Ремонт плати керування холодильника

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування холодильника». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по ремонту плат керування холодильників від найкращих майстрів

Дмитро В

Був(ла) на сайті місяць тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт плат керування холодильників

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по ремонту плат керування холодильників

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

У сучасних холодильниках з електронним управлінням є безліч складних і високочутливих деталей у конструкції, серед яких на особливу увагу заслуговують модулі (електронний блок керування). Поломка модуля відноситься до списку «діагнозів», які точно не бажає почути жоден власник побутової техніки. У деяких імпортних моделях виробники застосовують плати преміумкласу, які важко знайти у разі заміни. В результаті доводиться замовляти деталь через офіційне представництво. із заводу-виробника. Але далеко не завжди потрібна повноцінна заміна зламаної деталі.

Замовити послугу ремонт плати керування холодильника із викликом фахівця додому пропонує сервіс Мастер911. Професіонал проведе ретельну діагностику, щоб визначити міру поломки. Практично будь-який модуль вдасться відремонтувати за умови, якщо не було пошкодження мікропроцесора.

Чому відбуваються поломки плати керування

Визначити, коли буде потрібно ремонт модуля керування холодильника можна лише за наявності необхідного досвіду, знань та відповідного арсеналу інструментів. Внаслідок слідів горіння в області розташування комплектуючих існує ймовірність поломки та інших запчастин.

Серед поширених причин поломки  зазначають:

 • Різкі перепади напруги в домашній електромережі.
 • Природне зношування окремих компонентів у конструкції.
 • Недотримання правил експлуатації техніки (наприклад, робота обладнання на знос).

Сучасна електроніка здатна забезпечити повноцінну самодіагностику, яка стосується всіх електричних запчастин та плат загалом. Зрозуміти, що буде потрібний професійний ремонт плати керування холодильника, ціна якого відрізняється особливою демократичністю, нескладно. Найчастіше вказують коди помилок, які відображаються на дисплеї.

Основний список «симптомів»

Поломка плати відноситься до категорії несправностей, які не залишаться непоміченими. Власники техніки відразу помітять такі поширені ознаки:

 • Не працює мотор-компресор – при справній розетці двигун «відмовляється» запускатись навіть при зміні температурних показників.
 • Техніка не подає жодних ознак життя» – відсутня світлова індикація на панелі керування, всередині камер не запалюється світло та інше.

Все це вказує на те, що потрібно замовити професійний ремонт модуля холодильника, вартість якого вказана в актуальному прайсі на сервісі Мастер911. Пам'ятайте, що внаслідок такої поломки неможливо користуватися всіма функціями техніки. Адже плата відповідає за всі робочі можливості: регулювання температурних режимів у кожній камері, управління вентиляторами, включення освітлення, можливість вибору будь-яких робочих параметрів.

Особливості проведення ремонтних робіт

У більшості випадків причиною поломки є природне зношування електронних комплектуючих та/або збій у роботі контролерів. Якщо відбувається різкий стрибок напруги в мережі, плата може перегоріти. У такому разі ремонт блоку керування холодильника неможливий і потрібна заміна пошкодженої деталі.

Щоб з'ясувати причини несправності та знайти оптимальні способи вирішення проблеми, потрібно викликати майстра додому, який проведе багатоетапну діагностику:

 1. Ретельний огляд комплектуючих щодо пошкоджень, помітних неозброєним поглядом.
 2. Діагностика із застосуванням спеціального набору інструментів та приладів – ретельний огляд з обов'язковим розбиранням конструкції.

Починати ремонт модуля холодильника фахівець буде після того, як вдалося з'ясувати всі особливості поломки: які деталі піддаються відновленню, які потрібно замінити, скільки часу потрібно провести ремонтні роботи. Причому вибір комплектуючих для заміни відбувається з урахуванням конструкції кожної марки та моделі обладнання.

Як дізнатися про актуальні ціни на ремонт модуля

Замовляючи послугу ремонт плати холодильника, ціна якої вказана у прайсі на сервісі Мастер911, необхідно проконсультуватися з професіоналом. Саме фахівець називає остаточну вартість, відштовхуючись від наступного списку критеріїв:

 • Певний бренд техніки: Ardo, Ariston, Atlant, Electrolux, Candy, Indesit, LG, Samsung, Zanussi, Whirlpool та інші.
 • Повна назва моделі.
 • Наявність/відсутність супутніх поломок.

Все це допоможе визначити також і остаточні терміни відновлення працездатності холодильного обладнання.

Переваги професійного ремонту від фахівців Мастер911

Коли потрібно терміново викликати майстра додому, скориставшись послугою ремонту плати керування холодильника, необхідно заручитися підтримкою менеджерів сервісу, готових надати власну допомогу в процесі підбору спеціаліста відповідної кваліфікації.

У результаті кожен клієнт може розраховувати на отримання наступного списку необхідних переваг:

 • Можливість викликати професіонала у будь-який день тижня (навіть у святкові, вихідні дні), визначившись із підходящим часом, коли власник техніки зможе прийняти майстра.
 • Демократична ціна на послугу ремонт модуля холодильника, завдяки якій ця пропозиція доступна для більшості клієнтів сервісу.
 • Обслуговування холодильного обладнання різних років випуску, від усіляких виробників: Ардо, Арістон, Атлант, Електролюкс, Кенді, Індесіт, ЛЖ, Самсунг, Зануссі, Вірпул та інші.
 • Гарантія на виконані роботи та встановлені нові комплектуючі.

Клієнти сервісу зможуть отримати необхідну консультацію професіонала, який відповість на різні питання. Після завершення ремонтних робіт відбувається перевірка холодильника у різних температурних режимах: майстер запускає обладнання у присутності клієнта, який зможе переконатися у правильному виконанні всіх процесів.