Монтаж каналізації у Білій Церкві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «монтаж каналізації». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Білій Церкві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по монтажу каналізацій

Назва послуги Середня вартість

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж зливної каналізації

Монтаж каналізації по дому

Монтаж зовнішньої каналізації

Встановлення зворотного клапана на каналізацію

Підключення зливу каналізації

Підключення до центральної каналізації

Підключення пластикової каналізації до чавунної

Врізка в каналізаційний стояк

Викопати вигрібну яму

Встановлення каналізаційного насоса

Встановлення фекального насоса

Монтаж септика

Заміна каналізації

Заміна каналізаційного стояка

Заміна чавунної каналізації на пластикову

Демонтаж чавунної каналізації

Демонтаж каналізації

Прочистка каналізації механічним способом (тросом)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на монтаж каналізацій у Білій Церкві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по монтажу каналізацій у Білій Церкві

Відгуки по монтажу каналізацій у Білій Церкві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Монтаж системи каналізації - головний з етапів робіт при будівництві, який проводиться до монтажу системи водопроводу та іншого сантехнічного обладнання. Вимоги, що висуваються до якості виконання цієї роботи, дуже високі, тут не рекомендуємо прагнути заощадити або залишати щось недоробленим. Коли в результаті допущених помилок у вас прорветься система каналізації, в цьому випадку розв'язання проблеми буде коштувати вам великих часових і фінансових витрат.

Які різновиди робіт поширені?

Така послуга як будівництво каналізації, користується популярністю в власників тих будівель, які за численними обставинами не мають можливості бути підключені до загальноміської каналізаційної системи. Монтаж системи каналізації у квартирі теж має високий попит, проте тут діапазон необхідних робіт набагато вужчий, оскільки стосується тільки внутрішнього монтажу.

До найпоширеніших послуг відносяться:

 • Установка зовнішньої системи. Сюди можна віднести: проєктування, в якому буде передбачено тип автономної каналізаційної системи, необхідні компоненти, потрібне обладнання, ширина й ухил труб, шляхи сполучення. За наданням такого роду послуги треба звернутися до досвідченого сантехніка.
 • Ремонт каналізації. За такого типу послугою, як правило, звертаються господарі квартири, яка належить до вторинного фонду, в якому стояки та труби зроблені з чавуну. Такого виду обладнання, внаслідок тривалої експлуатації, часто забивається та гниє.Унаслідок чого відбуваються прориви та інші непередбачені ситуації. Кращий у такому випадку вихід - абсолютна заміна каналізаційної конструкції.
 • Підключення системи каналізації. Це збір систем каналізації, здійснюваний після закінчення грамотного проєктування й закупівлі всіх потрібних запчастин. Гарантія вдалого результату - якісний розрахунок наявних ухилів і кутів, а також проведення повної герметичності.
 • Монтаж труб внутрішньої каналізації. Такі роботи відрізняються істотною складністю, вони припускають установку мережі трубопроводів з випусками, відвідними трубами та стояками, які об'єднані за допомогою спеціальних пристосувань. Так, припустимо, провести заміну або установку стояка за потрібними критеріями й нормативами під силу лише висококваліфікованому сантехніку.

За винятком описаних серйозних проєктів, люди замовляють локальні роботи або ж модернізацію вже наявної каналізаційної системи: усунення засмічень, прочищення, монтаж зливової каналізації, укладання каналізаційних кілець, труб та ін.

Етапи проведення монтажу внутрішньої каналізації

 • Підключення стояків із подальшою установкою вентиляційного каналізаційного зонта на будинку.
 • Підключення підведень до унітазів та до інших сантехнічних конструкцій.
 • Установка від сантехнічних приладів відвідних труб.
 • Заключний крок установки - перевірка каналізації в умовах максимально допустимого зливу. У ситуації, коли проєктом передбачено виконання звукоізоляції труб, вона здійснюється після випробувань.

Похибки, що негативно впливають на експлуатацію каналізації

Помилки, які були допущені в процесі організації установки каналізації, призводять до нижчеперелічених негативних результатів:

 • несправності сантехнічних пристроїв;
 • промерзання зливу;
 • засмічення сантехнічного обладнання, трубопроводів;
 • засмічення трубопроводу в однакових ділянках;
 • нещільність трубопроводів.

Мастер911: якісний монтаж каналізації в приватному будинку

У таких напрямках, як монтаж каналізації на кухні та в ванній, сантехніки сервісу побутових послуг Master911 славляться не лише відмінними знаннями, а й багатим практичним досвідом, оскільки вони постійно стикаються з наданням таких послуг.

При розгляді замовлення ми уточнюємо в клієнта конструкцію й характеристики його сантехніки, місця, де планується її монтаж і деякі інші. На основі інформації клієнта ми зможемо його проконсультувати й надати інформацію про приблизну вартість тієї чи іншої послуги.

Іноді зі слів замовника спектр необхідних робіт може бути встановлено відразу, тоді послуга стандартна, в іншому випадку - для його виявлення знадобиться особистий візит майстра, і йтиметься про нестандартну послугу. Уся різниця в тому, що коли послуга стандартна, кінцева ціна буде озвучена до виїзду професіонала, а якщо ні - ціну назве фахівець вже на місці. При цьому ми гарантуємо, що вартість монтажу каналізації в приватному будинку буде відповідати сумі, прописаній у нашому прайс-листі.

Усі наші клієнти отримують:

 • можливість подати замовлення 24/7;
 • надійно виконану послугу;
 • можливість розраховувати на оперативний виїзд сантехніка;
 • детальну консультацію й дані про суму майбутньої роботи.

Сантехніки Мастер911 - справжні професіонали, вони відповідальні, чемні й доброзичливі з замовниками. Вони не застосовують грубої лайки, не курять і залишають чистоту.

Важливі переваги при зверненні в сервіс Мастер911

Клієнтам, які подали замовлення на виклик майстра, не потрібно переживати про можливість впустити в будинок неохайного або ж грубого майстра. Наші фахівці - перевірені люди, які були допущені до обслуговування клієнтів виключно після надання паспорта, проходження навчання та складання іспиту на вищу оцінку.

На додаток до цього, у нас існує служба підтримки, в яку можна звернутися, коли раптом довелося побачити помилку або неточність у роботі професіонала. Ми вивчимо вашу претензію й допоможемо у швидкому врегулюванні будь-якої проблеми.

Не важливо, яку послугу ви замовите, монтаж каналізації в ванній кімнаті або ж іншу, наші професіонали беруть абсолютну відповідальність за високу якість і надають гарантію. Оплату роботи ви можете зробити будь-яким зручним шляхом.

Скільки коштує монтаж каналізації в приватному будинку?

Вартість різної стандартної послуги, без урахування транспортних витрат і вартості додаткових запчастин/витратних компонентів є в прайс-листі сервісу побутових послуг Master911. Ціноутворення нашого маркетплейса влаштовано так, щоб воно було повністю відкритим і зрозумілим кожному нашому замовнику.

Ви завжди маєте можливість ознайомитися з прайсом на монтаж каналізації на нашому інтернет-сервісі, а також розраховувати на отримання грамотної консультації до виїзду сантехніка. Названа спочатку вартість часто не змінюється.

Виклик майстра у Білій Церкві з виїздом по Київській області

Надаємо послуги в м. Біла Церква

Через 2-3 години після оформлення замовлення фахівці відправляються до клієнтів, які проживають у м. Біла Церква.

Пропонуємо послуги в передмісті Білої Церкви

Для людей, що живуть у передмісті Білої Церкви (Терезине, Фурси, Вільна Тарасівка, Глибочка, Шкарівка, Блощинці, Піщана, Чмирівка, Пищики), візит фахівця займе близько чотири-п'ять годин.

Надаємо послуги по Київській області

Завдяки тому, що сервіс побутових послуг Мастер911 має в розпорядженні перевірених професіоналів у різних населених пунктах Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка), клієнти, які звернулися до нас з віддалених пунктів, теж можуть сподіватися на візит фахівця в день прийому замовлення. Додатковим плюсом виступає можливість зменшити автозатрати.

Коли через підвищене сезонне завантаження виїзд професіонала вимушено буде відкладений на день, вас у будь-якому випадку про це попередять.

Вам потрібен професійний оперативний монтаж труб каналізації, ціна якого не перевищує стандартні розцінки, й отримання гарантії? Зверніться в сервіс домашніх послуг Master911 - і ми можемо пообіцяти, що ви залишитесь задоволені якістю виконаних робіт!