Ремонт каналізації у Рівному

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт каналізації». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Рівному, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту каналізацій

Назва послуги Середня вартість

Ремонт каналізаційного стояка

Ремонт септика

Опресовування системи каналізації

Усунути протікання каналізації

Усунути засмічення каналізації

Усунути засмічення зовнішньої каналізації

Аварійна прочистка каналізац

Прочистка каналізації гідродинамічним способом

Прочищення каналізації електромеханічним способом

Прочищення каналізації під тиском

Прочищення каналізації хімічним способом

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт каналізацій у Рівному

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту каналізацій у Рівному

Відгуки по ремонту каналізацій у Рівному

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Каналізаційний водостік, як і будь-яка інша інженерна система, протягом певного часу може засмітитися. Зазвичай це трапляється через фізичне зношення труб, утворення наростів, нашарувань, засмічення або пошкодження трубопроводу при промерзанні.

Відновлення, чистка, техобслуговування, монтаж, ремонт каналізації у квартирі або приватному будинку починається з обстежень, завдання яких - знайти пошкодження та усунути протікання. Як тільки масштаб проблемного завдання стане відомий, а місце його появи знайдено, майстер-сантехнік приступить безпосередньо до проведення ремонтних робіт:

  • Прочищення каналізаційних труб із метою усунення засмічень. Для кожного окремого випадку підбирається найбільш прийнятний технологічний спосіб: сантехнічним тросом, гідродинамічний або з використанням хімічних реагентів.
  • Герметичне закладення стиків каналізаційних труб.
  • Заміна несправних зон каналізаційного трубопроводу.

Після закінчення ремонту, майстер здійснює ревізію всього ланцюжка системи. У процесі її проведення відбувається закачування води під високим напором, що дозволяє усунути залишкові засмічення, нашарування, нарости й виявити найдрібніші тріщини, які також потрібно ліквідувати.

Чому не можна самостійний монтаж або ремонт каналізації?

Монтаж, демонтаж, ремонт трубопроводу каналізації в заміському будинку, особняку або квартирі - серйозна робота, виконання якої передбачає наявність специфічних знань, багатого досвіду, навичок і до того ж набору потрібних витратних матеріалів пристосувань й інструментів. Для того, щоб утворена в системі каналізації прикра проблема була усунена якісно та якомога швидше, за послугою слід звернутися до перевіреного фахівця.

Ні власноручні спроби відшукати причину збою в роботі системи каналізації, ні звернення до майстра "з вулиці" не можуть гарантувати належної якості виконання необхідних завдань, що може завершитись ґрунтовними наслідками й великими фінансовими витратами. Найрозумніше рішення, яке дасть можливість надійно, якісно й швидко розв'язати наявну сантехнічну проблему без непотрібних втрат грошей, зусиль і часу, - звернення до Мастер911. Виконавець робіт із багатим досвідом, досить високою кваліфікацією зможе приїхати на вашу адресу не пізніше трьох годин із часу оформлення заявки та за всіма правилами зробить цілий обсяг необхідних ремонтних робіт.

Master911: професійний сервіс каналізаційного трубопроводу

Наші майстри-сантехніки регулярно надають повний спектр сервісних послуг із виконання всіх видів ремонтних завдань каналізаційних трубопроводів у заміських котеджах, стандартних квартирах, будинках і, крім того, в промислових комплексах. Отже, будь-який із них має високий рівень кваліфікації та чималий практичний досвід.

У момент складання замовником заявки ми уточнюємо ряд основних питань щодо проблеми, з якою йому довелося зіткнутися. Отримавши ваші відповіді, ми завжди готові ознайомити з вартістю потрібної сервісної послуги та надати первинну підтримку, рекомендацію, консультацію. Якщо зі слів замовника обсяг необхідних робіт зрозумілий однозначно, отже, ця послуга є стандартною, і її ціна може бути оголошена клієнту відразу ж. Коли ж кошторисні особливості прояснити в режимі дзвінка практично неможливо, вартість ремонтних робіт системи каналізації буде встановлена слюсарем-сантехніком вже на місці, після закінчення проведеного ним очного огляду. При цьому ми запевняємо, що названа ним вартість зійдеться з наявною в прайсі.

Звернення в сервіс послуг Мастер911 дає можливість будь-якому нашому замовнику сподіватися на:

  • швидкий виїзд фахівця (точний час виключно залежить від відстані його локації);
  • комфортну можливість скласти й зареєструвати заявку в цілодобовому режимі;
  • попередню інформацію про ціну сервісу, що замовляється, та професійну рекомендацію, консультацію, підтримку;
  • персональну відповідальність виконавців, сервісну службу підтримки клієнтів і бездоганну якість сервісної послуги.

Слюсарі-сантехніки, які співпрацюють із нами, - професіонали перевіреної кваліфікації, відповідально ставляться до своїх обов'язків, завжди доброзичливі, ввічливі та пунктуальні. Вони неодмінно підтримують чистоту місця роботи, не курять і не вживають непристойних слів.

Переваги подачі заявки в сервіс ремонту Мастер911

Виправдані побоювання багатьох клієнтів впускати в будинок невідому людину цілком зрозумілі та найбільше пов'язані з ризиком зіткнутися з непрофесійною, неадекватною поведінкою або просто-напросто недбалим ставленням до роботи. Але, звертаючись у сервіс Мастер911, вам нема про що турбуватися: абсолютно кожен наш технік отримав можливість доступу до обслуговування замовників виключно після перевірки персональних документів, обов'язкового навчання та здачі екзаменаційних тестів на високий бал.

Якщо ж ви виявили в виконаній майстром роботі якусь похибку або допущену неточність, телефонуйте в службу підтримки клієнтів сервісу домашнього ремонту Мастер911. Зі свого боку ми обіцяємо дуже швидко приймати необхідні заходи з метою врегулювання конфліктного питання.

Оплатити роботу майстра можна готівкою або безготівковим переказом. Незалежно від того, яку б сервісну послугу ви не заявили, ремонт каналізаційного трубопроводу в приміському котеджі, заміському будинку або ж стандартній квартирі чи іншу, наші сантехніки беруть на себе особисту відповідальність за якість її виконання, своєчасність дій і дають надійну гарантію. Після того як робота приймається, наші замовники мають на руках акт про виконання робіт.

Вартість заміни й ремонту каналізації у квартирі

Для сервісу побутового ремонту Master911 виключно необхідно, щоб наша концепція ціноутворення була абсолютно прозорою та зрозумілою для кожного клієнта, що звернувся до нас. Саме тому вартість усіх стандартних сервісних послуг вказана в прайсі, без урахування транспортних витрат і закупівельної ціни деталей, запчастин і витратних матеріалів, які можуть знадобитися в ході ремонту. Окрім того, ви зможете отримати важливу інформацію про орієнтовну вартість заявленої вами послуги та першу консультацію. В основному, розцінка робіт, наприклад очищення та промивання каналізаційного зливу, залишається незмінною.

Запрошення майстра у Рівному з виїздом до дому по Рівненській області

Ми працюємо в районах м. Рівне

У разі, якщо ви проживаєте в межах м. Рівне, значить можете сподіватися на приїзд до вас слюсаря-сантехніка вже через 3 години з моменту подачі заявки.

Ми працюємо по всій Рівненській області

Маркетплейс Мастер911 співпрацює з випробуваними майстрами-сантехніками в більшості н. п. Рівненської області (Костопіль, Корець, Радивилів, Березне, Сарни, Вараш, Дубровиця, Дубно, Острог, Здолбунів, Зарічне, Мізоч, Володимирець, Рокитне, Гоща, Квасилів, Млинів, Демидівка, Клевань, Оржів). Це сьогодні дозволяє замовникам нашого сервісу, які проживають на периферії, очікувати приходу сантехніка в день оформлення замовлення та знизити автотранспортні витрати.

Іноді, через високу сезонну зайнятість, відвідування техніка переноситься на наступний день. Якщо виникне така ситуація, вас попередять про це заздалегідь, ще в момент дзвінка в Master911.

Робота ведеться в передмістях Рівного

Для приїзду техніка в передмістя Рівного (Здолбунів, Квасилів, Клевань, Оржів, Вересневе, Бабин, Дядьковичі, Велика Омеляна, Біла Криниця, Городище, Великий Житин, Малий Олексин, Шпанів, Корнин, Карпилівка, Городок, Забороль, Колоденка, Олександрія, Зоря, Обарів) буде потрібно трохи більше часу - приблизно 5 годин.

Вас цікавлять екстрені, професійні та недорогі роботи з ремонту та заміни трубопроводу каналізації найскладнішої конструкції?

Звертайтеся в сервіс домашнього ремонту Мастер911 - і ви будете повністю задоволені як рівнем сервісу, оперативністю виконання завдань, так і якістю наданих послуг.