globe ru

Ремонт електричної духовки у Коломиї

від 300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту електричної духовки стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики електричної духовки на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Електродуховка
Назва Вартість
Ремонт електродуховки (духової шафи) Індивідуально
Встановлення духової шафи (монтаж) Індивідуально
Підключення духової шафи Індивідуально
Демонтаж вбудованої духової шафи Індивідуально
Заміна / Ремонт ручки духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт дверцят духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт ущільнювача духовки Індивідуально
Заміна скла духовки Індивідуально
Заміна лампи в духовці Індивідуально
Ремонт плати управління духової шафи (модуля) Індивідуально
Ремонт петлі дверцят духовки Індивідуально
Ремонт перемикача режимів духовки Індивідуально

Ціни на Ремонт електричної духовки у Коломиї

Назва Вартість
Ремонт електричної духовки від 300 грн
Встановлення електричної духовки від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Івано-Франківській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Івано-Франківській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Івано-Франківській області

Всі міста Івано-Франківській області
Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця

При виявленні некоректної роботи електричної шафи, потрібно звернутися в першокласний і перевірений сервіс для виклику досвідченого, сумлінного та кваліфікованого техніка на вашу адресу. Будь-які спроби самостійних діагностичних робіт і подальшого здійснення ремонту техніки своїми руками загрожують ускладненням проблеми, та й ризиком невиправного виходу з ладу агрегата, заміною нерідко дорогих запасних частин або тривалого ремонту.

Як правило, трапляються такі неполадки електричної шафи:

 • Електрична духовка не працює. У результаті діагностичних робіт, з великою часткою ймовірності, виконавець виявить прості проблеми з електромережею, проводкою, розеткою, низькою напругою, або ж визначить збій у роботі модуля управління, неправильне регулювання таймера, несправність температурного датчика.
 • Духова шафа зовсім не нагрівається або розігрівається недостатньо. У подібних випадках найбільш можливою причиною є вихід з ладу або несправність термостата, Тена, перемикача.
 • Проблемні моменти з панеллю керування. Основною причиною неполадки в подібному випадку досить часто буває вихід з ладу ручок, клавіш, кнопок управління або сенсорних блоків.
 • Духовка нагрівається нерівномірно. Ймовірно, мова може йти про несправність термостата або однієї з нагрівальних спіралей. При діагностиці майстер встановить, в чому полягає проблема, та виправить її. Нерівномірне розігрівання духовки вважається "симптомом" її неефективного функціонування.

Сервіс Master911 приймає заявки на приїзд фахівця додому. Зробимо компетентний ремонт, оперативне налаштування, сервіс, монтаж електричної кухонної духовки й електроплити у Коломиї від таких виробників: Зануссі (Занусі / Zanussi), Смег (Smeg), Горенье (Gorenje), Норд (Nord), Сіменс (Siemens), Беко (Beko), Арістон (Ariston), Кайзер (Kaiser), Піраміда (Pyramida), Бош (Bosch), Фагор (Fagor), Вірпул (Whirlpool), Аміка (Amica), Електролюкс (Electrolux), Канді (Candy), Ханса (Hansa), Електра, Ардо (Ardo), Асел (Asel), Самсунг (Samsung), Міле (Miele), Індесіт (Indesit), Тека (Teka), Ліберті (Liberty), АЕГ (AEG) і багатьох інших.

Майстри сервісу Master911

Майбутній фахівець, до того як бути допущеним до співпраці із замовниками, спочатку проходить підготовку та зобов'язаний скласти іспит. І тільки тих претендентів (це приблизно 15 зі 100), які набрали досить високий бал (мінімум 4,5) беруть на роботу, і тільки їх вважають готовими до обслуговування клієнтів.

Техніки працюють із власними інструментами, приладами, розхідниками, якщо пошкоджену техніку немає можливості відремонтувати вдома, її забирають в сервісний пункт. Майстри нашого сервісу наводять чистоту, не лаються, завжди ввічливі й не курять. Техніка не проти детально пояснити: які елементи замінять, в чому полягатиме лагодження, яка ціна послуг, і відповідатимуть на інші питання клієнта.

Як складається розцінка?

Вартість будь-якої послуги на установку, ремонт, підключення та обслуговування електричної шафи (електродуховки) і варильної плити у Коломиї детально зафіксована в нашому прейскуранті, без транспортних витрат і ціни запасних частин, приладів, деталей, що при необхідності треба буде замінити.

Ми постійно намагаємося прийти до адекватних, абсолютно прозорих, справедливих цін і, разом з тим, намагаємося перед оформленням заявки повідомити клієнта про вартість потрібної послуги.

Тому, при оформленні вашої заявки на виклик досвідченого майстра для професійного ремонту, монтажу, сервісу електричних домашніх духовок і варильних поверхонь у вас вдома у Коломиї, ставимо питання, як про саму техніку (рік випуску, модель, виробник), так і про причину виклику нашого виконавця.

Іноді, через те, що "симптоми" неполадки нечіткі або ж внаслідок неточної подачі проблеми замовником, завчасно визначити оплату послуги непросто або майже неможливо. В цьому варіанті остаточний кошторис складається майстром уже вдома, в результаті діагностики та візуального обстеження техніки та встановлення обсягу робіт. Сервіс Master911 гарантує, що кошторис буде точно відповідати сумі, прописаної в нашому прейскуранті.

Що отримують наші замовники?

Якщо вас цікавить якісний, оперативний і недорогий сервіс електроплити духовки, телефонуйте нам, і ви можете сподіватися на:

 • Швидкий виїзд техніка додому. У середньому, наш виконавець прибуває вже через три-чотири години.
 • Чіткий контроль якості надання послуг. Служба сервісу з оперативного й ефективного ремонту електричних домашніх духовок або варильних плит вдома у клієнтів у Коломиї Master911 прийме будь-які зауваження, скарги або нарікання щодо наших техніків. При виявленні недоліку, ми заявляємо, що все буде виправлено.
 • Надані грамотні послуги з якісного налагодження, підключення, ефективного ремонту, обслуговування електричної кухонної духовки або електроплити у Коломиї від усіх компаній, незалежно від модифікації та "віку" побутової техніки.

Робота ведеться у Коломиї і за викликами виконавця по Івано-Франківській області

Працюємо на території міста Коломиї

В разі, якщо ви проживаєте на території міста, і потрібен професійний, недорогий і терміновий ремонт електричної шафи у Коломиї, звертайтеся в Master911 і вже через 3 години з часу оформлення замовлення очікуйте на прибуття фахівця додому.

Наші фахівці працюють в приміській зоні Коломиї

В тому випадку, якщо ви живете в передмісті Коломиї в приватному секторі, і потрібен майстер зі швидкого підключення, якісного ремонту, обслуговування або налагодження побутових електричних плит і духовок у Коломиї (), ми зможемо організувати його приїзд за потрібною адресою протягом 4-5 годин після подачі заявки.

Працюємо на виїзді по Івано-Франківській області

Маркетплейс Master911 має у своєму розпорядженні досвідчених, підготовлених, кваліфікованих техніків в переважній більшості міст, селищ, сіл Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця), завдяки цьому Ви маєте можливість очікувати на той привабливий момент, що технік з обслуговування електричної духової шафи у Коломиї прибуде в день подачі заявки, а також ви істотно заощадите на транспортних витратах.

Іноді, внаслідок високої сезонної завантаженості, можливий нюанс, що виїзд професіонала переноситься на наступний день.