.

Виїзд в передмістя Коломиї

На прибуття фахівця в передмістя може знадобитися трохи більше часу, приблизно 4-6 годин