Монтаж каналізації у Кам'янському

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «монтаж каналізації». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кам'янському, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по монтажу каналізацій

Назва послуги Середня вартість

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж зливної каналізації

Монтаж каналізації по дому

Монтаж зовнішньої каналізації

Встановлення зворотного клапана на каналізацію

Підключення зливу каналізації

Підключення до центральної каналізації

Підключення пластикової каналізації до чавунної

Врізка в каналізаційний стояк

Викопати вигрібну яму

Встановлення каналізаційного насоса

Встановлення фекального насоса

Монтаж септика

Заміна каналізації

Заміна каналізаційного стояка

Заміна чавунної каналізації на пластикову

Демонтаж чавунної каналізації

Демонтаж каналізації

Прочистка каналізації механічним способом (тросом)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на монтаж каналізацій у Кам'янському

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по монтажу каналізацій у Кам'янському

Відгуки по монтажу каналізацій у Кам'янському

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Підключення каналізації – головний з важливих етапів при будівництві або ремонті, що здійснюється ще до установки системи водопроводу та іншого сантехнічного обладнання. Нормативи, які висуваються до якості виконання такої роботи, досить високі, тут неприпустимо сподіватися заощадити чи залишати щось недоробленим. Якщо внаслідок допущених помилок у вас прорветься каналізація, то вирішення проблеми буде коштувати вам значних тимчасових та грошових витрат.

Які типи каналізаційних робіт найбільш популярні?

Такого роду послуга як будівництво каналізаційної системи має попит у власників тих об'єктів, які не мають можливості бути підключені до міської каналізації. Монтаж каналізації у звичайній квартирі також популярний, проте тут діапазон необхідних робіт помітно менший, оскільки стосується лише внутрішнього підключення.

До найвідоміших послуг належать:

 • Установка зовнішньої каналізаційної системи. Сюди зараховують: проєктування, де передбачається тип автономної системи, необхідні пристрої, все устаткування, ширина та ухил труб, способи монтажу. За проведенням цієї послуги потрібно звернутися до висококласного сантехніку.
 • Ремонт каналізаційної системи. За такою послугою, переважно, звертаються власники нерухомості, що відноситься до застарілого житлового фонду, де чавунні стояки та труби. Подібне обладнання, внаслідок багаторічної експлуатації, регулярно забивається та гниє. Наслідком чого трапляються прориви та інші непередбачені ситуації. Гарний вихід – повна заміна каналізації.
 • Монтаж труб внутрішньої каналізації. Подібні роботи славляться високим рівнем складності, вони спрямовані на встановлення мережі трубопроводів зі стояками, випусками, трубами для відведення, з'єднаними між собою спеціалізованими пристроями. Так, скажімо, зробити заміну або встановлення стояка, відповідно до всіх норм і вимог, під силу виключно сантехніку хорошої кваліфікації.
 • Підключення каналізаційної системи. Це являє собою збір каналізації, який здійснюється після закінчення повного закінчення роботи з проєктування та купівлі необхідних компонентів. Запорука досягнення гарного результату – це здійснення повної герметичності, а також правильний розрахунок існуючих кутів.

Не рахуючи даних великих проєктів, користувачі регулярно замовляють локальні послуги або модернізацію вже діючої каналізаційної системи: прочищення каналізації, укладання труб, кілець, чистку засмічення, встановлення зливової каналізаційної системи та ін.

Кроки виконання установки внутрішньої системи каналізації

 • Монтаж стояків та встановлення каналізаційної парасольки на даху.
 • Встановлення підводів насамперед до унітазів, далі та інших конструкцій.
 • Об'єднання підводів і сифонів, підключення від пристроїв труб, що відводять.
 • Фінальний крок монтажу – проведення перевірки системи. Коли в проєкті включено виконання звукоізоляції труб, то вона робиться після тестування.

Помилки, що погано впливають на роботу каналізації

Порушення, зроблені в процесі здійснення монтажу систем, призводять до наведених нижче результатів:

 • маленька щільність трубопроводу;
 • зледеніння зливів;
 • забруднення внутрішніх трубопроводів, обладнання;
 • часте засмічення трубопроводу в одних ділянках;
 • несправності сантехнічних пристроїв.

Мастер911: якісний монтаж каналізації у приватному будинку

У таких напрямках, як монтаж системи каналізації у ванній кімнаті або на кухні, фахівці сервісу Мастер911 славляться не тільки відмінними знаннями, а й величезним практичним досвідом, тому що вони постійно стикаються з проведенням цих робіт.

При оформленні замовлення ми уточнюємо у клієнта особливості та тип його сантехніки, об'єкта, на якому заплановано монтаж та інші. На підставі відповідей клієнта ми можемо його проконсультувати та надати інформацію про приблизну суму тієї чи іншої послуги.

Іноді зі слів клієнта спектр майбутніх робіт можна зрозуміти відразу, і тоді послуга стандартна, в решті – для його виявлення знадобиться особистий візит фахівця, і йтиметься про нестандартну послугу. Якщо послуга стандартна, кінцева вартість буде відома ще до приїзду майстра, інакше – ціну назве сантехнік на об'єкті. Тільки ми можемо точно сказати, що вартість монтажу каналізації у приватному будинку абсолютно відповідатиме сумі, прописаній у прайс-листі сервісу Master911.

Наші клієнти знаходять:

 • грамотно виконану послугу;
 • оперативний виїзд до вас професіонала;
 • інформацію про суму майбутньої послуги та попередню консультацію;
 • можливість залишити заявку цілодобово.

Наші сантехніки – досвідчені професіонали, вони кваліфіковані, ввічливі та доброзичливі із замовниками. Вони не палять, залишають чистоту і не застосовують лайливі вирази.

Переваги при зверненні до Master911

Замовникам, які подали заявку на виклик сантехніка, немає потреби переживати про ризик запустити до себе грубого, непрофесійного або неохайного сантехніка. Наші професіонали – надійні люди, які були допущені до обслуговування клієнтів виключно після пред'явлення паспортних даних, закінчення нашого навчання та складання іспиту.

Також у нас працює служба технічної підтримки, куди можна зателефонувати, коли таки довелося виявити похибку в роботі фахівця. Ми розглянемо вашу претензію і зробимо дії для швидкого вирішення вашої суперечки.

Яку б послугу ви не замовили, монтаж системи каналізації у ванній кімнаті або будь-яку іншу, наші сантехніки беруть на себе ґрунтовну відповідальність за відмінну якість. Оплату можна зробити будь-яким зручним способом.

Скільки коштує монтаж каналізації у приватному будинку?

Ціна стандартної роботи, без урахування автовитрат та вартості інших деталей/витратних компонентів, вказана в нашому прайсі. Наше ціноутворення створено так, щоб було стовідсотково зрозумілим кожній людині, яка звернулася до нас.

Ви завжди зможете ознайомитись із прайс-листом на монтаж каналізації на нашому web-сервісі та розраховувати на отримання початкової консультації ще до приїзду спеціаліста. Названий спочатку кошторис найчастіше залишається без змін.

Як викликати сантехніка у Кам'янському з виїздом по Дніпропетровській області?

Пропонуємо послуги в м. Кам'янське

За 3 години після прийому заявки професіонал відправляється до замовників, що знаходяться в м. Кам'янське.

Надаємо послуги в передмісті Кам'янського

Для клієнтів, які проживають в передмісті Кам'янського (Верхньодніпровськ, Верхівцеве, Карнаухівка, Петриківка, Курилівка, Новомиколаївка, Аули, Кринички, Єлизаветівка), візит професіонала становитиме приблизно чотири-п'ять годин.

Приймаємо замовлення по Дніпропетровській області

Завдяки тому, що ми маємо надійних професіоналів у численних населених пунктах (region[r]} області (region_cities)), замовники з далеких районів також можуть розраховувати на приїзд сантехніка того ж дня. Додатковим плюсом є можливість скоротити витрати на автомобіль.

Якщо через значне завантаження, виїзд сантехніка до вас раптово буде перенесений на день, то вас негайно про це попередять у ході оформлення замовлення.

Вас цікавить швидкий та надійний монтаж труб каналізації із гарантією, ціна якого не перевищує стандартні розцінки? Зверніться до Master911 - і ми обіцяємо, що ви залишитеся задоволені сервісом та якістю наданих послуг!