Ремонт промислового холодильника

від 450 грн

Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики холодильника. Працюємо за договором, виїжджаємо по області, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт промислових холодильників

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт холодильників

від 350 грн

Заправка холодильників фреоном

від 450 грн

Заміна ущільнювачів холодильників

від 350 грн

Ремонт автохолодильників

від 350 грн

Часті питання по ремонту промислових холодильників

Відгуки по ремонту промислових холодильників

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Промислові холодильники - високоякісне холодильне обладнання, яке використовується у сфері громадського харчування, гастрономії, торгівлі та в багатьох виробничих галузях. Попри величезний експлуатаційний ресурс і здатність конструкції витримувати значні та довготривалі навантаження, все ж і холодильні установки мають термін придатності. Найчастіше причиною виходу з ладу промислових холодильників є поєднання їх інтенсивного використання та нерегулярне обслуговування. Своєчасна профілактика й огляд фахівцем здатні запобігти серйозним пошкодженням, мінімізувати поломки, і як наслідок - уникнути дорогого капітального ремонту в майбутньому.

Майстер з ремонту промислових холодильників

З технічної точки зору холодильні агрегати промислового призначення є складним обладнанням, ремонт якого можна довірити тільки досвідченим фахівцям високої кваліфікації.

Самостійні спроби виявити проблему або скористатися послугою неперевіреного майстра - неприпустимі, оскільки можливі серйозні наслідки. Це може обернутися затяжним виконанням завдання, тим, що вона так і не буде вирішена, або ж посиленням проблеми, що надалі вимагатиме більш складного й дорогого ремонту.

Крім цього, при зверненні до майстра «з вулиці» не варто очікувати на прозоре ціноутворення та отримання будь-яких гарантій. Нерідко, залучаючи до роботи сумнівного майстра, замовники стикаються з відвертим хамством і некультурною поведінкою.

Master911: терміновий ремонт промислових холодильників

Master911 пропонує повний спектр професійних послуг з профілактики, діагностики та ремонту промислових рефрижераторів будь-яких моделей. Наші фахівці виїжджають на об'єкт, що гарантує істотну економію часу та витрат на транспортування габаритного обладнання.

Master911 приймає заявки на виклик фахівця цілодобово та без вихідних. Зазвичай ми просимо клієнта уточнити, в чому полягає некоректність роботи промислового холодильника, а також назвати виробника техніки, її модель, рік випуску. Отримані дані дадуть нам можливість ще до приїзду майстра надати консультацію та назвати вартість майбутнього ремонту.

Якщо послуга стандартна, тобто її можна однозначно визначити за симптомами, то ціна буде відповідати зазначеній у прайсі. Якщо ж без огляду й діагностики неможливо визначити тип поломки, ціну ремонту рефрижератора майстер назве вже після приїзду. Але ми гарантуємо, що вона не буде відрізнятися від ціни, яка вказана в прайсі.

Звернувшись у Master911, кожен наш клієнт може очікувати:

  • приймання заявки в будь-який час доби;
  • кваліфіковану консультацію та озвучування ціни майбутніх робіт до приїзду фахівця;
  • швидкого приїзду майстра за вказаною адресою;
  • отримання якісної послуги з ремонту промислових холодильників будь-якого рівня складності.

Наші майстри обов'язково підтримують чистоту на своєму робочому місці та прибирають після закінчення ремонту. Вони доброзичливі, сумлінні, не курять і не використовують нецензурні слова.

Переваги звернення до Master911

Фахівці Master911 готові в будь-який час виконати оперативний і якісний ремонт промислового холодильника будь-якої складності з виїздом на об'єкт. Всі наші майстри перед тим, як бути прийнятими на роботу, пройшли перевірку паспортних даних і на високий бал склали іспит на підтвердження своєї кваліфікації. Якщо ви все ж виявили якусь помилку, допущену фахівцем, або зіткнулися з його непрофесійним ставленням до роботи - звертайтеся в нашу службу підтримки, і ми оперативно допоможемо у розв'язанні конфліктного питання.

На кожну послуги поширюється договір-офера, в якому прописана умови виконання замовлення, якості роботи. Тому наші клієнти можуть бути спокійними, послуга буде виконана на найвищому рівні. Оплату можна здійснити зручним способом: готівкою або безготівковим переказом. По завершенні ремонту всі наші замовники отримують акт про виконання робіт. Кожен наш фахівець несе повну відповідальність за якість наданих послуг та замінених деталей.

Прайс-лист на ремонт промислових холодильників

Вартість всіх стандартних послуг, які виконують наші фахівці, прописані в прайс-листі. Це робить наше ціноутворення прозорим і зрозумілим. Наведені ціни не враховують в себе транспортних витрати і вартості замінених деталей або запасних частин.

Master911 прагне до того, щоб співпраця з нами була максимально комфортною для наших клієнтів. З цією метою ми готові надати консультацію по телефону (в додатку) і зорієнтувати за вартістю послуги. У більшості випадків названа ціна залишається незмінною.

Замовлення майстра з ремонту промислових холодильників з виїздом по області

Працюємо в місті

Ті наші замовники, які знаходяться в межах міста, можуть очікувати виїзду фахівця за адресою, вказаною в заявці, вже через три години після її оформлення.

Працюємо в передмісті

Якщо вас цікавить терміновий ремонт промислових холодильників, і ви перебуваєте в передмісті (), то можете очікувати на приїзд фахівця приблизно через 4-5 годин після звернення в Master911.

Працюємо по області

Завдяки тому, що Master911 мають своїх фахівців практично в кожному населеному пункті області (), усі наші замовники можуть очікувати візиту майстра в день подачі заявки. Такий сервіс гарантує не тільки оперативне усунення несправності техніки, а й значну економію на транспортних витратах.

Часом, у зв'язку з підвищеною сезонною завантаженістю, приїзд майстра може бути перенесений на наступний день, про що ми попередимо вас заздалегідь.

Якщо вас цікавить якісний, недорогий та оперативний ремонт промислових і побутових холодильників, звертайтеся в сервіс послуг Master911. Ми обіцяємо, що співпраця з нами вам сподобається!