Монтаж каналізації у Ковелі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «монтаж каналізації». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Ковелі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по монтажу каналізацій

Назва послуги Середня вартість

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж зливної каналізації

Монтаж каналізації по дому

Монтаж зовнішньої каналізації

Встановлення зворотного клапана на каналізацію

Підключення зливу каналізації

Підключення до центральної каналізації

Підключення пластикової каналізації до чавунної

Врізка в каналізаційний стояк

Викопати вигрібну яму

Встановлення каналізаційного насоса

Встановлення фекального насоса

Монтаж септика

Заміна каналізації

Заміна каналізаційного стояка

Заміна чавунної каналізації на пластикову

Демонтаж чавунної каналізації

Демонтаж каналізації

Прочистка каналізації механічним способом (тросом)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на монтаж каналізацій у Ковелі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по монтажу каналізацій у Ковелі

Відгуки по монтажу каналізацій у Ковелі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Монтаж каналізаційної системи – перший із головних етапів робіт під час будівництва чи капітального ремонту, який здійснюється ще до встановлення водопроводу. До якості виконання цієї роботи вимоги висуваються, вкрай серйозні, тут не найкраща ідея заощаджувати чи залишати щось незакінченим. У тому випадку, якщо внаслідок навіть малих похибок у вас прорве каналізаційну систему, у цьому випадку усунення помилки обходиться чималими тимчасовими та грошовими втратами.

Відомі види робіт

У власників таких будівель, які через різноманітні обставини не підключені до загальноміської каналізації, користується популярністю така послуга як будівництво системи каналізації. Монтаж каналізації у квартирі також користується високою популярністю, хоча тут діапазон необхідних робіт значно вже, оскільки стосується суто внутрішнього монтажу.

До найпоширеніших послуг належать:

 • Монтаж зовнішньої системи. До цього зараховують: проєктування, де передбачені шляхи монтажу, ширина та ухил труб, необхідне обладнання, різновид автономної каналізації, необхідні компоненти. За наданням такої послуги треба звернутися до досвідченого майстра.
 • Ремонт системи каналізації. За цією послугою, переважно, звертаються власники квартири, що відноситься до старого житлового фонду, де чавунні стояки та труби. Подібне обладнання, внаслідок тривалого застосування, інколи засмічується та незабаром гниє. Наслідком чого трапляються прориви та інші несподівані випадки. Оптимальний вихід – заміна всієї системи каналізації.
 • Монтаж труб внутрішньої каналізації. Дані роботи славляться величезним рівнем складності, вони спрямовані на встановлення мережі трубопроводів з випусками, стояками та трубами для відведення, з'єднаними сантехнічними приладами. Так, скажімо, провести заміну або установку стояка, за всіма нормами та вимогами, під силу лише сантехніку гарної кваліфікації.
 • Монтаж систем каналізації. Являє собою збір каналізації, який проводиться після успішного закінчення робіт з формування проєкту та вибору всіх потрібних складових. Запорука ідеального результату – це здійснення абсолютної герметичності стиків, а також грамотний розрахунок наявних ухилів та кутів.

Окрім вищепереліченого, клієнти замовляють локальні роботи або модернізацію вже наявної системи: ліквідацію засмічення, прочищення, укладання каналізаційних кілець, труб, установку зливової системи та інше.

Етапи проведення монтажу внутрішньої системи

 • Монтаж стояків та вентиляційної каналізаційної парасольки на будівлі.
 • Установка підводів до унітазів і до сантехнічних конструкцій, що залишилися.
 • Встановлення від сантехнічних конструкцій труб, що відводять, об'єднання сифонів і підводів.
 • Завершальний крок роботи – перевірка каналізаційної системи за умов максимально можливого зливу. Якщо проєкт передбачає здійснення звукоізоляції труб з ПП, вона проводиться після тестування.

Порушення, що несприятливо впливають на систему каналізації

Помилки, допущені в процесі організації підключення каналізаційних систем, можуть призвести до таких негативних результатів:

 • промерзання зливів;
 • засмічення санітарних пристроїв та внутрішніх трубопроводів;
 • поломки сантехнічного обладнання;
 • мала щільність трубопроводів;
 • забруднення трубопроводу в тих самих ділянках.

Сервіс Master911: надійний монтаж каналізації у приватному будинку

У таких напрямках послуг, як монтаж труб каналізації у ванній або на кухні, професіонали маркетплейсу Master911 можуть похвалитися не тільки відмінними вміннями, а й тривалим практичним досвідом, оскільки вони постійно стикаються з наданням цих послуг.

При оформленні заявки, ми уточнюємо у клієнта вигляд та характеристики його сантехніки, об'єкта, на якому буде монтаж та багато інших. З урахуванням відповідей замовника ми можемо його проконсультувати та надати відомості про приблизну вартість конкретної послуги.

У деяких випадках зі слів замовника перелік майбутніх робіт можна зрозуміти стовідсотково, і тоді робота вважається стандартною, в інших – для цього потрібен безпосередній візит професіонала, і послуга буде нестандартною. Коли робота стандартна, остаточну суму буде названо до приїзду фахівця, якщо не стандартна – кошторис назве фахівець на об'єкті. Тільки ми обіцяємо, що в обох випадках вартість монтажу каналізації в приватному будинку буде відповідати сумі, що прописана в нашому прайс-листі.

Всі наші замовники отримують:

 • грамотно зроблену роботу;
 • можливість подати заявку 24/7;
 • можливість розраховувати на негайний виїзд до вас сантехніка;
 • дані про вартість роботи, що цікавить, і детальну консультацію.

Наші сантехніки – хороші професіонали своєї справи, які відповідальні, виховані та доброзичливі. Вони дотримуються чистоти на місці роботи, не застосовують нецензурної лексики та не палять.

Плюси звернення до Master911

Замовникам, які подали заявку на виклик фахівця додому, нема потреби турбуватися про можливість впустити додому недосвідченого або нахабного сантехніка. Всі наші фахівці – надійні люди, допущені до заявок лише після підтвердження документів, закінчення спеціалізованого навчання та складання іспиту на високу оцінку.

Також ми маємо службу підтримки, куди ви зможете зателефонувати, коли раптом довелося виявити помилку в роботі фахівця. Ми розглянемо вашу скаргу та вживемо заходів для оперативного вирішення вашої ситуації.

Не важливо, яку роботу ви замовили, приєднання каналізації у ванній кімнаті або якусь іншу, наші майстри беруть на себе ґрунтовну відповідальність за високу якість та надають гарантію. Оплату виконаної роботи ви можете здійснити будь-яким способом.

Скільки коштує монтаж системи каналізації у приватному будинку?

Ціна будь-якої стандартної послуги, без урахування вартості інших запчастин/витратних компонентів та автовитрат знаходиться у нашому прайсі. Ціноутворення нашого сервісу побутових послуг розроблено так, щоб було зрозумілим кожному замовнику.

Ви завжди можете ознайомитись з прайсом на монтаж каналізації та розраховувати на отримання попередньої консультації ще до візиту фахівця. Названа вартість, як правило, не зміниться.

Виклик сантехніка у Ковелі та додому по Волинській області

Надаємо послуги в м. Ковель

Через 3 години після прийому замовлення сантехніки відправляються до замовників, які живуть у м.Ковель.

Приймаємо заявки в передмісті Ковеля

Для людей, які проживають у передмісті Ковеля (Люблинець, Колодниця, Воля-Ковельська, Вербка, Дубове, Зелена, Колодяжне), візит професіонала становитиме приблизно чотири-п'ять годин.

Надаємо послуги з Волинській області

Через те, що маркетплейс Master911 має сантехніки в багатьох пунктах області, клієнти з далеких міст, теж можуть сподіватися на приїзд майстра в день оформлення заявки. Додатковим плюсом є можливість скоротити автовитрати.

У разі, якщо через високу завантаженість, виїзд на замовлення сантехніка раптово перенесеться на день, то вас у будь-якому випадку про це повідомлять.

Вас цікавить професійний оперативний монтаж труб каналізації із гарантією, ціна якого не перевищує стандартні розцінки? Звертайтеся до сервісу Мастер911, і ми можемо гарантувати, що ви будете задоволені якістю виконаних робіт і сервісом!