Встановлення рушникосушки у Кривому Розі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення рушникосушки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кривому Розі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню рушникосушок

Назва послуги Середня вартість

Монтаж рушникосушки

Заміна рушникосушки

Монтаж електричної рушникосушки

Установка рушникосушки з байпасом

Установка рушникосушки з нижнім підключенням

Установка рушникосушки з боковим підключенням

Установка комбінованого рушникосушки

Підключення вертикальної рушникосушки

Підключення рушникосушки 1 дюйм

Підключення рушникосушки 1/2

Підключення рушникосушки 3/4

Монтаж труб для рушникосушки

Встановлення крана маевского на полотенцесушитель

Демонтаж рушникосушки

Усунути протікання рушникосушки

Ремонт ТЕНа рушникосушки

Прочищення рушникосушки

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення рушникосушок у Кривому Розі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню рушникосушок у Кривому Розі

Відгуки по встановленню рушникосушок у Кривому Розі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Запит на таку сантехнічну послугу, як встановлення та монтаж рушникосушки у ванній, стає одним з найбільш поширених і пояснюється значним підвищенням зручності домочадців при порівняно невеликих витратах. Такий сантехнічний виріб виконує потрійну функцію: регулювання рівня вологості, сушіння рушників та будь-якого іншого одягу та, крім того, - додатковий обігрів санітарної кімнати.

За принципом дії можна виділяти такі види приладів: електричні, комбіновані та водяні та, крім цього, виробляються моделі у різному виконанні - алюмінієві, сталеві, керамічні та мідні. На якій з моделей зупинитися, безпосередньо залежить від кількох умов: комфорту, наявності необхідної площі, надійності та вартості. Так, водяні найвигідніші в плані економії електроенергії, електричні - надзвичайно адаптивні, прості в монтажі, автономні, тому що незалежні від роботи інших агрегатів, комбіновані - більш ефективні та практичні, проте вартість цього змійовика досить висока.

Компетентна установка рушникосушки різного виду вимагає певних знань і навичок, отже, її набагато надійніше довіряти професіоналам.

Чи безпечна власноручна установка змійовика у ванній?

Гарантія того, що цей сантехнічний виріб безвідмовно функціонуватиме довгі роки, - виконання робіт з монтажу сушки для рушників згідно з технічними нормами. Тому спроби заощадити на сервісних послугах кваліфікованого, перевіреного, досвідченого сантехніка та спробувати змонтувати змійовик своїми руками – недоцільні. Така витівка у сприятливому варіанті, можливо, завершиться безрезультатним марнуванням часу, у гіршому – потребою оперативного виклику майстра для виправлення серйозних аварійних ситуацій. У випадку, якщо в ході монтажу було допущено невелике відхилення від стандартів, такий нюанс не тільки не гарантує бажаного комфорту, але і при високому тиску здатний обернутися затопленням квартири або замиканням електричної проводки.

За вищезгаданими моментами не варто доручати встановлення змійовика та неперевіреному "умільцю", який не зможе надати якихось гарантій на зроблені ремонти, і при аварії особисто вам потрібно буде власними коштами оплачувати прикрі наслідки.

Найоптимальніший вихід - звернутися до перевіреного сантехніка, який не тільки якісно та швидко виконає необхідну послугу, але ще й завжди несе особисту відповідальність за монтаж сушки для рушників за заздалегідь відомою вартістю робіт.

Маркетплейс Master911: професійна установка змійовика сушки для рушників

Техніки нашого сервісу мають великий досвід у влаштуванні всіх конструкцій, моделей, конфігурацій і видів змійовиків сушки для рушників. У ході подання замовлення на виїзд сантехніка наш оператор задає замовнику кілька питань щодо самого сантехнічного апарату, його місця монтажу, варіанта під'єднання, конструктивних особливостей тощо. На основі отриманих відповідей ми готові видати початкову консультацію, а також зорієнтувати за вартістю необхідної сервісної послуги. Якщо вона типова (за словами клієнта можна чітко встановити формат запланованих завдань), то за монтаж рушникосушки у ванній ціна буде вказана відразу з прейскуранта.

Коли без візуального огляду сантехніком визначити даний обсяг практично неможливо, отже, ця послуга є нестандартною та чітка кошторисна вартість буде озвучена фахівцем уже вдома, проте ми обіцяємо, що договірна сума не відрізнятиметься від тієї, що прописана у сервісному прайсі.

Зателефонувавши у маркетплейс Master911, ви завжди зможете розраховувати на:

  • надання кожному замовнику грамотної консультації та відомостей про орієнтовну ціну послуги, що замовляється;
  • оформлення та подання заявки з виїздом без свят та вихідних, у будь-який час;
  • надійну, оперативну та якісну сантехнічну послугу з видачею гарантійних зобов'язань;
  • оперативний виїзд перевіреного, надійного та кваліфікованого майстра-сантехніка.

Виконавці сервісу Master911 пунктуальні, ввічливі та сумлінні, характеризуються охайністю та в обов'язковому порядку наводять лад у робочій зоні. Всі вони до своєї справи завжди ставляться сумлінно, не димлять цигарками, не допускають неуважності та не матюкаються.

Переваги сервісу побутових послуг Master911

На противагу невідомим фахівцям "з вулиці" ми впевнені в будь-якій сантехніці, оскільки перед отриманням доступу до виконання замовлень, всі вони пройшли обов'язкове якісне навчання, перевірку паспортних даних і склали на високий бал іспити. Попри це, ми в будь-який момент раді вислухати критику, всі зауваження та побажання щодо допущеної в ході роботи помилки або непрофесійної дії майстра. Саме тому за появи гостроконфліктної ситуації ми просимо своїх замовників повідомляти в сервісну службу підтримки Master911.

Після закінчення будівельно-монтажних робіт кожен замовник приймає акт про проведення послуг. Розрахуватися за виконану роботу слюсаря-сантехніка дозволяється готівкою або безготівковим перерахуванням. Наші техніки видають гарантійні зобов'язання на послуги, що надаються. Всі наші послуги виконуються згідно з договором, де чітко окреслені критерії якості виконання робіт, процес та умови відповідальності сантехніка.

Яка вартість монтажу змійовика?

Розцінки на монтаж сушки для рушників у формі драбинки або змійовика ви можете легко і швидко з'ясувати, вивчивши прайс-лист нашого сервісу. У ньому є ціна кожної окремої типової сервісної послуги без вартості витратних матеріалів, інших запчастин та автотранспортних витрат. Для підвищення комфорту у співпраці з сантехніками ми готові проконсультувати вас ще до приїзду виконавця та зорієнтувати за сумою сервісної послуги. Для нас надзвичайно важливо, щоб наша система визначення цін була цілком зрозумілою та прозорою для будь-якого клієнта, який зателефонував нам. Зазвичай названа заздалегідь, наприклад, на установку електричного контуру рушникосушки, ціна не змінюється.

Екстренний виклик майстра у Кривому Розі з виїздом додому поДніпропетровській області

Роботи ведуться в межах м. Кривий Ріг

У випадку, якщо ви перебуваєте в будь-якій локації в районах м. Кривий Ріг, то вже через 3 години після подачі замовлення, маєте можливість сподіватися на оперативний виїзд до будинку кваліфікованого, перевіреного та досвідченого спеціаліста.

Роботи ведуться в передмісті Кривого Рога

Тим клієнтам, які живуть у приміських зонах Кривого Рога (Радушне, Широке, Авангард, Шевченківське, Інгулець, Вільне, Новомайське, Глеюватка, Новопілля), знадобиться чекати на прибуття слюсаря-сантехніка на одну-дві години більше, в середньому 5 годин.

Виконуємо ремонти по Дніпропетровській області

Оскільки у нас є професійні, досвідчені, навчені і перевірені майстри-сантехніки в більшості н. п. Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке), то ті домовласники, які перебувають у віддалених точках, зможуть розраховувати на приїзд виконавця робіт у день оформлення замовлення. Окрім явних плюсів, подібний сантехнічний сервіс дає можливість додатково заощадити на автотранспортних витратах.

В окремих випадках, якщо у техніків високе навантаження, їх прихід може бути перенесений на наступний день. Ми про це попереджаємо клієнтів заздалегідь, ще під час подання заявки до Master911.

У тому випадку, якщо вас зацікавить кваліфікована установка сушки для рушників усіляких модифікацій, ціна якої сподобається, звертайтеся в сервіс побутових послуг Майстер911!