Монтаж каналізації у Запоріжжі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «монтаж каналізації». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Запоріжжі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по монтажу каналізацій

Назва послуги Середня вартість

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж зливної каналізації

Монтаж каналізації по дому

Монтаж зовнішньої каналізації

Встановлення зворотного клапана на каналізацію

Підключення зливу каналізації

Підключення до центральної каналізації

Підключення пластикової каналізації до чавунної

Врізка в каналізаційний стояк

Викопати вигрібну яму

Встановлення каналізаційного насоса

Встановлення фекального насоса

Монтаж септика

Заміна каналізації

Заміна каналізаційного стояка

Заміна чавунної каналізації на пластикову

Демонтаж чавунної каналізації

Демонтаж каналізації

Прочистка каналізації механічним способом (тросом)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на монтаж каналізацій у Запоріжжі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по монтажу каналізацій у Запоріжжі

Відгуки по монтажу каналізацій у Запоріжжі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Монтаж каналізації – основний з етапів робіт під час будівництва, здійснюваний, як правило, до встановлення водопроводу. До якості виконання такого роду роботи норми висуваються, досить серйозні, тут не потрібно залишати щось незавершеним або сподіватися заощадити. У випадку, коли через навіть малі помилки в котеджі/квартирі прорветься каналізація, у такій ситуації усунення помилки обходиться значними фінансовими та тимчасовими витратами.

Які типи каналізаційних робіт відомі?

У власників таких будівель, які не приєднані до загальноміської каналізаційної системи, користується популярністю така послуга, як будівництво каналізаційної системи. Монтаж каналізації у звичайній квартирі також має попит, але в такому разі перелік необхідних робіт набагато менший, оскільки стосується тільки внутрішнього монтажу.

До найпоширеніших напрямків послуг належать:

 • Підключення каналізаційної системи. Це збір каналізаційних систем, що здійснюється після проєктування та закупівлі потрібних елементів. Запорука досягнення гарного результату – професійний розрахунок усіх ухилів, а також забезпечення герметичності стиків.
 • Монтаж труб внутрішньої системи каналізації. Наступні роботи відомі значною складністю, вони передбачають побудову мережі трубопроводів зі стояками, випусками, трубами для відведення, з'єднаними між собою спеціальними приладами. Припустимо, здійснити монтаж або заміну стояка, з урахуванням необхідних норм і критеріїв, під силу тільки фахівцю відмінної кваліфікації.
 • Підключення зовнішньої системи. До цього відносять: проєкт, де передбачено все необхідне обладнання, вид автономної системи каналізації, шляхи з'єднання, ухил та діаметр труб, потрібні компоненти. За проведенням такої послуги слід звернутися до професійного фахівця.
 • Ремонт системи каналізації. За такого типу послугою зазвичай звертаються власники квартири, що відноситься до вторинного житлового фонду, в якому стояки та каналізаційні труби виготовлені з чавуну. Подібне обладнання, внаслідок тривалої експлуатації, зазвичай засмічується та згодом гниє. Наслідком чого трапляються протікання та інші неприємні наслідки. Оптимальний у подібному випадку вихід – повна заміна всієї каналізації, але при потребі майстер візьме на себе виконання найбільш локальних ремонтних робіт.

Окрім вищезгаданого, користувачі часто замовляють локальні роботи або поліпшення встановленої системи каналізації: усунення засмічень, підключення зливової каналізації, прочищення, укладання кілець, труб та ін.

План проведення монтажу внутрішньої каналізації

 • Підключення стояків з подальшим монтажем вентиляційної каналізаційної парасольки.
 • Монтаж підводів до унітазів та інших конструкцій.
 • Об'єднання сифонів з підводами, монтаж від сантехнічних пристроїв труб, що відводять.
 • Останній етап встановлення – тестування системи за умов максимального зливу. Якщо проєктом було передбачено виконання звукоізоляції труб, її роблять після закінчення випробувань.

Помилки, що негативно впливають на каналізацію

Помилки, які були допущені в процесі встановлення систем, ведуть до таких негативних результатів:

 • засіб сантехнічного обладнання, внутрішніх трубопроводів;
 • замерзання зливів;
 • нещільність обладнання;
 • засув труб в одних ділянках;
 • збої в роботі санітарного обладнання.

Сервіс Мастер911: надійний монтаж каналізації у приватному будинку

У таких напрямках робіт, як монтаж системи каналізації у ванній та на кухні, фахівці Master911 можуть похвалитися не тільки відмінними навичками, а й тривалим досвідом, тому що вони регулярно стикаються з наданням такого виду послуг.

При розгляді замовлення ми уточнюємо у замовника характеристики та конструкцію його сантехніки, місця, де має бути його встановлення та інші. На основі інформації клієнта ми зможемо його проконсультувати та надати дані про приблизну суму конкретної роботи.

Іноді зі слів замовника обсяг потрібних робіт можна зрозуміти точно, тоді послуга буде стандартною, в решті – для його визначення знадобиться безпосередній огляд професіонала, і йтиметься про нестандартну послугу. Вся різниця в тому, що коли робота стандартна, остаточна ціна буде відома ще до приїзду майстра, якщо ні – кошторис озвучить фахівець уже на місці. Але ми можемо пообіцяти, що вартість монтажу каналізації у приватному будинку буде відповідати сумі, прописаній у прайс-листі маркетплейсу Master911.

Ставши нашим клієнтом, ви отримаєте:

 • дані про вартість потрібної послуги та детальну консультацію;
 • швидкий виїзд до вас професіонала;
 • можливість оформити замовлення 24 на 7;
 • якісно виконану послугу.

Наші сантехніки – відмінні професіонали своєї справи, які відповідально ставляться до своєї роботи, ввічливі та доброзичливі. Вони дотримуються чистоти на своєму робочому місці, не палять і не застосовують лайливі вирази.

Переваги сервісу Мастер911

Людям, які оформили заявку на виклик професіонала додому, нема потреби турбуватися про можливість запустити додому грубого, неохайного чи некваліфікованого сантехніка. Всі наші майстри – надійні люди, які були допущені до заявок лише після закінчення спеціалізованого навчання, складання іспиту на високий бал та підтвердження документів.

Окрім цього, у нас працює служба техпідтримки, до якої завжди можна звернутися, якщо таки довелося виявити помилку в роботі майстра. Ми вивчимо вашу претензію і вживемо заходів для оперативного вирішення вашої проблеми.

Яку б послугу ви не замовили, монтаж системи каналізації у ванній кімнаті чи іншу, наші професіонали беруть на себе ґрунтовну відповідальність за хорошу якість. Оплату роботи ви зможете здійснити будь-яким зручним шляхом.

Скільки коштує монтаж каналізації у приватному будинку?

Ціна різної стандартної послуги, за вирахуванням ціни інших деталей/витратних матеріалів та автовитрат прописана в нашому прайс-листі. Наше ціноутворення створене так, щоб воно було абсолютно зрозумілим будь-якій людині.

Яка робота вам не знадобиться, ви в будь-який час можете ознайомитися з прайсом на монтаж системи каналізації, а також розраховувати на отримання початкової консультації. Названа вартість, як правило, залишається без змін.

Виклик сантехніка у Запоріжжі та додому по Запорізькій області

Приймаємо замовлення в м. Запоріжжя

За три години після подачі замовлення фахівець виїжджає до людей, які знаходяться в м. Запоріжжя.

Приймаємо замовлення в передмісті Запоріжжя

Для замовників, що знаходяться у передмісті Запоріжжя (Балабине, Малокатеринівка, Григорівка, Біленьке, Новоолександрівка, Розумівка, Приморське, Богатирівка, Матвіївка, Михайлівка), приїзд сантехніка займе близько 5 годин.

Надаємо послуги по Запорізькій області

Внаслідок того, що ми маємо у своєму розпорядженні надійних професіоналів у різних містах області (Запоріжжя, Гуляйполе, Вільнянськ, Приморськ, Бердянськ, Дніпрорудне, Кам'янка-Дніпровська, Енергодар, Василівка, Молочанськ, Токмак, Мелітополь, Пологи, Чернігівка, Степногірськ, Балабине, Кушугум, Малокатеринівка, Комишуваха, Михайлівка, Веселе, Мирне, Приазовське, Якимівка, Кирилівка, Кам'яне), люди, які звернулися з віддалених міст, також можуть сподіватися на візит майстра того ж дня. Додатковим плюсом є можливість скоротити автовитрати.

У разі, якщо через велику сезонну завантаженість, виїзд сантехніка на замовлення раптово буде перенесений на ще один день, вас про це повідомлять.

Вам необхідний терміновий надійний монтаж труб каналізації з гарантією, ціна якого вам, напевно, сподобається? Зверніться до Мастер911 - і ми обіцяємо, що ви будете задоволені якістю зроблених робіт!