Монтаж каналізації у Мукачеві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «монтаж каналізації». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Мукачеві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по монтажу каналізацій

Назва послуги Середня вартість

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж зливної каналізації

Монтаж каналізації по дому

Монтаж зовнішньої каналізації

Встановлення зворотного клапана на каналізацію

Підключення зливу каналізації

Підключення до центральної каналізації

Підключення пластикової каналізації до чавунної

Врізка в каналізаційний стояк

Викопати вигрібну яму

Встановлення каналізаційного насоса

Встановлення фекального насоса

Монтаж септика

Заміна каналізації

Заміна каналізаційного стояка

Заміна чавунної каналізації на пластикову

Демонтаж чавунної каналізації

Демонтаж каналізації

Прочистка каналізації механічним способом (тросом)

Цінові пропозиції по монтажу каналізацій від найкращих майстрів у Мукачеві

Дмитро В

Був(ла) на сайті 11 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на монтаж каналізацій у Мукачеві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по монтажу каналізацій у Мукачеві

Відгуки по монтажу каналізацій у Мукачеві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Підключення каналізації - перший з головних етапів при будівництві або ремонті, здійснюваний, в основному, ще до підключення водопроводу. До якості виконання цієї роботи норми висуваються, вкрай високі, тут не потрібно залишати що-небудь незавершеним або прагнути заощадити. У тому випадку, якщо в наслідок навіть маленьких помилок в будинку/квартирі прорве каналізаційну систему, то усунення помилки буде коштувати вам немаленьких часових і грошових втрат.

Поширені варіанти робіт

У власників таких об'єктів, які не мають можливість бути підключені до загальної системи, має попит така послуга як будівництво каналізаційної системи. Монтаж системи каналізації у звичайній квартирі теж користується значною популярністю, тільки тут спектр необхідних робіт вужчий, оскільки стосується лише внутрішнього монтажу.

До поширених спектрів послуг відносяться:

 • Ремонт системи каналізації. За цією послугою звертаються господарі нерухомості, яка належить до старого фонду, в якому чавунні труби та стояки. Дане обладнання, внаслідок багаторічного використання, часто забивається і з роками гниє. Результатом чого трапляються прориви та інші негативні випадки. Оптимальний у цьому випадку вихід - абсолютна заміна всієї системи каналізації.
 • Підключення каналізації. Це збір систем, який проводиться після закінчення грамотного проєктування та придбання необхідних компонентів. Застава кращого результату - компетентний розрахунок ухилів, а також проведення стовідсоткової герметичності.
 • Монтаж труб внутрішньої каналізації. Наступні роботи славляться високим рівнем складності, вони спрямовані на формування мережі трубопроводів зі стояками, випусками та вивідними трубами, об'єднаними шляхом сантехнічних пристроїв. Скажімо, провести монтаж або ж заміну стояка, з урахуванням необхідних вимог і норм, під силу тільки майстру належної кваліфікації.
 • Установка зовнішньої каналізаційної системи. Сюди зараховують: проєктування, в якому передбачається вид автономної системи, все необхідне обладнання, потрібні пристосування, ухил і розмір труб, методи монтажу. За проведенням такої послуги слід звернутися до кваліфікованого фахівця.

Крім перерахованого вище, замовники нерідко замовляють локальні послуги або ж модернізацію вже наявної каналізації: чистку засмічень, прочищення, укладку кілець, труб, підключення зливової каналізації тощо.

Порядок виконання установки внутрішньої системи каналізації

 • Підключення стояків з подальшою установкою вентиляційного каналізаційного зонта на будинку.
 • Установка підведень до унітазів та до інших сантехнічних пристроїв.
 • Об'єднання підведень і сифонів, установка від сантехнічних конструкцій відвідних труб.
 • Заключний етап роботи - перевірка системи каналізації в умовах максимально можливого зливу. У ситуації, коли в проєкті йдеться про проведення звукоізоляції каналізаційних труб, її виконують після тестів.

Які похибки негативно впливають на роботу каналізації?

Похибки, зроблені при організації установки каналізації, призводять до наступних негативних наслідків:

 • часте засмічення трубопроводу в однакових ділянках;
 • замерзання стоку;
 • нещільність трубопроводів;
 • засмічення трубопроводів і обладнання;
 • несправності сантехнічних пристроїв.

Мастер911: надійний монтаж каналізації у приватному будинку

У таких напрямках послуг, як монтаж труб каналізації у ванній або на кухні, сантехніки маркетплейса Master911 можуть похвалитися не тільки відмінними навичками та знаннями, а й значним практичним досвідом, адже вони часто стикаються з проведенням такого типу робіт.

При подачі замовлення, ми запитуємо у замовника особливості та конструкцію його обладнання, місця, де буде установка та багато інших. На підставі інформації замовника ми зможемо його проконсультувати й дати інформацію про приблизну вартість конкретної роботи.

Іноді зі слів клієнта розмір майбутніх робіт може бути визначений повністю, і тоді робота буде стандартною, в інших - для його визначення необхідний очний візит майстра, і робота буде нестандартною. У тому випадку, коли робота стандартна, остаточна сума буде названа ще до приїзду фахівця, якщо немає - кошторис рахуватиме фахівець вже на місці. При цьому ми можемо пообіцяти, що вартість монтажу каналізації у приватному будинку буде точно відповідати ціні, прописаній у прайсі маркетплейса Мастер911.

Стаючи нашим замовником, ви отримаєте:

 • можливість розраховувати на оперативний виїзд до вас професіонала;
 • грамотну консультацію та інформацію про суму майбутньої послуги;
 • можливість оформити заявку цілодобово;
 • якісно зроблену роботу.

Сантехніки маркетплейса Master911 - справжні професіонали, вони відповідально ставляться до роботи, виховані й доброзичливі з клієнтами. Вони не застосовують лайливі вирази, підтримують чистоту, не курять.

Ключові гідності поводження в сервіс домашніх послуг Master911

Людям, які оформили замовлення на виклик майстра додому, не варто переживати про ризик впустити додому неохайного або ж грубого майстра. Наші сантехніки - перевірені люди, які були допущені до роботи з клієнтами виключно після закінчення спеціалізованого навчання, надання паспортних даних та складання іспиту.

Також у нас існує служба технічної підтримки, куди ви в будь-якому випадку маєте можливість зателефонувати, коли все ж довелося виявити неточність або помилку в роботі професіонала. Ми вивчимо вашу претензію та вживемо заходів для швидкого розв'язання цієї проблеми.

Яку б послугу ви не замовили, монтаж каналізації у ванній кімнаті або іншу, наші сантехніки беруть на себе повну відповідальність за бездоганну якість, і надають гарантійні зобов'язання. Оплату виконаної роботи ви маєте можливість здійснити будь-яким зручним способом.

Скільки коштує установка каналізації в приватному будинку?

Ціна стандартної послуги, без урахування вартості додаткових запчастин/витратних матеріалів і автозатрат знаходиться в прайсі маркетплейса Мастер911. Наше ціноутворення влаштовано так, щоб було повністю зрозумілим і відкритим будь-якому нашому клієнту.

Яка б послуга вас не цікавила, ви в будь-якому випадку маєте можливість ознайомитися з прайсом на монтаж каналізації, а також розраховувати на отримання грамотної консультації ще до візиту професіонала. Названий кошторис, як правило, залишається без змін.

Виклик професіонала у Мукачеві і на об'єкт по Закарпатській області

Працюємо в м. Мукачево

Через 3 години після прийому замовлення фахівці відправляються до клієнтів, які живуть у межах м. Мукачево.

Приймаємо замовлення в передмісті Мукачева

Трохи більше, близько 4-5 год, займе час очікування сантехніка для клієнтів, які живуть в передмісті Мукачева (Кольчино, Зняцьово, Павшино, Ракошино).

Пропонуємо послуги по Закарпатській області

Внаслідок того, що ми маємо у своєму розпорядженні перевірених сантехніків у численних пунктах Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново), люди з далеких регіонів, також зможуть сподіватися на візит професіонала в день оформлення замовлення. Ще одним плюсом є можливість знизити дорожні витрати.

У тому випадку, коли через підвищену сезонну завантаженість, виїзд професіонала на об'єкт раптово перенесеться на один день, вас неодмінно про це повідомлять.

Вас цікавить якісний монтаж труб каналізації з гарантією, ціна якого не перевищує стандартні розцінки? Звертайтеся в сервіс Master911, і ми обіцяємо, що ви залишитеся задоволені якістю виконаних робіт та сервісом!