Ремонт електричної духовки у Коломиї

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної духовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коломиї, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних духовок

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Ремонт електродуховки (духової шафи)

Встановлення духової шафи (монтаж)

Підключення духової шафи

Демонтаж вбудованої духової шафи

Заміна / Ремонт ручки духовки

Заміна / Ремонт ущільнювача духовки

Заміна скла духовки

Заміна лампи в духовці

Ремонт плати управління духової шафи (модуля)

Ремонт петлі дверцят духовки

Ремонт перемикача режимів духовки

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних духовок у Коломиї

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт електричних духовок

від 300 грн

Встановлення електричних духовок

від 350 грн

Часті питання по ремонту електричних духовок у Коломиї

Відгуки по ремонту електричних духовок у Коломиї

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

При виявленні некоректної роботи електричної шафи, потрібно звернутися в першокласний і перевірений сервіс для виклику досвідченого, сумлінного та кваліфікованого техніка на вашу адресу. Будь-які спроби самостійних діагностичних робіт і подальшого здійснення ремонту техніки своїми руками загрожують ускладненням проблеми, та й ризиком невиправного виходу з ладу агрегата, заміною нерідко дорогих запасних частин або тривалого ремонту.

Як правило, трапляються такі неполадки електричної шафи:

  • Електрична духовка не працює. У результаті діагностичних робіт, з великою часткою ймовірності, виконавець виявить прості проблеми з електромережею, проводкою, розеткою, низькою напругою, або ж визначить збій у роботі модуля управління, неправильне регулювання таймера, несправність температурного датчика.
  • Духова шафа зовсім не нагрівається або розігрівається недостатньо. У подібних випадках найбільш можливою причиною є вихід з ладу або несправність термостата, Тена, перемикача.
  • Проблемні моменти з панеллю керування. Основною причиною неполадки в подібному випадку досить часто буває вихід з ладу ручок, клавіш, кнопок управління або сенсорних блоків.
  • Духовка нагрівається нерівномірно. Ймовірно, мова може йти про несправність термостата або однієї з нагрівальних спіралей. При діагностиці майстер встановить, в чому полягає проблема, та виправить її. Нерівномірне розігрівання духовки вважається "симптомом" її неефективного функціонування.

Сервіс Master911 приймає заявки на приїзд фахівця додому. Зробимо компетентний ремонт, оперативне налаштування, сервіс, монтаж електричної кухонної духовки й електроплити у Коломиї від таких виробників: Зануссі (Занусі / Zanussi), Смег (Smeg), Горенье (Gorenje), Норд (Nord), Сіменс (Siemens), Беко (Beko), Арістон (Ariston), Кайзер (Kaiser), Піраміда (Pyramida), Бош (Bosch), Фагор (Fagor), Вірпул (Whirlpool), Аміка (Amica), Електролюкс (Electrolux), Канді (Candy), Ханса (Hansa), Електра, Ардо (Ardo), Асел (Asel), Самсунг (Samsung), Міле (Miele), Індесіт (Indesit), Тека (Teka), Ліберті (Liberty), АЕГ (AEG) і багатьох інших.

Майстри сервісу Master911

Майбутній фахівець, до того як бути допущеним до співпраці із замовниками, спочатку проходить підготовку та зобов'язаний скласти іспит. І тільки тих претендентів (це приблизно 15 зі 100), які набрали досить високий бал (мінімум 4,5) беруть на роботу, і тільки їх вважають готовими до обслуговування клієнтів.

Техніки працюють із власними інструментами, приладами, розхідниками, якщо пошкоджену техніку немає можливості відремонтувати вдома, її забирають в сервісний пункт. Майстри нашого сервісу наводять чистоту, не лаються, завжди ввічливі й не курять. Техніка не проти детально пояснити: які елементи замінять, в чому полягатиме лагодження, яка ціна послуг, і відповідатимуть на інші питання клієнта.

Як складається розцінка?

Вартість будь-якої послуги на установку, ремонт, підключення та обслуговування електричної шафи (електродуховки) і варильної плити у Коломиї детально зафіксована в нашому прейскуранті, без транспортних витрат і ціни запасних частин, приладів, деталей, що при необхідності треба буде замінити.

Ми постійно намагаємося прийти до адекватних, абсолютно прозорих, справедливих цін і, разом з тим, намагаємося перед оформленням заявки повідомити клієнта про вартість потрібної послуги.

Тому, при оформленні вашої заявки на виклик досвідченого майстра для професійного ремонту, монтажу, сервісу електричних домашніх духовок і варильних поверхонь у вас вдома у Коломиї, ставимо питання, як про саму техніку (рік випуску, модель, виробник), так і про причину виклику нашого виконавця.

Іноді, через те, що "симптоми" неполадки нечіткі або ж внаслідок неточної подачі проблеми замовником, завчасно визначити оплату послуги непросто або майже неможливо. В цьому варіанті остаточний кошторис складається майстром уже вдома, в результаті діагностики та візуального обстеження техніки та встановлення обсягу робіт. Сервіс Master911 гарантує, що кошторис буде точно відповідати сумі, прописаної в нашому прейскуранті.

Що отримують наші замовники?

Якщо вас цікавить якісний, оперативний і недорогий сервіс електроплити духовки, телефонуйте нам, і ви можете сподіватися на:

  • Швидкий виїзд техніка додому. У середньому, наш виконавець прибуває вже через три-чотири години.
  • Чіткий контроль якості надання послуг. Служба сервісу з оперативного й ефективного ремонту електричних домашніх духовок або варильних плит вдома у клієнтів у Коломиї Master911 прийме будь-які зауваження, скарги або нарікання щодо наших техніків. При виявленні недоліку, ми заявляємо, що все буде виправлено.
  • Надані грамотні послуги з якісного налагодження, підключення, ефективного ремонту, обслуговування електричної кухонної духовки або електроплити у Коломиї від усіх компаній, незалежно від модифікації та "віку" побутової техніки.

Робота ведеться у Коломиї і за викликами виконавця по Івано-Франківській області

Працюємо на території міста Коломиї

В разі, якщо ви проживаєте на території міста, і потрібен професійний, недорогий і терміновий ремонт електричної шафи у Коломиї, звертайтеся в Master911 і вже через 3 години з часу оформлення замовлення очікуйте на прибуття фахівця додому.

Наші фахівці працюють в приміській зоні Коломиї

В тому випадку, якщо ви живете в передмісті Коломиї в приватному секторі, і потрібен майстер зі швидкого підключення, якісного ремонту, обслуговування або налагодження побутових електричних плит і духовок у Коломиї (), ми зможемо організувати його приїзд за потрібною адресою протягом 4-5 годин після подачі заявки.

Працюємо на виїзді по Івано-Франківській області

Маркетплейс Master911 має у своєму розпорядженні досвідчених, підготовлених, кваліфікованих техніків в переважній більшості міст, селищ, сіл Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця), завдяки цьому Ви маєте можливість очікувати на той привабливий момент, що технік з обслуговування електричної духової шафи у Коломиї прибуде в день подачі заявки, а також ви істотно заощадите на транспортних витратах.

Іноді, внаслідок високої сезонної завантаженості, можливий нюанс, що виїзд професіонала переноситься на наступний день.