Встановлення розширювального баку у Рівному

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення розширювального баку». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Рівному, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню розширювальних баків

Назва послуги Середня вартість

Встановлення розширювального бака

Встановлення плоского розширювального бака

Підключення розширювального бака

Заміна розширювального бака

Демонтаж розширювального бака

Ремонт розширювального бака

Ремонт розширювального бачка системи водопостачання

Ремонт розширювального бачка системи опалення

Усунути протікання в розширювальному баку

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення розширювальних баків у Рівному

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню розширювальних баків у Рівному

Відгуки по встановленню розширювальних баків у Рівному

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка розширювального бака опалення, який ідеально підібраний за обсягом, - відмінне рішення, яке дозволить скинути великий тиск в опалювальній системі, без ризику гідроудару. За допомогою грамотної установки пристрою вийде не тільки запобігти збоям тиску в опалювальній магістралі, а й забезпечити його тривалу й хорошу експлуатацію.

Установка розширювального бака закритого типу сильно відрізняється від монтажу бака відкритого типу, тому здійснення цієї роботи рекомендуємо довіряти тільки сантехнікам, що володіють технічними навичками.

Чи можлива установка розширювального бака власноруч?

На практиці, якщо покупка розширювального бака для опалення, установка та запуск виконуються майстром без належного досвіду й знань, це загрожує низкою неприємних наслідків. Хід установки здатен просто загальмуватися через нестачу професійних інструментів або ж хорошого герметика, в гіршому випадку - незабаром виявиться витік або вся система опалення зламається. Наступна проблема, яка, як правило, виникає, коли роботу здійснив некваліфікований майстер, - вибір незручного розташування монтажу, в результаті цього підхід буде недосяжний або утруднений.

Сервіс Мастер911 дозволить уникнути цих й інших ризиків. До вас приїде грамотний фахівець, який якісно виконає потрібну роботу з гарантією.

Master911: установка розширювального бака системи опалення

Наші майстри постійно стикаються з установкою сантехнічного обладнання всіх різновидів, відрізняються прекрасними вміннями і тривалим досвідом у здійсненні такого роду роботи.

При отриманні заявки ми поставимо замовнику ряд додаткових питань про різновид пристрою, місце його підключення та деякі важливі особливості. На основі відповідей ми надаємо клієнту початкову консультацію та зможемо зорієнтувати щодо вартості потрібної послуги.

Залежно від того, чи вдалося на основі озвучених людиною відомостей чітко встановити перелік потрібних послуг, робота буває нестандартною та стандартною. У разі стандартної роботи вартість буде озвучена негайно ще при розгляді заявки, в іншій ситуації - ціну оголосить фахівець уже після приїзду на місце, після огляду. Ми гарантуємо повну відповідність ціни з тією, яка є в нашому прайсі.

Будь-яка людина має можливість впевнено очікувати на:

  • надання компетентної консультації та інформації про вартість робіт;
  • бездоганну якість роботи - монтажу розширювального пристрою;
  • швидкий виїзд професіонала;
  • цілодобове подання замовлення.

Сантехніки - доброзичливі й відповідальні люди, які підтримують чистоту на своєму робочому місці, не вживають лайливих висловів і не курять.

Переваги звернення до Мастер911

Різні переживання щодо ризику покликати до себе невідому людину при зверненні до нас позбавлені підстав. Кожен фахівець Мастер911 отримав доступ до роботи з заявками тільки після завершення ним внутрішнього навчання й хорошого складання іспиту на підтвердження навичок. Ще однією невід'ємною умовою виступає перевірка паспортних даних.

Не враховувати людський фактор повністю не можна, тому, якщо вами була помічена помилка або неточність, допущена фахівцем, або ви зіткнулися з його некоректною поведінкою, зверніться в нашу службу технічної підтримки. Ми обіцяємо негайно розібратися в ситуації й надати допомогу в розв'язанні кожного питання.

За якість виконання установки плоского розширювального бака або якоїсь іншої послуги сантехніки маркетплейса Мастер911 беруть на себе всю відповідальність і дають гарантійні зобов'язання. Окрім усього іншого, ви отримаєте акт робіт. Розрахуватися за послуги майстра можна як безготівково, так і на місці.

Скільки коштує монтаж розширювального пристрою?

Сума будь-яких стандартних робіт (без урахування автотранспортних витрат і ціни інших деталей) є в нашому прайс-листі. Наше ціноутворення абсолютно прозоре, й головне для нас, щоб воно було зрозумілим кожному, хто звернувся до нас. Ми в будь-який час зможемо надати детальну консультацію про майбутню роботу та назвати її приблизну вартість. Як правило, сума не зміниться.

Як викликати майстра у Рівному з виїздом по Рівненській області?

Надаємо послуги в м. Рівне

Для наших замовників, які проживають у межах м. Рівне, період очікування приїзду фахівця орієнтовно триватиме близько 3 годин.

Пропонуємо послуги в передмісті Рівного

Коли замовник живе в передмісті Рівного (Здолбунів, Квасилів, Клевань, Оржів, Вересневе, Бабин, Дядьковичі, Велика Омеляна, Біла Криниця, Городище, Великий Житин, Малий Олексин, Шпанів, Корнин, Карпилівка, Городок, Забороль, Колоденка, Олександрія, Зоря, Обарів), тоді він може покладатися на приїзд фахівця через 5 годин.

Приймаємо заявки по Рівненській області

Замовники, які живуть у далеких районах, зможуть почекати приїзду фахівця в день замовлення, тому що Master911 має власних перевірених фахівців у більшості пунктів Рівненської області (Костопіль, Корець, Радивилів, Березне, Сарни, Вараш, Дубровиця, Дубно, Острог, Здолбунів, Зарічне, Мізоч, Володимирець, Рокитне, Гоща, Квасилів, Млинів, Демидівка, Клевань, Оржів). Таке обслуговування, крім очевидних плюсів, дозволяє також значною мірою зменшити автовитрати.

У рідкісних ситуаціях, унаслідок підвищеної сезонної завантаженості, приїзд сантехніка незаплановано переноситься на майбутній день. Про це вас повідомлять під час подачі замовлення.

Вас цікавить професійна допомога в пошуку мембранного розширювального бака та його якісна установка, згідно з технічними нормами? Звертайтеся в Мастер911 - робота буде виконана грамотно та недорого.