globe ru

Ремонт електричної духовки у Калуші

від 300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту електричної духовки стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики електричної духовки на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Електродуховка
Назва Вартість
Ремонт електродуховки (духової шафи) Індивідуально
Встановлення духової шафи (монтаж) Індивідуально
Підключення духової шафи Індивідуально
Демонтаж вбудованої духової шафи Індивідуально
Заміна / Ремонт ручки духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт дверцят духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт ущільнювача духовки Індивідуально
Заміна скла духовки Індивідуально
Заміна лампи в духовці Індивідуально
Ремонт плати управління духової шафи (модуля) Індивідуально
Ремонт петлі дверцят духовки Індивідуально
Ремонт перемикача режимів духовки Індивідуально

Ціни на Ремонт електричної духовки у Калуші

Назва Вартість
Ремонт електричної духовки від 300 грн
Встановлення електричної духовки від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Івано-Франківській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Івано-Франківській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Івано-Франківській області

Всі міста Івано-Франківській області
Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця

Виявивши некоректну роботу електродуховки, варто зателефонувати в перевірений, першокласний і відповідний сервіс для виклику кваліфікованого, грамотного й відповідального фахівця. Ваші зусилля самостійної діагностики й подальшого здійснення ремонту техніки власними руками можуть послужити ускладненням проблеми, а також ризиком невиправної відмови в роботі пристрою, заміною дорогих запчастин або капітального ремонту.

Як правило, бувають такого роду несправності електричних духовок:

 • Нерівномірне прогрівання духовки. Ймовірно, мова може йти про пошкодження термостата або ж будь-якої зі спіралей. Нерівномірне розігрівання духовки є показником її неефективної роботи. У процесі діагностики майстер визначить, у чому полягає проблемна несправність і вживе заходів щодо її виправлення.
 • Духовка практично не нагрівається або гріє недостатньо. У цих випадках найбільш реальною причиною є відмова в роботі або пошкодження термостата, перемикача, Тена.
 • Проблемні моменти з панеллю керування. Причиною несправності в подібному випадку досить часто буває відмова в роботі сенсорних панелей або ручок, кнопок, клавіш управління.
 • Електрична духовка не вмикається. По завершенні діагностичних робіт, цілком ймовірно, майстер знайде елементарні проблеми з низькою напругою, проводкою, розеткою, електромережею, або ж визначить збій у роботі плати управління, несправність температурного датчика, неправильне налаштування таймера.

Сервіс домашнього ремонту Master911 завжди прийме заявки на приїзд техніка за наданою адресою. Пропонуємо бездоганний ремонт, оперативну наладку, якісний сервіс, монтаж електричної побутової духовки й електроплити у Калуші від усіх популярних виробників: Сіменс (Siemens), Аміка (Amica), Електра, Асел (Asel), Ліберті (Liberty), Беко (Beko), Горенье (Gorenje), Піраміда (Pyramida), Міле (Miele), Фагор (Fagor), Кайзер (Kaiser), Самсунг (Samsung), Канді (Candy), АЕГ (AEG), Вірпул (Whirlpool), Індесіт (Indesit), Норд (Nord), Ардо (Ardo), Смег (Smeg), Електролюкс (Electrolux), Зануссі (Занусі / Zanussi), Тека (Teka), Ханса (Hansa), Бош (Bosch), Арістон (Ariston) та інших.

Майстри сервісу домашнього ремонту Master911

Кожен з наших фахівців, перш ніж отримати допуск до роботи з замовниками, проходить підготовку та складає іспит. І лише тих кандидатів (це в середньому півтора десятка з сотні), які змогли набрати прохідний бал - чотири з половиною та вище, беруть на роботу, і вважають компетентними та готовими для надання послуг замовникам.

Фахівці нашого сервісу домашнього ремонту не курять, дотримуються порядку на своєму робочому місці, демонструють доброзичливе ставлення й не лаються. Фахівці завжди готові з усіма подробицями пояснити, в чому полягатиме налагодження, яка ціна послуг, які елементи замінять, й відповідатимуть на всі питання клієнта. Майстри приходять зі своїми розхідниками, інструментами, приладами, якщо пошкоджену техніку немає можливості відремонтувати у вас вдома, її відвозять в майстерню.

Яким чином встановлюється розцінка?

Вартість кожної послуги на якісний ремонт, обслуговування, підключення та установку вашої домашньої електродуховки й плити у Калуші докладно прописана в нашому прейскуранті, при цьому не враховуючи автотранспортних витрат і ціни деталей, запасних частин, приладів, які при необхідності треба буде замінити.

Ми намагаємося прийти до виправданих, об'єктивних, абсолютно прозорих розцінок і, разом з тим, хочемо зорієнтувати замовника у вартості необхідної послуги перед подачею заявки.

Зокрема, з цієї причини, при оформленні заявки на виклик досвідченого майстра для якісного виконання ремонту побутової варильної поверхні й електричних духовок вдома у клієнта у Калуші, ставимо уточнювальні питання, як про техніку (виробник, модель, рік випуску), так і про причини замовлення нашого виконавця.

Іноді, через те, що описання виходу з ладу нечіткі або ж внаслідок неточної подачі проблеми клієнтом, заздалегідь встановити оплату сервісної послуги важко або майже неможливо. У такому варіанті кінцевий кошторисний розрахунок буде складатися фахівцем тепер уже на місці, після завершення візуального обстеження та діагностики обладнання та встановлення обсягу робіт. Гарантовано, що розцінка буде точно відповідати сумі, зазначеній в нашому прайс-листі.

Які переваги Ви будете мати?

Якщо вас зацікавив оперативний, недорогий і якісний ремонт електроплити або духовки, телефонуйте в сервіс послуг Master911, і ви маєте право сподіватися на:

 • Швидкий виїзд фахівця за викликом. У середньому, наш фахівець прибуває вже через 3-4 години після оформлення заявки.
 • Надані кваліфіковані послуги зі швидкого підключення, надійного ремонту, якісного обслуговування, налагодження побутової духової шафи (електричної духовки) або електроплити у Калуші від таких виробників, незалежно від модифікації й року виготовлення побутової техніки.
 • Контроль за якістю надання послуг. Сервіс з якісного та швидкого ремонту побутових електричних плит і кухонних духовок у Калуші Master911 приймає всі нарікання, зауваження чи скарги щодо наших майстрів. У разі виявлення будь-якого дефекту, ми стверджуємо, що всі помилки будуть усунені.

Робота ведеться у Калуші з виїздом майстра по Івано-Франківській області

Працюємо по населених пунктах Івано-Франківської області

Сервіс послуг професійних майстрів Master911 має у своєму розпорядженні досвідчених, кваліфікованих, підготовлених фахівців в більшості населених пунктів по Івано-Франківській області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця), завдяки цьому Ви маєте можливість сподіватися на той факт, що виконавець з ремонту побутової духової електрошафи у Калуші прибуде в день подачі заявки, та заощадите на автотранспортних витратах.

Часом, внаслідок високої сезонної завантаженості, не виключено, що виїзд професіонала переноситься на найближчий день.

Наші техніки працюють в передмісті Калуша

Якщо ви перебуваєте в передмісті Калуша, і вам необхідний надійний і компетентний майстер з виконання якісного ремонту, підключення, налагодження або обслуговування електричних варильних плит і побутових духовок у Калуші (), організуємо його поїздку за призначенням через 4-5 годин після подачі замовлення.

Працюємо в межах м. Калуш

Якщо проживаєте в межах міста, і потрібен терміновий, професійний і недорогий ремонт і техобслуговування духовок у Калуші, звертайтеся в Master911 і протягом 3-х годин з часу оформлення замовлення на виклик можна очікувати на приїзд виконавця до вас.