Встановлення ванни у Новомосковському

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення ванни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Новомосковському, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню ванн

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової ванни

Встановлення сталевої ванни

Встановлення чавунної ванни

Підключення акрилової ванни

Підключення сталевий ванни

Підключення чавунної ванни

Встановлення гідромасажу в акрилову ванну

Встановлення гідромасажу в чавунну ванну

Встановлення джакузі

Підключення джакузі до водопостачання

Підключення джакузі до каналізації

Демонтаж акрилової ванни

Встановлення екрану під ванну

Демонтаж сталевий ванни

Демонтаж чавунної ванни

Демонтаж джакузі

Виніс чавунної ванни (з ліфтом)

Виніс чавунної ванни (без ліфта за поверх)

Виніс ванни (з ліфтом)

Виніс ванни (без ліфта за поверх)

Демонтаж акрилової вкладики

Цінові пропозиції по встановленню ванн від найкращих майстрів у Новомосковському

Дмитро В

Був(ла) на сайті 5 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення ванн у Новомосковському

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню ванн у Новомосковському

Відгуки по встановленню ванн у Новомосковському

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Як правило, на завершальній стадії ремонтних робіт у ванній кімнаті проводиться монтаж ванни. Залежно від форми, розміру, типу, ваги та матеріалу, з якого зроблена ванна, залежить рішення про те, як оптимально виконати необхідні роботи.

Необхідно брати до уваги, що грамотна установка ванни передбачає наявність досвіду, навичок та спеціалізованих знань, як і дотримання параметрів, розуміння вимог, що висуваються до ванної кімнати.

Чи можливо власноруч встановити чавунну, акрилову чи сталеву ванну?

Спроби власними силами зробити установку та монтаж акрилової, сталевої або чавунної ванни - цілком можливі, проте не вітаються. Це пов'язано з ризиком випадкового допущення похибки, невиконання техніки безпеки або відхилення від прийнятих нормативів. Наслідки такого підходу, що випливають, можуть бути досить негативними: крім зниження рівня безпеки та комфорту домочадців, є небезпека в тому, що ви можете затопити не тільки власну квартиру, а також сусідів.

Прохання про допомогу недосвідченого, некомпетентного чи неперевіреного виконавця зовсім не найкращий вихід. По-перше, монтаж овальної, круглої або кутової ванни може розтягнутися за часом, а по-друге, на сервісну послугу, що надається, вам не видадуть абсолютно ніякої гарантії. Не варто наражати себе на ризик, а запросити перевіреного, досвідченого, надійного професіонала, який якісно, надійно і швидко впорається з певним завданням.

Майстер911: компетентне встановлення кутової, сталевої, чавунної та акрилової ванни

Сантехніки сервісу послуг Майстер911 мають чималий досвід у монтажі металевих, акрилових, чавунних ванн різних форм, габаритів та конструкцій.

На стадії відправлення виклику майстра додому, ми задаємо клієнту низку актуальних питань про обладнання, особливості, місце та побажання його монтажу, після цього готові визначитися за ціною послуги та надати початкову консультацію.

Розцінки на всі стандартні сервісні послуги наведені в нашому прайсі, і при першому проханні будуть запропоновані клієнту. Якщо ж потрібна особлива послуга, то точна сума буде озвучена майстром-сантехніком вже при відвідуванні додому, після розрахунку точного обсягу завдань. Але в будь-якому випадку ми з повною відповідальністю гарантуємо, що розцінка не відрізнятиметься від тієї, яка зазначена у прейскуранті.

Приймаючи рішення зателефонувати у маркетплейс Майстер911, ви отримаєте:

 • можливість оформити замовлення будь-якого дня, в режимі 24/7, без свят та вихідних;
 • первинну консультацію та інформацію про приблизну або остаточну ціну послуги;
 • надання надійної, якісної та гарантійної сервісної послуги - встановлення чавунної, акрилової або сталевої ванни;
 • оперативний прихід професійного, досвідченого та сертифікованого майстра-сантехніка.

Наші майстри демонструють відповідальне ставлення до своїх обов'язків, не димлять цигаркою, уважні та прихильні до побажань клієнтів, не лаються, завжди прибирають робочу зону.

Переваги маркетплейсу Master911

Ми співпрацюємо тільки з надійними сантехніками, кожен з них до отримання допуску до роботи з клієнтами довів свою професійну підготовку, добре склавши іспит, а також пройшов перевірку особистих документів та спеціальне навчання. Однак, попри це, ми не відкидаємо людського фактора і тому готові надати ефективну допомогу у разі появи спірних нюансів.

У випадку, якщо вам довелося виявити будь-яку помилку в роботі сантехніка або зіткнутися з її некоректною дією, звертайтеся до нашої служби підтримки. Розплатитися за роботу слюсаря-сантехніка - монтаж ванни - ви можете дуже підходящим чином: безготівковим перерахуванням або готівкою. Наприкінці виконання сантехнічних робіт з монтажу ванни ви отримаєте акт вироблених сервісних послуг. Будь-яка сервісна послуга (наприклад: установка ванни без ніжок, ванни з масажем або кутової ванни) здійснюється згідно з договірною угодою, в якій відображені критерії проведення робіт, терміни виконання, сам процес, умови відповідальності фахівця. Всі наші сантехніки надають гарантію на сервісні послуги.

Яка вартість установки сталевої, чавунної чи акрилової ванни?

Якщо вам потрібно дізнатися, скільки коштує монтаж акрилової ванни, встановлення овальної чавунної ванни або пристрій ванни з джакузі, у будь-якому випадку ви можете ознайомитись з нашими розцінками. У затвердженому документі є розцінки на всі типові послуги, без автотранспортних витрат та вартості запчастин, витратних матеріалів, які потрібні під час монтажу. Сервіс побутових послуг Master911 невпинно прагне абсолютно прозорого та зрозумілого для будь-якого нашого клієнта формування цін, а також комфортного рівня технічного обслуговування. Дотримуючись цієї мети, ми раді в будь-який час надати замовникам, що звернулися до нас, початкову консультацію і зорієнтувати за приблизною вартістю послуги, що цікавить. Зазвичай названа ціна, яка була визначена заздалегідь, після завершення робіт не змінюється.

Виклик фахівця у Новомосковському з виїздом по Дніпропетровській області

Виконуємо послуги у приміських зонах Новомосковська

Якщо наші замовники проживають у приміській зоні Новомосковська (Підгородне, Меліоративне, Слобожанське, Магдалинівка, Гвардійське, Орлівщина, Вільне, Спаське, Новоселівка, Піщанка, Олександрівка), прибуття сантехніка теж не вимагатиме багато часу - в середньому не більше 4-х годин.

Виконуємо монтажні роботи по Дніпропетровській області

Сервіс послуг Майстер911 має у своєму розпорядженні сертифікованих, кваліфікованих майстрів-сантехніків у більшості населених пунктів Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке). Тому замовники, що живуть у віддалених населених пунктах, яких цікавить якісне складання, встановлення нової ванни, того ж дня, коли ними був оформлений договір, зможуть розраховувати на надання їм цієї послуги. Такий сервіс, окрім приємних плюсів, ще й дає змогу заощадити на автотранспортних витратах. Іноді трапляються випадки, коли через досить високу сезонну завантаженість, виїзд слюсаря-сантехніка вимушено переноситься на наступну дату. Щодо цього ми завжди повідомляємо клієнтів заздалегідь, під час складання заявки.

Виконуємо заявки в межах Новомосковська

Замовники, що звернулися до нас, які знаходяться в районах Новомосковська, мають можливість чекати на виїзд без вихідних спеціаліста - орієнтовно протягом трьох годин з моменту подання заявки в сервісі послуг Master911.

Якщо вам потрібна швидка установка сучасної ванни за адекватною ціною, - телефонуйте в наш сервіс.

І особисто ви зможете переконатися в рівні сервісного обслуговування, що надається нашими техніками, і найвищій професійній якості пропонованих сантехнічних послуг!