Ремонт бойлера у Кривому Розі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кривому Розі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту бойлерів

Назва послуги Середня вартість

Заміна анода бойлера

Ремонт бака бойлера

Заміна терморегулятора (термостата) бойлера

Ремонт проточного водонагрівача

Заміна / Установка зворотного клапана на бойлері

Заміна термостата бойлера

Заміна фланця в бойлері

Усунути протікання в бойлері

Ремонт терморегулятора (термостата) бойлера

Чистка предохранительного клапана в бойлере

Діагностика бойлера

Утилізація бойлера

Скупка бойлерів

Цінові пропозиції по ремонту бойлерів від найкращих майстрів у Кривому Розі

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт бойлерів у Кривому Розі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту бойлерів у Кривому Розі

Відгуки по ремонту бойлерів у Кривому Розі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Несправності, які часто зустрічаються під час роботи бойлера

 • Ремонт, заміна або перевірка вказівника температури в бойлері. Якщо регулятор температури в бойлері вийшов з ладу, він вимагає заміни. На несправність зазвичай вказують такі явища: невідповідність температури, постійні зміни даних на дисплеї, не вимикається підігрів, на екрані приладу виводиться помилка.
 • Перевірка, ремонт або заміна ТЕНа бойлера. Якщо чути звуки, що слабко гріє воду або не вдається ввімкнути, рекомендується відразу ж відключити водонагрівач від мережі, і звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра. Частою причиною того факту, що електронагрівальний елемент покрився опадами у вигляді накипу, є підвищена інтенсивність експлуатації, погана вода, фізичне зношування. Отже, потрібно робити обстеження, профілактику, очищення, а за необхідності й заміну непридатних компонентів.
 • Потрібна заміна зворотного клапана бойлера. Якщо тиск у магістралі не перевищує нормативний, а клапан скидання тиску тече, то це означає, що за термін експлуатації він забивається частинками іржі або накипу. Щоб вирішити проблему, необхідно виконати заміну клапана.
 • Заміна магнієвого анода в бойлері. Єдиний захист внутрішніх стінок ємності для води та зварних швів від руйнування та корозії – магнієвий анод. Несвоєчасна заміна анода (за наявності у воді іржі, солей і дрібних суспензій) призводить до витончення стінок ємності або шару емалі, що врешті-решт може спричинити появу протікання ємності водонагрівача.
 • Заміна терморегулятора (термостату) в бойлері. У випадку, коли терморегулятор не регулює температуру нагрівання, то рідина почне перегріватися або навпаки не нагріватиметься до встановленої температури, що призведе до зайвого витрачання електричної енергії та інших неприємних наслідків.

Звертаємо вашу увагу!

 • Не робіть ремонт бойлера вдома своїми силами. Не варто пробувати самим виконувати ремонт бойлерів, користуючись порадами з відеоматеріалів на ютубі. Виробники водонагрівачів категорично не радять це виконувати. Практика показала, що непрофесійний, дилетантський, самостійний ремонт нерідко призводить до складнішого ремонту.
 • Не користуйтесь послугою з ремонту бойлера неперевірених спеціалістів. Послуга з налагодження водонагрівачів, що надається фахівцем сумнівної кваліфікації - ризикована справа, так само як і ремонт власними силами. Це обумовлюється тим, що цей "фахівець з бойлерів" рішуче не готовий брати на себе відповідальність і, крім того, не дає жодних письмово зафіксованих гарантій на надані послуги.

  Потому, коли обладнання знову поламається, іноді з неперевіреними умільцями більше немає зв'язку або вони не поспішають приходити. Ми можемо запропонувати ввічливих, пунктуальних, навчених, перевірених та надійних фахівців з великим досвідом роботи, від техобслуговування, чищення, монтажу та аж до повного ремонту водонагрівачів у Кривому Розі!

Співпрацюємо з усіма відомими виробниками: Гореньє (Gorenje), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), Атлантик (Atlantic), Термекс (Thermex), Бош (Bosch), Атлант (Atlant), Ферролі (Феролі / Ferroli), Термет (Termet), Зануссі (Zanussi), Баксі (Baxi), Новатек (Nova Tec), Раунд (Round), Хай Терм (Hi-Therm), Вайллант (Вайлант / Vaillant), АЕГ (AEG), Термона (Thermona), Гарантерм (Garanterm), Індезит (Indesit), Тессі (Tesy), Астон (Aston), Термал (Termal), Фагор (Fagor), Гарантерм (Garanterm), Рода (Roda), Чайка, Атмор (Atmor), Віллер (Willer), Аміна (Amina), Галмет (Galmet) та багатьма іншими!

Що ви отримуєте?

Всі наші клієнти зможуть завжди розраховувати на досвідченого спеціаліста з водонагрівачів, який виконає цілу низку послуг з обслуговування, діагностики бойлера, монтажу, ремонту чи чищення побутового водогрійного пристрою будь-якого ступеня складності та всіх відомих торгових марок!

Ряд найважливіших позитивних факторів сервісу з ремонту та обслуговування бойлера у Кривому Розі Master911:

 • Видача гарантії. Умови щодо гарантії на послуги та замінені блоки, запчастини, вузли, деталі.
 • Кілька способів оплати. Варіанти оплати готівкою, банківською карткою або безготівковим переказом.
 • Прийом заявок робиться цілодобово. Робота ведеться за графіком 24/7, звертайтеся в будь-який оптимальний для вас час.
 • Фіксована вартість послуг. Є незмінною вартість сервісних послуг, вона завжди відповідає узгодженому прейскуранту і не зміниться після приходу майстра додому, без неприємних сюрпризів.
 • Екстрений приїзд. Прибуваємо за наданим місцем проживання протягом 3-4 годин.
 • Чистота, компетентність, відповідальність, акуратність, ввічливість та пунктуальність наших майстрів. Після завершення ремонту до списку сервісних послуг входить обов'язкове прибирання робочого місця.
 • Розумні ціни. У нас розумні розцінки, які відповідають досвіду спеціаліста. Ви зможете з'ясувати, скільки коштує ремонт бойлера, ще до прибуття нашого фахівця.
 • Присутність договору. Після закінчення робіт надаємо акт виконаних послуг.

Як замовити майстра у Кривому Розі?

А замовити майстра з ремонту бойлера у Кривому Розі дуже просто, легко, швидко та зручно, на весь процес піде не більше 2 хвилин:

 1. Складання замовлення. Подати замовлення на виклик техніка з виправлення бойлерів у Кривому Розі ви зможете у телефонному режимі або, залишивши повідомлення на інтернет-сайті.
 2. Відповідь на запитання, що задаються. При оформленні замовлення потрібно дати відповіді на уточнюючі питання. Після чого наш менеджер зможе відповісти на питання за загальною вартістю (зокрема, "як довго чекати приходу техніка, яка ціна на ремонт бака бойлера, скільки коштуватиме переустановка термореле?").
 3. Прибуття майстра плюс послуга. Через 2-3 години після подання заявки майстер направляється за вказаною адресою для надання сервісних послуг.

Виклик техніка з налагодження бойлера у Кривому Розі та по Дніпропетровській області

Потрібна діагностика, обслуговування, регулювання чи ремонт водогрійного обладнання у Кривому Розі? Ви можете на нас розраховувати – вирішимо питання за 1 відвідування, даємо гарантію, у нас фіксовані ціни, оригінальні запчастини!

Виклик майстра по Дніпропетровській області

Наші техніки проживають практично у всіх селищах, селах та містах області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке), отже, зазвичай ми приїжджаємо того ж дня!

Виклик виконавця до передмістя Кривого Рога

Якщо вам потрібно запросити техніка до передмістя Кривого Рога (Радушне, Широке, Авангард, Шевченківське, Інгулець, Вільне, Новомайське, Глеюватка, Новопілля), тоді прихід фахівця займає трохи більше часу.

Виїзд техніка по Кривому Рогу

Коли ви оформляєте замовлення на виклик у межах Кривого Рога, то прибуваємо орієнтовно через 3 години після оформлення заяви.

Звертайтеся за послугами до сервісного центру Master911 вже зараз, і будьте абсолютно впевнені в екстреному отриманні заявки, високій якості та позитивному результаті послуг, що надаються нами від навчених, пунктуальних, перевірених, відповідальних і ввічливих майстрів!